Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#1 24. 1. 2006 15:29

Lukas
♥♥♥----
Místo: Mělník

Automobil na úvěr

Ja si kdysi vzal od GE Capital leasing taky auto na leasing, hotove by stalo 100k, ja zaplatil neco pres 26k, rok jsem splacel (celkem asi 33k), pak jsem zazadal o doplaceni, protoze mi to uz pri prodeji vozu nabidli, ze po roce to muzu doplatit a doplacel jsem 95k!!!!
Kdyz jsem nadhodil ze jsem mel to auto shodit se skaly a tolik bych neprodelal, byl jsem ubezpecen o tom, ze rozdil mezi temi 95k a tim co by platila pojistovna bych stejne platil ja (a navic bych byl bez auta) - takze taky bacha. Ale je fakt, ze uz je to 5 let zpatky.
Kdyz jsem si nasledne vzal pujcku, taky od GE a po case se shanel po moznosti predcasneho splaceni, tak chteli splatit nejakou zustatkovu cast pujcky + 5% z teto castky jako pokutu - a promptne mi vypocitali kolik na tom usetrim.
Takze odpoved na otazku jak z toho ven je tezka - kolik jste si pujcil, na jak dlouho?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí