Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 11. 8. 2008 21:09

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Jsem dnes na nejsprávnějším vlákně.
Dejte mi do ruky mobil, vezměte mi brýle a další blbadlo bude brzy na světě. lol lol

Není tady

 

#152 11. 8. 2008 21:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Blbadlo

Kuba napsal(a):

Ty linky jsou schválně dělaný tak, že se na živého operátora člověk jen tak neprobojuje, protože živej operátor je drahej - asi nejrychlejší cesta je tvářit se že člověk chce nahlásit problém se sítí (jednu dobu jsem s jejich linkou potřeboval něco řešit dost často, tak jsem se to naučil)

Záhada asi není moc záhada, někdo s podobným číslem volal 158 a ten, kdo na 158 hovor přijímal se při přepisu čísla překlepnul.

jj nebo si taky někdo dělal prostě jen prdku roll ono přes mobil jim na ty pecky (pokud jsou) člověk nevidí hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#153 11. 8. 2008 21:15

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Kubo, to jsem chtěla udělat, jen se mi přes ty jedničky a dvojky ...nepodařilo se k němu probojovat, tak jsem to vzala přes www.vodafone.cz a tam na mě jukl z fotky tiskový mluvčí i s faxem a tel. číslem. Tož tak .

Není tady

 

#154 11. 8. 2008 21:50

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Pavli, prdku si asi nikdo nedělal, večer jsem volala 158 a dovolávala jsem se praporčíka, vysvětlila jsem o co šlo a muž u telefonu se dostal do obrazu a řekl, že už je vše v pořádku. Nejprve mě jasně setřel, jestli vím, kam volám.
Však jsem tu psala, že jsem měla bobky, že budu blokovat linku.

Není tady

 

#155 11. 8. 2008 22:17

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Blbadlo

PPavlaa napsal(a):

prosím tě oxi, přestaň ze mě dělat debila.

Ja z teba debila nerobim smile Ked uz tak jedine sama smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#156 11. 8. 2008 22:35

x62358
Host

Re: Blbadlo

Luizi chvilku počkej nᚠaják mi vysvětlil, že i když můj mobil, který můj drahý svou neopatrností propral Vanishem a pak ho - aby ho omyl od chemikálií strčil pod tekoucí vodu, taky naskočil - tak ten aják řekl: je po něm - počítej s tím.....no nevěřila jsem - trvalo to 14 dní a umřel lol

 

#157 12. 8. 2008 7:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Blbadlo

Policajti taky dobrý... To mi takhle jednou zvonila doma ještě pevná, pán na druhém konci se představil jako policie + hodností, jménem a tázal se, mám-li manžela. "Ano, mám," povídám já; "Tak mi ho dejte." "Ale on není doma." "A kdy bude?" "Netuším..." načež dotyčný polda začal prskat něco o tom, že srandičky si z něj dělat nebudu (úplně jsem ho viděla, jak vztekle poskakuje za stolem) a nebyl schopen pobrat, že ač mám manžela (důkaz: oddací list), nemusím ho ani mít momentálně v bytě, ani nemusím vědět, kdy se vrátí. Dala jsem mu na něj telefon a on se rozloučil se slovy "vy ste ňáká divná manželka, když jediný, co víte, je manželův mobil" - prohlásila jsem, že mně to stačí a on třísknul telefonem.
Takže jestli se někde na služebně doveda v uniformě překlepnul v čísle, je to prkotina. Mmch - nechápu, proč si to číslo neověřil u nich - všechny telefonáty na 158 se nahrávají a nějakou dobu ukládají.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#158 12. 8. 2008 9:16

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Blbadlo

Hm...skryté číslo? To mi taky něco připomíná big_smile
Když dostaly moje děti své první mobily, s radostí zjistily, že na jejich telefoncích existuje funkce "skryté číslo".
Jakožto pubertální nezvedenci pak tuto funkci používaly (či spíše zneužívaly) k různým kanadským žertíkům, jejichž pravidelnou obětí jsem se stávala m.j. i já.
Jednou takhle po ránu mi zazvonil v kuchyni mobil. Kouknu na displej - skryté číslo. Kouknu otevřenými dveřmi do dětského pokoje - na posteli sedí sinek a připadalo mi, že se nějak divně šklebí.
Zvedla jsem proto svůj vyzvánějící mobil a zahulákala do něj:
Přestaň mě už konečně buzerovat, ty syčáku!!!"Načež na druhé straně se volající poněkud zajíkl a pak jsem uslyšela:
"Tady Okresní správa sociálního zabezpečení, mluvím s paní K., jednatelkou společnosti XYZ???"Paní K., jednatelka společnosti XYZ zachroptěla, že jí momentálně vypadává signál a po celý den úspěšně předstírala poruchu mobilního telefonu lol lol lol
Poznámka pod čarou: když sinek zjistil, že jsem nazvala úředníka ze sociálky buzerujícím syčákem, řičel smíchy ještě hodinu poté. Když totéž zjistil manžel, rovněž řičel - ale nad tím, jakou má ženu na hlavu padlou lol lol lol

Upravil(a) Kiara (12. 8. 2008 9:22)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#159 12. 8. 2008 9:35

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Blbadlo

kamáradce zase loni volali ze Spořitelny kvůli hypotéce a ona se ozvala "haló tady Impulsovi" Chtěla vyhrát. Naštěstí paní ze Spořky se začala smát a ještě se jí omluvila že u ní bohužel nevyhrajou, ale spíš o prachy přijdou smile

Není tady

 

#160 12. 8. 2008 12:36

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Kiaro, to nemá chybu,
dusím se smíchy. lol lol

Není tady

 

#161 12. 8. 2008 12:40

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Heleno, určitě si to ověřili, protože svou chybu objevili,  akorát mi to neoznámili, musela jsem si to dopátrat sama.

Není tady

 

#162 12. 8. 2008 13:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Blbadlo

Heluško, neblbni... přece tě nebudou informovat o tom, že jsou tupci (o omluvě ani nehovořím).


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#163 12. 8. 2008 13:10

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Blbadlo

helena napsal(a):

.. přece tě nebudou informovat o tom, že jsou tupci ....

jo, to by bylo nošení sův do Atén smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#164 12. 8. 2008 14:05

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

No, já bych se jich zastala, znám pár bezva chlapů od policie a blbce najdeme v každé profesi.
Když jsem pod tlakem, taky se dovedu pěkně profesně znemožnit a v zásadě jsem spolehlivá a pracovitá.
Určitě to tak je všude, jen ne každé profesi je vidět tak na prsty jako třeba policajtům, či učitelům nebo lékařům.

Fakt je ,že jejich pestiž by v mých očích stoupla, kdyby zavolali, oznámili, že to bylo nedorozumění a omluvili se.
Bude mi to poučením do další práce.
Nikdo není neomylný a omluva je jako správně dávkovaná medicína.

Nebyla jsem tam, nevím, co se stalo té ženě, za kterou mě považovali. jen mě to vyhodilo z rovnováhy a trochu mi to pokazilo náladu.
Zjistila jsem , jak moc jsem nedůvěřivá vůči cizím lidem, jak moc se bojím zneužití dat o mé osobě , jak těžce bych nesla, kdybych někomu skočila na špek, že jsem opravdu trochu popleta a musím si na to dávat pozor.

Není tady

 

#165 12. 8. 2008 15:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blbadlo

Dnes sa mi práve podarilo vyjs z WC so sukňou zastrčenou vzadu za nohavičky grater kapitulation . Síce je sukňa široká, dlhá a neodkryla nohavičky úplne... ale aj tak!!! dumbom


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#166 12. 8. 2008 15:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blbadlo

Inak, k slovenskej polúcii a jej squellej akcii:
"Pri policajnej akcii zomrel v pondelok 4. augusta okrem kriminalistu aj ďalší muž, ktorý polícii nahlásil, že si u neho objednali vykradnutie zmenárne. Polícia chcela objednávateža lúpeže z Vežkého Ďura usvedči tak, že zorganizuje fingovaný prepad zmenárne a zatkne ho pri preberaní lupu. Akcia sa však polícii vymkla spod kontroly, keď vyšetrovatež spolu s oznamovatežom nasadli po krádeži do auta k páchatežom. V aute došlo zrejme k hádke, pri ktorej jeden zo zločincov zastrelil policajta aj muža, ktorý políciu na prípad upozornil. Páchatežov krátko na to polícia zatkla.

Postup polície dnes čiastočne kritizoval bývalý minister vnútra a v súčasnosti opozičný poslanec Vladimír Palko. "Riziko bolo zbytočne vežké," vyhlásil po stretnutí s policajným šéfom Jánom Packom. Zároveň však uznal, že polícia vyvinula vežkú snahu dolapi zločincov.

Palko napríklad upozornil, že pri zásahu sa improvizovalo a nebolo riadne zabezpečené spojenie nasadeného vyšetrovateža s velením. Zdôraznil tiež, že policajt vo svojom kufri nemal nič z plánovaného lupu. "V kufríku nemal ani tie zmenky, ani ten notebook, čo potom zrejme ten vrah zistil a to bol potom dôvod na vraždu," povedal."

(pozn. Selimy: V kufríku boli VANKڊE roll No comment)
"Samotná polícia zatiaž podrobnejšie informácie k tragédii neposkytla, chce si počka na výsledok kontroly. Zásah prešetruje odbor kontroly policajného prezídia a tiež inšpekcia ministerstva vnútra.

Prokuratúra tiež upozornila, že zásah v Leviciach sa konal bez jej vedomia. To svedčí o tom, že nasadený policajt a civilista nepôsobili pri fingovanej krádeži v úlohe riadnych agentov, ktorých zistenia možno použi ako dôkazy aj pred súdom. "Ak ciežom bolo zhromaždi najviac dôkazov proti páchatežom, tak potom (...) sa malo postupova podža Trestného poriadku s povolením prokurátora," povedal Palko. Dodal však, že polícia neporušila zákon, ak akciu zorganizovala bez vedomia prokurátora.

Prokuratúra odôvodnila návrh na väzobné stíhanie hlavných obvinených obavami, že by mohli ujs, skrýva sa, pokračova v trestnej činnosti, prípadne pôsobi na svedkov alebo inak mari objasňovanie prípadu. "Obvinení neváhali brutálnym spôsobom zavraždi osoby, ktoré by ich mohli usvedči z účasti na príprave zločinu lúpeže," poznamenal Maček. Ďalší dvaja obvinení, ktorí si údajne objednali lúpež, by mali ís podža prokuratúry do väzby pre obavu, že by pôsobili na svedkov.

Policajti sa rozlúčili so zavraždeným kolegom salvami a zvukom sirén
Niekožko stoviek žudí sa dnes na nitrianskom cintoríne rozlúčilo s policajtom Róbertom Vidom, ktorého zastrelil v Leviciach pri výkone služby Ladislav B. Policajti si uctili pamiatku svojho kolegu 16 vystrelenými salvami a zvukom sirén policajných vozidiel."

Upravil(a) Selima (12. 8. 2008 15:53)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#167 12. 8. 2008 16:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Blbadlo

Oxi napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

prosím tě oxi, přestaň ze mě dělat debila.

Ja z teba debila nerobim smile Ked uz tak jedine sama smile

roll vtipnej jako vždycky hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#168 12. 8. 2008 16:24

Sirius
Host

Re: Blbadlo

K telefonům...kdysi dávno, když jsem byl ještě nezletilec a bydlel s rodiči, se v noci ozval telefon. Měl jsem to k aparátu z postele nejdál, ale ani rodiče ani bratři nereagovali. Vstal jsem zvedl sluchátko, byly dvě v noci ..ze sluchátka se ozvalo:"Dobré ráno...". Dál se volající nedostal, protože jsem ho zahrnul proudem nadávek, nejněžnější byla - tak pro tebe je ty jelito druhá v noci ráno? Když jsem se nadechoval, hovor pokračoval: "Tady dozorčí důstojník...major...". Rychle jsme pochopil, že si telefon měl vzít tatík, v té době pracující na vnitru.

 

#169 12. 8. 2008 16:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Blbadlo

hm, major, mě se tak líbilo Siriusi na vojenský gloria všichni chlapi mě museli poslouchat bez ohledu na věk a hodnost lol to byla krááásná doba lolvissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#170 12. 8. 2008 16:50

Sirius
Host

Re: Blbadlo

PPavlaa napsal(a):

hm, major, mě se tak líbilo Siriusi na vojenský gloria všichni chlapi mě museli poslouchat bez ohledu na věk a hodnost lol to byla krááásná doba lolvissla

Asi si to dovedu představit. vissla

 

#171 12. 8. 2008 16:50

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Blbadlo

Znáte ten vtip jak se volá donekonečna na jedno číslo a ptá se " Dobrý den, je doma Pepa?"
A když ten člověk vyteče a zařve "Dejte mi už pokoj, kreténi " , tak se zavolá znova "Ahoj, tati, tady Pepa, nesháněl mně někdo?"

... tak tenhle vtip se v reálu nedávno stal u nás ve firmě
Na dveře zvonil dole v barákul neodbytný pán M., který nám chtěl pro pana S. schovat nějaký balíček u kolegy K.
Vzhledem k tomu, že nikdo (ani kolega K.) pana S. ani toho pána, co nám chtěl nechat balíček neznal, zahnali jsme úspěšně pana M. pryč...
Za půl hodiny se ovšem objevil ve firmě pan S. a sháněl se po kolegovi K....
Zkrátka, blbinec na malým dvorku smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#172 12. 8. 2008 16:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Blbadlo

Sirius napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

hm, major, mě se tak líbilo Siriusi na vojenský gloria všichni chlapi mě museli poslouchat bez ohledu na věk a hodnost lol to byla krááásná doba lolvissla

Asi si to dovedu představit. vissla

retareta chci zpáááátky lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#173 12. 8. 2008 20:50

Evka
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2007
Příspěvky: 164

Re: Blbadlo

K těm telefonům - vzpomněla jsem si na vtip, kdoví, jestli taky není ze života.
Dva kluci se vsadí, kdo z nich víc rozčílí někoho voláním z budky. Tak vytočili číslo, co je napadlo, a když to vzala paní, tak jeden povídá: "Dobrý den, prosím vás, je doma vᚠsyn Pavel?" A paní: "To je omyl, já žádného syna nemám!" Vytočí číslo znovu a zase: "Dobrý den, prosím vás, je doma Pavel?" A paní zase: "Říkám vám, že nemám žádnýho syna!" Tak to klučina vytočí ještě jednou a: "Dobrý den, prosím vás, je doma Pavel?" A paní už notně naštvaná: "Dop..ele, už mě neštvěte, kolikrát budu říkat, že žádný děti nemám!!!".. Kluci se smějou a ten, který ještě nevolal, vytočí paní znovu a: "Ahoj mami, tady Pavel, nesháněl mě někdo?"

Není tady

 

#174 12. 8. 2008 20:51

Evka
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2007
Příspěvky: 164

Re: Blbadlo

Jesssss..... Tak teď se mi povedlo být za blba v přímým přenosu. big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Není tady

 

#175 12. 8. 2008 21:16

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Blbadlo

Evka napsal(a):

Jesssss..... Tak teď se mi povedlo být za blba v přímým přenosu. big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

lollollollolloltummenupptummenupptummenupptummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů