Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#201 15. 8. 2008 10:16

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Blbadlo

zuzi777a napsal(a):

Pište dál, já tu řvu smíchy! V každém  druhém příspěvku se vidím...... lollol

Tos na tom tak špatně? tongue lol
No zatím jsem cizí košík neuzmul, do cizích aut nenastoupil a krom svléknutí jedněch punčocháčů na veřejnosti jsem jiné trapsy neměl sad grater grater

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#202 15. 8. 2008 10:20

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Klubko napsal(a):

Jednou jsem stála s kámoškou na zastávce a zakecala se, jen jsme se potkaly, ani jedna nechtěla nikam jet. Já jsem vedla pesana. Jenže on když byl malý, tak nechtěl být na vodítku a to zatím přežvýkal, než jsme všechno probraly.
Přijel trolejbus, nᚠpes nastoupil, uvolněný z vodítka, zavřely se dveře a trolej odjel. Kámoška na mě houkla,až když odjíždel. Já jsem se rozběhla za trolejbusem a hnala to až na další zastávku. To byly mety. Kdybyste viděli ty lidi, jak mi s úsměvem ze zadního okýnka drželi palce. Stihla jsem to, výhoda přerušovaného proudu na trase, kde trolej zpomalí. Jen plíce už nešly se mnou.  V "cíli" mi všichni tleskali, že mám dobrej čas. Já chtěla toho psa zabít!

lol lol lol  lol No aby tě přešel smích tak si piš, že tento příběh hlásím ochráncům přírody, chtěla jsi vědoměně ublížit té němé tváři.
Hele nechceš na olympiádu, možná by to nebrali jako dopink, nebo naopak by vznikl nový sport "běh za motorovým vodičem" smile

Není tady

#203 15. 8. 2008 10:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥

No zatím jsem cizí košík neuzmul, do cizích aut nenastoupil a krom svléknutí jedněch punčocháčů na veřejnosti jsem jiné trapsy neměl
Šak vono na tebe taky dojde... hlavně, když se takle vytahuješ... už se stahujou mraky... (a já se zlomyslně těším http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#204 15. 8. 2008 10:28

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

No zatím jsem cizí košík neuzmul, do cizích aut nenastoupil a krom svléknutí jedněch punčocháčů na veřejnosti jsem jiné trapsy neměl
Šak vono na tebe taky dojde... hlavně, když se takle vytahuješ... už se stahujou mraky... (a já se zlomyslně těším http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png)

lol lol lol  No až přestanu být erotik a začnu být sklerotik, pak to bude asi souboj s pamnětí, ke které dámě mám kdy zajít a jaký košík zaplatit či do kterého auta nasednout. Pak příjmu Helí tvoji nabídku na obojek od Tebe lol lol vissla

Není tady

#205 15. 8. 2008 10:31

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Jednou jsem jel, celkem výjimečně, do práce autem. Během dne jsem na to úspěšně zapomněl, po práci sedl na autobus a jel domů.... tam jsem začal před barákem šílet, že mi ukradli auto... lol lol lol

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#206 15. 8. 2008 10:43

L_aura
♥♥♥♥♥--

Selima napsal(a):

Daniela S. napsal(a):

Jejda, to je krásné vlákno.
To si takhle v pohodičce večer v posteli odlakovávám nehty. A tu použitou vatu nasáklou odlakovačem neodhazuju, kam mě napadne, kdepak, mohlo by to udělat flek na prostěradle (za 90 Kč)! Pěkně disciplinovaně je odkládám na lakovaný noční stolek (za 3000 Kč).

To je nič... ja som si raz odlakovačom skoro odlíčila oči. usch Oboje priesvitná tekutina v podobnej fžaštičke. Zastavil ma až podozrivý zápach cool

To je v pohode, ja trpim fobii, ze si na hlavu misto samponu aplikuju depilační krém dumbom

Není tady

#207 15. 8. 2008 11:01

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Mikeš napsal(a):

Jednou jsem jel, celkem výjimečně, do práce autem. Během dne jsem na to úspěšně zapomněl, po práci sedl na autobus a jel domů.... tam jsem začal před barákem šílet, že mi ukradli auto... lol lol lol

Takových případů tady už bylo hlášeno víc...
A pak se divte, že ty policajti ty ukradený auta už nehledaj... neutral

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#208 15. 8. 2008 11:10

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Web

Já jsem takhle v Hypce stála s košíkem, vážila si zeleninu a házela ji do cizího košíku. Pak jsem ho suverénně vzala a že jedu. Paní (mmch. pěkná filipínka) se ho ale nechtěla vzdát a tvrdila, že je její. Letmo jsem přejela obsah a navrchu hromádky ležel luskový cukrový hrášek na tácku. Říkám 'it IS mine'! A už jsem nasadila výhrůžný výraz a vítězoslavně zapíchla prst směrem k hrášku. Načež ona taky začala vrčet a zapíchla svůj prst na cukrový hrášek v jiném (samozřejmě mém) košíku.
Tak jsem se jí omluvila a nakonec jsme ještě byly kámošky, protože jsem jí ukázala kde mají rýžové nudle a ona mě zas v témže "cizokrajném" koutku dala tip na úúúúúúúžasnou rybí omáčku, jejíž chu dodává mnoha jídlům exotickou příchu a dělá ze mě čupr kuchařku wink

Není tady

#209 15. 8. 2008 11:39

karelia
♥♥♥----

V práci, když už šlo do tuhého a nevěděla jsem , jak se jmenuju, jsem odcházela konečně na záchod, zklepala jsem zevnitř na vlastní dveře a odpověděla si: "Dále."

Regino-brecim smichy.

Není tady

#210 15. 8. 2008 11:46

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

karelia napsal(a):

V práci, když už šlo do tuhého a nevěděla jsem , jak se jmenuju, jsem odcházela konečně na záchod, zklepala jsem zevnitř na vlastní dveře a odpověděla si: "Dále."
Regino-brecim smichy.

taktíž jsem se dopracovala v ukání k dokonalosti wink
ukám i na šuplík, který otvírám ... roll

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#211 15. 8. 2008 11:50

dixina
♥♥♥♥♥♥-

Jessika napsal(a):

karelia napsal(a):

Regino-brecim smichy.

taktíž jsem se dopracovala v ukání k dokonalosti wink
ukám i na šuplík, který otvírám ... roll

Holky vy jste kouzelné...... lollollollollollollollollollollollollolgodlike

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

#212 15. 8. 2008 12:08

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ota napsal(a):

Já vykrajoval játra..to, co mělo jít do koše zůstalo na prkýnku a játra letěly do koše sad

Já nalila jednou mlíko do pračky místo aviváže. Jelikož jsem si ještě k tomu dělala kafe, můžu být ráda, že avivហneskončila v něm. To jsou ty pračky v kuchyni wink

Není tady

#213 15. 8. 2008 12:11

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Fidorka napsal(a):

Ota napsal(a):

Já vykrajoval játra..to, co mělo jít do koše zůstalo na prkýnku a játra letěly do koše sad

Já nalila jednou mlíko do pračky místo aviváže. Jelikož jsem si ještě k tomu dělala kafe, můžu být ráda, že avivហneskončila v něm. To jsou ty pračky v kuchyni wink

No co aspoň by jste byli jemní, voňaví a pružní uvnitř smile
A jsou tací co do prčka narvou nádobí a do myčky prádlo. nebo co si Prčku, myčku a sušičku vozí sebou do kempu. Vždy jsme jenom lidi, omylní, nedokonalí a kouzelní. Ne nadarmo se říká, že život tropí hlouposti lol A pokud je děláme žijeme. smile

Upravil(a) Pisatel (15. 8. 2008 12:14)

Není tady

#214 15. 8. 2008 12:15

Alosek
Host

Mám kouzelnou babičku, čím je starší, tím je lepší...
Posledně jsem se u ní sprchovala, povídá: kdyby ti nestačil ten šampon na vaně, pod skříňkou je další.
Na vaně opravdu láhev od šamonu, skoro plná, jsem si říkala, že si ze mně zase babi dělá srandu. Napatlám, nepění. Přidám, zaleju vodou, nic. Tak ještě trošku, vtírám, masíruju, žádná pěna. Mám hodně husté a dlouhé vlasy... vissla
Po deseti minutách jsem to vzdala. Tak pod skříňku a vymýt druhým šamponem. Až za 14 dní babi s úsměvem prozradila, že jí kámoška odlila do láhve od šamponu tělové mléko, kterého dostala asi litr, a babi se s ním po sprchování maže.
Stejně ji podezírám, že to udělala schválně tongue

#215 15. 8. 2008 14:33

Chucky.x
♥♥-----

Tak si vzpomínám na svou sestru když byla ještě mladší (asi 11 let) ...  Přišla nějaká návštěva a sestra ochotně aby se předvedla hned co si dáte k pití a tak...  Samozřejmě všichni chtěli kávu...  tak sestra v dobré víře dělal turky....   Tak že donesla na tácku  (tvářila se u toho jako pravá servírka  wink ) sklenice s hokou voudou a lžičkou v každé byl hozený jeden cukřík a vedle toho krabička s kávou a všem hned začala nabízet a si jí tam dají kolik chtějí....    lol   Byla fakt roztomilá...  tummenupp

Upravil(a) Chucky.x (15. 8. 2008 14:34)

Myslím na budoucnost, nebo v ní chci strávit zbytek svého života....

Není tady

#216 15. 8. 2008 14:48

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Alosek,

to mi připomíná teďka jsme měli na návštěvě pár dní miminko. Jeho matinka ho šla večer koupat, my s manžou zvědaví, co nás čeká, tak jdeme taky na čumendu, koukáme jak jí to jde, ale dítě je "jak živý" lol, klouže, šmejká se, už i jí se z toho rosilo čelo, a nakonec jsme zjistili, že na něj plácala tělový mlíčko místo sprchového gelu. Seba med má ty lahvičky stejné smile

Není tady

#217 15. 8. 2008 14:59

x62358
Host

Ve své přepracovanosti ....zvonil mi na stole telefon, vzala jsem ho, zjistila, že paní chce mluvit s někým jiným, takže jsem jí řekla moment já vás přepojím a telefon položila.
Běžně se mi stává, že počítám na tlačítkách od telefonu a vytáčím telefon na kalkulačce (obé má zhruba stejnou velikost) lol

#218 15. 8. 2008 17:36

Sirius
Host

Ohromě se bavím..jak u starých grotesek..jak se komu "daří". Pochechtávám se a jdu si namazat chleba s paštikou. Uklidil jsem po sobě a když jsem dojedl rozhodl jsem se umýt nádobí..koukám, že ve dřezu je prázdná plechovka, nůž samozřejmě skončil v odpadkovém koši.  dumbom

#219 15. 8. 2008 17:52

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

K těm záměnám :Zalila jsem  si prádlo místo aviváže Savem na WC, kterým jsem původně chtěla jít omývat patřičná místa.   Všechno prádlo  bylo echt melírované a vyšisované dočista DO ČISTA!  va . Když to zjistila má pubertální dcera, která měla v pračce své NEJ  ohozy, myslela jsem , že mě inzultuje...... dumbom

Není tady

#220 15. 8. 2008 17:56

bloncka
♥♥♥♥---

Po několikaletém pobytu v zahraničí jsem si hned první den příjezdu chtěla udělat pravej nefalšovanej smažák. Sliny se mi na něj sbíhaly dlouho. Už když jsem lila olej na pánev, tak jsem si říkala, že je nějakej řídkej... Ale že to je ocet jsem zjistila, až když to pořádně smrděla celá kuchyň dumbom Sýr byl nakonec na oleji, kulinářský zážitek se ale nekonal - byla jsem "najedená" octa  roll

Není tady

#221 15. 8. 2008 18:34

karelia
♥♥♥----

To ja jednou davno (bylo mi asi 15nact ,ale tim to pro me bylo asi horsi,protoze jsem se citila jako dospela dama:D) jsem vystoupila z autobusu spolecne se spoustou lidi co me znali a jeli domu z prace .Vetsina z nich byla z nasi ulice takze sli stejnym smerem,no ja mlada,rychla holka sla jako prvni v tom houfu a z nudy jsem si vpoustela vzduch na stridacku do leve a prave tvare ,najednou mi to nevyslo a udelalo to nahlas zvuk jako ze jsem si ufoukla. Boze,ja myslela ze se hanbou propadnu,protoze nikdo nevidel co provadim s oblicejem takze to vypadalo jak to i vyznelo. Mylsela jsem ze polezu kanalama.vissla

Není tady

#222 15. 8. 2008 21:25

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

L_aura napsal(a):

To je v pohode, ja trpim fobii, ze si na hlavu misto samponu aplikuju depilační krém dumbom

Příšerná představa..... yikesyikes
Však já vím, proč používám strojek! lol
Vzpomněla jsem si, jak jsem loni nechala v bankomatu ticku - no, hlavně, že jsem si vzala potvrzenku, což normálně nedělám graterdumbom Zjistila jsem to sice vzápětí, ale stejně bylo pozdě hmm

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#223 15. 8. 2008 21:36

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy

Mě se už několikrát podařilo při úklidu nákupu dát čisticí prostředky do lednice a mléko a pod. do poličky v koupelně. Přítel fakt dost netušil a chtěl mě poslat na vyšetření s hlavou dumbom

často na mou adresu putuje oblíbená hláška:  TY JO, ZAJÍCI....TY UŽ TO NEHUL lol

Upravil(a) PetraP (15. 8. 2008 21:37)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

#224 15. 8. 2008 21:40

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

No neříkej, že je takovej vzorňas nepřetíženej, že nikdy neužil pastu jako holicí krém, nebo tak něco.... valol

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#225 15. 8. 2008 21:46

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy

lupina montana napsal(a):

No neříkej, že je takovej vzorňas nepřetíženej, že nikdy neužil pastu jako holicí krém, nebo tak něco.... valol

Jestli jo, tak jsem u toho nebyla a on se mi nepřizná dumbom To by byl za blbce i on a to by jeho ego neuneslo lol

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí