Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#226 15. 8. 2008 22:57

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Lupi, tos mi připomněla, indulonu místo zubní pasty jsem si už taky párkrát naservírovala až do  pusy.

Jinak se fakt bavím a utěšuji se , že přehmaty se nedějí jenommně.

Není tady

 

#227 15. 8. 2008 23:00

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blbadlo

No zrovna přemítám o tom, že chlapům se to buď doopravdy nějak míň děje,jak se tak soustřeďujou na jednu věc, nebo nechtějí být za blbce, jak říkala Peka - a proto to tajej? vacool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#228 15. 8. 2008 23:59

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Lupi, znᚠhodně chlapů, kteří dělají najednou víc než jednu věc?
Už při dvou činnostech jsou zboření, takže si spíš nevytvářejí úrodné podhoubí pro blbadla a přehmaty v takové míře jako my, ženy.
Žehlení, TV, jídlo na plotně , případně pokyny pro členy rodiny, to je taková běžná kombinace naší kreativity. dumbom
Pak se nejde divit, že si zmožená žena avivážuje prádlo mlékem lol lol.  solí si sladí kávu,
smaží na octu, brýle pro lepší dioptrické vlastnosti chladí v lednici, nebo honí mobil po bytě, zatímco ho pěkně zahřívá v dlaní
To je senza vlákno, tolik milých podobností. big_smile

Není tady

 

#229 16. 8. 2008 0:58

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blbadlo

jj, tak jsem to myslela....a ještě že to málo, co popletou aji zatajej graterlol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#230 16. 8. 2008 8:56

Evka
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 5. 2007
Příspěvky: 164

Re: Blbadlo

Já zase jeden telefonickej. Ze začátku, když sem přišly mobily, jsem chtěla z práce vyzkoušet, že když se prozvoním, jestli to bude dělat ve sluchátku takový to typ-ty-dyp-typ-ty-dyp. Takže jsem se prozvonila a logicky mi začal zvonit mobil. "Zrovna teď", pomyslela jsem si, zaklapla pevnou a šla zvednout mobil. Ale on přestal. Takže jsem se vytočila znovu a zase zvonil, jaké překvapení! Po třetím vytočení mi došlo, že jsem debil a už jsem to nezkoušela. Ale to typ-ty-dyp-typ-ty-dyp to dělalo. A to jim zůstalo dodnes, že?

Není tady

 

#231 16. 8. 2008 9:06

x56325
Host

Re: Blbadlo

Lupi, někdy se to zatajit nedá. Jako onehdá moje lepší polovice... Popadnul klíčky od auta, vyřítil se ven a pak jsem slyšela vrznutí otvíraných vrat, zařvání motoru.... a děsnou ránu.
Můj milený si otevřel jenom polovinu vrat, do té druhé půlky svižně nacouval.
Vylezla jsem ven a nevěřícně zírala a on jenom pokrčil rameny a povídá: no co, je vedro, no... mi to nemyslí!

Až později z něj vylezlo, že pár dní před tím si vrata zapomněl otevřít úplně. Zastavil prý asi milimetr od nich...

A jinak - tohle je kouzelné vlákno. Člověka potěší, že neblbne sám... smile

Upravil(a) surikata (16. 8. 2008 9:07)

 

#232 16. 8. 2008 10:13

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Blbadlo

tummenupp

surikata napsal(a):

Lupi, někdy se to zatajit nedá. Jako onehdá moje lepší polovice... Popadnul klíčky od auta, vyřítil se ven a pak jsem slyšela vrznutí otvíraných vrat, zařvání motoru.... a děsnou ránu.
Můj milený si otevřel jenom polovinu vrat, do té druhé půlky svižně nacouval.
Vylezla jsem ven a nevěřícně zírala a on jenom pokrčil rameny a povídá: no co, je vedro, no... mi to nemyslí!

Až později z něj vylezlo, že pár dní před tím si vrata zapomněl otevřít úplně. Zastavil prý asi milimetr od nich...

A jinak - tohle je kouzelné vlákno. Člověka potěší, že neblbne sám... smile

Není tady

 

#233 16. 8. 2008 10:25

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Blbadlo

Chlapi blbnou taky! Mám důkaz: Můj manžel lezl do kotelny  okénkem na házení uhlí ( cca ve 2 metrech výšky, asi 50 x 40cm) při své 190cm postavě a já nevěřícně čučela  co to dělá ...  On řkouc že je zapadlý zámek u dveří a nemůže se tam dostat pokračoval v soukání. Tak jsem obešla dům a otevřela kotelnu zevnitř.....  Na ten jeho pohled , když visel  napolovic z okýnka a já stála v otevřených dveřích kotelny, do smrti nezapomenu...  lollol

Upravil(a) zuzi777a (16. 8. 2008 10:26)

Není tady

 

#234 16. 8. 2008 20:32

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Zuzi, stihla jsi tento přírodní úkaz zdokumentovat pro další generace?
To by byla paráda. lol

Není tady

 

#235 16. 8. 2008 20:59

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Blbadlo

Já dneska s Belgickou skupinkou v hospdě : anglicky se jich zeptám co si dají (čišník anglicky nerozumí, tak musí objednávat přese mě), uložím to do paměti, ototčím se na čišníka a anglicky mu vysvětlím, že chceme dvě piva, jednu kolu, jedno kafe a zbytek mu řeknu až dorazí ostatní dumbom chudák to moc nepochopil lol lol


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#236 16. 8. 2008 21:04

x56325
Host

Re: Blbadlo

Ještě jsem si vzpomněla - mám kamarádku, která neskutečným způsobem přitahuje (nebo vyrábí?) trapasy. Asi je to tím, že rychleji koná a mluví, než myslí.
Jeden z těch lepších se jí povedl, když se v téměř plné restauraci usadila ke stolu vedle manželského páru, objednala si jídlo a jak tak pižlala poněkud tuhé maso, ujel jí nůž a z talíře vyletěl kousek jídla. Ten vletěl vedle sedícímu pánovi do klína a potřísnil mu poklopec a nohavice.
No a milá kamarádka, dřív než stačila zapnout mozek, vystartovala ze židle s ubrouskem v ruce a jala se milému spolustolovníkovi v předklonu šůrovat poklopec, mumlajíc při tom omluvy.
Když jí konečně mozek začal fungovat, doklaplo jí, co provozuje, podívala se na toho nešastníka, ten prý vzhledem připomínal krocana, sekla s ubrouskem, hodila na stůl peníze za jídlo a prchla.

Pak taky byla jednou na jednání s jakýmsi předsedou velkého JZD. Cestou tam se zastavila v obchodě pro kalhotky. Nakoupila, kalhotky hodila do igelitky a tu u předsedy pověsila na opěradlo židle.
Dojednala co bylo potřeba, odešla a po cestě si vzpomněla, že tam milé kalhotky nechala.
Nelenila, vrátila se zpátky, rozrazila dveře a na celou zasedačku zahlaholila: Jé, pane předsedo, nezlobte se, že ruším, já si u vás zapomněla kalhotky...
Předseda by to asi ustál, horší bylo, že mezitím se v té zasedačce mezitím usadilo dalších deset chlapů a čile schůzovali.
Ten jejich řehot prý slyšela hodně dlouho... smile

 

#237 16. 8. 2008 21:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Blbadlo

Suri, moje kamarádka má pro tohle famózní výraz - říká "byla jsem rychlejší, než chytřejší" lollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#238 16. 8. 2008 22:21

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Blbadlo

Heluška- bohužel  fotografická dokumentace chybí, ale  pokud můj muž tu tam vyrábí nějakou pitomost tak se ho významně táži, jestli nechce náhodou zase proniknout do kotelny..... big_smile
Je fakt , že tuhle jedna nezasvěcená kamarádka myslela , že to je šifra pro intimní hrátky...rodnalolrodna

Není tady

 

#239 16. 8. 2008 22:27

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Blbadlo

zuzi tummenupp big_smile tummenupp big_smile

Není tady

 

#240 17. 8. 2008 20:56

hrosanek
Host

Re: Blbadlo

Kdysi jsme s manžou dojeli večer z víkendu, zaparkovali auto před barákem a odešli spát. Ráno nebyli nikde klíče od auta k nalezení. Prohledali jsme celý byt a v zoufalství šli zkontrolovat, jestli nezůstaly v zapalování. No a za stěračem byla vizitka nějakého pána, že má naše klíče. Zavolali jsme mu a po důkladném prošetření, jestli jsme skutečně majitelé, po pár minutách dojel. Byl to sympaák kolem třicítky, který nám líčil, jak v té naší rušné ulici, kde se zamčená auta kradla jako na běžícím pásu, ráno přišel ke svému autu a vedle stála nová Felda s klíčky v zámku u řidiče. Líčil nám, jak se styděl k ní přiblížit, protože si myslel, že to musí být natáčení nějaké skryté kamery, protože který vůl by nechal klíčky ve dveřích jen tak. Mno a na můj vyčítavý dotaz posléze, jak se to mému muži mohlo stát, že je nechal v zámku, my suše sdělil:"Něco jsi po mně v té chvíli chtěla a já jsem Ti spěchal na pomoc a protože mi vždycky dᚠdvacet úkolů dopředu, tak jsem se už nevrátil k tomu prvnímu..." smile

Upravil(a) hrosanek (17. 8. 2008 22:13)

 

#241 17. 8. 2008 22:08

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

lol Hrošánku, příště jeden úkol po druhém, ne dva najednou. dumbom

Jako mladá žena jsem tohle o mužích nevěděla  a trochu mě to zlobilo.
A teď už to nemám na kom testovat.

Není tady

 

#242 17. 8. 2008 22:46

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Blbadlo

to já to o mužích vim a zlobí mě to furt lol

Není tady

 

#243 17. 8. 2008 23:05

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Blbadlo

K těm "jedálenským nehodám" jak říká Selima se přidávám. Mojí mamince se celkem pravidelně stávalo, že slívala polévkový vývar do cedníku a ...do dřezu. No a já jsem včera našla svůj oblíbený ostrý nůž až na dně popelnice. Zatím jsem ho vždycky našla už v koši. Asi stárnu.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#244 17. 8. 2008 23:08

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Blbadlo

Bezva vlákno big_smile
Po přečtení všech těch trapasů se mi chce říct: "to je skvělý, že jsem přece jen normální" big_smile tummenupp wink

Nedávno mě při úklidu dost bolelo koleno a kotník a tak jsem si řekla, že když už mi manžel donesl z lékárny ten Kolafit na klouby, že si ho přece jen vezmu... a vlítla jsem do našeho lékárničkového šuplíku, hodila jsem do sebe ze zvyku antikoncepci a šla jsem pokračovat v mytí oken... Až asi za 10 minut mi svitlo, že jsem si nevzala ten prášek, který jsem zamýšlela... wink
Večer jsem pak říkala manželovi, že jsem nějaká přepracovaná big_smile a on mi na to odpověděl: no, mě v práci bolela hlava, tak jsem si dal do pusy Ibuprofen a natáhl jsem se pro minerálku na zapití a - zjistil jsem, že místo minerálky jsem automaticky sáhl pro zapalovač a škrtám si u huby... big_smile

Jo ještě k těm autům: byla jsem zas nějaká "přepracovaná" (to jsem často) big_smile --- když jsem kdysi dávno jednou ráno přišla k autu na parkoviště, zjistila jsem, že jsou dveře od spolujezdce pootevřené asi tak na 20 cm... Nikomu to v noci nevadilo, nikdo neměl o stodvácu zájem smile. Nejsem totiž dodnes zvyklá dávat si tašky do kufru, nákupy se mi obvykle povalují vevnitř, takže jak jsem tak brala těch několik igelitek, zapomněla jsem prostě zavřít dveře... U téhož auta jsem si jednou ve městě zamkla dveře a klíče zapomněla vevnitř, ale naštěstí se okýnko u řidiče dalo zvenku stáhnout dlaněmi... Jooo, zlatý stodvacítky, tohle by se mi dnes u mercedesu nepovedlo big_smile.

Upravil(a) Tercila (17. 8. 2008 23:26)

Není tady

 

#245 18. 8. 2008 8:29

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Blbadlo

Včera večer u pumpy. Několik let jsem jezdila autem na plyn, kde si o načepování plynu do auta musíte říci obsluze. Jenže teď mám opět na benzín.Ale to mi neseplo. Tak jsem zaparkovala u stojanu s plynem na Shellce a zvoním na obsluhu. Pan přiběhne a já jen, prosím, plnou.
ON hledá a hledá ventil do nádrže, leze pod auto a pak jen suše odpoví:" Slečno, ale já nevím, kam vám mám ten plyn fouknout, vypadá to, že jezdíte jen na benzín."
Ńo prostě normální Klubkův den.... roll


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#246 18. 8. 2008 8:36

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Blbadlo

Klubko napsal(a):

ON hledá a hledá ventil do nádrže, leze pod auto a pak jen suše odpoví:" Slečno, ale já nevím, kam vám mám ten plyn fouknout, vypadá to, že jezdíte jen na benzín."

Hehe... to já jsem si před lety do své staré škodovky stodvacítky omylem načepoval 20 litrů nafty... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#247 18. 8. 2008 8:41

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Blbadlo

Mikeši, jo tenkrát to šlo. Pistole byli všechny stejně silné. Te=d už ty na naftu jsou silnější, abys to právě do benzinu nenalil. Obráceně to bohužel stále jde. (benzín do nafáka)
Taky takhle kámoš přijel před 8 lety k benzínce a říká si "šmarja, ten benzín je nějakej levnej, vezmu plnou nádrž"... No tak načepoval naftu do žigula, protože ten má otvor do nádrže jako vrata, i když je to benziňák.
Světe div se, žigul to vyjel, jen děsně čoudil. No prostě spolehlivé auto východu, VW by škytl a bylo by po motoru a oprava min za  150 000 lol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#248 18. 8. 2008 8:44

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Blbadlo

Klubko napsal(a):

Mikeši, jo tenkrát to šlo. Pistole byli všechny stejně silné. Te=d už ty na naftu jsou silnější, abys to právě do benzinu nenalil. Obráceně to bohužel stále jde. (benzín do nafáka)
Taky takhle kámoš přijel před 8 lety k benzínce a říká si "šmarja, ten benzín je nějakej levnej, vezmu plnou nádrž"... No tak načepoval naftu do žigula, protože ten má otvor do nádrže jako vrata, i když je to benziňák.
Světe div se, žigul to vyjel, jen děsně čoudil. No prostě spolehlivé auto východu, VW by škytl a bylo by po motoru a oprava min za  150 000 lol

Ona i ta 120 jezdila na naftu i na iron, když bylo nejhůř a nebylo na benál smile nebo došel smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#249 18. 8. 2008 8:47

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Blbadlo

Klubko napsal(a):

Světe div se, žigul to vyjel, jen děsně čoudil. No prostě spolehlivé auto východu, VW by škytl a bylo by po motoru a oprava min za  150 000 lol

Mně to taky tenkrát hrozně čoudilo, ale ujel jsem asi jenom kilometr - pak auto vypovědělo poslušnost (teprve pak mi došlo, co jsem vlastně provedl) a kamarád mě musel odtáhnout....


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#250 18. 8. 2008 13:32

Alosek
Host

Re: Blbadlo

Fakt nevím, kam jsem dala včera večer klíče od auta...
Od rána je nemůžu najít, tak vám pak písnu, až je najdu (do popelnice jsem se už dívala)...

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů