Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 10. 8. 2009 19:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Vitaj spä, Shinden. storstark


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#152 10. 8. 2009 20:11

shinden
Host

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Selima napsal(a):

Vitaj spä, Shinden. storstark

Díky, že jsi si vzpomněla, ale zklamutě, nevracím se. Od té doby, co sem nechodím se cítím o i lépe a hlavně stihnu spoustu jiných věcí. A vztahy mě ani moc nelákají. Nejsou sice špatné, ale není to také něco extra speciál. Měj se pěkně smile

Upravil(a) shinden (10. 8. 2009 20:12)

 

#153 11. 8. 2009 10:34

sankalpa
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 184

Re: Ztráta panictví u prostitutky

sandra napsal(a):

Alku, neber to osobně, ale mám z tebe pocit "huba plná keců a skutek utek".....na seznamce jsem zaregistrovaná byla a nevěřím tomu, že když si tam dáš, že hledᚠs.e.x se starší ženou, že se ti žádná neozve....

No to se opravdu neozve.........já mám roky mladý kluky a když si podám inzerát ozve se mi jich 70, v životě by mě nenapadlo hledat  v inzerátech.....vybírám si z davu který napíše mně...............

Není tady

 

#154 11. 8. 2009 12:20

Alk
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 97

Re: Ztráta panictví u prostitutky

sankalpa napsal(a):

sandra napsal(a):

Alku, neber to osobně, ale mám z tebe pocit "huba plná keců a skutek utek".....na seznamce jsem zaregistrovaná byla a nevěřím tomu, že když si tam dáš, že hledᚠs.e.x se starší ženou, že se ti žádná neozve....

No to se opravdu neozve.........já mám roky mladý kluky a když si podám inzerát ozve se mi jich 70, v životě by mě nenapadlo hledat  v inzerátech.....vybírám si z davu který napíše mně...............

No ale jak se s takovou z davu seznámit? Měl bych obavu, že mě taková ženská odpálkuje a nebude mě brát moc vážně.




Jinak díky Shindenovi:-)

Není tady

 

#155 11. 8. 2009 13:09

Lilith380
♥♥-----
Registrovaný: 11. 12. 2008
Příspěvky: 61

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Alku, nebuď nesmělý a zkus to, mezi těma co tě odpálkujou, určitě bude nějaká, která ne a naopak ji třeba splníš sen wink

Není tady

 

#156 11. 8. 2009 14:20

sankalpa
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 184

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Alk napsal(a):

sankalpa napsal(a):

sandra napsal(a):

Alku, neber to osobně, ale mám z tebe pocit "huba plná keců a skutek utek".....na seznamce jsem zaregistrovaná byla a nevěřím tomu, že když si tam dáš, že hledᚠs.e.x se starší ženou, že se ti žádná neozve....

No to se opravdu neozve.........já mám roky mladý kluky a když si podám inzerát ozve se mi jich 70, v životě by mě nenapadlo hledat  v inzerátech.....vybírám si z davu který napíše mně...............

No ale jak se s takovou z davu seznámit? Měl bych obavu, že mě taková ženská odpálkuje a nebude mě brát moc vážně.
Jinak díky Shindenovi:-)

Musíš to jasně napsat do inzerátu ,že chceš starší a sám je oslovovat ...........když tě jedna odpálkuje, tak co jako?To je přeci net, může ti to bejt jedno.........tím si krásně natrénuješ jak flirtovat a přitom ti nic nehrozí, žádný trapas...........jsou ženy které baví jen  mladí kluci.....tak je hledej na těch tématech, třeba místnosti mladý muž a starší žena.............a povídej spíš o jiných věcech než o sexu .........tím ji zaujmeš........aspon já to tak mám...........samy za tebou nepřijdou .......spousta žen má zabrany a ty druhé zase už vědí jak na to , jak hledat ............

Není tady

 

#157 11. 8. 2009 14:49

Alk
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 97

Re: Ztráta panictví u prostitutky

sankalpa napsal(a):

Alk napsal(a):

sankalpa napsal(a):


No to se opravdu neozve.........já mám roky mladý kluky a když si podám inzerát ozve se mi jich 70, v životě by mě nenapadlo hledat  v inzerátech.....vybírám si z davu který napíše mně...............

No ale jak se s takovou z davu seznámit? Měl bych obavu, že mě taková ženská odpálkuje a nebude mě brát moc vážně.
Jinak díky Shindenovi:-)

Musíš to jasně napsat do inzerátu ,že chceš starší a sám je oslovovat ...........když tě jedna odpálkuje, tak co jako?To je přeci net, může ti to bejt jedno.........tím si krásně natrénuješ jak flirtovat a přitom ti nic nehrozí, žádný trapas...........jsou ženy které baví jen  mladí kluci.....tak je hledej na těch tématech, třeba místnosti mladý muž a starší žena.............a povídej spíš o jiných věcech než o sexu .........tím ji zaujmeš........aspon já to tak mám...........samy za tebou nepřijdou .......spousta žen má zabrany a ty druhé zase už vědí jak na to , jak hledat ............

Nemyslel jsem pře internet samozřejmě:-) Tak nesmělej zase nejsem:-) Myslím v reálu, když jí to dám najevo jako holce v mém věku. Myslíte že to balení je stejné jako s vrstevnicí?

Není tady

 

#158 11. 8. 2009 16:26

sankalpa
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 184

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Alk napsal(a):

sankalpa napsal(a):

Alk napsal(a):


No ale jak se s takovou z davu seznámit? Měl bych obavu, že mě taková ženská odpálkuje a nebude mě brát moc vážně.
Jinak díky Shindenovi:-)

Musíš to jasně napsat do inzerátu ,že chceš starší a sám je oslovovat ...........když tě jedna odpálkuje, tak co jako?To je přeci net, může ti to bejt jedno.........tím si krásně natrénuješ jak flirtovat a přitom ti nic nehrozí, žádný trapas...........jsou ženy které baví jen  mladí kluci.....tak je hledej na těch tématech, třeba místnosti mladý muž a starší žena.............a povídej spíš o jiných věcech než o sexu .........tím ji zaujmeš........aspon já to tak mám...........samy za tebou nepřijdou .......spousta žen má zabrany a ty druhé zase už vědí jak na to , jak hledat ............

Nemyslel jsem pře internet samozřejmě:-) Tak nesmělej zase nejsem:-) Myslím v reálu, když jí to dám najevo jako holce v mém věku. Myslíte že to balení je stejné jako s vrstevnicí?

No v reálu by to moh bejt dobrej trapas........jako já těžko narazím na 25 letýho kluka v reálu kterej chce starší, taky těžko narazíš na zralější která chce mladý.......to bych neriskovala ...vono jich zas tak moc není............

Není tady

 

#159 11. 8. 2009 18:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ztráta panictví u prostitutky

shinden napsal(a):

Selima napsal(a):

Vitaj spä, Shinden. storstark

Díky, že jsi si vzpomněla, ale zklamutě, nevracím se. Od té doby, co sem nechodím se cítím o i lépe a hlavně stihnu spoustu jiných věcí. A vztahy mě ani moc nelákají. Nejsou sice špatné, ale není to také něco extra speciál. Měj se pěkně smile

Však ja nič. Tak sa maj pekne... a som asi posledná, kto by a presviedčal na vzah. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#160 14. 4. 2011 8:14

Fešák
♥------
Registrovaný: 28. 5. 2009
Příspěvky: 15

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Zdravím, tak jsem se před nějakou dobou seznámil ve s vých 22 s jednou vdanou 49 ženskou. Dlouho jsme si psali, proběhly 2 schůzky, 2. byla včera, skončilo to sexem, mým úplně prvním:-) Mám z toho takový smíšený pocity, nebylo to to, co jsem si vždycky představoval, pořád mi to ještě v hlavě šrotuje, protože jsem se konečně dočkal vytoužené chvíle....
Jen bych se chtěl zeptat, sex proběhl relativně krátce, předtím jsme se dlouho mazlili.....myslíte, že mohla mít orgazmus?......malinko sténala, už když jsem jí dráždil pusou bradavky....v posteli byla docela hlučná (samozřejmě příjemně), chtěla i abych zpomalil, protože asi měla orgasmus....Dlouho s nikym nespala....myslíte, že to je poprvé možný? Nemam žádnej bůhvíjakej nástroj, spíš menší, já osobně z toho mám rozporulný pocity, protože jsem se na konci musel dodělával (ráno jsem trénoval:-P), byl jsem dole méně citlivej - pusou mi to nestačilo......ale jako ženská mě samozřejmě přitahovala, jinak bych s ní nespal...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů