|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Laufey: tvaroh se nedoporučuje, protoze obsahuje hodne bilkovin, ktere male deti neumeji dobre stravit a zatezuje pry ledviny, ... to bylo psano v tom casopisu od betynky...
ja si taky myslim, ze kdyz ji dam merunkovy jogrut, tak by to vadit nemelo... ja vim, jsou tam nejaky barviva asi,ale to se proste stejne v budoucnu nevyhnu...
Není tady

asi bude potreba novy domeček kočky co?
Není tady
Tak si ovocný jogurt vyrob, ne Kamchi. Já to taky dělám, do bílého jogurtu jí zamíchám trochu ovoce nebo trochu nějaké skleničky z ovoce a hnedka je ovocnej jogurt na světě
Já taky ty věci pro dospěláky nekupuju... sladký krémky na ty se mi zdá dost brzo a nemyslím si, že by potřebovala moje jídlo a ty věci v něm a příliš dukru...až jí bude rok, tak to bude jiná, ale teď ještě nee.
Není tady
Kity gratuluju, já už mámv ymyšleno, co potřebuji nutně přiobjednat.
je to moje několikátá objednávka. Asi mi brzy bude dost ouvej, pak si vzpomenu na zlaté české krámy vše za 39 



Není tady

Nety: kdy jsi dala jogurt prvne? my uz mame plne zavedeny obed a odpoledni ovocnou svacinku... a brzy zacne i dopoledni sváča, tak nevim odkdy se to zacina.. jestli pockat do tech 8mesicu radsi.
jo a kolik toho ovoce by k svace mela asi tak snist?
Není tady
tak kecalinky sup do noveho pelisku
Není tady