Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#1 3. 8. 2008 20:53

děvčička
♥------

Která značka?

Ahojte, jelikož mám mírné akné a moje VICHY už nezabírásad, chtěla bych se s vámi poradit, jaké přípravky používáte vy? A jestli máte nějaké zkušenosti s přípravky na akné od Dermacolu (řada Dermaclear) a od Garnieru? Předem díky

Není tady

#2 4. 8. 2008 6:58

Maya.82
Host

Re: Která značka?

Tak já jsem vždycky používala AKNECOLOR koupíš v lékarně nebo ti ho dá kožní na předpis. Uplně super. Ráno se nanesl jako make-up a po nějaké době ksicht v klidu.

#3 4. 8. 2008 10:10

děvčička
♥------

Aknecolor používám taky a je dobrý. Tváře mám nádherné, ale trápí mě čelo. Tam si nevím rady.

Není tady

#4 14. 8. 2008 22:37

Imaginary
♥♥-----

děvčička napsal(a):

Aknecolor používám taky a je dobrý. Tváře mám nádherné, ale trápí mě čelo. Tam si nevím rady.

Ofina tongue

Není tady

#5 16. 8. 2008 17:47

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191

nooo.. jelikož já sem s akné měl docela problémy, a ještě sem tam mám, ale už je to v pohodě, tak sem používal garnier pure... zezačátku se zdá že se ti to zorší, ale během 14 dnu to začne mizet..., a taky je dobré jest multivitamíny, např centrum GS multivitamín atd...
mě třeba skoro všechno akné zmizelo když sem někde v tombole vyhrál GS multivitamin extra C, každé ráno jeden a jeden před spaním, a za týden mi skoro všechno zmizelo, někdy je to nedostakem určitých látek v těle, to jest má rada wink
býval sme docela hodně olezlý, i kámoši mi říkali, a´t si s tím zajdu ke kožní, no a te´d vypadám takto
http://profil.lide.cz/profile.fcgi?auth … nsky.mnich
no.. toho pupku si prosim nevšímej, semjaksi od lońska přibral rodna v tom bílém sem měl asi o 10 kg míň a cvičil sem
ale ty další sou z letošního MoR lol

Není tady

#6 16. 1. 2018 12:54

marinka455
♥♥-----

Ahoj, já používám CultisHelp konopnou čistící emulzi a musím doporučit.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí