Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#301 21. 8. 2008 16:04

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Blbadlo

Hani tummenupp úplně tu situaci vidím.

Hani napsal(a):

Teda že vám ruším ponožkovou sérii...

Jsme kdysi dávno byli s mýma rodičema u manželové babičky - taková echt návštěva na úrovni, tož babička aj parádní hrnky vytáhla a uvařila do nich kafíčko. Tož si tak rozprávíme u bábovky, když můj táta začal rudout, poulit oči a vyluzoval podivné zvuky. Všichni jsme ztichli a koukali, co se děje. Otec zašátral v ústech a vyndal - náušnici! Babička ovšem byla duchapřítomná dáma a zařvala: "Tam musí být ještě jedna!". .....byla. smile

Není tady

 

#302 22. 8. 2008 14:04

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: Blbadlo

Jdu si uvařit čaj, zapálím plynový sporák, naplním konvici vodou, no a vkládám konvici na sporák, v poslední chvíli zjišuju, že jsem nepoužila klasickou skleněnou konvici, ale konvici plastovou, na kytky dumbomlol


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#303 22. 8. 2008 14:22

Juchina
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2008
Příspěvky: 3

Re: Blbadlo

taky se vám stává, že když dojíte jogurt tak naprosto automaticky vyhodíte lžičku do koše a prázdný kelímek postavíte do dřezu? nebo už jste někdy vyhodili špinavé ponožky místo do koše na prádlo do záchodové mísy?big_smile mě se to bohužel nestává zřídka:/ sakra připadám si na to ještě moc mladákapitulation big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#304 22. 8. 2008 14:33

hrosanek
Host

Re: Blbadlo

No to druhé se mi ještě nikdy nestalo, ale můj pětiletý syn spláchl na dovolené do záchoda svoje sluneční brýle. Jak tam stál u záchoda a čůral, tak mu sklouzly z hlavy, kde je měl frajersky zastrčené ala čelenka. Na můj dotaz, proč spláchl, suše řekl, že se mu pro ně nechtělo sahat. smile

 

#305 22. 8. 2008 15:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blbadlo

Dnes som za chôdze skoro stratila sukňu... Napriek tomu, že nejako priberám, sukňa mi je vožná, resp. povolila gumička v páse... dumbom Našastie som išla s kolegyňou a keď začala púli oči, pochopila som, že niečo sa deje. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#306 22. 8. 2008 19:59

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Blbadlo

Dala jsem dnes 500 Kč dýško...usch Samozřejmě nechtěně.... Dovážková služba mi přivezla objednávku a já slepila dvě pětikilča... Takže původní " úžasně výhodná" objednávka přes net  se porovnala s hooodně drahým nákupem v kamenném obchodě....  dumbom

Není tady

 

#307 22. 8. 2008 20:09

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Zuzi,
stanu se Tvou donáškovou službou lol lol

Není tady

 

#308 22. 8. 2008 20:11

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Blbadlo

Juchina napsal(a):

taky se vám stává, že když dojíte jogurt tak naprosto automaticky vyhodíte lžičku do koše a prázdný kelímek postavíte do dřezu? nebo už jste někdy vyhodili špinavé ponožky místo do koše na prádlo do záchodové mísy?big_smile mě se to bohužel nestává zřídka:/ sakra připadám si na to ještě moc mladákapitulation big_smilebig_smilebig_smile

To je v pohodě, já jednou při odjezdu z domova na chatu vyhodil tašku s nákupem do popelnice a tašku s odpadky nacpal do auta... lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#309 22. 8. 2008 20:51

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Blbadlo

Dneska jsem pekla v pekárně mazanec a zapomněla jsem tam nasypat droždí. Udělat jich ještě pár, můžeme začít stavět.

Moc jsem se pobavila, když jsem četla o jízdě na nákup autem a z nákupu autobusem. Tak tohle můj muž dovedl do dokonalosti. Když si začal barák odemykat klíčema od auta a došlo mu, jaká že prekérka ho potkala, ne aby nechal tašky doma. Prostě i s těma taškama mazal zas na autobus ........


A když už jsem pomluvila manžela, tak taky tchána. Už jsem to tu jednou zmiňovala.
Montoval v komoře jakousi skříň, která šla dát do kupy jedině zezadu. Makal, makal, šlo mu to pěkně od ruky, nějak si neuvědomil velikost skříň kontra komora, prostě se tam zazdil.
Když měl hotovo, vyrazil vítězoslavný pokřik na tchyni, aby ho šla pochválit, když mu došlo, že je v háji a není z toho úniku.
Nechtěl být za blba, tak zmlknul a přemýšlel, jak z toho ven, tchyně mezitím prý chodila po bytě a hledala
manžela. big_smile
Nakonec i jí docvaklo, kde by mohl být, po záchvatu smíchu, který myslím jde pochopit, se mu snažila mezerou mezi stropem a skříní nacpat židli. Povedlo se, tchán ležel na skříni, ale zas nedosáhl na tu židli.......
Inu, dobře to dopadlo, skříň stojí a tchána máme volně se pohybujícího, ale dala bych nevím co, abych ho mohla vidět ve chvíli, když mu to došlo .....lol


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#310 22. 8. 2008 21:05

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Blbadlo

Početli jsme si s manžou o tchánovi a skříni  tummenupp lol a můj miláček prohlásil, že jemu by se nic takového nikdy nemohlo stát... va . Protože vždycky zapomene alespoň polovinu vercajku mimo montovací místo a pořád pro něco musí odbíhat....  big_smile Tolik sebekritiky v pátek večer  bych od něj nečekala... big_smile

Není tady

 

#311 22. 8. 2008 21:26

x56325
Host

Re: Blbadlo

To jsem takhle jednou vyklusala z obchodu, v každé ruce tašku, pod křídlem peněženku, klíčky v zubech...
U auta položím tašky na zem, peněženku hodím na střechu auta, odemknu, naložím tašky a mažu domů.
Když později odpoledne hledám a samozřejmě nenajdu peněženku, zapojím svůj slepičí mozeček a kupodivu si vzpomenu... dumbom
Takže sypu zpátky (naprosto zbytečně), hodinu prohledávám místo, kde jsem stála a okolí (opět naprosto zbytečně) a nakonec čile telefonuji.
Nejdřív do banky, abych zablokovala kartu (v peněžence byl pro případného nálezce přiložen také PIN, bo karta byla nová a já si ho prostě nebyla schopná zapamatovat - a je fakt těžkej problém dát ho třeba do mobilu, že dumbom), pak na policii, pak do práce, protože tam byl kromě jiného taky služební průkaz a občanka, o průkazu pojištěnce ani nemluvím, to už je prkotina.
Ovšem třešničkou na dortu je telefonát do prodejny zahradní techniky, kde se informuji na možnost získání náhradních klíčů. Já totiž v té peněžence měla uložené OBA klíčky od před dvěma dny zakoupeného zahradního traktůrku!

P.S. I blbci mají někdy šastné dny.Všichni zůčastnění, pracovnicí banky počínaje, přes policistu až po prodavače zahradní techniky, byli velmi vstřícní, ochotní a milí, což jsem kvitovala s povděkem. Kartou nikdo neplatil ani ji nevybral přes bankomat, občanku ani služebák nikdo nezneužil a náhradní klíček od traktůrku jsem dostala zdarma! No nejsem já štastnej člověk? lol

 

#312 22. 8. 2008 21:49

verošek
♥♥♥----
Místo: Západ
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 189

Re: Blbadlo

Tak já včera dělala obyčejnou jednoduchou buchtu do menšího pekáče,hm dávkování jsem asi nějak neodhadla a buchta v troubě rostla a rostla až skoro přetekla tak sem ji musela přelít do věšího pekáče. No vypadala divně ale snědla se. No a dnes jsem se spálila od pánvičky,tak se mi udělal krásný puchýř,který jsem si před chvílí strhla o kliku....fakt super dumbom lol

Upravil(a) verošek (22. 8. 2008 21:50)

Není tady

 

#313 22. 8. 2008 22:08

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Blbadlo

jak jsem si přečetla přízpěvek hrošánka, tak mi to něco připomnělo - loni jsem byla na chatě kamarádky tady z babinetu, nemají tekoucí vodu. Vzala jsem si do hrnečku vodu,na kartáček pastu a šla si čistit zuby ke stráni u který stojí suchý záchod. Jak jsem držela ten kartáček, stékala mi po ruce pasta, vzala jsem toaleák že si jí utřu a pak místo toho toaleáku hodila do záchodu ten kartáček..... dumbom

Není tady

 

#314 22. 8. 2008 22:27

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blbadlo

Estela napsal(a):

Jdu si uvařit čaj, zapálím plynový sporák, naplním konvici vodou, no a vkládám konvici na sporák, v poslední chvíli zjišuju, že jsem nepoužila klasickou skleněnou konvici, ale konvici plastovou, na kytky dumbomlol

Estí, tys to aspoň zjistila - i když na poslední chvíli....manžel to teda nezjistil. To bylo drhnutíčko! grater

Suri, já jsem takhle na Šumavě ztratila kartu taky. No nic - zablokovala, oželela....druhý den jedem po takový kančí stezce, proti nám felda, plná rodinky a ze střechy tý feldy nám skoro před kola spadlo portmoné. My na ně napřed gestikulovali - oni se ale tvářili, že blbové jsme my, takže očividně netušili. Tak jsme portmonku sebrali a tam jsme zjistili, že je v ní všechno, včetně průkazu vyšetřovatele Interpolu vavissla...tak jsme si řekli - pán má sakra štěstí! Protože tam měl i telefony, tak jsme vypátrali, který je jeho ženy....za stálých zmatků, kdy nám chcíply dva telefony a teprve třetí vydržel - a oni dlouho nechápali, vo co gou a byli nasráni, kdo je otravuje - tak po těch zmatcích přišlo k rozuzlení a pán, jemuž portmonka patřila, byl úplně naměkko...bodej ne!
A mně na druhý den volali ze Sušické spořky, že moji kartu našel a odevzdal poctivý nálezce smilebig_smile tummenupp


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#315 22. 8. 2008 22:49

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Blbadlo

Petruša napsal(a):

jak jsem si přečetla přízpěvek hrošánka, tak mi to něco připomnělo - loni jsem byla na chatě kamarádky tady z babinetu, nemají tekoucí vodu. Vzala jsem si do hrnečku vodu,na kartáček pastu a šla si čistit zuby ke stráni u který stojí suchý záchod. Jak jsem držela ten kartáček, stékala mi po ruce pasta, vzala jsem toaleák že si jí utřu a pak místo toho toaleáku hodila do záchodu ten kartáček..... dumbom

Tos mi připomněla.
Za mých mladších let jsme jezdívali s bandou lidí na čundry.
Na jednom jsme zakotvili na místě dost špatně přístupném, okolo samá skála a stráň.
A kamarádku postihlo .... však víte co. Tak mazala právě na jednu z těch strání, protože zrovna tahle měla uprostřed takový pěkný keřík, za který se dalo zalézt. Toaleák si v rychlosti hodila kousek od sebe a "pustila se do práce". wink
Jenže toaleák byl šibal a začal se kutálet ze stráně dolů. A že byl šibal veliký, ne, že by se koulel celý, nikoliv, on se začal odvíjet. big_smile
A dole pod strání šla výletem jakási rodinka, kterou celý výjev pochopitelně velmi zaujal. Ono, koho by kilometry toaletního papíru valícího se od chvějícího se keříku, za kterým se sem tam mrskne noha, nezaujaly, že?
Myslím, že rodinka měla na dlouhou dobu o zábavu postaráno, tím spíš, že zděšená kamarádka dokonala, co chtěla a začala si toaleák opatrně přitahovat, aby se jí nepřetrhl a nemusela po stráni poskakovat s nahou pr....
Přiznávám se, že už je to víc než deset let, ale ještě teď se řehtám jako kůň. lol


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#316 23. 8. 2008 9:21

Rozmarýna
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2007
Příspěvky: 88

Re: Blbadlo

S tím ulevením si na stráni jsi mi nahrála...
kamarádka byla na lyžích, chtělo se jí, ale byla líná si sundat lyže. A jak tak byla v podřepu se staženýma kalhotama, tak se ty lyže naklopily a už s tou nahou sedínkou jela dolů. Nechtěla bych to zažít!!

Můj BM se vsadil s moji malou dcerou, kdože bude dřív ve 4 patře, jestli ona pěšky, nebo on výtahem (rád se vytahoval na slabší takovýmito primitivními kousky). Ale toto mu nevyšlo, neb vypli elektřinu a on tam uvízl přes půl hodiny.

Jednou, (ale to je spíš o lenosti než blbosti), koukám že nám nejde dálkové ovládání. Najednou jsem z něj slyšela nějaké bzučení. BM mě naprosto odzbrojil sdělením, že chytil mouchu a protože se mu nechtělo vstávat, aby ji vypustil, tak vytáhl baterky z dálkového ovládání a zavřel ji tam. Nepochopím!

Kolegyně si dala na auto desertní talířek se zákuskem a když přijela domů (asi 1-2 km), tak tam ještě bylo oboje.

Není tady

 

#317 23. 8. 2008 9:29

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Blbadlo

Rozmarýna napsal(a):

Můj BM se vsadil s moji malou dcerou, kdože bude dřív ve 4 patře, jestli ona pěšky, nebo on výtahem (rád se vytahoval na slabší takovýmito primitivními kousky). Ale toto mu nevyšlo, neb vypli elektřinu a on tam uvízl přes půl hodiny.

to je dobrý lol to asi musel mít radost. Patří mu to,nemá se vytahovat na menší big_smile big_smile big_smile

Není tady

 

#318 25. 8. 2008 7:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Blbadlo

Ad toaleák - nedávno jsem potkala auto, jemuž ze zadních dveří vlály cca 3 m téhož http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png. Vypadalo to jako nepovedená svatba, ale pak z něj vylezla paní, rudá až za ušima a jak byla zmatená, tak místo, aby ho utrhla a zmačkala, začla ho pečlivě namotávat zpět. Představila jsem si, jak se při použití zaseknou do prd.elky drobné kamínky... a málem jsem ho potřebovala taky http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
A co se vercajku týče - stalo se, že jsem byla i s dětmi ostouzena a obviňována, že jsme takovi URČITĚ někam zasely kladivo... no, našlo se... asi za 3 hodinky... v ledničce vedle másla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#319 25. 8. 2008 16:15

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Blbadlo

Rozmarýna napsal(a):

¨... Kolegyně si dala na auto desertní talířek se zákuskem a když přijela domů (asi 1-2 km), tak tam ještě bylo oboje.

Tak to musí být mistryně v úsp.orné jízdě... tummenupp ... mít tak lehkou nožku a tak jemnou ručku, to je opravdu rarita!

Upravil(a) Slavek17 (25. 8. 2008 16:16)

Není tady

 

#320 25. 8. 2008 17:29

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Blbadlo

Slavek17 napsal(a):

Rozmarýna napsal(a):

¨... Kolegyně si dala na auto desertní talířek se zákuskem a když přijela domů (asi 1-2 km), tak tam ještě bylo oboje.

Tak to musí být mistryně v úsp.orné jízdě... tummenupp ... mít tak lehkou nožku a tak jemnou ručku, to je opravdu rarita!

Jaká rarita dobrej řidič to zvládne jako nic.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#321 25. 8. 2008 19:37

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Včera jsem si po dlouhé době vzala šaty, střevíčky a vyrazila jsem  na autobus.  Prošla jsem kolem dvou velkých paneláků, hospody, obchodů  v místě bydliště, když slyším: paní, spravte si sukňu!!!   Otočím se a ono to bylo opravdu pro mě. Cípek sukně  zůstal v kahotkách.
Kolik toho balo vidět ani nechci vědět .dumbom
Snědý spoluobčan mě dostal úplně něčím jiným, protože dodal: kdybyste byla mladší, ani bych vám nic neříkal, abych se mohl dívat lol lol
To fakt ženu ve svátečním z celého srdce potěší. cool

Nakonec jsme vyměnili ještě pár vět a já byla celá ráda, že jsem tak nejela do vedlejšího města a zpět

Není tady

 

#322 25. 8. 2008 21:58

hrosanek
Host

Re: Blbadlo

No Heluško, teď jsi mi připomněla historku před čtrnácti lety. Měla jsem rande s kamarádem dole na Václaváku, nahoře na muzeu jsem vystoupila a zhruba od půlky Václaváku jsem zaznamenala zvýšený zájem všech chlapů kolem. Zvedlo mi to náladu a kráčela jsem hrdě a šastně, že mi to ten den asi nadměrně sluší. Kamarád čekal dole a měl zcela vykulené oči. Hned jsem na něj chrlila svůj úžasný pocit. No a on suše poznamenal:"Bodej by ne, když se ti vyhrnula sukně a kráčíš s holým zadkem." No jo no, holt jsem měla přes rameno velkou kabelku, která mi postupně vyrolovala sukni nahoru a zcela odhalila moje pozadí v tangách. big_smile

 

#323 25. 8. 2008 22:06

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Blbadlo

v tangách před 14 lety? va A já myslela že to je "novinka" posledních pár let...

Není tady

 

#324 25. 8. 2008 22:10

estelle
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 11. 2006
Příspěvky: 564

Re: Blbadlo

Tak jsem před chvílí objevila tohle téma a směju se v jednom kuse už dobrou hodinu. lol

V té souvislosti jsem si vzpomněla na jednu příhodu, co se stala asi před dvěma lety, když jsem ještě studovala a bydlela s bráchou u rodičů. Byl všední den a já jsem vstala asi v sedm, začala se ve svým pokojíku učit a mezitim se brácha chystal do školy a máma do práce. Právě probíhal obvyklej šrumec po ránu, takže jsem byla zalezlá ve svým pokoji, abych zbytečně nepřekážela. Máma se zrovna chtěla převlíknout, sundala si pyžamo, když v tom stejným okamžiku šel brácha do kuchyně dělat si čaj. Máma využila situaci, kdy brácha není ve svým pokoji a šla se tak, jak byla, čili úplně nahá, do bráchovýho pokoje juknout na svůj mail, jestli jí něco nepřišlo (tehdy tam byl počítač). Jaké však bylo její překvapení, když vešla do toho pokoje a před ní stála slečna v tílku a kalhotkách a mamka před ní, jak jí bůh stvořil! Nicméně nezpanikařila a zeptala se slečny: "Dáte si taky čaj?" Slečna že jo a tak šly do kuchyně. Slečna prý trochu v závěsu. lol Brácha se nezmoh ani na slovo, dámy ani nepředstavil, slečně vrazil do ruky čaj, kterej prý stejně dělal jí a odkráčel. Pak se společně vydali do školy.
Máma mi ten den odpoledne říká: "To byla situace ráno, co?" A já jsem samozřejmě o ničem nevěděla, protože jsem byla zalezlá v tom mým pokoji. lol
Brácha to další den komentoval slovy: stane se...

Není tady

 

#325 25. 8. 2008 22:12

hrosanek
Host

Re: Blbadlo

Tanga byly hned těsně po revoluci u Vietnamců a na poutích u stánků. V lepších krámech nevím, tam jsem jako chudá studentka moc často nenakupovala. smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů