Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 13. 8. 2008 10:15

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Re: CHAT: Estel - Naděje 3.

dakota napsal(a):

Estelindo, taky mě zajímá, proč katastrofa s psycholožkou??
Až domarodím, mᚠmě tam !! stolt pussa

offtopic
Dakoto - neměla jsi náhodou nedávno svatbu? A to jsi to tak brzy odstonala wink smile

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#27 13. 8. 2008 10:22

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Estela napsal(a):

Psycholožka, nic neprovedla, ona nic. Jen jsem nezvláda tu situaci a téma, o kterém jsme se byvily, prostě jsem to nezvládla, utekla jsem jako malá holka a je mi děsně ...

Estelko, ty bys váženě potřebovala dostat na modrou pr... tongue
Měla jsi jít za psycholožkou, aby ti pomohla. No, nevyšlo to a ty se teď zase kaješ za to, že jsi to "neudělala dobře".
Pochop už jednou, že se nemůžeš za všechno trestat... A lidi okolo tebe nejsou soudci.
Na pokání je vždycky dost času smile  Teď je čas na drobné radosti : podívat se na pohádku, dojít si sama do lednice pro jogurt, který v klidu strávíš, pokec na babinetu , nějaký to pivčo (i když teď by se hodil spíš svařáček...)
Užívej si ,holčino , drobných radostí - sebetýrání mᚠzakázané smile

Není tady

#28 13. 8. 2008 10:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Estela napsal(a):

Psycholožka, nic neprovedla, ona nic. Jen jsem nezvláda tu situaci a téma, o kterém jsme se byvily, prostě jsem to nezvládla, utekla jsem jako malá holka a je mi děsně grater Ale, budu dobrá, snad, jo nějak to zvládnu, jdu zase ležet, jsem KO a pokusím se nemyslet na kraviny smile
i když jéjej, tady mám flašu slivovice a přemýšlím, že se tím proliju vnitřně big_smile třeba to spálí červa lol

Dakí, jak Ti je? Držím palce, a je líp co nejrychleji pussa

Estí, ale podža toho, čo si písala, si tam už šla PRIPRAVENÁ na to, že to bude katastrofa - hmm a ono sa ti to len potvrdilo... Skús tam ís menej "predvarená" a skús veri tomu, že to POJDE a nie tomu, že to NEPOJDE.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#29 13. 8. 2008 15:28

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Web

big_smile modrou pr.el, prý big_smile A to ještě nevíte, že mám na sobě pánské trenýrky big_smile jsou pohodlnější a tolik to nebolí.
Nohy dneska, ani nemám, mohli by mi je operovat zaživa, myslím, že bych to necítila...
K té psycholožce už nepůjdu gratergratergrater Je mi opravdu mizerně. Už tu nejsem ve tmě, závěsy jsem pravda roztáhla, ale stejně je mi příšerně...

Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

#30 13. 8. 2008 15:46

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

malá, malá, pšt hjarta
jsem jedna z nabízejích pomoc ...
můžu pro tebe něco udělat (teda kromě žehlení wink ) ?

Není tady

#31 13. 8. 2008 15:52

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jess, díky smile
Pohladit plosím smile jsem ráda, že si tady můžu poplakat...
Už mi bylo i chvíli líp, ale zase je to nanic, tohle musí asi přejít samo, co? Přejde to, že jo?
Musí to přejít...

Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

#32 13. 8. 2008 15:53

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

Pusuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pussa pussa  pussa pussa pussa

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

#33 13. 8. 2008 15:54

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

já vím... tak breč a až se vybrečíš, to bude líp
mᚠDVD? nechceš třeba nějaký pěkný filmy?
(půjčít samozřejmě - na mých "záložních" wink kopiích )

Není tady

#34 13. 8. 2008 16:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Moja.... pussa Môj obžúbený básnik Miroslav Válek napísal báseň s krásnym názvom Domov sú ruky, na ktorých smieš plaka. grater Tk nech je Babi tvojím domovom.

Brita

Není tady

#35 13. 8. 2008 16:27

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥

Jeeee, tu basen mam rad.

http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

#36 13. 8. 2008 16:35

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥

Estela napsal(a):

Jess, díky smile
Pohladit plosím smile jsem ráda, že si tady můžu poplakat...
Už mi bylo i chvíli líp, ale zase je to nanic, tohle musí asi přejít samo, co? Přejde to, že jo?
Musí to přejít...

Esteli,jen na skok.  wink
To je houpacka.To je jako kdyz jsi kvetina ktera je chvili na slunicku, chvili v bource a desti a chvili tak a onak.  pussa
Skoda ze jsem daleko,prisla bych bez vahani na pokec,pokud bych byla zvana ovsem,no a tak treba tady je nekdo kdo by rad prisel,kdyz bude pozvan-na pokec.  smile

Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

#37 13. 8. 2008 16:38

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

Moja.... pussa Môj obžúbený básnik Miroslav Válek napísal báseň s krásnym názvom Domov sú ruky, na ktorých smieš plaka. grater Tk nech je Babi tvojím domovom.

doplnila bych - domovem, kde budou závěsy vždy roztažené smile

Není tady

#38 13. 8. 2008 16:50

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Web

DVDček tady mám plno, už mne to nebaví sledovat, vůbec mne to nebaví, nic mne nebaví grater
Díky vám všem, bude to dobré, trošku se "sjedu" a snad usnu, snad bude líp, jsem taky hodně unavená, moc jsem nenaspala a je mi i fyzicky dost zle, vypadám děsivě, před chvílí jsem se viděla v zrcadle big_smile Pomoc:)
Díky, že si můžu zakňourat smile Moc to pomáhá, moc smile

Jdu si dát kompot z aloe smile Jsem zvědavá, jaké to je smile šávu piju, ale kompot vidím poprvé big_smile

Upravil(a) Estela (13. 8. 2008 16:52)

Není tady

#39 13. 8. 2008 16:56

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥

Vikend na Smetanke? Voooooopikacka?
Alebo .... slubil som Luizi steakovy den cez vikend (ona mne zehliaci lol )  ... tak sa pridaj. Podmienkou je, ze si u mna objednas nejake jedlo ... wink

Upravil(a) Oxi (13. 8. 2008 16:59)

http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

#40 13. 8. 2008 16:59

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥

Hlavu nad vodou{vedomi do klidu} a triskni si i do polstare.Taky pomuze,ja to driv tak delala.

Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

#41 13. 8. 2008 17:31

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Web

kompot z aloe sněden, následně však vyreklamován usch big_smile

Oxi, ráda se zúčastním, pokud to jen trochu půjde smile Ozvěte se, ju?

Není tady

#42 13. 8. 2008 18:17

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-

No jasně a jestli nedorazíš, tak tě vezmu žehličkou po papuli-abys nebyla taká bledá lollollollollol

Není tady

#43 13. 8. 2008 18:28

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Web

Luizi napsal(a):

No jasně a jestli nedorazíš, tak tě vezmu žehličkou po papuli-abys nebyla taká bledá lollollollollol

Něco proti mé zelené pleti? Rasistko lollollol

Není tady

#44 14. 8. 2008 8:42

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ach jo, jsem hotová, všechno moc, moc bolí, jsem totálně bez energie, včera jsem veškeré jídlo okamžitě vyhodila, navíc noc byla, no dost divoká. Bez oblbovadel už nemůžu fungovat grater
Pomalu přestávám věřit, že to bude lepší. Bude, že jo? Zbavim se oparu, zbavim se té infekce, začnou zabírat léky, tak do měsíce by mohly, co?
Jé, potřebovala bych tomu uvěřit a získat trochu optimismu, malinko, zatím.
Chjo, zase dalšíden zakuklená v posteli gratergrater
Nakopat ři opravdu bych potřebovala dumbom Musím se fakt vzchopit, jinak mne to zabije big_smilebig_smilebig_smile
Jdu posnídat salko, je to sice hnus přeslazenej, ale energie to má víc než dost smile

Není tady

#45 14. 8. 2008 9:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Lieky hlavne zaberú, ak budeš veri, že zaberú... wink a ak budeš veri, že bude lepšie, tak BUDE lepšie. stolt A salko je mňam tongue - aj Jesienka - ale ja ho nemôžem, lebo by som ajncvaj vyzerala ako Helenka Rúžičková, nech je je zem žahká.

Upravil(a) Selima (14. 8. 2008 9:55)

Brita

Není tady

#46 14. 8. 2008 10:43

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Web

Tak jo, jedu se nechat nakrmit a našlehnout do lázní smile Čekám na odvoz a velmi brzo jsem zpátky smile Mějte se krásně a díky všem pussa

Není tady

#47 14. 8. 2008 11:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Drž sa!

Brita

Není tady

#48 14. 8. 2008 11:23

hrosanek
Host

Estelko,

posílám velké pohlazení.

Kdybys cokoliv potřebovala, tak jsem v zástupu těch, kteří rádi pomůžou. pussa  pussa

#49 15. 8. 2008 14:13

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ahojky, tak jsem zpátky smile
Na jak dlouho, co big_smilelol
Dneska jsem byla na vyšetření, mám z toho docela nervy, novou diagnozu opravdu, ale opravdu nepotřebuju, to už bych asi nezvládla. Bojim, bojim. Teda, ale paní doktorka byla neuvěřitelná, strašlivě hodňoučká, až mi bylo trapně rodna Ale zároveň to  potěší i vyděsí big_smile Ale to bude můj paranoidní mozek, říkala jsem si, že by nebyla tak hodná, kdyby to bylo dobré big_smile Jenže mi hned došlo, že přece proto jsem na tom vyšetření, aby se vyloučilo, že to není prů.ser. Jéjej, já zase melu...
Taky mi sebrali mnoho a mnoho mé infekční krve big_smile (za zdravou vyměnit nechtěli, ptala jsem se big_smilelol ) a nechápu, dneska jsem sebou po těch odběrech sekla, teda, já, která jsem zvyklá na ledajaké mučící nástroje a nejradši bych si pokecala i u gastroskopie, kdyby to šlo big_smile, to jsem se zastyděla...
Jdu do pelechu, spát, jsem unavená, strašlivě unavená a je mi líp, než předevčírem, jen ta psychika zlobí, jéjej, mám to představy... Dostala jsem zase nové tablety, nezdá se jim něco v krku a na sliznicích, ale to je slabej odvárek...
bude to OK, bude smile

Není tady

#50 15. 8. 2008 14:18

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

Kačko,
paní doktorka byla hodná, protože asi správná osoba dělá na správném pracovišti. Tak za tím nehledej nic jiného.A díky bohu za takový perosonál.
Jestli ti vzali krev, tak se nediv, že sebou sekneš. Já dávala jednou a byla jsem taky taková zpomelená. Kolega dává každý 4 měsíc a taky příjde do práce trochu grogy. A to jsme zdraví. No teda on uričtě, já po psychické stránce pokulhávám lol
Tak hupky, dupky do postýlky, nabalit, fusekle, něco k pití k posteli, nějaký spací prášeček a kráááásnýýý sny.
Halí, belí,
koně v zelí,
a Estelka
je v posteli.

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí