Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 15. 8. 2008 16:36

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Kuba napsal(a):

L_aura napsal(a):

Athomos napsal(a):

vim o tom dost drogy neberou normalni lidi a s prostitutkama taky nespej normalni lidi. jeste tak homoklady jsou v riziku to mi chces vyvratit. nebo jiny nemoci chytnout muze, to mi chces taky vyvratit

Tohle vypadá na stroj času. Pan Athmos se k nám přesunul z cca roku 1985, to se u nás taky nic nevědělo.

Na 1985 mi pripadá málo ateistickej, nebude to spíš středověk? kapitulation

No ja jen, ze mi nedavno rikala znama, jak si vzpomnela, ze byl nekdy v 80 letech u nas soud s clovekem, ktery byl shodou okolnosti HIV+ a jak tam byli vsichni kolem nej v rukavicich a rouskach hmm

Není tady

 

#102 22. 8. 2008 8:45

Alk
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 97

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

Není tady

 

#103 22. 8. 2008 8:49

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Alk napsal(a):

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

U některé slušnou.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#104 22. 8. 2008 10:20

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Ztráta panictví u prostitutky

henrietta napsal(a):

Ještě mě tak napadlo, můj bratr byl ve dvaceti taky ještě panic.

hm...tak ve 20ti pohoda...znám i starší co jsou panicové smile nebo byli rodna

Není tady

 

#105 22. 8. 2008 10:24

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Alk napsal(a):

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

a není to v poslední době moderní mít o hodně mladšího ? tongue jak má alespon 2 křížky na zádech, tak mi to nedělá problém...ale třeba mé kolegyni v práci vadí i jen to, že je o 2 roky mladší ...nechápu...

Není tady

 

#106 22. 8. 2008 13:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Alk napsal(a):

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

Stačí 41? wink A odkiaž si...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#107 22. 8. 2008 15:50

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Heřmanka napsal(a):

Alk napsal(a):

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

a není to v poslední době moderní mít o hodně mladšího ? tongue jak má alespon 2 křížky na zádech, tak mi to nedělá problém...ale třeba mé kolegyni v práci vadí i jen to, že je o 2 roky mladší ...nechápu...

ja ano, mne to take vadi.  roky bych asi neresila, ale vic uz je naproste tabu pro mne. Bude to asi otazka sebevedomi.

Není tady

 

#108 22. 8. 2008 16:05

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Já bych mladšího nechtěla, měla bych pocit, že mám vedle sebe děcko a já potřebuju chlapa, takže preferuju starší než jsem já. Jednou mi pletl hlavu kluk o devět let mladší, docela úspěšně, ale pak mi nějak docvaklo, že tohle bych nechtěla. Sex jsme spolu neměli.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#109 22. 8. 2008 16:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Nevieš, o čo prichádzaš... tongue Aj keď, "ozajstný" vzah som asi s výrazne mladším nemala.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#110 22. 8. 2008 16:48

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Modroočka napsal(a):

Já bych mladšího nechtěla, měla bych pocit, že mám vedle sebe děcko a já potřebuju chlapa, takže preferuju starší než jsem já. Jednou mi pletl hlavu kluk o devět let mladší, docela úspěšně, ale pak mi nějak docvaklo, že tohle bych nechtěla. Sex jsme spolu neměli.

tak on mluvil o ztrátě panictví, ne? a ne o VZTAHU...a navíc já mám širokej rozptyl big_smile, starší může být i o 15 let...větší věkový rozdíl jsem zatím neměla...ale ono je to jedno, jestli je mladší, stejně starej nebo starší...spíš jde o ty dva co si bud sednou nebo ne, věk v tom fakt nehraje roli...

Není tady

 

#111 22. 8. 2008 16:58

Sirius
Host

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Heřmanka napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Já bych mladšího nechtěla, měla bych pocit, že mám vedle sebe děcko a já potřebuju chlapa, takže preferuju starší než jsem já. Jednou mi pletl hlavu kluk o devět let mladší, docela úspěšně, ale pak mi nějak docvaklo, že tohle bych nechtěla. Sex jsme spolu neměli.

tak on mluvil o ztrátě panictví, ne? a ne o VZTAHU...a navíc já mám širokej rozptyl big_smile, starší může být i o 15 let...větší věkový rozdíl jsem zatím neměla...ale ono je to jedno, jestli je mladší, stejně starej nebo starší...spíš jde o ty dva co si bud sednou nebo ne, věk v tom fakt nehraje roli...

Jo jo, není nad předávání a přijímání zkušeností. vissla dumbom

 

#112 22. 8. 2008 20:23

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Ota napsal(a):

Alk napsal(a):

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

U některé slušnou.

Jak píše Ota - u některé slušnou, a já dodávám, že u některé naopak žádnou lol Taky jsem na starší, i když ne o 20+, ale spíš tak o 10+ .... kdybych byl na ženy 20+, musel bych při svém věku lovit někde v domově důchodců lol lol ... rád bych se pomiloval se ženou 50-55 let, některé z nich vypadají ještě velice slušně (lépe, než mnohé "čtyřicítky") a říká se, že to umí v posteli ještě "pěkně roztočit".... měl jsem poměrně slušně rozpracovanou jednu padesátku, ale ta potom couvla, že jí prej připadám (je mi 45) "moc mladej"... sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#113 22. 8. 2008 21:42

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Mikeš napsal(a):

Ota napsal(a):

Alk napsal(a):

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

U některé slušnou.

Jak píše Ota - u některé slušnou, a já dodávám, že u některé naopak žádnou lol Taky jsem na starší, i když ne o 20+, ale spíš tak o 10+ .... kdybych byl na ženy 20+, musel bych při svém věku lovit někde v domově důchodců lol lol ... rád bych se pomiloval se ženou 50-55 let, některé z nich vypadají ještě velice slušně (lépe, než mnohé "čtyřicítky") a říká se, že to umí v posteli ještě "pěkně roztočit".... měl jsem poměrně slušně rozpracovanou jednu padesátku, ale ta potom couvla, že jí prej připadám (je mi 45) "moc mladej"... sad

tys mě pobavil big_smilebig_smilebig_smile jo tak dámy v tomhle věku to umí roztočit big_smile stačí kouknout do sekce ...život po nevěře...jsem tam blbec vlezla a pěkně mi to nandaly, vyděsily mě a rychle jsem zdrhla...

Není tady

 

#114 22. 8. 2008 21:48

Alk
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 97

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Selima napsal(a):

Alk napsal(a):

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

Stačí 41? wink A odkiaž si...?

Jsem z Prahy:-)

Není tady

 

#115 22. 8. 2008 22:15

majkafa
Host

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Seli, ja som bližšie. dumbomlol

 

#116 22. 8. 2008 22:36

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Ztráta panictví u prostitutky

no prosím, a pak že není možnost mít muže, na kterého si  žena ( Seli ) ukáže prstem wink

Není tady

 

#117 22. 8. 2008 22:42

Sirius
Host

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Heřmanka napsal(a):

no prosím, a pak že není možnost mít muže, na kterého si  žena ( Seli ) ukáže prstem wink

Myslím, že pro většinu žen není problém dostat co si zamane..to se týká i dostat toho, kterého si zamane.kapitulation

 

#118 23. 8. 2008 10:14

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Sirius napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

no prosím, a pak že není možnost mít muže, na kterého si  žena ( Seli ) ukáže prstem wink

Myslím, že pro většinu žen není problém dostat co si zamane..to se týká i dostat toho, kterého si zamane.kapitulation

stolt něco na tom bude...i můj šéf mi dopředu na vše říká ANO big_smilebig_smilebig_smile...že by rezignoval ? cool
krom návrhu na zvýšení platu, tam je ještě nějakej ostražitej tillfreds

Upravil(a) Heřmanka (23. 8. 2008 10:17)

Není tady

 

#119 23. 8. 2008 18:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Alk napsal(a):

Selima napsal(a):

Alk napsal(a):

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

Stačí 41? wink A odkiaž si...?

Jsem z Prahy:-)

Ďaleko... grater To má Majkafa fakt bližšie... sjuk


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#120 23. 8. 2008 18:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Heřmanka napsal(a):

no prosím, a pak že není možnost mít muže, na kterého si  žena ( Seli ) ukáže prstem wink

Ja som niečo ukázala? va Ja som len chcela pomôc(možno dovm žuďom naraz... wink ).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#121 23. 8. 2008 19:04

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Selima napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

no prosím, a pak že není možnost mít muže, na kterého si  žena ( Seli ) ukáže prstem wink

Ja som niečo ukázala? va Ja som len chcela pomôc(možno dovm žuďom naraz... wink ).

no a ne??? jsi napsala...stačí 41...wink...to je jako když ukážeš big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#122 23. 8. 2008 22:19

Alk
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 97

Re: Ztráta panictví u prostitutky

:-) Škoooda, hledám dállol

Není tady

 

#123 23. 8. 2008 22:40

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Mikeš napsal(a):

Ota napsal(a):

Alk napsal(a):

Jakou šanci mám vůči zrálé ženě, pokud mi je 20?

U některé slušnou.

Jak píše Ota - u některé slušnou, a já dodávám, že u některé naopak žádnou lol Taky jsem na starší, i když ne o 20+, ale spíš tak o 10+ .... kdybych byl na ženy 20+, musel bych při svém věku lovit někde v domově důchodců lol lol ... rád bych se pomiloval se ženou 50-55 let, některé z nich vypadají ještě velice slušně (lépe, než mnohé "čtyřicítky") a říká se, že to umí v posteli ještě "pěkně roztočit".... měl jsem poměrně slušně rozpracovanou jednu padesátku, ale ta potom couvla, že jí prej připadám (je mi 45) "moc mladej"... sad

kapitulation lol lol lol Mikeši čistě jen pro doplnění mýho osobního vzdělání...nemohl bys prosím trošku (vlastně hodně) rozvést termín .... poměrně slušně rozpracovanou ??? Jakože fakty by mě to zajímalo... BI tongue lol


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#124 24. 8. 2008 21:06

nojono
♥------
Registrovaný: 24. 8. 2008
Příspěvky: 2

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Vrame se k původní otázce.

Pokud mᚠproblémy (a dejme tomu mindrák) se ztrátou panictví, je možnost využít služeb prostitutky samozřejmě řešením. Námitka, že přijít o panictví je lepší s partnerem se kterým se miluješ, je samozřejmě opodstatněná, ovšem pokud nikoho takovýho člověk zrovna nemá...........

Takže pár rad:
1) Projdi si Norníka a případně se tam zeptej, určitě ti někoho poraděj (výhodou je když mᚠv dosahu Prahu, přece jen je tam větší výběr).
2) Z AIDS mít strach nemusíš, pokud budeš používat prezervativ.
3) Ta 45+ (jak tam píše) neni nutná, ale zase mu to asi dodá jistotu že bude v dobrých rukou......
4) Počítej že tě to bude něco stát...... cca 1500,-

Není tady

 

#125 24. 8. 2008 21:30

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Ztráta panictví u prostitutky

nevím co blbne...ve 20ti mít mindrák z toho, že je panic ???blázen...znám kluky, kteří jsou ještě v 25ti panicové...no a co...nejlepší bude, když přestaneš přemýšlet o kravinách a najdeš si holku wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů