Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 8. 2008 11:25

Taisha
♥♥♥♥♥--
Místo: střední Morava
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 871

Re: Poslanie ženy na zemi

Hele,..já jsem dnes nějak naměkko,..moc mě neštenkrujte, nebo mi bude maximálně líto to, v čem jsem dobrovolně, nevědoma si jiných možných scénářů společného života, žila,...

Z té Dodo zpovědi jsem pořád naprosto u vytržení,.. Čtu si to znova a znova,..a všechny ty body mi přijdou tak úžasné,..!!! Znám pravý opak,..radši vám to sem ani nebudu psát... Ty vzpomínky se mi protáčí v hlavě a v srdci jako ostří hluboko zabodnutého nože... grater

Upravil(a) Taisha (17. 8. 2008 11:26)


Poznání je jedno, ale hloupost se násobí.

Není tady

 

#27 17. 8. 2008 13:49

julo
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 248

Re: Poslanie ženy na zemi

dodo napsal(a):

Představuju si to např. tak, že můj manžel (jsme spolu 7 let, z toho přes rok manželé),
*mě nikdy před nikým neshodil nebo nezesměšňoval (přestože jsme třeba zrovna byli rozhádaní), a to ani když se pilo ( a naopak já do něj  občas ryla nebo si ho dobírala)
* ačkoliv jsem neuměla pořádně vařit a jeho oblíbená jídla jsem se naučila teprve nedávno, nikdy mě za to nekritizoval, naopak vždycky za jídlo poděkoval a když mu navíc něco chutnalo, pokaždé mi to pochválil.
* když někam vyrážíme a on vidí, že je ještě prádlo v pračce a já nestíhám, protože chystám jiné věci, jde ho bez řečí pověsit, přestože pod balkonem venčí svoje pejsánky největší drbny ze sídliště
* když je doma, nikdy nenesu nahoru tašku s nákupem ani nesjíždím do sklepa s kočárkem
* přestože jezdí domů z práce většinou po 18h, a je kolikrát pěkně utahaný, jde vykoupat naši roční dceru a kolikrát ji ještě jde uspávat
* nikdy na mě nezvýšil hlas (a že jsem mnohdy dokázala být pěkně protivná a jedovatá)
* přestože nejsem prototyp ženy popsané v příspěvku JULA ani zdaleka nestíhám to, co paní v příspěvku DOUBRAVKY, má mě rád i přes všechny moje nálady, manýry, zlozvyky atd.
* ačkoliv je velice ambiciozní a hlavně schopný, odmítnul sám od sebe už 2x postup v kariéře (vysokou pozici), protože beztak je málo doma a kdyby tu funkci vzal, zbyly by nám jen víkendy (v lepším případě).
* nenosí mi kytky, není romantik a není na sladké řečičky - naopak je zásadový, přímý, až to někdy "bolí" a nebere si servítky. Ale díky tomu vždycky vím, na čem jsem, a když mě pohladí, vím, že je to upřímné a od srdce.
....to je pár příkladů.

No, asi si plno chlapů řekne "to je ale pěknej vůl".
Samozřejmě má plno negativních vlastností, jako každý "smrtelník" :-), ale o těch nebudu psát, protože  sama jich mám taky plno, a hlavně pro mě ty jeho negativa už dávno nejsou podstatná.

godlike A presne o toto v živote ide. Neskôr sa naučí aj on vari, pra, písa si s demi domáce úlohy, ráno ich vyprevadi do školy, večer okúpa a uloži spa ... stačí, ak je manželka týždeň v nemocnici (napríklad v pôrodnici). hjarta


źudská duša si sa voda, prichádzajúc z neba stúpaš do neba a spä na zem musíš ís vo večných kolobehoch bytia.
Goethe

Není tady

 

#28 17. 8. 2008 16:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Poslanie ženy na zemi

Salvator napsal(a):

dodo napsal(a):

Představuju si to např. tak, že můj manžel (jsme spolu 7 let, z toho přes rok manželé),


No, asi si plno chlapů řekne "to je ale pěknej vůl".
Samozřejmě má plno negativních vlastností, jako každý "smrtelník" :-), ale o těch nebudu psát, protože  sama jich mám taky plno, a hlavně pro mě ty jeho negativa už dávno nejsou podstatná.

Náhodou, mně se to líbí, naopak, tohle, co tu píšeš považuji za normální v každém dobrém vztahu a pokud je opravdu takový, tak je to slušné.. a pak že neexistují pořádní chlapi...

Jo, bezva, ale pořád má chlapec ještě co vylepšovat wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#29 17. 8. 2008 17:53

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Poslanie ženy na zemi

Pandorraa napsal(a):

Salvator napsal(a):

dodo napsal(a):

Představuju si to např. tak, že můj manžel (jsme spolu 7 let, z toho přes rok manželé),


No, asi si plno chlapů řekne "to je ale pěknej vůl".
Samozřejmě má plno negativních vlastností, jako každý "smrtelník" :-), ale o těch nebudu psát, protože  sama jich mám taky plno, a hlavně pro mě ty jeho negativa už dávno nejsou podstatná.

Náhodou, mně se to líbí, naopak, tohle, co tu píšeš považuji za normální v každém dobrém vztahu a pokud je opravdu takový, tak je to slušné.. a pak že neexistují pořádní chlapi...

Jo, bezva, ale pořád má chlapec ještě co vylepšovat wink

to má, ale důležité je, aby nevylepšoval jenom jeden...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#30 17. 8. 2008 19:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Poslanie ženy na zemi

Salvator napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Salvator napsal(a):


Náhodou, mně se to líbí, naopak, tohle, co tu píšeš považuji za normální v každém dobrém vztahu a pokud je opravdu takový, tak je to slušné.. a pak že neexistují pořádní chlapi...

Jo, bezva, ale pořád má chlapec ještě co vylepšovat wink

to má, ale důležité je, aby nevylepšoval jenom jeden...

Tak o tom žádná smile
Jenže já to mám tak, že všechno to, co dodo na svém partnerovi tolik oceňuje, považuji za naprostou samozřejmost.
A neustále se divím, že ženy jsou "na větvi" z takového  muže. Podle mne by žádnému jinému neměly ani pohled věnovat lolstolt Natož svou pozornost, neřku-li  kus svého života stolt

A neeebóóóó...je to možná o tom, že chci-li hodně, musím taky hodně nabídnout wink Jo jo, v tom to bude par


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#31 17. 8. 2008 19:27

julo
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 248

Re: Poslanie ženy na zemi

Salvator napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Salvator napsal(a):

Náhodou, mně se to líbí, naopak, tohle, co tu píšeš považuji za normální v každém dobrém vztahu a pokud je opravdu takový, tak je to slušné.. a pak že neexistují pořádní chlapi...

Jo, bezva, ale pořád má chlapec ještě co vylepšovat wink

to má, ale důležité je, aby nevylepšoval jenom jeden...

Niekedy sa snažím wink Našastie manželka nemá rada rezané kvety, takže keď  zabudnem na to, že má meniny/narodeniny, zachráni to rezeň smile


źudská duša si sa voda, prichádzajúc z neba stúpaš do neba a spä na zem musíš ís vo večných kolobehoch bytia.
Goethe

Není tady

 

#32 31. 8. 2008 20:26

Nick3594
Host

Re: Poslanie ženy na zemi

Mnojo Pan, jenže takových jako má Dodo je jako šafránu, tož se nediv, že jsou z toho někteří na větvi big_smile. Já mám doma něco podobného jako Dodo a fákt si občas říkám, jak jsem móc vděčná, že jsem na takového narazila a je mým partnerem. stolt. Až takových bude 99 % mužské populace, tak se nad nimi nikdo rozplývat nebude lol.
PS: a kytky já mám moc ráda a už jsem ho naučila, že mě jimi móc potěší gloria roll

Upravil(a) lvice (31. 8. 2008 20:27)

 

#33 1. 9. 2008 15:49

dodo
♥♥♥----
Místo: Královéhradecký kraj
Registrovaný: 28. 6. 2007
Příspěvky: 243

Re: Poslanie ženy na zemi

Pandorraa napsal(a):

Salvator napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


Jo, bezva, ale pořád má chlapec ještě co vylepšovat wink

to má, ale důležité je, aby nevylepšoval jenom jeden...

Tak o tom žádná smile
Jenže já to mám tak, že všechno to, co dodo na svém partnerovi tolik oceňuje, považuji za naprostou samozřejmost.
A neustále se divím, že ženy jsou "na větvi" z takového  muže. Podle mne by žádnému jinému neměly ani pohled věnovat lolstolt Natož svou pozornost, neřku-li  kus svého života stolt

A neeebóóóó...je to možná o tom, že chci-li hodně, musím taky hodně nabídnout wink Jo jo, v tom to bude par

Nu, Pan,nezbývá než ti gratulovat, když u tvého muže jsou všechny tyhle věci samozřejmostí. Jak ale píše Lvice - takových mužů je opravdu poskrovnu. Já totiž taky dřív tyhle věci považovala za samozřejmost a nedokázala je ocenit a hádala se kvůli prkotinám. Teprve časem, když už byl vztah na rozpadnutí a já jsem to tak pozorovala okolo sebe, mi došlo, jakou mám vlastně doma "vzácnost".  Pak se můj pohled na věc úplně změnil.
A děkuju Bohu, že mi otevřel oči, protože jsem jinak o toho mužského přišla.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů