Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#901 25. 9. 2008 19:10

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

nety diky moc... takze 80tka by mala byt pre nas ok.. a nejake modre frote budu vyhovovat tummenupp nie sme moc narocny vissla a este uvadzaju nejake termo, nevies co su to zac?

baji este k tym satkom taaakze ten druhy sekvojovy je pekny ale zas sa mi zda ze taky uz podobny farebne mas na fotke pod metrikom, treti sa mi moc nepozdava pretoze mame podobne utierky s takou vzorkou vissla a najviac sa mi paci ten prvy, ten by som vybrala gloria  ale aj sekvojovy je pekny lol

nety nas sa zamiloval do rohliku, ale doktorka prisne nariadila len jeden denne big_smile ten by sa ich prejedol a pritom je aj normalne dalsiu stravu v rovnakom mnozstve ako predtym.

jo a u nas uz sa spi od 18.45.. mal len tri hodiny spanku cez obed a poobede uz nespal, tvaril sa o piatej ze by si este dachol ale to som mu nedovolila pretoze by zas cumakoval do desiatej vecera va


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#902 25. 9. 2008 19:12

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

a my máme jiný, tak to nejni spravedlivý
Jo a máme z KIK takové jakoby pianko za 180 a to teda vede. Má to nějaké melodie a je na tom tla¨čítko pejska, kačenky, kuřátka a žáby a piánka a když se spustí melodie a zmáčkne se pejsek, začne štěkat do rytmu, pak zmáčknete kačenku a změní se to na kačkání, jak chcete a řeknu vám, že to je masakr, malá je na tom furt, jak to má ty knoflíky a je to tu jako v cirkuse, zlaté klíče... lol

Koukám na autosedačky s Isofixem, docela slušný finanční záhul....nejlevnější jsem našla za sedm tisíc....mi odveze asi sanitka


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#903 25. 9. 2008 19:13

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

pozrela som fotecky, deticky krasne a sikovne... neukamenujte ma ale neviem zaradit toho chlapca v tmavom triku a svetlych katatach gloria ostatne deticky som si utriedila ku komu patra big_smile a posledna je laufey na fotke, ze?


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#904 25. 9. 2008 19:14

kitkat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 12. 2007
Příspěvky: 2399

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Mášul moc pěkný fotečky. Mě se vždycky moc líbí když je tolik dětiček pohromadě!

Punčocháče máme ještě z jara, koupila jsem od Loany 68 a ještě teď má rezervu lol Nevím jestli půjdu do froté, já osobně mám vždycky raději na sobě dvoje slabší ponožky než jedny tlustý.

Baji zase nový šátek? va big_smile Mě se nejvíc líbí ty stříbrný vlny. Kolikátý že to bude? A fakto to unosíte?


http://www.tickerclub.com/cache/dfcdbd74c8.png
http://www.tickerclub.com/cache/4f65cd038f.png

Není tady

 

#905 25. 9. 2008 19:16

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

já taky ted začnu zkoušet den starý rohlík po úspěšných křupkách :-)
ty já si myslím, aby nebyly velké 80tky.....ony se dělají 56-62 pak 68-74 a pak 80-86 tuším tak nějak
ty termo to je něco jako frote, já endám na frote dopustit
taky jsou prý super ty mazlíkovský jak tam má, možná pak zkusím jedny na spinkání na zimu big_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#906 25. 9. 2008 19:16

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

jj nety s tym iso bolo vsetko okolo 8000 ale ako som pochopila je to hlavne to iso na to aby sedacka dobre drzala ani sa nehla a dopredu nepreklopila... a ten romer co sme kupili mi tak je tak ako priklincovany super tam drzi uplne na pevno.. predavacka aj hovorila ze ten romer je jedna z najlepsie co sa daju upevnit aj bez iso...
a este ze romer a maxicosi neviem ale ktore maxi su testovane na bocne narazy..ostatne ze nie... ale maxicosi tam nemal vlozeny ten zahlavnik, ktory romer ma a je spevneny.. takze jednoznacne sme isli do toho king plus, pretoze hodne cestujeme a na dlhe trasy.

podobnu hracku ma filipek od chicca, taky vlacik a tiez ma zvieracie osadenstvo a tiez to unho vedie..este to aj blika tak tam pcha prst do toho svetla big_smile


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#907 25. 9. 2008 19:21

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Kit a vidělas je? narozdíl od normálních jsou teplejší a nejsou nějaký tlustý, jsou velmi příjemné, teď jsme za ně na horách byli docela vděční... sice jsou dražší,a le myslim, že pro děcko jsou super  dudlik

jééé, všechny za chvíli zblbneme

zrovna koukám právě na ty Romer - myslíš štyrli, že Romer je tedy lepší než maxicosi? jde mi hlavně o bezpečí, klidně obrečím nějaké ty peníze...to se holt nedá nic dělat va


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#908 25. 9. 2008 19:25

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

nety podla toho co som v obchode videla a co som sa aj vo viacerych nezavisle pytala vysiel mi najlepsie romer.. aj my ukazovali najlepsiu romer a najlepsiu maxi.. a ta maxi ked pozries romer king PLUS  nema  taky ten zahlavnik.. aspon v obchode ho nemala... nerada by som kecala ale tak nejak som to aj pochopila rozdiel medzi romer a maxi.

Upravil(a) stvorlistok (25. 9. 2008 19:25)


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#909 25. 9. 2008 19:26

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

jo a financne mi to vyslo na rovnako plus minus... maximalne tisicovka na romeru viac, ale kupovali sme s 15 percentnou zlavou takze nas vysla 6750 minus 15 percent dolu.. nechce sa mi to pocitat big_smile a na nete sa da zohnat do 5 000.

Upravil(a) stvorlistok (25. 9. 2008 19:26)


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#910 25. 9. 2008 19:26

kitkat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 12. 2007
Příspěvky: 2399

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Nety já myslím že Römer a Maxicosi vyjdou dost nastejno. Já jsem byla přesvědčená pro Römer, prodavačka nám o tom tak pěkně povyprávěla že jsem se nechala přesvědčit na Maxicosi. Těžký prachy to jsou v obou případech, takže je to prašť jako uhoď. My kupujeme Maxicosi Priori XP, tedy srovnatelný s Römerem je to jenom u této nejvyšší řady.


http://www.tickerclub.com/cache/dfcdbd74c8.png
http://www.tickerclub.com/cache/4f65cd038f.png

Není tady

 

#911 25. 9. 2008 19:28

kitkat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 12. 2007
Příspěvky: 2399

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Už jsem si vzpomněla na hlavní argument u těch sedaček - Römer má jakýsi podhlavník, do kterýho ta hlavička docela hodně zapadne, děti nevidí a dělá se jim v tom blbě v autě. Nechci mít poblitý auto lol


http://www.tickerclub.com/cache/dfcdbd74c8.png
http://www.tickerclub.com/cache/4f65cd038f.png

Není tady

 

#912 25. 9. 2008 19:29

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Nety: taky davam krupky, ty kukuricny bez prichuti, zuzla je, je cela zacunena,ale spokojena:)

Není tady

 

#913 25. 9. 2008 19:29

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

kity aj nam povedali ze tieto dve su viacmenej zrovnatelne, hlavne obidve ze su testovane na bocne narazy.
my mame presne tuto http://www.babymania.cz/romer-king-plus … ine-robbie aj farebne a tam je vidiet ten zahlavnik....

ale financne pozeram ze maxicosi na nete je to iste co romer.. penez za obidve teda pozehnane va


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#914 25. 9. 2008 19:31

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

kitkat napsal(a):

Už jsem si vzpomněla na hlavní argument u těch sedaček - Römer má jakýsi podhlavník, do kterýho ta hlavička docela hodně zapadne, děti nevidí a dělá se jim v tom blbě v autě. Nechci mít poblitý auto lol

big_smile tak my ho budeme mat poblity.. ale nee.. chcela som ho tam pretoze vo vajicku mu lietala hlava na kazdej zakrute ked sme vybrali ten vnutrajsok pre male deti, tak v tejto vacsej chcem aby mu tam pekne hlavicka zapasovala a zatial sa mu tam paci tummenupp


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#915 25. 9. 2008 19:34

kitkat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 12. 2007
Příspěvky: 2399

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Všichni ho zaručeně budeme mít poblitý lol lol Hlavně že se Filípkovi líbí, to je hlavní.


http://www.tickerclub.com/cache/dfcdbd74c8.png
http://www.tickerclub.com/cache/4f65cd038f.png

Není tady

 

#916 25. 9. 2008 19:37

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

kity nepatri ten kluk k tebe na tej fotke zo zraziku? stale nemozem dopatrat kto to tam je? big_smile


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#917 25. 9. 2008 19:37

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

teda tady tojede...
autosedacka je nam jeste dost big_smile

a satek je to teprve DRUHY lol teda treti ale ten prvni uz pujde z domu.... a jezisek donese dalsi.... a o unoseni se nebojim....

Ctyrli, ten vnitrek taky vydlabu a davam jen tu duzinu bez slupky, i kdyz ta hokkaido se pry muze varit se slupkou, ze to zmekne, ale ja to nezkousela....
a za klice dekuji, potrebuju neeco co hraje a zaroven jde zuzlat....


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#918 25. 9. 2008 19:46

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

My ho tedy ten záhlavník měli a máme u Peg Pérega, posuvný spolu s tím, jak malá roste a já na to nedám dopustit, je to skvělý.
Poblejt se asi pobleje teď, jestli s ní tatínek nepřestane kymácet...

Kamarád má fotku naší malé v dresu fotbalového mužstva Liverpool v práci ve směnárně a dneska tam byl anglán a byl nadšený a dal mu pětistovku, abysme to zapili lol Prý byl úplně v euforii, nějakej fanda big_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#919 25. 9. 2008 19:47

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Nevěřím tomu, že teprve druhý, dyk je furt nakupuješ, musíš jich mít baji jako my punčocháčů a sukýnek big_smilelol


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#920 25. 9. 2008 19:47

kitkat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 12. 2007
Příspěvky: 2399

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Čtyřlístku to bude Davídek od Pipi. My máme podstatně menší tvářičky a zrzavý vlásky smile


http://www.tickerclub.com/cache/dfcdbd74c8.png
http://www.tickerclub.com/cache/4f65cd038f.png

Není tady

 

#921 25. 9. 2008 19:47

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

nety tento zahlavnik sa da tiez posuvat ma 7 roznych poloh ako bude rast a na sklapanie ma 4 polohy je to mierne do sikma na spanie.


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#922 25. 9. 2008 19:49

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

listecku: to je prdola od PIPI

Není tady

 

#923 25. 9. 2008 19:50

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Takže tomu rozumím, že bude blejt ze čtyř různých poloh ? lol


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#924 25. 9. 2008 19:54

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

nety jj moze si vyberat polohy pri ktorych mu bude menej usch

diky tak na pipinho davidka som to vobec netipovala, ten je uz velkyyy tummenupp


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#925 25. 9. 2008 19:59

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

no jo ja jsem vahavy strelec, furt jen vybiram big_smile big_smile big_smile

Ctyrli - super fotka big_smile

A kdy mi prijde ta petistovka za ten Liverpool va va va


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů