Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#701 29. 11. 2008 18:48

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Blbadlo

pomněnka napsal(a):

No přece tady u mně....já jí neschovávám tongue

hjarta hjarta Tak se domluvíme, ale ne tady ju  par


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#702 29. 11. 2008 18:55

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Blbadlo

Pisatel napsal(a):

pomněnka napsal(a):

No přece tady u mně....já jí neschovávám tongue

hjarta hjarta Tak se domluvíme, ale ne tady ju  par

Jasně, ještě by přišli nepozvaní lol vissla a tak široká zase není lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#703 31. 3. 2009 11:36

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Blbadlo

Tak jsem se v pátek chystala vyrazit ven. Načančaná, malý odvezený k rodičům a za 20 minut mi měl jet autobus. Ještě jsem se šla překontrolovat do zrcadla a malinko se poupravit. V koutku oka jsem měla řasenku a tak jsem si tam hezky hrábla prstíkem. Najednou se mi do oka rozlilo pálení, bolest a já přestávala vidět. Ten pocit byl strašný. Sesunula jsem se na zem kapesník na oku a nevěděla jsem co dělat. Byla jsem u rodičů, takže ti stáli nade mnou a vyděšeně se ptali co se děje. Nevím, prostě jsem si něco dala do oka.
Po důkladném vypláchnutí pálení pomalu ustupovalo a mi zůstal červený otok kolem oka. Když jsem tak přemýšlela, co se vlastně stalo, vzpomněla jsem si, že jsem si od brášky brala zpátky pepřák, který jsem mu půjčila. Jak mi pak řekl, zkoušel, jestli stříká. A já pak .... by jsem rok přesvědčovala kamarády, kdo z nich dobrovolně vyzkouší zda funguje....to vyzkoušela sama na sobě.

Není tady

 

#704 31. 3. 2009 11:49

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Blbadlo

Kuřátko, bolelo to hodně? Pocém, pofoukám...

V sebetrýznění se vyznám wink
Za poslední dobu :
Ohřeju si mléko v mikrovlnce a při vyndávání si se zleju od hlavy k patě (mikrovlnka stojí na takovém komíně nad pračkou a myčkou, takže když jsem líná přïstrčit si židličku, tak se musím hodně natáhnout)

Na hodině afrických tanců si skočím na svou vlastní nohu tak, že mám nalomený ukazováček (snad
se tak se říká tomu prstu na noze vedle palce)

Při ukládání nádobí do myčky se nůž zarazí špičkou o talíř, ale ruka držící nůž pokračuje dál (nojo nešikovný maso musí pryč...)

lol lol


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#705 31. 3. 2009 12:37

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Blbadlo

Brr, tak teď jsem si představila ten nožík...   
No myslím, že některé z nás se umí "zdevastovat" samy. Jsem, kdysi říkávala ještě mému muži, že jak bude zlobit, tak ho půjdu udat na policajty za týrání. A ty mé modřiny neokecá big_smile Samozřejmě ze srandy.

Není tady

 

#706 3. 4. 2009 20:53

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Blbadlo

Želvička17 napsal(a):

Tebe prostě žere, že Vy chlapi tohle všechno najednou nezvládáte...tongue

Prosim Te Zelvicko, to je Tvoje male na te fotce ?


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#707 3. 2. 2012 22:59

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Blbadlo

Poslední dobou se mi zdá, že jsem hodně roztržitá (klepu i na šuplík, než ho otevřu...)
Ale když jsem našla tohle starý vlákno, tak mně napadlo, že to se mnou není tak ouplně strašný...
A že před lety to nebylo lepší wink

No mrkněte - obzvláště příspěvky ze začátku, to jsou chuovky lol

Upravil(a) Jessika (3. 2. 2012 23:00)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#708 4. 2. 2012 10:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Blbadlo

to s klepáním máme podobný, já se párkrát přistihla, že klepu i na dveře od záchodu, přes to, že je jasný, že tam nikdo není smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#709 4. 2. 2012 10:41

aiga
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2011
Příspěvky: 133

Re: Blbadlo

.

Upravil(a) aiga (10. 9. 2012 22:54)


A tam, kde nejsou lidé, snaž se být člověkem.

Není tady

 

#710 4. 2. 2012 10:58

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Blbadlo

PPavlaa napsal(a):

to s klepáním máme podobný, já se párkrát přistihla, že klepu i na dveře od záchodu, přes to, že je jasný, že tam nikdo není smile

klepu na dveře, když vycházím z kanclu na chodbu dumbom

Není tady

 

#711 4. 2. 2012 12:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Blbadlo

Já došla tuhle s pytlem odpadků až na poštu....Ale u přepážky jsem to naštěstí nepředložila, vzpamatovala jsem se už ve dveřích. Takže to se mnou není tak zlé rodna


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#712 4. 2. 2012 17:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blbadlo

Ja v poslednom, čase klopem na dvere nášho kanclu, navyše ZVNÚTRA, pri odchode! dumbom To je koniec.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#713 4. 2. 2012 17:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blbadlo

aiga napsal(a):

Jessiko, díky za Blbadlo! Skvěle jsem se pobavila při čtení, hlavně na začátku smile

Aktuální historka o roztržitosti je ze středy: při odchodu z domu jsem v zamyšlení minula kontejner, právě přijížděla moje tramvaj, ještě jsem popoběhla, nastoupila - a když jsem si dávala kabelku na klín, koukám, co vleču v druhé ruce. A že to byla hodně velká igelitka s odpadky! big_smile

To sa mi stalo v poslednom čase 2x ... rodna Asi som prepracovaná.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#714 7. 2. 2012 16:56

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Blbadlo

Huráááá to jsem ráda, že nejsem sama! Až něco provedu, hned to sem hodím, někdy mám fakt perly, že se ani sama nestačím divit. vissla


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#715 7. 2. 2012 20:17

aiga
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2011
Příspěvky: 133

Re: Blbadlo

Tramvaj s lavicemi, řidič vyjel ze zastávky poměrně svižně, takže už během jízdy jsem se dostala k volnému sedadlu a v typickém předklonu se chystala sednout, když vůz prudce zabrzdil. Věci a lidé se dostali do pohybu, stala jsem se neřízenou střelou - a stále v podřepu - jsem v šoku letěla na nic netušícího pána, který četl noviny. Nárazem se mu noviny zmuchlaly a roztrhly, jednou rukou jsem srazila jmelí, co měl vedle sebe na tašce, druhou rukou jsem se mu trefila do rozkroku. Ještě dnes vidím jeho vyděšený obličej a slyším to hlasité heknutí big_smile
Pán se tvářil děsně nepřátelsky... hned jsem se omlouvala, ale současně mi nešel zadržet záchvat smíchu, protože se smáli i lidé kolem. Raději jsem na další zastávce vystoupila a jela jinou tramvají. smile


A tam, kde nejsou lidé, snaž se být člověkem.

Není tady

 

#716 8. 2. 2012 11:05

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Blbadlo

Tak jsem si vzpoměla na jednu z lékárny: Pán mi přišel s receptem, vydávám mu léky a přitom přemýšlím, že budu k večeři smažit sýr a milému pánovi povídám: "A tady doplácíte 30,- korun za ten sejra", no pán čuměl jak tele na vrata a já se málem hanbou propadla lol


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#717 8. 2. 2012 17:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Blbadlo

aiga napsal(a):

Tramvaj s lavicemi, řidič vyjel ze zastávky poměrně svižně, takže už během jízdy jsem se dostala k volnému sedadlu a v typickém předklonu se chystala sednout, když vůz prudce zabrzdil. Věci a lidé se dostali do pohybu, stala jsem se neřízenou střelou - a stále v podřepu - jsem v šoku letěla na nic netušícího pána, který četl noviny. Nárazem se mu noviny zmuchlaly a roztrhly, jednou rukou jsem srazila jmelí, co měl vedle sebe na tašce, druhou rukou jsem se mu trefila do rozkroku. Ještě dnes vidím jeho vyděšený obličej a slyším to hlasité heknutí big_smile
Pán se tvářil děsně nepřátelsky... hned jsem se omlouvala, ale současně mi nešel zadržet záchvat smíchu, protože se smáli i lidé kolem. Raději jsem na další zastávce vystoupila a jela jinou tramvají. smile

lollollol ty lidi museli mít veselej celej den lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#718 8. 2. 2012 19:29

ajka50
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 228

Re: Blbadlo

...šla jsem pro vnučku do školky,nasadila jsem si návleky na boty a pěkně v nich došla přes dvě ulice až téměř k domu..jak jsme si s vnučkou povídaly,tak jsme si ani jedna nevšimla,pak mi došlo,že mi nějak neklapou podpadky,kouknu dolů a místo botiček hnědé "sáčky"  lol

Není tady

 

#719 9. 2. 2012 8:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Blbadlo

Hezky jsem si připravila věci na úklid - a až v posledním patře jsem zjistila, že mám všechno, kromě vody v kýblu http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
A taky jsem "ukradla" košík v samošce - prostě jsem vyšla i s ním a pokračovala rušnou ulicí furt pryč... no, přiznávám, že ho mám doma, protože jsem se děsně styděla jít zpátky http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#720 9. 2. 2012 8:20

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Blbadlo

ajka50 napsal(a):

...šla jsem pro vnučku do školky,nasadila jsem si návleky na boty a pěkně v nich došla přes dvě ulice až téměř k domu..jak jsme si s vnučkou povídaly,tak jsme si ani jedna nevšimla,pak mi došlo,že mi nějak neklapou podpadky,kouknu dolů a místo botiček hnědé "sáčky"  lol

To bývá občas  vidět, jak kolem zdravotního střediska pobíhají sklerotici v návlecích na botách .....lol

Můj bejvalej manžel byl roztržitej vědec a jednou vynášel koš ve vysokým činžáku na Malý Straně a myslel na něco jinýho a když vysupěl zpátky ty čtyři patra , zjistil, že ten koš je pořád plnej .....wink

Není tady

 

#721 11. 2. 2012 21:31

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Blbadlo

Sláva i "pán tvorstva" se někdy utne: Munďák si dnes ráno při vaření snídaně nalil na pánvičku ocet místo oleje a pak to završil tím, že si osolil kafe, které si k tomu hemenexu pracně uvařil lol lol lol

Upravil(a) Rosamunda (11. 2. 2012 21:32)


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#722 17. 2. 2012 7:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Blbadlo

Už jste si někdy zamíchaly čaj s citrónem teploměrem? :lol:Teda bez snahy nahnat si teplotu... wink

Upravil(a) helena (17. 2. 2012 7:07)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#723 17. 2. 2012 7:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blbadlo

A aký tpelý si ho mala? big_smile Mne sa etda skoro bežne stáva, hlavne keď som prepracovaná (v poslednom čase furt), že keď si niečo ošúpem alebo rozbalím, šupky či obal si nechám a jedlo vyhodím... a čumím ako puk. A som napropgramovaná vystupova pri hlavnej robote, t.j. na konečnej, takže keď idem do tej polúväzkovej, ktorá je navyše na trase, dumbom tak sa občas preveziem... tongue Minule som našastie hneď chytila bus spiatočným smerom, inak neviem-neviem. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#724 18. 2. 2012 7:03

aiga
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2011
Příspěvky: 133

Re: Blbadlo

Tak čaj jsem teploměrem ještě nemíchala, zato umím silnou kávu.
Připravím hrnek, odšoubuju víčko sklenice s kávou, pak vezmu varnou konvici a do té sklenice naleju horkou vodu. Neuvěřitelně rychle se rozpouštěla big_smile


A tam, kde nejsou lidé, snaž se být člověkem.

Není tady

 

#725 18. 2. 2012 11:56

JuliePraha
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 8. 2011
Příspěvky: 530

Re: Blbadlo

helena napsal(a):

Už jste si někdy zamíchaly čaj s citrónem teploměrem? :lol:Teda bez snahy nahnat si teplotu... wink

ne, ale misto kafe jsem nasypala Nutrilon a zalila vodou smile jo a tohle se povedlo nejen me smile

Upravil(a) JuliePraha (18. 2. 2012 20:02)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů