Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 8. 2008 14:23

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Myslím, Estel, že i počasíčko je s tebou... Dnešek (a dle výhružek meteorologů i další dny) jedině proválet smile
Jojo... chabá útěcha, já vím, že bys radši někde venku poskakovala i v dešti... ale ber to z té lepší stránky = je hnusně a já tedy CHCI být v posteli wink
Salko k snídani ??? Týjová, svou statečností mně nepřestaneš udivovat tummenupp

Upravil(a) Jessika (15. 8. 2008 14:24)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#52 15. 8. 2008 14:51

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Tak, nadopováno smile Polkla jsem oblbováky, tak mi za chvilku začnou tančit písmena, když já vás tak ráda vidím smile
Jéjej, tohle je pravda, Jess, záviďte Estelce, jde se válet big_smile Pěkně obložený stoleček u postele, vše co potřebuji mám u sebe, teda skoro všechno, brečící plyšák psychicky připraven (teda, na to, že se fyzicky cítím na 80 jsem pěkně infantilní s tím plyšákem big_smile)
Klubko, teda díky za ukolébavku smile Asi si pustím tu Krylovu, je smutná, ale krásná, teď si sjíždím Radůzu a mou velmi a velmi oblíbenou Půjdu kam chci, ale už mlčím a valím se válet smile


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#53 15. 8. 2008 14:56

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Tak dobrou noc , ty zvíže tongue


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#54 15. 8. 2008 15:01

x62358
Host

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Estelko taky bych se chtěla válet...už to plánuju na večer. Zabalím se do deky, obložím stoleček a budu čumět na olympiádu - děsně mě to baví....a po hodině upadám do spánku....tedy spíš kómatu, bo se mnou nic nehne.

 

#55 15. 8. 2008 15:09

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Já zase sjíždím strého Redla....
"až na poslední stránku,
chci napsat to slůvko,
co svítí jak slunce,
do mých mlhavých dní,
na tu poslední stránku
to počmárat zbývá,
kolem nakreslím kvítí
nebo smích
na té poslední stránce
bude jen jedno slůvko,
tím nejt잚ím písmem
z 1. A.."


Ale Radůzu miluji. Miluji její texty. Vždy se mi chce bulet, nebo zase dostávám naopak revoluční náladu.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#56 16. 8. 2008 0:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Estík, posielam pozdrav a hlásenie - aj v Blave sa doteraz krásne počasie zhoršilo(zrejme ako vždy, to zlé prišlo zo západu) a už je všade rovnako  usch grater , aj ja plánujem preváža víkend alebo aspoň strávi v suchu, keď už nie teple. Odddýchni si a uži to... vážanie. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#57 16. 8. 2008 0:33

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Nechtěla jsem otravovat, ale zase ty strašné noci, chjo sad
Bolí celá Estel, včetně celé psychiky. Fakt jsem trochu máčo, dělám si snad ještě víc starostí, než jich mám... Potřebuju odsud vypadnout, kéž by to tak šlo někam, kamkoliv mimo domov a mimo špitál, teda, lázně big_smile ... Chjo sad Hory, nebo to moře, jé, kéž by to šlo smiletillfreds
Ty jo, mám tuny různých přípravků, v některé jsem začala i věřit, zakoupila jsem, místo zaplacení složenky, hříšně drahé vitamíny (dozajista zázračné, přeložím- k ničemu big_smile) piju aloe, pojídám prášek z hlívy ústřičné, no také plno variací, kterak upravit nejmenované bylinky, ale stejně, kurňa furt nic... Ale, alespoň to zní vtipně, co big_smile
No, nic, asi chci všechno hned, bude líp, jen vydržet, vydržet a začít věřit, trošku víc věřit... Omlouvám se za ty slátaniny, ale opravdu mi pomáhá moc a moc to sem vypsat...
Dík a jdu znovu zkusit nabírat sil spánkem...Polkla jsem další oblbovadla, tak sem zítra vlítnu jak tajfun big_smile
Pa a dobrou smile


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#58 16. 8. 2008 0:38

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Selima napsal(a):

Estík, posielam pozdrav a hlásenie - aj v Blave sa doteraz krásne počasie zhoršilo(zrejme ako vždy, to zlé prišlo zo západu) a už je všade rovnako  usch grater , aj ja plánujem preváža víkend alebo aspoň strávi v suchu, keď už nie teple. Odddýchni si a uži to... vážanie. wink

Jé, děkuji za info, všimla jsem si až teďsmile My za to nemůžem rodnarodnarodna  Myslím to počasí big_smile.
Jen se válej, převaluj smile, chvíli je to moooc příjemné big_smile Přeju krásný a klidný víkend pussa


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#59 16. 8. 2008 0:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Hučím to teraz aj do mamy: SKÚS HOCIČO, všetko... Moj zlatý homeopat mi povedal: "Viete, ja som lekár, ale pracujem aj s alopatickou, aj s homeopatickou medicínou... My homeopati hovoríme - je mi jedno, ČO ma vylieči; ak ma má vylieči potencované h.o.v.n.o., tak budem jes potencované h.o.v.n.o...." Zlatý človek! Nemusíš sa ním síce inšpirova, ale skús, čo sa dá... a čo ti užaví. Nesažuj si to, nehanbi sa užahči si to. A choď si žahnú, moja.... spánok lieči. pussa


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#60 16. 8. 2008 5:48

beth
♥♥♥----
Místo: KV
Registrovaný: 25. 3. 2008
Příspěvky: 154

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Taky nemůžu spát............jenže já večer vždy omdlím únavou, a pak mě vzbudí nějaké "myšlénky" sad a straším třeba v půl třetí........to je taky otrava, když se mám pak dokopat do práce...... To jenom, abys věděla, že tu nestrašíš sama, i když se míjíme ;-) . Napadlo mě, jestli by ti nemohly pomoct nějaké relaxační metody, jistě jsou tady povolanější osůbky co poradí jak na to. Pomohly by ti odpočinout si v jiné realitě, takže by jsi mohla k tomu moři cestovat zatím aspoň v duchu. Četla jsem kdysi knížku "Tulák po hvězdách" (doufám že se nepletu)? Je to o muži který ve vězení utíkal ve svých myšlenkách. Úplně se dokázal odpojit od svého těla a lítal kde se mu zachtělo. Občas taky něco podobného zkusím, je to moc příjemné. Tak zkus sbalit baoch a jeď , třeba se někde potkáme ! wink Pa, drž se. hjarta

Upravil(a) beth (16. 8. 2008 5:49)


Nosiš-li nebe v sobě, najdeš jej všude.
                                       přísloví z Nepálu

Není tady

 

#61 16. 8. 2008 7:39

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Ahojky smile
Děkuju, děkuju smile Budu zkoušet všechno i nadále, jen mi to přijde vtipné, co je člověk jako já, Homo Scepticus, schopen vyzkoušet big_smile
Beth, jj, vím, o čem mluvíš... Je to strašlivě nepříjemné a člověk si pak připadá, jako nejosamělejší tvor na světě...
To, o  čem píšeš, o té imaginaci zkouším a to dost často, akorád musím vypadat dost tragikomicky, představuju si, když je mi tu třeba hodně špatně a hodně zle, jak tu se mnou někdo sedí, drží mne za ruku, hladí po vlasech a cítím se bezpečněji, tohle mi v reálu strašlivě chybí, jenže to je obelhávání sebe sama...I kdyř si to na chvilku užívám smile
Občas si i zacestuju, jojo, já mám fantazii dobrou a v tomhle jsem cvičená, když si na mne otec cvičil rány a kopy, uměla jsem velmi rychle vypnout a přenést se jinam, abych to přežila, teď to často nejde tak dobře, přecejen ten mozek už je jiný než u dítěte. A taky mi tam vyskakujou nepříjemné pocity, často. No, ale to nic nemění na tom, že si jdu lehnout a zkusit třeba Madagaskar? big_smile Musím se to ale pořádně naučit, protože s mým psychomozkem mne tam přepadne tlupa vzteklých lemurů, nebo pořádnej žralok big_smile


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#62 16. 8. 2008 16:22

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

gratergratergrater


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#63 16. 8. 2008 16:49

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Estel, hladim a foukám - aspoň na dálku


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#64 16. 8. 2008 17:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Estí, prosím....zkus znova tu psycholožku! grater Já vím že se moc bojíš....ale ono to fakt není tak strašný, jak si myslíš! pussa


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#65 16. 8. 2008 17:36

beth
♥♥♥----
Místo: KV
Registrovaný: 25. 3. 2008
Příspěvky: 154

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

hjartahjartahjarta

Upravil(a) beth (16. 8. 2008 17:36)


Nosiš-li nebe v sobě, najdeš jej všude.
                                       přísloví z Nepálu

Není tady

 

#66 16. 8. 2008 19:00

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Děkuju pussa
Lupí, jestli přežiju tenhle víkend, pouvažuju nad tím, že psycholožku navštívím znova... pussaJá fakt nemůžu kapitulationgratergrater
Dík


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#67 17. 8. 2008 8:22

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Ahoj, já vím, že už musím být příšerně otravná, děs-běs, ale já už opravdu nemůžu, další děsná noc, pravda, chvílema jsem i spala, ale ta psychika kapitulationgratergrater POMOC, už nezvládám.
Nevím, kolik bolesti ještě zvládnu, už mne napadá, že to už nemá smysl, že tohle už neni život, vim, že se rouhám, snad budu brzo mluvit jinak avšímat si zas těch hezkejch věcí.
gratergratergrater


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#68 17. 8. 2008 8:44

jája-pája
♥♥♥♥♥--
Místo: pražák jako poleno :)
Registrovaný: 1. 12. 2007
Příspěvky: 623

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Estela napsal(a):

Ahoj, já vím, že už musím být příšerně otravná, děs-běs, ale já už opravdu nemůžu, další děsná noc, pravda, chvílema jsem i spala, ale ta psychika kapitulationgratergrater POMOC, už nezvládám.
Nevím, kolik bolesti ještě zvládnu, už mne napadá, že to už nemá smysl, že tohle už neni život, vim, že se rouhám, snad budu brzo mluvit jinak avšímat si zas těch hezkejch věcí.
gratergratergrater

Estelko já v psychologa i věřím- běž! když jsem na tom byla špatně - dost mi to pomohlo. Ještě mě napadá - co v Motole centrum bolesti?
moc na tebe myslímhjarta

Není tady

 

#69 17. 8. 2008 9:37

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Ahoj Estelko, zdravím, až budu v Praze, zajdem doufám na pivko! hjarta  Já jsem byla oddepkovávat svého BM a spravovat jeho vztah s NM, která mu zase utekla, ale zase se naštěstí vrací. Já jsem taky dobrej blázen, viď !!! dumbom Drž se, bude líp. Když si to budeš chvílema opakovat, uvidíš, že pak opravdu bude.... rodna BUDE LÍP!!! pussa

Není tady

 

#70 18. 8. 2008 8:20

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Kačí, mě bylo celý víkend zle, průjem, zvracení. Prostě nízky tlak. Takže to je jasné, že ti bylo zle. Myslela jsem na tebe v posteli. Držím si břicho a říkám si, jak ti je asi zle:(((
Jsem nějaká taky senzitivní na změny počasí. Normálně mě v pátek loupalo v koleni, tak nahlas, že jsem byla horší než babička. V sobotu jsme se na chalupě předháněly, které je hůře.... sad


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#71 18. 8. 2008 11:20

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Bééruško moje, mě je zle uschlollollol A dostala jsem pěknej sprdunk... No jo, někteří můžou všechno a jiní nic... Chacháááá.
Doufám, že je ti lépěji a tvůj pětkrát zlomenej kotník moc nezlobí lollol

Není tady

 

#72 18. 8. 2008 12:16

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Luizi napsal(a):

Bééruško moje, mě je zle uschlollollol

nemas tolko slopat tongue

Luizi napsal(a):

A dostala jsem pěknej sprdunk... No jo, někteří můžou všechno a jiní nic... Chacháááá.

Kazdy moze vsetko, co chce. Ale niektori si do toho nechaju kecat od inych a nevadi im to ... wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#73 18. 8. 2008 13:01

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Ahojky:)

Klubí, no, ono je to opravdu asi i těma změnama počasí, letošní léto opravdu stojí za to smile

Tetamáma, no to je opravdu síla... Ty jsi taky dílko, ale chápu to smile Chápu smile

Oxi, ahojky!!! smile Ráda Tě vidím smile

No, Luisi, taky je mi zle uschusch Teda, sprďunk si dostala, jo, já bych ho dumbomdumbomdumbom Jinak, můj na pětkrát zlomený kotník nezlobí, ale basket si už asi nezahraju big_smilebig_smilebig_smile
A díky moc!!!! Včera si mne zachránila smile

Jinak, v tom Motole jsem Jáji byla, ale díky za radu, už je to déle, kdy jsem tam byla...

Jinak opravdu dík moc za podporu, není nejlíp, ale včera jsem se opravdu bavila a dokonce i krásně usla big_smile Jé, já bych vás všechny tak ráda viděla!!!!


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#74 18. 8. 2008 13:19

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Estela napsal(a):

Jinak opravdu dík moc za podporu, není nejlíp, ale včera jsem se opravdu bavila a dokonce i krásně usla big_smile Jé, já bych vás všechny tak ráda viděla!!!!

no nevím, jeslti všechny smile
bacha, čéče, aby se ti to přání nevyplnilo - jak bysme se k tobě do kutloušku vešli ??? wink smile

hezký den, vy počasosenzibilky smile (estel, klubo a spol...) dneska to vypadá na odlehčení - vysoký tlak, ale ne dusno, čerstvé povětří...

Upravil(a) Jessika (18. 8. 2008 13:19)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#75 18. 8. 2008 13:28

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

Estela napsal(a):

Oxi, ahojky!!! smile Ráda Tě vidím smile

Ahoj,
blbe je, ze ja sa uz rad nevidim ...


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů