Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#876 25. 9. 2008 11:24

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

my žloutek jo a vařit se musí aspoň pět minut, nechávám ještě déle.


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#877 25. 9. 2008 11:29

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

me clovece nic na zazivani nefunguje, no a mala ma spis zacpu, takze te by to jen prospelo, tu neprotahnou ani svestky:(

no ja rozhoduju mezi - babypoint zenith a chicco key 1xp - ale nevim no, pro prvni je cena...

Není tady

 

#878 25. 9. 2008 12:23

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

zdravi brno big_smile

je tu pekne hnusno a doma sa nudiiiime usch co robite v takomto pocasi? dieta nechce obsediet a vymysla blbosti va
vcera sme boli vonku aj ked poprchalo a zobrala som ho aj na hupacku, utrela som mokre plienkou a uz sme hupali...

nety odkial si objednavala puncochace? nejak nemozem najst tu adresu, mame nedostatok tohto druhu oblecenia big_smile

precitala som len na rychlo.. my uz mame autosedacku sediacu od minuleho vikendu, romer king plus, v testoch vysla ok, omrkli sme v obchode a vyzera suprovo, a hlavne aj drzi super priputana v aute ani sa nehne... vajicko sa mi uz nezdalo tak bezpecne, ked uz je taky velky.. a kraasne si tam lebedi lol

a k jedlu.. noo tak sme skusali cervenu repu vobec nechcel, vsetko okolo bolo cervene... a dnes som uvarila dynu tak som zvedava ako sa bude na to tvarit ked vstane, uz spi 2,5 hodiny vcera spal 4 hodiny cez obed...  rohliky basti o sto sest aj ked by ich moc nemal... co mu dam do ruky to zje..len ako sme presli na jedenie z lehatka v stolicke, tak nejak sa mu moc nechce jest, pretoze vsetko musi sledovat, buchat do pultiku, naklanat sa dolu zo stolicky a pozerat na zem, otvarat mikrovlnku alebo suplik, no co je v dosahu, tak z toho rastiem, nase jedlo 5minutove je teraz snad aj 20 a ja musim trafat lyzickou do ust ako sa metie dumbom


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#879 25. 9. 2008 12:26

Večerka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 3956
Web

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Stvrlistku, nevim, jestli je to aktuální, ale koupila jsem v létě punčocháčky v malém obchůdku u Měnínské brány, vedle včelařských potřeb, mají tam hodně věcí od Loany...tak třeba tam....


Martínek (26.5.2008 3600g a 51 cm) smile
http://2.bp.blogspot.com/-A44HX9oafGQ/TaggyHQ79_I/AAAAAAAABS0/aw0ArdSarZc/s150/Sn%25C3%25ADmek%2B339.jpg[img]http://tac.families.com/ezb/1212119.png[/img][/url]

Není tady

 

#880 25. 9. 2008 12:28

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

este som docitala.. zltok davame raz tyzdenne, je to nahrada masa a varim ho snad aj 10-15 minut pre istotu.

kity bielok je az od jedneho roku zltok uz sa moze.

jogurt je od osmeho mesiaca, ale este sme nedavali. musime skusit s ovocim.

samotne jablcko som mu dala kusat tak si parkrat odkusol a skoncil, nemozem zohnat nejake sladke, uz som mu kupila milion druhov a vsetky su kysele. s mrkvou aby to mal sladsie nastruhane jablcko moc nechce hmm


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#881 25. 9. 2008 12:29

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Večerka napsal(a):

Stvrlistku, nevim, jestli je to aktuální, ale koupila jsem v létě punčocháčky v malém obchůdku u Měnínské brány, vedle včelařských potřeb, mají tam hodně věcí od Loany...tak třeba tam....

vecerko diky moc pojdem tam mrknut aspon mame program v takomto skaredom pocasi par este som v tom obchudku nebola ale viem kde to je.

Upravil(a) stvorlistok (25. 9. 2008 12:30)


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#882 25. 9. 2008 12:32

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Styrli, a vezmi frote, ty jsou v zimě nejlepší. My máme frote od Rewonu a jsou skvělé. Jedny mám z krámu a jedny mám od paná Slávky :

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=47200
klidně Ti nějaké vybere ve skladu...dělají moc hezké, máme s medvídkama a kravičkama big_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#883 25. 9. 2008 12:33

Večerka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 3956
Web

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

stvorlistok napsal(a):

Večerka napsal(a):

Stvrlistku, nevim, jestli je to aktuální, ale koupila jsem v létě punčocháčky v malém obchůdku u Měnínské brány, vedle včelařských potřeb, mají tam hodně věcí od Loany...tak třeba tam....

vecerko diky moc pojdem tam mrknut aspon mame program v takomto skaredom pocasi par este som v tom obchudku nebola ale viem kde to je.

Tak to jsem ráda, že jsem vás inspirovala, třeba tam natrefíte na něco, co vám bude tůze slušet. tummenupp


Martínek (26.5.2008 3600g a 51 cm) smile
http://2.bp.blogspot.com/-A44HX9oafGQ/TaggyHQ79_I/AAAAAAAABS0/aw0ArdSarZc/s150/Sn%25C3%25ADmek%2B339.jpg[img]http://tac.families.com/ezb/1212119.png[/img][/url]

Není tady

 

#884 25. 9. 2008 12:45

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

diky godlike mrknem tam aj tam vissla

baji prosim ta este som sa teba chcela opytat ako robis tu svestkovu presnidavku pre sofinku do mrazaku... bola som na trhu a este maju dost svestek tak by som mu na zimu nieco urobila...
a co davate k dyni..urobila som to s bramborem ale je to uplne bez chuti, dala som trochu oliv.oleja ale neviem ci mi to bude jest.


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#885 25. 9. 2008 12:46

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

nety a tie od rewonu ako sedia velkostne? kupila som v kiku dvojo nejakych puncochacov nerozbalila som ich tam, az doma a bude ich mat asi do prvej triedy take su velke, to fakt nekecam big_smile a maju pisane 9 az 12 mesiacov, som myslela ze som to poplietla a kupila som 9-12 rokov..tak lezia v skrini kapitulation


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#886 25. 9. 2008 12:48

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

nety a co tie Trepon puncochace? pozeram ze maju moznost dorobit protiskluz na nohy..to by sa nam hodilo..pretoze inak musim davat doma na puncochace aj ponozky protismykove.


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#887 25. 9. 2008 12:55

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

nety nevidim tam s medvidkami ani kravickami grater dievcenske maju hodne vzorov ale chlapcenske len par a frote tie tam vidim jedny v nasej velkosti.. a ako ze ti vyberie zo skladu povies predstavu a on ti vyberie? to by bolo fajn. nasla som len tieto jedny  http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16034011&tab=3

Upravil(a) stvorlistok (25. 9. 2008 12:58)


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 

#888 25. 9. 2008 13:22

Laufey
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2007
Příspěvky: 1018

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Ahoj maminy!
Jsem tu zas jen na skok!
4li s těma punčocháčkama  si nic nedělej! Já koupila správný číslo,ale taky mám pocit,že je upotřebíme až tak ve školce dumbom .
Kamchi koupila bych spíš tu Chicco key.Ta vyšla v testech dobře.
Teď jsem třídila miminkovský oblečky a úplně mě to vzalo! Jako že už je Šárka tak veliká grater.Co budu dělat až bude třeba maturovat va ?

Není tady

 

#889 25. 9. 2008 13:22

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

listecku:takze kdyz verunce v lednu bude 10 mesicu a je pomerne dlouhanka, tak to asi bude lepsi na ty hory uz koupit tuhle druhou co? a jde hodne sklopit na spani?
jinak ja u nas koupila nejake cervene sladke, jako nevypada ze je ceske.

listecku, ja dneska davala dyni - sklenicku nejakou z bio obchduku, zbouchala celou 190 bez mrknuti a ted chtela jeste mliko... ale jako domaci, me neji skoro nic:( takze ti neporadim asi:(

ted jsem udelala nakup prikrmu pres net... jsou tam ruzne, tak jsem udelala shopping:) kdyz je ta opice na sklenicky...  jo a to jsem se chtela optat, prodavajíi - Hipp - spagety s omackou bolonskou - od 4 mesicu, nekecam, od 4, videla jsem ji i v obchode... davala jste to nektera uz?

Není tady

 

#890 25. 9. 2008 13:26

Laufey
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2007
Příspěvky: 1018

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Jogurty a žloutek dvakrát týdně dávám od sedmého měsíce.

Není tady

 

#891 25. 9. 2008 13:35

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

ahojte,
tak konečně alespoň trochu šlape pc,tak sem rychle naházím nějaký ty fotky big_smile

http://img256.imageshack.us/img256/6910/1003813wr3.jpg

http://img227.imageshack.us/img227/3406/1003808nu2.jpg

http://img264.imageshack.us/img264/8307/1003819eg2.jpg

http://img232.imageshack.us/img232/7966/1003816cm1.jpg

http://img508.imageshack.us/img508/5124/1003815yk1.jpg

http://img174.imageshack.us/img174/5825/1003805bt7.jpg

http://img90.imageshack.us/img90/702/1003793tz9.jpg

http://img90.imageshack.us/img90/5938/1003803su6.jpg

http://img157.imageshack.us/img157/9290/1003814hy4.jpg

Upravil(a) masule (25. 9. 2008 13:50)

Není tady

 

#892 25. 9. 2008 13:38

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

holky nestačím vás dočítat,takže nevím co je novýho,ale doufám,že jste všechny ok big_smile
Dneska jsem byla s Adelí v poradně,tak konečně máme pochvalu za váhu stolt přibrala za dva měsíce skoro kilčo,takže jsem ráda. Jinak vše v pohodě big_smile

Není tady

 

#893 25. 9. 2008 13:40

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

krásný fotečky!!!!

Není tady

 

#894 25. 9. 2008 16:02

Jitulda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 1646

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Ahojtéééééééé,
teda Mášo, moc pěkný fotky lol stolt a gratulujeme Adélce ke přibrání lol šikula stolt

Tak naše Anička jogurt baští a moc jí chutná, zatím teda bílej chocenskej a maso jí dávám 3xtýdně a žloutek 1x

Punčocháčky si chci taky koupit ty froté

Předevčírem si Anička poprvé sama stoupla, ale ještě jí to dává zabrat a zlobí se když jí to nejde lol já bych byla radši, kdyby to zatím ani nezkoušela lol lol


http://lilypie.com/pic/2010/02/24/Dcew.jpghttp://lb3m.lilypie.com/BLK5p1.png http://lilypie.com/pic/2010/02/24/X92f.jpghttp://lbym.lilypie.com/BdfHp1.png

Není tady

 

#895 25. 9. 2008 16:18

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Nazdarek,
zdravime po plavani smile S. dneska nebyla ani unavena, to me teda prekvapila. Zato ja jo smile smile smile

tak u nas dneska smrdela cervena repa, ta a jeste dyne jsou nejvetsi favoriti. Ctyrli jakou tu dyni mas, ze je bez chuti ? Ja varim ty Hokkaido a ty jsou sladoucky.... Jinak ty svestky jsem zavarovala, sparila horkou vodou, oloupala, vypeckovala a dvacet minut zavarila. Ony krasne pusti stavu, tak se tam nemusi nic pridavat.

Sofince domaci strava chutna, taky nema jinou moznost smile smile smile maso, jogurt ani zloutek nedavam a jeste nebudu, vcera byla S. s babickou u kozni, kvuli tomu ekzemu, ktery se ji cas od casu objevuje a dr. ji brala stery, ze se uvidi, ale sama rikala, ze je pravdepodobne, ze S. bude alergik a ze s prikrmama nemame nikam spechat. Kravske mleko a vajicka nedoporucila vubec, pak jeste opatrne s bramborama, to jsem koukala va va Rikala, ze by se z toho mohl vyvinout i atopicky ekzem, a to bych vazne nerada....

Chtela jsem S. koupit novou hracku a nevim, ktere ty klice jste kupovaly va na strankach FP jsou dvoje....

jo a taky POTREBUJEME lol novy satek a ja si nemuzu vybrat ....
poradte prosim tady jsou favoriti
http://www.isatky.cz/velmi-jemny-zakar/ … ibrne.html
http://www.isatky.cz/velmi-jemny-zakar/ … kvoje.html
http://www.isatky.cz/hoppediz/hoppediz-lile.html


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#896 25. 9. 2008 16:19

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

jooo a dekujeme za gratulace k vyroci a gratulujeme vsem pribirajicim, zubatym a chodicim big_smile


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#897 25. 9. 2008 18:55

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

stvorlistok napsal(a):

nety a tie od rewonu ako sedia velkostne? kupila som v kiku dvojo nejakych puncochacov nerozbalila som ich tam, az doma a bude ich mat asi do prvej triedy take su velke, to fakt nekecam big_smile a maju pisane 9 az 12 mesiacov, som myslela ze som to poplietla a kupila som 9-12 rokov..tak lezia v skrini kapitulation

Styrli z kik jsou nám obří i ty nejmenší dumbomlollol
napíšeš jí,klidně odpověz i na nějaké, co jsou na objednávku, že chceš frote a třeba nějak představu nebo aby něco vzala, ona je vezme a v nejhorším Ti ej vyfotí a kdyžtak řekneš, že jsou hnusný... my máme takové žlutonké a jsou na nich hnědé proužky dole a kravičky a na druhých medvídci...prostě jí napiš, jestli má frote. Nebo se zkus kouknout v krámu...ty frote rewon jsou pěkný... Ty protiskluzové si nechávala dělat kamarádka u ní, ale nevim, jak je spokojená...Ta paní je moc příjemná a komunikativní, vše přeměří, popíše nafotí, řekne Ti i rozdíly mezi značkami...klidně ji otravuj big_smile
V KIK punčocháče vždy rozbalit lollollol
Já si myslím, že ty Rewon máme teď 68/74 a že nám jsou hezky s mírnou rezervou..... můžu je změřit nebo tak, jinak nevím, jak Ti pomoci. opři se do paní Slávky big_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#898 25. 9. 2008 18:56

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

Mašulí, nemáš nějak moc těch dětiček ? lollollollolstyrka


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#899 25. 9. 2008 19:00

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

No jo Bajo, ale vy dáváte příkrmy chvilku, to víš my zkušené příkrmářky lol
Malá se zamilovala do křupek.
A dnesk žužlá mandarinku lol


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#900 25. 9. 2008 19:01

stvorlistok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 4967

Re: CHAT : Zimňátka č.10 aneb Little Terrors and Devils :)

baji kupila som jednu hokaido, ale ked som ju rozpolila tak zvnutra bola tvrda a zelena tak asi nebola dozreta, zvonku bola oranzova cela, tu som mu nedala a kupila som este jednu ta bola zvonku oranzova a trochu so zelenym pri tej pani druh napisany nemala... obidve som kupovala na zelnom trhu takze domace... tuto co som mu robila bola vnutri uplne makka a oranzova.. ale chcela som sa opytat asi to robi spatne ale ja som vnutrajsok vydlabala a uvarila som mu ten vonkajsok ako by.. som ho samozrejme osupala big_smile  alebo varis aj to vnutri len vyberies zrniecka? ja dynu nerobim ani pre nas tak sa v tom nevyznam gloria

baji su to tieto kluce http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13708084> odtialto som ich aj objednavala ale poviem ti tie pesnicky mi idu cely den v hlave aj ked to nepusta lol


http://lpmf.lilypie.com/sKAcp1.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů