Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#76 10. 8. 2008 15:21

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Blbadlo

Selima: "Zámena tekutín... som tu nedávno bavila osadenstvo tým, ako som si odliala trošku hnojiva na kamoškine kvety do pollitrovky od Sprite, odniesla to do jej bytu a po pohnojení šastne zabudla. Pred jej návratom som kontrovala byt a zhrozila sa, že by sa Spritu-hnojiva omylom napila, tak som ho vzala do igelitky a šastne zabudla. Na druhý deň som dostala smäd idúc do roboty a napila sa... sjuk usch Pomohlo sa hneď napi minerálky, zajes 8 tabletami živočíšneho uhlia a večer som sa cítila tak dobre, že som zvažovala, či sa neprihnojím pravidelnejšie... big_smile "

Nooo, člověče, to bylo dost nebezpečné. neutral smile

Není tady

#77 10. 8. 2008 15:39

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Kdyz jsem sla na hrbitov tak jsem se cestou z domu zastavila u schranky,abych vybrala letaky a cestou jsem je hodila spolecne s pytlikem odpadku do popelnice.
Na hrbitove jsem zalila kytky a sla jsem domu.V polovine cesty ze hrbitova jsem zjistila,ze nemam klice.Vratila jsem se zpet na hrbitov a prohledavala jsem na hrobe kousek po kousku hrob osazeny huste afrikany a klice jsem nenasla.Vzpomela jsem si jestli jsem ty klice nahodou nenechala lezet na popelnici tak jsem chvatala domu.Na popelnici nebyli.Nastesti jsme meli odemceny vchod do baraku a tam jsem zjistila,ze klice zustali v zamku u schranky.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#78 10. 8. 2008 15:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Tercila napsal(a):

Pírko: "Moje babička jednou nadávala, že si koupila divný špagety, protože je vaří už půl hodiny a ne změknout. Tak jsem mrkla do hrnce a babča vařila špejle big_smile "

To je hezký tummenupp.
Jednou jsem s plným nákupním vozíkem stála v hyperce ještě frontu na noviny a najednou se přihnala paní, můj vozík vzala a rychlým krokem pádila pryč - no já jsem se nezmohla na nic, jen jsem asi po dvou vteřinách polohlasně pronesla: "promiňte, ale ten vozík je můj"... Načež paní v tom běhu udělala prudkou otočku a zrudlá mi vysvětlovala: "ježišmarjá, promiňte, já mám vlastně vozík tady vedle a spěchám, já jsem se spletla" big_smile big_smile.

hele Terci, můj ex se takhle měl k jedné blondýně ve špáru, než si uvědomil, že je to cizí blondýna. Ještě ji do vozíku přihazoval věci big_smile ... baba koukala, já koukala, on koukal, jen zahlídl dlouhý blond vlasy a už k ní letěl big_smile
Já zas vybírala hajzl papír, nemohla jsem se rohodnout, jestli růžovej, nebo modrej, jestli tenhle voňavej nebo jakej, kterej bude víc ladit s našim wc, tak to s ním probírám a když se ozve cizí hlas - slečno, mě je úplně jedno, čím si utírám pr..l, tak jsem zjistila, že s tím otravuju cizího chlapa hmm ten můj byl někde mezi regálama hmm

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#79 10. 8. 2008 17:09

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

To jsem ráda že toal.papír "neřeším" jen já.Musí barevně ladit lolwink

PPavlaa napsal(a):

Tercila napsal(a):

Pírko: "Moje babička jednou nadávala, že si koupila divný špagety, protože je vaří už půl hodiny a ne změknout. Tak jsem mrkla do hrnce a babča vařila špejle big_smile "

To je hezký tummenupp.
Jednou jsem s plným nákupním vozíkem stála v hyperce ještě frontu na noviny a najednou se přihnala paní, můj vozík vzala a rychlým krokem pádila pryč - no já jsem se nezmohla na nic, jen jsem asi po dvou vteřinách polohlasně pronesla: "promiňte, ale ten vozík je můj"... Načež paní v tom běhu udělala prudkou otočku a zrudlá mi vysvětlovala: "ježišmarjá, promiňte, já mám vlastně vozík tady vedle a spěchám, já jsem se spletla" big_smile big_smile.

hele Terci, můj ex se takhle měl k jedné blondýně ve špáru, než si uvědomil, že je to cizí blondýna. Ještě ji do vozíku přihazoval věci big_smile ... baba koukala, já koukala, on koukal, jen zahlídl dlouhý blond vlasy a už k ní letěl big_smile
Já zas vybírala hajzl papír, nemohla jsem se rohodnout, jestli růžovej, nebo modrej, jestli tenhle voňavej nebo jakej, kterej bude víc ladit s našim wc, tak to s ním probírám a když se ozve cizí hlas - slečno, mě je úplně jedno, čím si utírám pr..l, tak jsem zjistila, že s tím otravuju cizího chlapa hmm ten můj byl někde mezi regálama hmm

Není tady

#80 10. 8. 2008 17:11

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Tak to já v předvánočním schonu v Obi vzala za ruku cizí dítě a šli jsme.Chlapeček se nebránil.lol jen "nějaká"cizí ženská se po mě divně dívala.lol

Tercila napsal(a):

To je hezký tummenupp.

Není tady

#81 10. 8. 2008 17:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

lol to musí wink

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#82 10. 8. 2008 18:43

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ

PPavlaa napsal(a):

Tercila napsal(a):

To je hezký tummenupp.

Ppavlo tak to je dokonalý. Oboje tummenupp big_smile

Upravil(a) Petruša (10. 8. 2008 18:44)

Není tady

#83 10. 8. 2008 18:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Peo, aspoň, že exman neštípl tu ženskou ještě do zadku, jak měl ve zvyku štípat mě, to by teprve koukala lol

Není tady

#84 10. 8. 2008 19:08

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Holky, díky za tohle vlákno, je to úžasný relax, já se tady řechtám, že i děti koukaj, co maminka blbne gloria

Není tady

#85 10. 8. 2008 19:27

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic

Příběh s mobilem, klasika: Mluvím s dcerou mobilem a povídám, počkej, já se podívám na mobil, kolik je hodin a zuřivě štrachám v kabelce, kde pochopitelně není. Z čeho mami voláš? Povídá dcera.

Není tady

#86 10. 8. 2008 20:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Já jsem takhle jednou mluvila s kamarádkou, mluvíme, mluvíme, teda spíš já mluvím a mluvím, když se rozjedu nevím, kdy tu klapačku zastavit a když se mi po čtvrt hodině zdálo divný, že mi nikdo neodpovídá, zjistila jsem, že mi na mobilu došla baterka a já si celou dobu žvaním sama pro sebe rolldumbom

Není tady

#87 10. 8. 2008 20:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Vidím blbě, nebo je tu Tetamáma dvakrát vava

Není tady

#88 10. 8. 2008 20:29

Astra
♥♥♥♥♥--

Nevdíš blbě, já ji také vidím 2x tongue

Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

#89 10. 8. 2008 20:38

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Peo, aspoň, že exman neštípl tu ženskou ještě do zadku, jak měl ve zvyku štípat mě, to by teprve koukala lol

to jo lollollol

Není tady

#90 10. 8. 2008 20:59

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Holky, tady se mi líbí...lollol
Taky přidám jednu svoji:
Jedu autem a  lokty držím volant. Lokty proto, protože  v jedné ruce držím nepředpisově mobil  s jakýmsi veledůležitým hovorem a v druhé ještě nepředpisovějí  hrušku.  Po průjezdu  drnclavým přejezdem jsem  se rozhodla uvolnit ruce a vyhodit ohryzek. Schválně, je Vám jasné CO jsem stočeným oknem u spolujezdce vyhodila do příkopa??? Samo- mobil.... 
  Takže brzdy, na kolena do příkopu a   vztekle hučíc do ohryzku nadávky jsem hledala mobil se žvanící  nic netušící kámoškou , která ani ve svém monologu nepostřehla, že jsem se na 5 minut odmlčela.....

Není tady

#91 10. 8. 2008 21:05

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥

zuzi taky pěkný big_smile Mobil přežil?

Není tady

#92 10. 8. 2008 21:19

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Přežil, zato málem nepřežili smíchy všichni , kterým jsem se pochlubila....

Mám ještě jednu, daleko větší trapas- dokonce i s publikem....
V době kdy jsem se již tvrdě nemohla shodnout se svým ex a věděla o jeho různých úletech jsem obtěžkána taškami  přecházela  parkovištěm na  autobusovou zastávku . Vtom jsem uviděla JEHO AUTO , do kterého si s úsměvem skládaly  nákup nějaké úplně cizí ženské. Popadl mě vztek- já si musím poradit bez auta  a ON  dělá taxikáře jiným! uschmad
No tak jsem mrskla své tašky na zem,  přistoupila  k autu  a začala ty JEJICH  NÁKUPY VYNDAVAT NA ZEM.  Ty vyděšené pohledy   v životě nezapomenu. A taky nezapomenu na to, kam jsem se chtěla propadnout, když jsem zjistila, že to  údajné JEHO auto má úplně jinou   SPZku, i když je velmi netradičně zbarvené, stejně  jako to exmanžovo.....  rodnarodna

Upravil(a) zuzi777a (10. 8. 2008 21:20)

Není tady

#93 10. 8. 2008 21:26

Evka
♥♥♥----

Super vlákno, taky přispěju.

Stojím u pokladny a jako vždy si vyndám z kabelky igelitku, to jako abych pak nezdržovala. Přede mnou asi 4 lidi, ale já už připravená. No, když jsem přišla na řadu, tak jsem zjistila, že nemám v ruce igelitku, ale balíček načatých vložek. Jedna dokonce drze vykukovala. Takže jsem stála jako to hovado u pokladny a vypadala jsem jak úchyl, kterej nabízí kdekomu vložky.

Není tady

#94 10. 8. 2008 21:35

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥

ZUZI teda to je věc, to musely ty dámy asi čučet... lol

EVKO taky hustý smile

Není tady

#95 10. 8. 2008 21:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Evka napsal(a):

Super vlákno, taky přispěju.

Stojím u pokladny a jako vždy si vyndám z kabelky igelitku, to jako abych pak nezdržovala. Přede mnou asi 4 lidi, ale já už připravená. No, když jsem přišla na řadu, tak jsem zjistila, že nemám v ruce igelitku, ale balíček načatých vložek. Jedna dokonce drze vykukovala. Takže jsem stála jako to hovado u pokladny a vypadala jsem jak úchyl, kterej nabízí kdekomu vložky.

klíííd, kamarádka na autobusové zastávce chtěla smrkat, lovila papírovej kapesník z kabelky, celou dobu se mnou žvanila a pak místo kapesníku vytáhla slipovou vložku a ještě s ní jako mávala, aby se ten kapesník rozevřel a mohla se vysmrkat lol jsem mysela, že se pos.... lol

Není tady

#96 10. 8. 2008 21:51

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥

tady je fakt prd.el big_smile Mě se takový trapasy zatím vyhýbaj (naštěstí), ale výborně se tu pobavim. Dneska jsem byla pěkně nasr... na manžela a už je mi dobře big_smile (fakt na tom něco je, že se člověk baví cizím "neštěstím". Ale já mám výbornoupředstavivost, takže to hned "vidim" a o to je to vtipnější)

Není tady

#97 10. 8. 2008 22:23

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Romča napsal(a):

To jsem ráda že toal.papír "neřeším" jen já.Musí barevně ladit lolwink

Máme koupelnu světlounce hnědou, tak se mi v ní líbí zelené, či modrozelené doplňky - ale do zeleného ani do modrého toaleáku bych si zadek asi utírat nemohl.... dumbom
Nevím proč, ale u téhle barvy papíru mám silný dojem, že musí pouštět barvu.... lol big_smile godlike

Není tady

#98 10. 8. 2008 23:06

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

"A taky nezapomenu na to, kam jsem se chtěla propadnout, když jsem zjistila, že to  údajné JEHO auto má úplně jinou   SPZku, i když je velmi netradičně zbarvené, stejně  jako to exmanžovo.....  rodnarodna "

Hmm, taky jsem se kdysi zamyšleně dobývala do cizího auta.... Když mi svitlo, strašně jsem se styděla a rozhlížela se, jestli někdo nezačne řvát "zloděěěěj" big_smile Dnes už je to se mnou díky dálkovému ovládání trošku lepší - v případě omylu se to líp zamaskuje big_smile, než když jsem vrtala svým klíčkem v zámku cizího auta smile.

Není tady

#99 10. 8. 2008 23:09

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Slávek " - ale do zeleného ani do modrého toaleáku bych si zadek asi utírat nemohl.... dumbom
Nevím proč, ale u téhle barvy papíru mám silný dojem, že musí pouštět barvu.... lol big_smile godlike"

Hm, Slávku, copak toaleák, ty mají obvykle světlou barvu, ale v jedné restauraci měli tak šíleně sytě modré ubrousky, že jsem si utřít tu hubu fakt nedokázala big_smile - představa modrého obličeje byla tak silná.... A v práci nám občas u oběda dají sytě zelené; shodli jsme se, že ty představy o následných zelených "xichtech" máme všichni big_smile

Není tady

#100 10. 8. 2008 23:18

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Tercila- s auty já  mám  radostných  příběhů hafo! To se mi stalo , když jsem měla půjčené auto od kamarádky( naše bylo v servisu). Pamatovala jsem si , že na palubce bliká vpravo červené světýlko( jakási ochrana), nikoliv značku a  SPZtku už vůbec. Jela jsem s autíčkem na na návštěvu, zaparkovala pod lampou a na kraji- tudíž jsem klidně odcházela, že se nemůže NIC stát. Večer potmě jsem najisto šla k autu , které na mě přátelsky blikalo červeným světýlkem- a hele, ono je i nalevo, to jsem nevěděla..... wink
No a když dálkové  ovládání nic, vrazila jsem klíč do zámku a rozječel se alarm.... nikdo nešel ( naštěstí!) tak volím kamarádce, co mi to dělá. Ona na to , že se občas autíčko "kousne" tak a vlezu dovnitř kufrem- mají rozbité zavírání a zámek nefunguje. No tak jsem chmatla za kufr a pomalu nadzvihla celý auák do vzduchu a  ono zas nic- a v tu chvíli přišel majitel  toho auta- bylo to VW- černé ( má kamarádka mi půjčila Nissan a modrý ). Koukal na mě jako na úplného idiota. Zaparkoval vedle mě a netušil, že kromě  toho , že nepoznám  rozdíl blikátka napravo a nalevo netuším jakou značkou auta jsem přijela.....

Upravil(a) zuzi777a (10. 8. 2008 23:19)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí