Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#176 13. 8. 2008 7:44

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Re: Blbadlo

Evka napsal(a):

Jesssss..... Tak teď se mi povedlo být za blba v přímým přenosu. big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

no co , jsi tu taky správně tummenupp
to je vlákno pro nás lol

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#177 14. 8. 2008 8:49

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-

Místo brambor jsem si slila polívku big_smile
A zcela běžně házím špinavé prádlo do odpadkového koše. Ještěže opačně se mi to nestává... Taková rybí kost mezi nedbalkama... Uhm...

So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

#178 14. 8. 2008 8:56

Ota
Moderátor(ka)

Já vykrajoval játra..to, co mělo jít do koše zůstalo na prkýnku a játra letěly do koše sad

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#179 14. 8. 2008 9:02

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-

A ještě jsem si vzpomněla na tátu. Svýho času pracoval v Německu a přes týden tam spával. Přišel z práce, dal si pivko, druhý, usnul.
Když se probral, koukne na hodinky, ježiši, sedm pryč! Rychle oblíknout, šupem do firmy, bere za kliku - zamčeno. Znovu uká kód, zase nic. Zpoza rohu se vynoří šéf a říká mu - Sepp, copak ty tady? A táta nechápe - co já bych tady, jdu do práce, ne?
Šéf koukal jak blázen - teď?
A táta je ještě víc zmagořenej - a kdy jindy? Je skoro půl osmý.
A šéfík - no jo, ale VEČER! big_smile
On jak si papík dal to pivko, tak se mu v hlavě pomotaly hodiny a v tý době zrovna světlo venku vypadá v sedm večer stejně jako v sedm ráno.

So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

#180 14. 8. 2008 9:45

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

S kamarádkou jsme v šerém dávnověku  vedly pionýry a jiskřičky, já navíc učila. Tak jsem s olu procházely město a na přechodu pro chodce jsme se automaticky chytly za ruku, jak jsme byly zvyklé hlídat malé děti.  Liberečáci nechápali, protože ještě na přechodu jsem se obě řehtaly jak kobyl.

Nebo klasika, vyplachuju konvici octem, přijde návštěva, já zaklepu konvicí- tam to zašplouchá, tak z toho uvařím kafe....jak chutná, to mi kamarád dosmrti nezapomene.

Úplná klasika (jako např. klíče v popelnici nebo toaleák v lednici neb játra v koši) je: otevřu balíček kafe, to nasypu do koše a papír narvu do  dózy.....

Nebo jsem měla PMS a na nějakém úředním dokladě jsem se podepsala jménem za svobodna (po 19 letech sňatku).

To, že si pletu syny a volám je jménem toho druhého, už berou doma jako tradici...

A také určitě znáte ranní odchody do práce, než zjistíte, že je sobota.

V práci, když už šlo do tuhého a nevěděla jsem , jak se jmenuju, jsem odcházela konečně na záchod, zklepala jsem zevnitř na vlastní dveře a odpověděla si: "Dále."

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#181 14. 8. 2008 9:49

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ

Já jela včera se synem na kontrolu kyčlí. Je na umělým mlíku, tak že si musím vzít sebou převařenou vodu a to sušený mlíko, kdyby tam měl hlad. Až na cestě zpátky jsem si vzpomněla, že jsem si sice vzala termosku s převařenou vodou, ale to sušený mlíko jaksi ne....

Není tady

#182 14. 8. 2008 10:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Taky jsem odešla do práce večer... naštěstí jsem dorazila jen na zastávku http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
Ale další body jsem si připsala včera, když jsem se přistihla, jak pečlivě balím do těsta pecky namísto švestiček... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png Spletla jsem si misky, no...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#183 14. 8. 2008 10:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Tak k tým "jedálenským nehodám": 34tudujúc na univerite, chodievlai sme do obžúbeného podniku "Malý Krym", kde dnes predávajú - respektíve ponúkajú, ešte som tam nevidela živého zákazníak - predražené košele a blúzy. Raz sa tam môj kolumbijský spolužiak začal chláma a hovorí čašníkovi: "Jožko, už som mal čaj bez cukru a bežne bez citrónu, ale čaj bez čaju som ešte nemal!" Jožko mu doniesol kanvičku s vriacou vodou, vrecúška curku, aj plátok čaju, ale čaj - nikde.... lol 
Čo sa týka volania, kde-kto v rodine, ale najviac mama, ma volali menom prvej psiny(Linda pussa ), ale občasj aj druhej(Brita pussa ). To už som považovala za mierne faux-pas.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#184 14. 8. 2008 21:11

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

... Jožko mu doniesol kanvičku s vriacou vodou, vrecúška curku, aj plátok čaju , ale čaj - nikde.... lol

nechtěla jsi napsat - plátek citronu ? wink
... nojo, blbadlo  smile

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#185 14. 8. 2008 21:34

Vanda
Host

...jednou jsem zaspala, zmateně pobíhala po bytě v prádle, hlt kafe - bez něj to ráno nejde, ještě zalít kytku, páč svěšuje lupeny, tuhle blůzu ne, tuhle jo, převlíct punčocháče s prasklým okem...honem, honem, kabát a ven...na stanici tramvaje jsem zjistila, že jsem si pod ten kabát nevzala sukni.
Taky se mi povedlo jednou do těsta na buchtu hrcnout sklenku piva místo oleje, co stála hned vedle.

#186 14. 8. 2008 22:07

hrosanek
Host

Stály jsme před školou s kámoškou čekající na svého přítele, který pro ní měl přijet autem. Kousek od nás zastavilo auto, ona vyběhla, po cestě se jí lehce rozsypávala kabelka, tak si jí ještě urovnávala.

A tohle už znám jen z jejího vyprávění.
Vlezu do auta, rovnám si furt tu kabelku. Diktuju, co je potřeba koupit v obchodě, chrlím, že mě furt bolí břícho od měsíčků.
Pak se periferně podívám dozadu a tam sedí nějaké dítě.
Tak se ještě suše zeptám, co tady dělá to dítě a kam ho vezeme.
A zcela cizí pán vedle mi říká:"Já jedu ke svý tchýni, ale s váma asi nepočítá, že vás přivezu..."

#187 14. 8. 2008 22:10

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥

to musel pán zírat. Ale vyrovnal se s tim perfektně big_smile big_smile big_smile Co kamarádka? big_smile

Není tady

#188 14. 8. 2008 22:12

hrosanek
Host

Omluvila se a vystoupila. Mezitím dojel přítel a protože lehce žárlivý, tak chvilku zaraženě prudil, kde byla, když teď přijela cizím autem. A celé to představení bylo z chodníku báječná prča.

#189 14. 8. 2008 22:13

Florio
♥♥♥----

Hrošánku, mně zase do auta jednou sedl cizí pán a že kam pojedeme na ten nákup, či co...já vyjevená, pak se na mě podíval, omluvil se a vystoupil, spletl si auto.

Není tady

#190 14. 8. 2008 22:15

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥

hrosanek napsal(a):

Omluvila se a vystoupila. Mezitím dojel přítel a protože lehce žárlivý, tak chvilku zaraženě prudil, kde byla, když teď přijela cizím autem. A celé to představení bylo z chodníku báječná prča.

Noto je mi jasný, tak ybych se z chodníku skvěle bavila big_smile Na místě kamarádky bych se samozřejmě taky omluvila, rudá až na prd.eli a tebe bych zabila že se tlemíš big_smile

Není tady

#191 14. 8. 2008 22:16

x256987
Host

tummenupp Já mám čerstvou taky s autem, tak mě zblblo parkování do omezeného prostoru (a popojet, a srovnat, a couvnout, a popojet, raz dva tři á dva tři dobrých pět minut), že jsem se při zabouchávání dveří praštila tím ostrým rožkem přímo do ucha. Auuuuu grater

#192 15. 8. 2008 0:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Jessika napsal(a):

Selima napsal(a):

... Jožko mu doniesol kanvičku s vriacou vodou, vrecúška curku, aj plátok čaju , ale čaj - nikde.... lol

nechtěla jsi napsat - plátek citronu ? wink
... nojo, blbadlo  smile

lol to je snáď nákazlivé.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#193 15. 8. 2008 0:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Nojo, auta....když jsme ještě měli bílou Feldu, každou chvíli jsem mířila k nějaké cizí - ale jednou strkám klíč do zámku, nejde to, tak sakruju a pán vedle mi povídá - Co tenhle klíč-nechcete? lol Njn - to moje stálo přímo za ním lol
A taky neustále kradu vozejky v obchodech...taky kradete? va

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#194 15. 8. 2008 7:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Nekradu... kradou oni mně... protože jak bloumám s papírkem-skleroáčkem mezi regály a tupě zírám na pytlíky nudlí, můj odstavený vozejček se často někomu zalíbí... Že by to bylo dobrým výběrem zboží? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Ale kabelku mám u sebe, tak to snad ještě tak zlý není http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#195 15. 8. 2008 7:59

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Nekradu... kradou oni mně... protože jak bloumám s papírkem-skleroáčkem mezi regály a tupě zírám na pytlíky nudlí, můj odstavený vozejček se často někomu zalíbí... Že by to bylo dobrým výběrem zboží? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Ale kabelku mám u sebe, tak to snad ještě tak zlý není http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Helí, tohle "kradení" košíčků se skromným nákupem za 5 000,- nepovažuji za problém. To je Úďo úplně nolmální lol Hlavně, že ti neukradnou košíček na jahůdky po zaplacení tongue lol

Ale svého času jsem se bavíval tím, že moje BM si jeden čas oblíbila jeden vetší obchodní dům. Časem si tak zvykla, že seznam potravin sepisovala v pořadí, jak po "vstupu" potraviny a další "potřebné" věci leželi, jenže časem zjistila, že není nejlevnější a tak podlehla masírování o "levném nákupu" v jiných obchodech. 1x 14 dnů jsme v sobotu ráno vyrazili, ona dlouhý kus papíru sepsaný dle systému oblíbeného obchodu a nyní změna. Mouka místo cukru, čaj místo oleje a tak BM běhala a nachodila 100 jarních kilometrů. Já to vydržel jednou, syn 2x, potřetí jsem oba sedli v kavárničce já na kafe on na Colu, já k novinám on k oknu a hlásil tak v rozpětí co 10 minut: "Máma už koupila limonády, teď koupila máslo, huž má chleba, právě se propracovala k zelenině /mimochodem v seznamu napsané na prvním místě/,......" Já vždy dočetl celé Právo, dopil po 4 hodinách druhou kolu, syn otáven začal kouřit a BM celá schvácená po tomto sportovním výkonu vždy konstatovala, už sem nepojedu maj to tu nějak daleko. (Co myslíte kam jsme jeli za 14 dnů smile )

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#196 15. 8. 2008 9:46

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Pište dál, já tu řvu smíchy! V každém  druhém příspěvku se vidím...... lollol

Není tady

#197 15. 8. 2008 9:55

anaid41
♥♥♥----

Včera moje mamča postruhala tatovi ovocne knedliky bylkanskym syrem misto tvarohem. Ani prý necek.

Není tady

#198 15. 8. 2008 10:00

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

Jednou jsem stála s kámoškou na zastávce a zakecala se, jen jsme se potkaly, ani jedna nechtěla nikam jet. Já jsem vedla pesana. Jenže on když byl malý, tak nechtěl být na vodítku a to zatím přežvýkal, než jsme všechno probraly.
Přijel trolejbus, nᚠpes nastoupil, uvolněný z vodítka, zavřely se dveře a trolej odjel. Kámoška na mě houkla,až když odjíždel. Já jsem se rozběhla za trolejbusem a hnala to až na další zastávku. To byly mety. Kdybyste viděli ty lidi, jak mi s úsměvem ze zadního okýnka drželi palce. Stihla jsem to, výhoda přerušovaného proudu na trase, kde trolej zpomalí. Jen plíce už nešly se mnou.  V "cíli" mi všichni tleskali, že mám dobrej čas. Já chtěla toho psa zabít!

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

#199 15. 8. 2008 10:05

anaid41
♥♥♥----

A když máme psát tak moje mamka se svým orientačním smyslem je na samostatné vlákno. Vložím zatím 2 mé oblíbené:
1. bydleli jsme v Brně a máma se mnou (mně asi 10let) jela na prázdniny k babičce na Šumavu Nastoupily jsme ( s obrovským hadrovým lodním kufrem a spoustou tašek) do vlaku. Pak jsme šly na peron pro noviny a pití. Jenže vlak se rozjel. Dokázala zbláznit výpravčího a vlak asi po 300m jízdy zase zastavit. Potupně jsme si vynesly kufry, všichni koukali z okýnek, málem jsem se propadla hanbou :-) ...vlak byl na Bratislavu.
2. Bydleli jsme v Liberci a máma jela do Karlových Varů do lázní, před Děčín a Ústí n.Labem. Ve vlaku si schrupla a když se probudila na mostě přes Vltavu s výhledem na Hradčany, povídá : " .. to už jsme v Děčíně?"

Není tady

#200 15. 8. 2008 10:09

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥

anaid41 napsal(a):

Včera moje mamča postruhala tatovi ovocne knedliky bylkanskym syrem misto tvarohem. Ani prý necek.

ty jo, to musela být chuovka usch

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí