|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Vůbec neodstříkávám, nemívám totiž bolestivě nalitá prsa, jen občas mě to zabolí, tak to rozmasíruju.
Myslím, že po kojení prsa úplně vyprázdněná nemám. Musím odstříkávat, dělám něco špatně?
Není tady
Odstříkávání není nutnost, já odstříkavat doteď prakticky neumím, protože jsem to nikdy nedělala a to už mám druhé mimi 
Prsa nemusí být po kojení úplně prázdná, dítě si vezme jenom tolik, kolik potřebuje.
Není tady
Taky jsem nějak zvlášť neodstříkávala. Jen když jsem měla pocit, že mléka je málo, tak abych zvýšila tvorbu, ale přiznám se, nějak dlouho a poctivě jsem to teda nevydržela.
Není tady
Byla jsem líná odstříkávat. Odstříkala bych jen v případě tvrdých a bolestivých prsou. A ještě ted si malá občas cucne.
Není tady