Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#951 13. 9. 2008 17:30

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: CHAT-ZLATÍČKA 2006

Tak já tu byla už ráno, napsala jsem román a pak mi to spadlo dumbom tak jsem byla naštvaná, že jsem už nepsala vissla jdu až teď wink

V Liberci opravdu krásně svítí sluníčko, ale je zima sad Patriček má rýmu a kašel, mě škrábe v krku a Andrejka taky smrká butter to zase bude dumbom

SUDI ale ty střevní potíže to jsou potvory co lol prolezou i počítačem , asi jako virus lol lol lol  tak a se tě moc dlouho nedržej wink mě už to přešlo wink

SIMI koukej se dát dohromady, holky tě teď potřebujou, hlavně Anetka wink ve škole tummenupp

RENATKO tak co srazík, neumrzla jsi nám vissla snad ses tím nedorazila vissla hezky se zahřej čajem s rumem lol

Jinak malej taky mizerně jí, je to tím, že on by jedl furt ale pak zvrací usch na dovolený mi zvracel 4x a doma alespoň dvakrát týdně sad předevčírem dokonce usnul a asi po půl hodině to vyhodil sad teď ho sleduju, dělá to po párku, clej ho olyká, nekouše dumbom a jinak když se přepije dumbom doufám že nebude muset na nějaký vyšetření, měl problémy už jako mimi sad

Sudi, hlavně že jí něco, oni to pak doženou v pubertě lol Andrejka nechtěla skoro nic jíst a byla jak žížala a teď ji honím od lednice lol a to je ji teprve 12 lol

Tak zase jdu, včera jsem udělala marmeládku z ostružin a koláč se švestkama tongue ale musím držet mini dietu, protože to pravidelný jídlo na dovolený mi přidlo 2 kg dumbom dumbom

Jo MARTI když se to s..e, tak pořádně co vissla tak hlavně že je malá v pořádku hjarta a ty snad taky wink

Upravil(a) Blanka LBC (13. 9. 2008 17:33)

Není tady

 

#952 13. 9. 2008 17:49

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT-ZLATÍČKA 2006

nojo já to asi moc všechno řeším, vy dvojnásobné matky už jste takový otrlý co lollollol takže prostě když jí tak nemám co pitvat..jo??

Není tady

 

#953 13. 9. 2008 17:56

Petruse
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5421
Web

Re: CHAT-ZLATÍČKA 2006

Tak už jsme doma z koupaliště , děti jsem po dvou hodinách tahala zase z bazénu , sedím si to u kraje a oni jsou ve vodě sami , no na co já tak chodím s nima lol vissla lol

Sudí , já to u Ondráška taky všechno řešila , ted teda někdy něco taky , ale už to není tak hrozný . No jak jste na tom s výrobou sestřičky reta kapitulation ? Doufám, že nevadí , že se ptám rodna

Blani , to s tím napsala román a pak spadne babinet , jako se to neodešle , se mi stává docela často a proto toho nepíšu tolik lol lol
Tak at se ti dětičky brzy uzdravý hjarta . No to jeho zvracení , se mi ale moc nelíbí , podle toho pak to píšeš butter a to "to má stále od mala , nebo to začlo zase ted ??

Simí , tak to máte fajn , že máte na uřadě otevřeno i v sobotu tummenupp Jinak u nás na magistrátě jde taky objednat přez net , využíváme to dost často tummenupp

Reny, u babiček je dobře,vit tongue lol . Mě to tak taky baví reta . Tak at se ti miláčkové brzy uzdravý taky hjarta


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15954.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15955.png                           
                          FOTO: http://petruse78.rajce.idnes.cz
                          VIDEO: http://www.youtube.com/user/webicek

Není tady

 

#954 13. 9. 2008 18:35

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: CHAT-ZLATÍČKA 2006

Sudi lol lol lol to si mě dostala lol no já si říkám že bych to řešila až by fakt nechtěl nic, ani to co má rád lol tak se neboj wink dokud jí něco je to dobrý tummenupp big_smile wink

PEO no právě že to nedělal, až teď nějak dva měsíce se to začalo objevovat sad taky mě napadlo, jestli to není i reakce na to mlíko, já už mu převařený v jídle dávám a možná na to tak reaguje, sice se už neosype po všem ale vissla fakt to teď sleduju a snad na to příjdu wink

Upravil(a) Blanka LBC (13. 9. 2008 19:16)

Není tady

 

#955 13. 9. 2008 19:25

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: CHAT-ZLATÍČKA 2006

HOLKY ZAKLÁDÁM NOVÝ CHAT wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů