Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 8. 2008 13:40

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Blbadlo

Vážení...Máme už skuhrací a jásací vlákno, ale vlákno pro blby tady není
Tak si dovoluji toto založit a hlásím se dalším příspěvkem do klubu.

Tak jsem si chtěla po dovolené udělat něco echt domácího... co třeba takovou piškotovou bábovku tongue
Splašila jsem suroviny (pro cukr jsem musela k sousedce) a jala se šlehat bílky...
Piškot (jako každá starší větěv tady wink )  jsem dělala hodněkrát, takže mám práci celkem zorganizovanou a nemusím na ní myslet... No , někdy se to vyplatí - to myšlení.
Formu jsem sice pečlivě vymazala, ale již nevysypala... A nadýchanou hmotu nalila do formy.
Co teď - vejce už nejsou a já mám na tu bábovku takovou chu. Tak jsem opatrně těsto přelila zpět do mísy, umyla formu, znovu formu vymazala (mám takovou krásnou, starou po babičce, s tisícem zahybů...) a těsto - již ne tak nadýchané znovu vlila do formy... bohužel znovu bez vysypání...
Uáá ... No, tak jsem to zase přelila (těsta již o hodně méně) a celou akci - tentokrát ale včetně vysypání provedla potřetí. Prostě jsem to riskla...
Po upečení jsem vyklopila velice kompaktní kolečko z formy.. No, kdybych toto opakovala ještě 3x, můžu si stavět motokáru.
Naštvaně jsem strčila do kolečka a ono s jemným, takřka diamantovým cinknutím padlo do koše ... sad


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#2 7. 8. 2008 14:12

Somaia
Host

Re: Blbadlo

lol dobrý... tak já taky přidám jednu  ze stejného soudku.

V době, kdy byli moji pubertální rozežraní potomci ještě doma jsem byla zvyklá v sobotu vždy něco na něčí přání upéct. Byl podzim a já právě dostala od někoho tašku jablek... všichni milovali jedině můj domácí tažený štrůdl ( nikdo nikdy nekonzumoval ty kupované listové  těsta z obchodu), rodina byla rozmazlená big_smile. Šílená práce... než se spaří těsto.... uleží.... vyválí se ty tenoulinké průhledné  placičky, které se roztáhnou přes klouby na prstech po celém stole lol .... než jsem tohle celé spáchala ... začalo se šeřit... a znáte to.... vnitřní hlas říká: rozsvi , už na to nevidíš... a já na to: ještě tohle dodělám, opláchnu si ruce a rozsvítím.....
Na placce byla pěkně vyrovnaná jablka... pocukrovaná a zakapaná máslem.... ještě SKOŘICI.... sakra kde je?, nevidím na to.... Aha TADY.....

zavinout...šup s tím do trouby....
po upečení jsem se jala nakrájené kousky skládat na talíř.... jenže voněly nějak jinak než obvykle... tak kouknu blíž!!! a jsem na infarkt!!
Místo skořice jsou jablíčka pěkně OPEPŘENÁ.....
No.... nikdo to nechtěl papat a já se ani nedivím lol

Upravil(a) Somaia (7. 8. 2008 14:17)

 

#3 7. 8. 2008 14:15

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Blbadlo

Jessika: yikes proboha snad jsi to nevyhodila??? Však se to dalo klidně namočit do kafe! lol tummenupp

Upravil(a) Bety (7. 8. 2008 14:16)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 7. 8. 2008 14:19

Somaia
Host

Re: Blbadlo

aha sorry, to bylo na Jessiku.

Upravil(a) Somaia (7. 8. 2008 14:19)

 

#5 7. 8. 2008 14:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Blbadlo

Já se jednou přechytla ve špajzu a do rychlovarné konvičky jsem nalila místo octa olej ....ale naštěstí nezapnula, stejně jsem nadávala a čistila a čistila...usch


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 7. 8. 2008 14:23

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Blbadlo

No holky, jsem ráda, že v tom nejsem.

Jednou si takhle jedu teda do té myčky s autem, že? Už asi po 1000cí. A po umytí, přejedu do sušičky, dobrý. Zvedne se panel se sušičkou, vyjede nad střechu a tam se zastaví a zaklíní se jeho noha přímo před dveřmi řidiče, že nemůžu ani vystoupit. Tak volám HELP, HELP, HELP otevřeným okýnkem.
NO a pak příjde pán a ukáže na ceduli, kde je napsaný telefon na dispečera, který je možné zavolat, když uvíznete v myčce. Pismena byly asi tak 10 cm vysoké... No dobrý. Tak příjde mladá slečna mě vysvobodit a prý s těma nosičema na kolo už přístě tam jezdit nemám..... gloria

Fakt, blbá bloncka, řidič začátečník. Já tam jezdím furt, anténu vyšroubuju, vždy všechno sundám. No tak jednou se to stát muselo.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#7 7. 8. 2008 14:27

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Blbadlo

Bety napsal(a):

Jessika: yikes proboha snad jsi to nevyhodila??? Však se to dalo klidně namočit do kafe! lol tummenupp

věř nebo nevěř, ale já měla takovej vztek, že jsem to div neprohodila oknem...  dumbom


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#8 7. 8. 2008 14:29

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Blbadlo

Jess, já jsem jednou nevysypala formu na perník, a taky se krásně vyloupl. Asi jsem nešetřila máslem nebo to bylo štěstí.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#9 7. 8. 2008 14:34

Lot
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 12. 2007
Příspěvky: 130

Re: Blbadlo

Tak taky jeden zrovna dnes.

Odcházím z bytu do práce na 6 hodinu, uzávěrky mzdové, takže jsem si chtěla pospíšit a stíhat v klidu. Z domu vycházím s taškou přes rameno.. příruční a velkou taškou sbalenou ( odpoledne jedu na chalupu).
Přijedu do práce, jako vždy vytahuju klíče ( velký svazek, klíče z práce, od domu vše) a nemůžu ho najítdumbomdumbom Prohrabu celou příruční tašku ( velká je v autě v kufru) a nic:dumbom: Šok .že jsem nechala klíče v zámku v paneláku...už jsem viděla vykradený byt. Takže otočka zpět, rychle do auta a cesta zpětvava. Přijedu k paneláku, prohlížím zem a pak problém..nemám klíče od hlavního vchodu..jak se dostat dovnitř? Prostě zvonit na sousedy v 6 ráno. Tak jsem teda zazvonila, 1 souse, 2 soused...nic. Tak jsem zkusila třetího, z okna se vyklonila nasraná hlava co chci, poprosila jsem jestli mi může bzučákem odemknout. Čekám ,nedělo se nic, nechápu co na zmáčknutí knoflíku tak trvá. Za chvíli slyším po schodech dupání. Paní v pyžamu a županu musela přijít osobně..nefungoval jim bzučák. Tu nasranost jste neviděli.  Ale dále...běžím do schodů ( výtah by mě zdržel) přiběhnu a klíče v zámku nebyly:pussa:pussapussa A dveře zamčené....tak běžím zpět dolů po schodech, letím do auta opět prohledávat tašku.....nic!!!! Pak si vzpomenu že mám v kufru tu velkou....hrabu nic, takže jsem se jala vysypávat igelitky před panelákem ( jestli mě někdo viděl.....což asi viděl musel řvát smíchy. A víte co?
Ty debilní klíče byly zapadlé v botasce:dumbom:dumbomdumbom. Vždy je dávám do tašky co nosím přes rameno do práce a tentokrát nechápu co jsem dělala.
Ale hlavně jsem si hezky pojezdila tam a zpátky že?  Debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Upravil(a) Lot (7. 8. 2008 14:35)

Není tady

 

#10 7. 8. 2008 14:46

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Blbadlo

díky , Lot...
jsi tu správně wink


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#11 7. 8. 2008 15:25

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Blbadlo

Dnes ideální vlákno pro mne.......
Natrhala jsem si velký koš nádherných broskví, vypeckovala, oloupala .........
a jak v téhle době dělám denně ...... sáhla jsem do špajzu pro hrnec ......... a šest litrovek nachystaných broskví jsem zalila lákem na okurky. mad
Zabít mě je málo, ach jo. dumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#12 7. 8. 2008 15:27

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Blbadlo

Eri napsal(a):

Dnes ideální vlákno pro mne.......
Natrhala jsem si velký koš nádherných broskví, vypeckovala, oloupala .........
a jak v téhle době dělám denně ...... sáhla jsem do špajzu pro hrnec ......... a šest litrovek nachystaných broskví jsem zalila lákem na okurky. mad
Zabít mě je málo, ach jo. dumbom

pikantní broskve va
... asi si večer zkusím ještě jednou udělat bábovičku wink


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#13 7. 8. 2008 15:30

majkafa
Host

Re: Blbadlo

Dnes odpoledne máme odjet na dovolenou do Itálie. Všechno sbaleno, řízky na cestu usmaženy, čekáme se synem, než pro nás dcery přítel přijede z Prahy. Před chvílí jsem si zapla ICQ a vidím tam přihlášenou dcerku. Ptám se, jestli přítel už vyrazil. Dcerka píše - mamíí klid, zítra ve 4 je u vás. Říkám - jak zítra? Nástup v Itálii je zítra dopoledne, odjíždíme dnes. V pondělí nás dcerka všechny pojišovala - odjezd 7. příjezd 19. Ona žije v tom, že nástup je v sobotu ráno. Nebyla to legrace. Nemá na zítřek vyřízenou dovču, přítel taky ne, nemají sbaleno. dumbomdumbomdumbom
Jsme trubkové asi všichni, když se nedokážeme domluvit, KDY že to vlastně odjíždíme. dumbomlol
To ta dovolená začíná! lol

 

#14 7. 8. 2008 15:32

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Blbadlo

majkafa napsal(a):

To ta dovolená začíná! lol

neboj, co špatně začíná, dobře končí smile
hezké počasíčko a šastnou cestu


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#15 7. 8. 2008 15:43

anaid41
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 108

Re: Blbadlo

Včera : Pracuji ve 3.patře bez výtahu. Jdu domů, zamykám, telefonuju, sejdu 3 patra, dojdu k autu, mobil držím ramenem u ucha, začnu hledat mobil, všude, vyndám celou kabelku na kapotu, mažu zpátky do 3.patra, odemknu, vlezu do kanceláře, hledám mobil, nikde není, panikařím... a začnu kamáradce kňučet do toho mobilu, co si pořád držím tím ramenem, že jsem ztratila mobil....

Není tady

 

#16 7. 8. 2008 15:49

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Blbadlo

Majkafa, to bych nechtěla být na Tvém místě. dumbom Asi by mě museli omývat , ale co teprve popletená dcera?
A to dobře dopadne  a na dovči si užijte od všeho, co k ní patří storstark stolt

Není tady

 

#17 7. 8. 2008 16:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blbadlo

Neviem, či to je celkom sem, ale: včera som odišla z práce v prezúvkach dumbom a dnes som sa domáhala vstupu pri "pichačkách" bankomatovou kartou. roll Som asi prepracovaná.

Upravil(a) Selima (7. 8. 2008 16:17)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 7. 8. 2008 16:19

Dana 1
♥------
Registrovaný: 26. 3. 2007
Příspěvky: 21

Re: Blbadlo

No pridám aj ja.Nosím okuliare od svojich 15 rokov.Asi pred rokom sme sedeli so synom a nevestou a ja som zrazu vykríkla,že kde mám okuliare.Začali sme ich hladat a po hodnej chvíli sa syn pozrie na mna a povie,že ich mám na očiach.Ako som si na nich zvykla,už ich neregistrujem.

Není tady

 

#19 7. 8. 2008 16:46

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Blbadlo

U nás v práci jsem dřív uklízela já, teď nestíhám, tak máme uklízečku, nicméně jak jsem se pořád nezbavila toho, že to je moje práce tak aspoň vynáším smetí. No a jdu takhle se smetím, klíče v ruce. V momentě kdy jsme zabouchávala dveře jsem měla takový pocit, že jako něco není v pořádku..jistě, v ruce jsem měla klíče od schránek, klíče od kancelářských dveří s koulí zvenku zůstaly uvnitř...jsem musela zavolat kolegyni aby mě přijela zachránit, naštěstí bydlí blízko. A uklízečka se mi smála...bestie..od teď si vynáší smetí sama.

Není tady

 

#20 7. 8. 2008 17:58

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Blbadlo

Tak já se taky "pochlubím".

Když jsem před několika lety dělala řidičát , tak jsem při cvičných jízdách zabodovala:¨
Tak si to jedu s paní atoškolovou a blížíme se k rondlu a já vynervovaná se ptám "Kam teď doleva a nebo doprava" - podotýkám že řidičák mám.

Není tady

 

#21 7. 8. 2008 21:46

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 461

Re: Blbadlo

Tak se k vám taky musím přidat.
Dostali jsme chu na smaženici, takže jsme včera ráno vyrazili na houby. V lese toho tedy moc nerostlo, ale pár krásných hříbků jsme našli. Bylo jich málo, tak jsme měli o to větší radost, že máme alespoň něco. O jejich ceně vzhledem k projeté naftě radši mlčím lollollol
Večer jsem udělala smaženici, nandala na talíře a nadšeně jsme se na to s manželem vrhli. První sousto bylo trochu hořké, říkám: asi jsem připálila cibulku (protože se mi pod nohama v době smažení honili děti,nebylo by to poprvé), další sousto a .... opět hořká chu! To už mi začalo být divné, takže jsem zkoušela kousek houby po kousku a .... no jak jinak, natrhali jsme si nádherné hořčáky dumbom grater

Manžel pak kousaje suchý krajíc chleba poděkoval za večeři .....


http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

 

#22 7. 8. 2008 22:03

majkafa
Host

Re: Blbadlo

Pokračování opožděného popleteného výjezdu do Itálie: dovolená dcerky i přítele byla vyřízena a pokročili jsme, už jsme v Praze. Časový zkluz odjezdu na dovču cca 6 hodin, ale bude se zvětšovat, nebo jediné, co je zatím sbaleno, je vodnice a tabák dumbomlol

 

#23 7. 8. 2008 22:05

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Blbadlo

hmmm, dolezita vybava na dovolenku tongue


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#24 7. 8. 2008 22:06

majkafa
Host

Re: Blbadlo

Jo, a ještě Gambrinus. lol

 

#25 7. 8. 2008 22:08

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Blbadlo

tak tady jsem mezi svýma...historek kterak jsem byla za debila mám mnoho, tak jen jednu z novějších. Platím v supermarketu u pokladny (všimli jste si někdy, kolik příležitostí udělat ze sebe idiota se najde při jednom prostém nákupu?), tradičně zamyšlená skládám nákup do tašky, prodavačka domarkuje poslední položku, vyřkne sumu. Já nemůžu najít kartu, hotovost nemám (běžná situace). Pokouším se jí vnutit postupně tramvajenku, průkazku pojišovny a průkaz čtenáře místní knihovny. Paní pokladní odmítá a trvá na platební kartě. Nakonec ji najdu na dně kabelky (kartu, ne paní pokladní) a s úlevným výdechem (tentokrát jsem to zvládla!) ji podám pokladní. Ta vsune kartu do příslušného otvoru, já zase skládám zboží v pocitu, že už jsem z toho vyvázla. Najednou paní něco mumlá. Neslyším, ptám se co potřebuje. Zase něco mumlá, fronta za mnou už je nervózní. Podruhé se optám, cože to paní chce: PIN!!!! zařve na mě. A já zblblá, místo abych zadala pin do přístroje, který je přede mnou, poslušně odrecituju: 4-6-3-9

dumbom no nemá na mě křičet, ne? Jsme se lekla. Ale fronta se celkem pobavila tummenupp


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů