Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#126 11. 8. 2008 18:36

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Re: Blbadlo

To bylo taky jedno z řešení, co mě trklo, jen jsem právě líná,
díky za nakopnutí, jdu na to.

Není tady

#127 11. 8. 2008 18:53

Kuba
♥♥♥♥---

Stejný číslo mít nikdo jinej nemůže, to by nefungovalo. Je fakt, že některý starší telefony rozeznávaj že volá číslo z telefonního seznamu jen podle posledních x čísel a tam můžou některý splynout (například Adam má v telefonu uložený číslo na Evu 603 123 456 a zavolá mu Lenka z čísla 773 123 456. A protože Adam má starou Nokii, objeví se mu na displeji, že mu volá Eva, z čehož bude nedorozumění dumbom .) Ale stejně si nedovedu představit, že by to způsobilo tohle, nejspíš se prostě u policie někdo přepsal v číslici.

Není tady

#128 11. 8. 2008 19:16

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Spolustolovnice hned vyjela s případem z TV, kdy jeden telefonoval a druhý to musel zaplatit.Nevím, zda to byl podvod, nebo nějaký technický přehmat.
Nesnáším mobilní samoobsluhu, jsem v koncích s trpělivostí, nemůžu se dobrat k živému operátorovi. dumbom

Mám Vodafon- Help, Hilfe, ajúto, pomoooc, ratúunku ......usch

Kubo, je možné, že mᚠpravdu, ale když naše úřady vydají stejná rodná čísla, pak nějaký telefon je z tohoto pohledu prkotina, ale přesto v tom chci mít jasno.

Navíc předpokládám, že Policie má snad soudobou techniku a takové technické přehmaty by neměly mít místo,
ALE- podle jednoho našeho radního má policie hanebně zastaralou techniku, takže se na tom v našem městě bude pracovat.
A kde jsem teď se svým rozumem?????

Není tady

#129 11. 8. 2008 19:41

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Heuréka, našla jsem živého a přímo tiskového mluvčíka.
Samozřejmě popírá, že by se to mohlo stát, ale prověří a dají vědět.

Asi mi nezbude nic, než teď opravdu volat toho paporčíka , mám trochu husinu, ale chci to nedorozumění rozmotat.
Tak mi držte aspoňdĄpalúšky

Není tady

#130 11. 8. 2008 19:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Držím všetko, čo sa dá, a som zvedauá. Písni... wink

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#131 11. 8. 2008 19:50

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Zakončuji svoje dnešní blbadlo, našla jsem kurហblokovat linku, objasnila jsem o co jde a dobře jsem udělala, je to v pořádku, fakt se jim tam  -na Policii-něco poblblo, nebo někdo něco zblbnul.: supr:vissla

Není tady

#132 11. 8. 2008 19:54

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Ale se mi ulevilo
hjarta hjarta hjarta díky za podporu

Není tady

#133 11. 8. 2008 20:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Heluška napsal(a):

Ale se mi ulevilo

a ty jsi měla na mobilu, že volá skutečně policie ?

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#134 11. 8. 2008 20:10

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Heluška napsal(a):

Ale se mi ulevilo

Asi nie smile Ked mi vola brat tak sa cislo nezobrazi smile

http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

#135 11. 8. 2008 20:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Oxi napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Heluška napsal(a):

Ale se mi ulevilo

Asi nie smile Ked mi vola brat tak sa cislo nezobrazi smile

prosím tě oxi, přestaň ze mě dělat debila.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#136 11. 8. 2008 20:17

terado
♥♥-----

Helusko,nadechni se a zavzpominej na par vtipu o policajtech....dyt oni za to nemuzooou

Upravil(a) terado (11. 8. 2008 20:18)

Není tady

#137 11. 8. 2008 20:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Heluška: "Asi mi nezbude nic, než teď opravdu volat toho paporčíka , mám trochu husinu, ale chci to nedorozumění rozmotat."

A nechce se náhodou praporčík seznámit? big_smile

Není tady

#138 11. 8. 2008 20:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

jestli je vůbec nějáký praporčík a někdo si jen blbě nehraje hmm

Není tady

#139 11. 8. 2008 20:20

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Oni mi volali, že já jsem jim volala  158 a asi ještě něco chtěli ověřit a akorát mě vyděsili a vytočili . Nemohlo se mi na mobilu jejich číslo zobrazit jako volané, když jsem nevolala a ten prápora to nemohl pochopit. Nebo mi to nevěřil, tak mě přesvědčoval, že jsem s nimi  mluvila já z mého čísla .

Na mobilu se mi zobrazila jako volající opravdu Policie, skryté číslo.
A já jsem si dovolila pochybovat o práporově věrohodnosti, přestože se zobrazila Policie, taky jsem asi dobré éro.
Snad jsem to vše vysvětlila jasně a nezamotala to ještě víc big_smile

Není tady

#140 11. 8. 2008 20:22

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

no já tomu teda nerozumím, tak skryté číslo, nebo 158 ?

Není tady

#141 11. 8. 2008 20:25

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Bylo mi teda všelijak, když mě tahle  někdo osloví a napadlo mě všechno, co jste tu napsali, až na to seznámení.
Takže to je asi námět na nový vtip o policajtech.

Není tady

#142 11. 8. 2008 20:25

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

"Na mobilu se mi zobrazila jako volající opravdu Policie, skryté číslo.
A já jsem si dovolila pochybovat o práporově věrohodnosti, přestože se zobrazila Policie, taky jsem asi dobré éro."

No počkej, ale - když volám z pracovního skrytého čísla, tak se volanému zobrazí na displeji pouze "skryté číslo", nám doma na displeji jen pomlčky... - nevím o tom, že by se někomu objevil nápis "policie", "armáda", "banka"...
Ale třeba nevím všechno, asi si to zítra v práci zkusím.

Upravil(a) Tercila (11. 8. 2008 20:26)

Není tady

#143 11. 8. 2008 20:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Tercila napsal(a):

"Na mobilu se mi zobrazila jako volající opravdu Policie, skryté číslo.
A já jsem si dovolila pochybovat o práporově věrohodnosti, přestože se zobrazila Policie, taky jsem asi dobré éro."

No počkej, ale - když volám z pracovního skrytého čísla, tak se volanému zobrazí na displeji pouze "skryté číslo", nám doma na displeji jen pomlčky... - nevím o tom, že by se někomu objevil nápis "policie", "armáda", "banka"...
Ale třeba nevím všechno, asi si to zítra v práci zkusím.

no právě, já mám kamarády u policie, několikrát mě brali z práce domů a když volali, objevilo se mi taky pouze skryté číslo, ne policie ...

Není tady

#144 11. 8. 2008 20:42

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Já jsem údajně volala  na číslo158 .
Policie mi volala na mobil z pevné linky , která má skryté číslo a tedy nemohu zpětně volat a prověřit si jejich existenci.
Asi si potřebovali ověřit platnost telefonátu, aby mohli zahájit běžnou práci.
Popletli  zřejmě čísla, někdo se překoukl a nedorozumění je na světě.

Tercilo, teď projíždím mobil, nic jsem nemazala a nemůžu najít ani stopu, že mi nějaké skryté číslo vůbec volalo.
Znejistila jsi mě
Jsem zz toho paf, opravdu bych přísahala, že tam bylo zobrazeno Policie a teď tam není vůbec nic.
Ze čtyř dnešních přijatých hovorů se mi zobrazily dva a ty od policie ne.
Ještě jsem holkám říkal, že nic nebudu mazat.

Není tady

#145 11. 8. 2008 20:47

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Tak to je teda BLBADLO na kvadrát.big_smile  big_smile
Hlavně, že je to v pořádku.
Terado- to jsou věci , fakt nejsem sjuk

Není tady

#146 11. 8. 2008 20:57

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-

Teda tady se to rozrostlo. No tak já v pátek po vtipném nákupu zvládla ještě utopení čerstvě splaceného telefonu v pivu, no nepo... byste se z toho?
Naštěstí to rozdejchal, ale už jsem přestávala věřit...

Není tady

#147 11. 8. 2008 20:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Heluška napsal(a):

Zakončuji svoje dnešní blbadlo, našla jsem kurហblokovat linku, objasnila jsem o co jde a dobře jsem udělala, je to v pořádku, fakt se jim tam  -na Policii-něco poblblo, nebo někdo něco zblbnul.: supr:vissla

Zblbli polucajti, ak už neboli blbí... vissla

Brita

Není tady

#148 11. 8. 2008 21:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Heluška napsal(a):

Já jsem údajně volala  na číslo158 .
Policie mi volala na mobil z pevné linky , která má skryté číslo a tedy nemohu zpětně volat a prověřit si jejich existenci.
Asi si potřebovali ověřit platnost telefonátu, aby mohli zahájit běžnou práci.
Popletli  zřejmě čísla, někdo se překoukl a nedorozumění je na světě.

Tercilo, teď projíždím mobil, nic jsem nemazala a nemůžu najít ani stopu, že mi nějaké skryté číslo vůbec volalo.
Znejistila jsi mě
Jsem zz toho paf, opravdu bych přísahala, že tam bylo zobrazeno Policie a teď tam není vůbec nic.
Ze čtyř dnešních přijatých hovorů se mi zobrazily dva a ty od policie ne.
Ještě jsem holkám říkal, že nic nebudu mazat.

Po skrytom čísle ti nezostane ani stopa... stolt aj my máme v práci skryté čísla(nie sme polúcia) a je potom problém zisti, KTO mi vlastne z práce volal. roll

Upravil(a) Selima (11. 8. 2008 21:03)

Brita

Není tady

#149 11. 8. 2008 21:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Luizi napsal(a):

Teda tady se to rozrostlo. No tak já v pátek po vtipném nákupu zvládla ještě utopení čerstvě splaceného telefonu v pivu, no nepo... byste se z toho?
Naštěstí to rozdejchal, ale už jsem přestávala věřit...

já jednou utopila mobil v burčáku roll hodila jsem ho fofrem do igelitky k tomu burčáku, skočila do autíčka a frčela domů ... něják jsem zapoměla, že v těch plastovejch flaškách jsou ve víčku vyvrtané dírky ... mobil to nerozdejchal roll hmm

Není tady

#150 11. 8. 2008 21:07

Kuba
♥♥♥♥---

Ty linky jsou schválně dělaný tak, že se na živého operátora člověk jen tak neprobojuje, protože živej operátor je drahej - asi nejrychlejší cesta je tvářit se že člověk chce nahlásit problém se sítí (jednu dobu jsem s jejich linkou potřeboval něco řešit dost často, tak jsem se to naučil)

Záhada asi není moc záhada, někdo s podobným číslem volal 158 a ten, kdo na 158 hovor přijímal se při přepisu čísla překlepnul.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí