Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#251 18. 8. 2008 13:45

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Blbadlo

Alosek napsal(a):

Fakt nevím, kam jsem dala včera večer klíče od auta...
Od rána je nemůžu najít, tak vám pak písnu, až je najdu (do popelnice jsem se už dívala)...

Zkus vyklopit kabelku a pořádně vyklepat lol lol

Upravil(a) Pisatel (18. 8. 2008 13:46)

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#252 18. 8. 2008 14:04

Alosek
Host

Pisatel napsal(a):

Alosek napsal(a):

Od rána je nemůžu najít, tak vám pak písnu, až je najdu (do popelnice jsem se už dívala)...

Kabelku nenosím tongue
Už jsem je našla, nesla jsem z auta domů jezdecké boty a další věci, hodila jsem je do té boty, abych měla volnou ruku na odemykání rodna .

#253 18. 8. 2008 14:07

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Alosek napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Alosek napsal(a):

Kabelku nenosím tongue
Už jsem je našla, nesla jsem z auta domů jezdecké boty a další věci, hodila jsem je do té boty, abych měla volnou ruku na odemykání rodna .

Ty odemykᚠbotou? lol
Huš mlčím nebo mě tou druhou přetáhneš. lol vissla

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#254 18. 8. 2008 14:22

amba
♥♥♥♥♥--

Nádherné téma !

Jela jsem na služebku s řidičem.  Na místě jsem vše vyřídila, odešla a nastoupila do auta. (Auta stála na nádvoří, kam se nedostal nikdo nepovolaný, tak je zaměstnanci nezamylali, jen zabouchli). Trošku jsem se divila, kde je řidič.  Asi za půl hodinky jsem začala být nesvá, zvláště když jsem si všimla, jak na mě z oken  civí  v údivu plno lidí.  No, trvalo to dost dlouho, než jsem si všimla, že můj řidič sedí ve vedlejším autě, se kterým jsme přijeli. Jednoduše jsem si po jednání sedla do stejného auta, jaké jsem měla doma. Lidi  nevěřícně civěli, protože jsem se uvelebila v autě nejvyššího šéfa.

Manžel čas od času dostane lístek na velký nákup, který obstará sám.  Při návratu zvonil, že má klíče někde vespod. Byl celý schvácený, táhnul asi 40 kg (včetně brambor). No jasně, prázdné auto nechal
stát před supermarketem a svižně dohnal autobus, který viděl z dálky přijíždět a měl radost, že ho stihnul. Potom si došel s prázdýma rukama pro prázdné auto.

Není tady

#255 18. 8. 2008 14:40

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

To jsou krásné historky!

Ráno jsem byla venčit psa, pes sežral ho.no. Rozčílila jsem se, doma psa omyla a převlékla se do kostýmku do práce. Nabrala jsem zpoždění. Takže honem ven, když odemykám auto, zjistila jsem, že ke kostýmku jsem si nazula ty bílé sportovní boty, co nosím na venčení do parku. Takže jsem honem běžela nahoru si je převléci, naštvala jsem se o to více, protože jsem nabírala další zpoždění. Přiběhnu domů, pes přes moje zákazy sedí na posteli a blije to ho...no. Já myslela, že mě šlak trefí.

Takže od té doby mám silný dvojitý přehoz přes postel zaklíněný prknem u pelesti a v nohou na řemínky připnutý k nohám postele.

Není tady

#256 18. 8. 2008 14:45

Alosek
Host

Pisatel napsal(a):

Alosek napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Kabelku nenosím tongue

Ty odemykᚠbotou? lol
Huš mlčím nebo mě tou druhou přetáhneš. lol vissla

Na odemykání domu...

#257 18. 8. 2008 14:52

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

lepista napsal(a):

To jsou krásné historky!
Ráno jsem byla venčit psa, pes sežral ho.no. Rozčílila jsem se, doma psa omyla a převlékla se do kostýmku do práce. Nabrala jsem zpoždění. Takže honem ven, když odemykám auto, zjistila jsem, že ke kostýmku jsem si nazula ty bílé sportovní boty, co nosím na venčení do parku. Takže jsem honem běžela nahoru si je převléci, naštvala jsem se o to více, protože jsem nabírala další zpoždění. Přiběhnu domů, pes přes moje zákazy sedí na posteli a blije to ho...no. Já myslela, že mě šlak trefí.
Takže od té doby mám silný dvojitý přehoz přes postel zaklíněný prknem u pelesti a v nohou na řemínky připnutý k nohám postele.

a boty ekvivalentní oblečení pro jistotu připoutaný řetízkem k tomu oblečení... wink

jinak - pobavilo mně, že pes přes přísný zákaz vylezl na postel...  jeje... my toho našemu psu zakazovali... lol

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#258 18. 8. 2008 15:04

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jo,jo psi a h***vna, to by bylo dlooouhé vypravování...  Mimochodem ,víte co  to znamená mít pohorku na noze?
Áno, přesně :- nalezené h***no je na dlouho  CELÉ  VAŠE!   big_smilebig_smile
Auto a nafta-  když jsem jezdila benzíňákem, v Letovicích jsem si dala naftu dokonce dvakrát s týdenním odstupem. Určitě si mysleli, že jsem obarvená blondýna......  vissla

Není tady

#259 18. 8. 2008 16:13

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ad benzín nafta - se stalo švagrový. Doma měli zelenou Octavii na benzín, její šéf jí půjčil stejnou, zelenou Octavii na naftu..jak to napadlo, je asi každýmu jasný :-)). Já jsme v tomhle asi paranoidní, ale dávám si na to hrozný pozor, navíc teď máme doma dvě auta, jedno je pro jistotu na benzín a druhý na naftu.

Není tady

#260 19. 8. 2008 12:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Tak jsem si dělala oběd... na jeden talířek  "zbytky" z domova, na druhý nakrájená rajčátka a okurčičku... hádejte, kočky, co jsem dala ohřát?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#261 19. 8. 2008 12:39

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

No tak mᚠrychlý lečo,no.. lol

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

#262 19. 8. 2008 12:46

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

jouvej... neznáte nějakou firmu, která se zabývá likvidací trpaslíků ?

potřebovala bych se zbavit těch mrch doma... ty hajzlové mi pokaždý do pračky plný barevnýho prádla přidaj papírovej kapesník...
já to ale kontrolovala, čestný pionýrský... neutral

Není tady

#263 19. 8. 2008 12:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Klubíčko, ty seš tak vod.por.ně pozitývní a optymystycká http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Jess, bacha - Klub pro záchranu zahradních trpaslíků má děsně agresivní členskou základnu. Pošlou ti kontrolu a budeš nejen prát v ruce, ale ještě ty potvory mrňavý krmit, koupat a houpat http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Upravil(a) helena (19. 8. 2008 12:54)

Není tady

#264 19. 8. 2008 13:05

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

.... Jess, bacha - Klub pro záchranu zahradních trpaslíků má děsně agresivní členskou základnu. Pošlou ti kontrolu a budeš nejen prát v ruce, ale ještě ty potvory mrňavý krmit, koupat a houpat....

kdybych je chytila, tak je rozhodně nekoupu... a když, tak jenom jednou a dlouho podržet hlavičku pod vodičkou ....
a nějaký trpaličí odbory by mi mohly být ukradený dumbom

Není tady

#265 19. 8. 2008 13:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Jess, co jim dávat večer misku teplýho mlíčka na práh? Oni nemají rádi, když se o nich ošklivě mluví - pak dělají zlomyslnosti. Hezky po dobrým... nejdřív... (když to nepomůže, mlíčko ochutit otrušíkem).

Není tady

#266 19. 8. 2008 13:15

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-

Jednou nám babi tvrdila, že má halucinace. Nenechala si to vymluvit. Povídala, že nejhorší to je, když si vezme brejle, a že už tady dlouho nebude.
Tak jsem si ty její nasadila - a skutečně, samý barevný kola...
Při mytí nádobí jí spadly do dřezu. Nechala je pouze okapat a jar si pohrál lol

So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

#267 19. 8. 2008 13:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥

"Dědo, neviděl jsi tady ty moje prášky?"
"Vy.er se na prášky - viděls toho draka v kuchyni?"

Není tady

#268 19. 8. 2008 13:32

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

ADFka2 napsal(a):

Jednou nám babi tvrdila, že má halucinace. Nenechala si to vymluvit. Povídala, že nejhorší to je, když si vezme brejle, a že už tady dlouho nebude.
Tak jsem si ty její nasadila - a skutečně, samý barevný kola...
Při mytí nádobí jí spadly do dřezu. Nechala je pouze okapat a jar si pohrál lol

tummenupptummenupptummenupp

Není tady

#269 19. 8. 2008 14:01

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jess navrhuju takovou firmu okamžitě založit, obrovsky zbohatneme. A začneme s likvidací u mě doma, protože mi někdo vysvětlete jak je možný, že při počtu členů domácnosti 2 ( pes se nepočítá, fusky nenosí ) mám plnej koš lichej fusek ? Vidím za tím nějakýho toho trpasličího hajzla. Ale až já ho jednou chytím, dám ho psovi na hraní.

Není tady

#270 19. 8. 2008 14:03

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

No tak teorií,jak se můžou ztrácet ponožky z páru už asi napsalo mnoho žen. Mám to samý. Proto si kupuji vždy 10 stejných tmavých nebo světlých párů, abych to nějak k sobě vždy poskládala.

Není tady

#271 19. 8. 2008 14:13

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Klubko napsal(a):

No tak teorií,jak se můžou ztrácet ponožky z páru už asi napsalo mnoho žen. Mám to samý. Proto si kupuji vždy 10 stejných tmavých nebo světlých párů, abych to nějak k sobě vždy poskládala.

sice praktické, ale s mým trpaslíkem bys to vyprala pokaždý s jinak zabarvenou várkou a bylo by po skládání... wink

Není tady

#272 19. 8. 2008 14:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Mně je žere pračka... Hele, Klubí, to se ti to vytahuje, když si svoje fusekle nosiš sama... ale několika harantům různého pohlaví i velikosti se blbě vysvětluje, že budou nosit stejný fusekle, aby maminka nemusela utloukat trpaslíky...

Není tady

#273 19. 8. 2008 15:26

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Zrovna před chvílí jsem si ke kafi vytáhla plnou tesco igelitku lichých ponožek......big_smile Ne tedy  jako desert, ale pokoušela jsem se je spárovat. Navrhuji  popohnat módní trendy k různobarevnému a různomateriálovému nošení ponožek......

Asi z nich upletu rohožku.... to dělala moje babička z punčocháčů a všelijakých látkových zbytků. 
Jenže ona na to měla trpělivost...sad

Není tady

#274 19. 8. 2008 15:35

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

lichý ponožky jsou bezva hadérky na utírání....
ale platí na ně pravidlo :  čím déle ponožku užíváte na utírání, tím větší je pravděpodobnost, že po vyhození utírací ponožky do koše naleznete její sestřičku wink

Není tady

#275 19. 8. 2008 19:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

ffly napsal(a):

Ve své přepracovanosti ....zvonil mi na stole telefon, vzala jsem ho, zjistila, že paní chce mluvit s někým jiným, takže jsem jí řekla moment já vás přepojím a telefon položila.
Běžně se mi stává, že počítám na tlačítkách od telefonu a vytáčím telefon na kalkulačce (obé má zhruba stejnou velikost) lol

Ja som šokovala žudí, čo volali odmov rodičom), lebo som sa ZAKAŽDÝM ohlásila menom svojho zamestnávateža(aj o polnoci). Rodina a kamaráti si zvykli a cudzí holt mali šoky.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí