Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#101 11. 8. 2008 6:59

Kuba
♥♥♥♥---

Re: Blbadlo

zuzi777a: Příště doporučuju podívat se na klíčky, tam většinou bývá logo výrobce auta, okruh "podezřelých" se tím zúží. tummenupp

Upravil(a) Kuba (11. 8. 2008 6:59)

Není tady

#102 11. 8. 2008 11:06

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Kuba- to mě pobavilo! Myslíš, že když nejsem schopná rozlišit tak velkou věc , jako je auto, že  si ve své rozháranosti povšimnu takové titěrnosti jakou jsou klíčky??? lollol Jako nápad dobrý- pro mě a moji roztržitost však nerealizovatelné, bohužel.....lol

Není tady

#103 11. 8. 2008 11:26

Kuba
♥♥♥♥---

Klíčky jsi měla předpokládám jen jedny a bylo na nich stejný logo jako vepředu na autě (nebo jméno značky jako vzadu na autě.) Takže podle klíčků se auto dalo vystopovat). Pravda pokud v práci visí klíčky na věšáčku vedle deseti klíčků od jinejch aut, tak tohle nefunguje.

Není tady

#104 11. 8. 2008 11:32

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Klíček byl na kroužku s medvídkem- to mi asi nepomůže....big_smile Až se naučím nebýt roztržitá, zkusím tvá doporučení.  Mě stačilo pro klid duše vědět, že auto stojí  na kraji parkingu, to že se vedle mě zaparkuje ještě jedno, které vzdááááleně to mé připomíná jsem ve chvíli parkování neřešila....Jóoo kdybych tak dbala na rady mého muže, tak bych si spoustu těžkostí ulehčila....stolt

Není tady

#105 11. 8. 2008 11:34

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ

zuzi777a napsal(a):

Klíček byl na kroužku s medvídkem- to mi asi nepomůže....big_smile Až se naučím nebýt roztržitá, zkusím tvá doporučení.  Mě stačilo pro klid duše vědět, že auto stojí  na kraji parkingu, to že se vedle mě zaparkuje ještě jedno, které vzdááááleně to mé připomíná jsem ve chvíli parkování neřešila....Jóoo kdybych tak dbala na rady mého muže, tak bych si spoustu těžkostí ulehčila....stolt

asopň se nenudíš lol

Není tady

#106 11. 8. 2008 11:43

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

zuzi777a napsal(a):

Klíček byl na kroužku s medvídkem- to mi asi nepomůže...

va na kroužku s medvídkem - tak to mᚠštěstí, že jsi nelezla do ZOO wink smile

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#107 11. 8. 2008 12:00

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Tak já taky přidám něco veselého:
Moje maminka byla vždycky "paní Dokonalá". Všechno věděla nejlíp, nikdy nic nezkazila a nikdy nešlápla vedle. Já - jakožto její dítě - jsem byla jejím pravým opakem, tzn. škodič, nemehlo a průšvihář, navíc mdlého rozumu. Její oblíbenou zábavou bylo zásobovat příbuzné a známé historkami, co jsem zase vyvedla a jakou má nemožnou dceru.
Až jednou ... big_smile
Matka měla na zrcadle sadu lahviček s různými obsahy. Stalo se, že na sobě pocítila první příznaky zánětu spojivek, takže vzala lahvičku s borovou vodou, nakapala na vatu a připlácla si ji na postižené oko tongue Jak už psala někde Selima, matce se povedlo totéž co jí - jenže maminka to dovedla až do konce. Borová voda nebyla borová voda, ale odlakovač na nehty a matka s okem, ošetřeným odlakovačem viděla pak hodinu houby, či obrysy téhož lol
V ten moment nastala moje chvíle a historku, kterak si maminka vypláchla oko odlakovačem jsem k velké radosti příbuzných, kamarádů a známých všude roztroubila lol

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#108 11. 8. 2008 12:09

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

A teď jednu o sobě:
Při úklidu po našich drahoušcích mívám ruce plné rozličných předmětů, které postupně vracívám na místa, odkud byly vzaty a nevráceny.
Jednou jsem takhle rotovala po baráku, ruce jako chobotnice a prováděla obvyklou debordelizaci. Doma byl jen sinek, zalezlý ve svém pokoji u počítače.
Ubohé moje dítě přepadl hlad, takže se vypravilo pro něco dobrého do lednice. Otevřel dveře, udělal va a naprosto konsternován se zeptal:
"Kdo sem dal ten toaletní papír????" lol lol lol
Co jsem mu na to mohla říct... "Dědek Alzheimer ..." lollollol
Nikdy nezapomenu na pohled, který na mě sinek poté vrhl. Bylo na něm vidět, že usilovně přemýšlí o tom, čeho se ode mě v následujících letech ještě dočká lol

Upravil(a) Kiara (11. 8. 2008 12:11)

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#109 11. 8. 2008 12:25

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Web

Kolega mi vyprávěl o svém kolegovi. Ten odjel z VČ do Prahy na služební cestu služebním autem. Z Prahy přijel domů vlakem - úplně v pohodě. Ráno vstal, zjistil, že auto není před domem, zavolal policajty že mu ukradli auto a za dva dny přišla hláška z Prahy že už ho našli pěkně zaparkované před ředitelstvím.

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

#110 11. 8. 2008 14:08

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Tak to by jsi k nám na WC musel mít asi svůj toaleák , ale někdy je i bílý s něčím modrým.lol

Slavek17 napsal(a):

Romča napsal(a):

To jsem ráda že toal.papír "neřeším" jen já.Musí barevně ladit lolwink

Máme koupelnu světlounce hnědou, tak se mi v ní líbí zelené, či modrozelené doplňky - ale do zeleného ani do modrého toaleáku bych si zadek asi utírat nemohl.... dumbom
Nevím proč, ale u téhle barvy papíru mám silný dojem, že musí pouštět barvu.... lol big_smile godlike

Není tady

#111 11. 8. 2008 14:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

ja ako nešoférka mám tiež "veselé příběhy z natáčení" s autami. Chodievala som na latino večierky s kamoškou, ktorá sa rada odtrhal do rodiny. Bohužiaž, jej muž obhcodoval s jazdenými autami a oni teda mali cca každé dva mesiace "nové" auto. Prúser bol, že vždy iné a ja som navyše bývala v miestach, kam vytlaičli z centra Bratislavy "pouličné devy". Takže obrázok vyzeral takto: Po pol deviatej až pol desiatej(podža dohody, latino večierky sa rozbiehajú pomaly) som postávala na rohu pri našej bráne gloria a vrhala sa pod prichádzjaúce a ničnetušiace autá a keď som zistila že to nie je kamoška, mávala som na ne rukou -ďalej, ďalej, nezdržiavaj!!! dumbom Občas ma perlustrovali mestskí či štátni policajti, ktorí pásli ostatné dievčatá... ale keď videli, že mám trvalé bydlisko na ulici, neodvážili sa ma zatknú. supermario Kým kamoška prišla, prešla ma zvyčajne všetka rados zo života.

Upravil(a) Selima (11. 8. 2008 14:19)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#112 11. 8. 2008 15:08

Koloběžka.1
♥♥♥♥---

Já taky, já taky ...! Dnes jsem přikládala k zámku auta vstupní čipovou kartu ... známé pípnutí, které mě pouští dovnitř, se pořád neozývalo ...

Zázrak je, když žijeme se zásadami, které necítíme jako okovy.

Není tady

#113 11. 8. 2008 15:12

jaspinn
♥♥♥♥---
Místo: Ostrava

Sedím tu a směju se jak pominutá......... big_smile godlike

Tak taky něco ze života - když s dospělou dcerou sem tam zabloudíme do obchodu, jsem zvyklá jí po zaplacení čehokoli strčit do kapsy drobáky "na přilepšenou". Tak tomu bylo i v mekáči, zaplatila jsem a strkala jí do kapsy asi 40,- Kč v drobných, současně držela otevřenou kabelku a brala podnos s jídlem - bylo mi divné, že se tak vrtí, tak jsem se otočila se slovy "prosímtě drž a nemel sebou!!!!" - samozřejmě tam nestála dcera, ale cizí ženská a nevěřícně koukala, jak jí hrabu v kapse........ dcera stála opodáíl a dělala že ke mně nepatří, matka kapsářka jí asi nevoněla....smile

Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží nᚠsvět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.
Jan Werich

Není tady

#114 11. 8. 2008 15:26

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ad dobývání do cizího auta...taky se mi stalo :-))). Budiž mi omluvou, že to byl úplně stejný typ, hodně podobná barva a stálo těsne vedlo mého. Nejdřív jsem se vztekala, že ten centrál nechodí a tak, že to tedy zkusím klíčkem, ten do toho zámku taky jaksi nešel a až tehdy jsme si všimla, že tohle není moje auto!

Není tady

#115 11. 8. 2008 15:58

terry2
♥♥♥----

když jsme u těch aut, jezdívala jsem do firemní prodejny VW pro díly, ven vylezu s igelitkami a velkou krabicí přes kterou jsem sotva viděla na cestu. S klíčky v ruce po paměti a podle barvy otevírám své VW auto mezi spoustou ostatních VW na parkovišti, s úlevou hodím náklad na sedačku a strnu ... TO není moje auto!!!...přes střechu auta na mě hrdelní němčinou štěká nějakej germán....nakonec se to vysvětlilo, dvě auta stejný ročník, stejná barva  ... stejný klíč !!! ..

Není tady

#116 11. 8. 2008 16:58

Kuba
♥♥♥♥---

zuzi777a napsal(a):

To logo hledej na klíčku samotném, v drtivé většině případů tam bývá gloria na přívěsky nedej, ty můžou být i matoucí

Není tady

#117 11. 8. 2008 17:39

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Dneska přišel pán se svou laňkou (asi čerstvě ulovenou) na vedlejší kurt (my už se rozehrávali) a znaleckým okem shlédl prostor...
"Asi to nakropíme, co ? Je pěkný horko..." A s těmito slovy zmáčnul knoflík AUTOMATICKÉHO kropení...
Behěm deseti vteřin jsme měli naše věci durch...
Ježtěže si můj trenér vzal mobil krátce předtím do kapsy...
Pán mně o svém světáctví nepřesvědčil... nevím, jak svou laňku... lol

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#118 11. 8. 2008 17:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

dumbom To je na fyzickú inzultáciu podža mňa... Niekožko týždňov by si ani nespomenul, načo HO vlastne má. skurt

Brita

Není tady

#119 11. 8. 2008 18:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Inak, k mojim skvelým vlasntostiam patrí aj neomylná schopnos vybra si najhoršiu pokladňu v supermarkete. Dnes som bola zamyselná(pondelok naobed nie je môj hviezdny čas), čo hádam ospravedlňuje to, že som vliezla k bezkonkurenčne najblbšej pokladníčke. Bola som u nej 3x a 3x bol problém... Dnes bol problém ananás mojich predchodcov, ktorý nevedela nablokova  - a odkráčala preč na 20 minút zháňa nejakú bystrejšiu kolegyňu, ďalej si písala nejaký tajný denníček, do ktorého zaniesla každú položku, čo nablokovala(asi nedôverovala pokladnici), môj nákup bohvieprečo rozdelila na dve symetrické časti, ktoré aj extra blokovala a ja som extra platila roll a vo finále mi zabudla vyda 10 Sk  a musela som jej ukazova paragón... grater kapitulation NEVER EVER! Keď ju uvidím, idem radšej nakupova do Tety alebo iných potravín, aj  keď je tam drahšie.

Brita

Není tady

#120 11. 8. 2008 18:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

S dcerou jsme jedno sobotni dopoledne jeli nakupovat do Strakonic.Bylo to v zime a ja pekne prochladla,ze se me chtelo na zachod na malou.Jenomze nikde pobliz WC nebylo.Tak jsem chtela zelest mezi huste osazene keriky pobliz bytovky.Jen co jsem se snazila se nasoukat mezi ty keriky a zacala jsem si sundavat kalhoty vybehl pan s te bytovky a zacal na me rvat jestli jsem se nahodou nezblaznila at od tut koukam vypadnout.Takze me nezbylo nez se oblict a snazila jsem se poptat lidi,kde se tady da najit nejaky WC.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#121 11. 8. 2008 18:15

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Romča: "Tak to já v předvánočním schonu v Obi vzala za ruku cizí dítě a šli jsme.Chlapeček se nebránil.lol "...

Ahááá, tož takto se adoptují děti tummenupp Při nákupech big_smile

Jaspinn, v tom mekáči to bylo pěkný... tummenupp třeba byla dotyčná zvyklá na větší tuzéry big_smile big_smile.

Kupovala jsem si nedávno kvítka do vázy-ikebany; paní prodavačka mi je dokonce nabízela se slevou, že je chce vyprodat... nařezala jsem je do určitých délek, naaranžovala jsem je tak skvěle, že jsem měla chu si to vyfotit big_smile, pootáčela jsem květy na všechny správné světové strany - no vyhrála jsem si.
Pak jsem odjela do firmy a po návratu kolem půlnoci při pohledu na stůl jsem se skoro lekla, jak byly květinky zvadlé a povislé...va  Říkala jsem si "no jo, sleva se projevila". neutral
Hmm, houby sleva, nenapustila jsem do té vázy vodu. big_smile

Není tady

#122 11. 8. 2008 18:23

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Dnes si tak v poho sedíme na pizze a pivku s kolegyňkami, probíráme , co se nám o prázdninách přináchází a tu můj telefon si mě žádá. Pro klid jsem poodešla a byla jsem z toho janek. Nějaký praporčík Policie  vyzvídal, zda jsem volala , nemohl pochopit, že nevolala. Tak má asi někdo stejné číslo. Ještě něco dál zkoumal a  kladl otázky, vůbec mi nevěřil

Za chvíli volal opět, že v té záležitosti není nic nového, zda bydlím u rodičů.
Ne , moji rrodiče nežijí, žiju sama v Karviné, nikoliv v Havířově . Opět jsem ho musela ujistit, že když jsou rodiče mrtví, opravdu u nich nebydlím.
No, prý volala z mého čísla žena, což by odpovídalo, jak bystře zjistil , já jsem také žena.
Týkalo se to její matky. Ještě chvíli jsme kolem toho točili každý to své.S tím , že mu na mobil nic víc o sobě nepovím, a přijede osobně, že si to ráda vyjasním, ale osobně, protože takto je to pro mě nedůvěryhodné.
Bla, bla bla...
Povídám- dobrá, jestli omylem má někdo stejné číslo jako já, kam se mám obrátit, abych někomu neplatila telefonní účet. Aby se mi někdo nenapíchl na konto.....
Hodil mi to zpět , že těď jsem nedůvěryhodná já, a si to teda zjistím jinak, že on mi to neřekne.

Tak  a co Teď s tím mám udělat?
Je to blbadlo jako trám, nebo se mi zadělává na prů....?

Není tady

#123 11. 8. 2008 18:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

To je polú/ícia, to by som nebrala vážne...

Brita

Není tady

#124 11. 8. 2008 18:30

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

No já Ti nevím, moc se mi to nelíbí.
Opakovaně mě ujišoval, že to bylo z mého mobilního čísla.
A já na múdušu slušně konzumovala a konverzovala.
mobil nevykazuje známky, že by z něho někdo volal 158.

Není tady

#125 11. 8. 2008 18:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Tak kontaktuj operátora, ten by to mal vedie, resp. MUSÍ vedie...

Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí