Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 8. 2008 14:52

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

Napadlo me, ze kdyz je Vam z oralu nevolno, jaky mate vlastně vztah k jeho penisu? Nesouvisí to nějak?

Není tady

 

#52 19. 8. 2008 15:01

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Pokec o sexu

ja jsem treba u bejvalyho jeho penis nesnasela... smile ani do ruky jsem ho nechtela brat... v sexu stal za prd, pac myslel jenom na sebe.. ale to vsechno vidim az ted zpetne, ani nevim, proc jsem s nim byla... ale penis nynejsiho pritele zboznuju, porad mu rikam, jak ho ma krasnyho smile a porad si s nim hraju smile akorat by se mohl aspon trosku oholit, ale jemu se do toho nechce.. i za cenu toho, ze kdyby se oholil, tak oralek bude.. tak nevim, asi po nem zase tak netouzi....

Upravil(a) clavel (19. 8. 2008 15:03)

Není tady

 

#53 19. 8. 2008 15:26

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

clavel napsal(a):

ja jsem treba u bejvalyho jeho penis nesnasela... smile ani do ruky jsem ho nechtela brat... v sexu stal za prd, pac myslel jenom na sebe.. ale to vsechno vidim az ted zpetne, ani nevim, proc jsem s nim byla... ale penis nynejsiho pritele zboznuju, porad mu rikam, jak ho ma krasnyho smile a porad si s nim hraju smile akorat by se mohl aspon trosku oholit, ale jemu se do toho nechce.. i za cenu toho, ze kdyby se oholil, tak oralek bude.. tak nevim, asi po nem zase tak netouzi....

Clavel, tohle si nemuzu odpustit, sorry: Trochu to nechapu. To ho ma tak malyho, ze se mu ztraci mezi chlupama? lol dumbom

Není tady

 

#54 19. 8. 2008 15:37

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Pokec o sexu

no... tak to samozrejme nema...  lol ale staci, ze taham chlupy ze sebe jeste druhej den po styku.... proste ty jeho dlouhy kudrnaty chlupy nemam rada sad
a hlavne jsem si myslela, ze kdyz mu reknu, ze oralek bude az se oholi, ze ho tim prinutim se oholit... ale neva smile

Upravil(a) clavel (19. 8. 2008 15:37)

Není tady

 

#55 19. 8. 2008 15:42

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

Jezis, clavel, co to ma za chlupy? I v mych rannych sexualnich dobach, kdy se chlapi neholili ani nezastrihovali, se mi nikdy nic takoveho nestalo!

Není tady

 

#56 19. 8. 2008 15:44

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Pokec o sexu

jako co? smile ze bys tahala chlupy ze sebe nebo jak? smile

Není tady

 

#57 19. 8. 2008 15:46

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Pokec o sexu

L_aura napsal(a):

Napadlo me, ze kdyz je Vam z oralu nevolno, jaky mate vlastně vztah k jeho penisu? Nesouvisí to nějak?

No, s BM jsem orál moc neprovozovala, bylo mi z toho blujno, navíc mi jeho sperma teda "nejelo", tajně jsem to plivala do trička, co jsem měla pod poštářem. Ani s přítelem, kterého jsem měla po BM jsem orál provozovat nechtěla, sice sem tam jo, ale bez polykání a stejně, vůbec to nebylo to ono. On celkově ten přítel nebyl "ono". Ale se současným přítelem se mi to líbí, voní mi, chutná mi, prostě je to super. A vztah k jeho penisu mám teda velice, velice kladný par par par


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#58 19. 8. 2008 15:52

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pokec o sexu

Já nevím čím to je, ale muži si často myslí, že žena ho touží orálně uspokojovat, a sperma bere jako vybranou lahůdku, bez níž by rozhodně neusnula...
Všechny ženy co jsem se s nimi o tom bavila, to dělají jen z lásky k partnerovi, nijak zvl᚝ je nerajcuje mít k krku takový klacek... smile
Mmch. mě to sperma strašně škrábe v krku! To asi ty spermie - mršky pohyblivé, jo, ty bičíky, ty bičíky... big_smile

Není tady

 

#59 19. 8. 2008 16:15

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

clavel napsal(a):

jako co? smile ze bys tahala chlupy ze sebe nebo jak? smile

No presne tak!

Není tady

 

#60 19. 8. 2008 16:16

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

Modroočka napsal(a):

L_aura napsal(a):

Napadlo me, ze kdyz je Vam z oralu nevolno, jaky mate vlastně vztah k jeho penisu? Nesouvisí to nějak?

No, s BM jsem orál moc neprovozovala, bylo mi z toho blujno, navíc mi jeho sperma teda "nejelo", tajně jsem to plivala do trička, co jsem měla pod poštářem. Ani s přítelem, kterého jsem měla po BM jsem orál provozovat nechtěla, sice sem tam jo, ale bez polykání a stejně, vůbec to nebylo to ono. On celkově ten přítel nebyl "ono". Ale se současným přítelem se mi to líbí, voní mi, chutná mi, prostě je to super. A vztah k jeho penisu mám teda velice, velice kladný par par par

Modroocko, ja si to taky tak nejak myslim. Proste, ze to nesouvisi jen s tim "kouskem tela"wink

Není tady

 

#61 19. 8. 2008 16:18

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

Damila napsal(a):

Já nevím čím to je, ale muži si často myslí, že žena ho touží orálně uspokojovat, a sperma bere jako vybranou lahůdku, bez níž by rozhodně neusnula...
Všechny ženy co jsem se s nimi o tom bavila, to dělají jen z lásky k partnerovi, nijak zvl᚝ je nerajcuje mít k krku takový klacek... smile
Mmch. mě to sperma strašně škrábe v krku! To asi ty spermie - mršky pohyblivé, jo, ty bičíky, ty bičíky... big_smile

Já nevím, ale po mě nikdy chlap nechtěl, abych to polykala. Je přece jedno, kde to pak skončí, když už to pan umístí do míst, do kterých ho vzrušuje to umisovat, ne? winkbig_smile

Není tady

 

#62 19. 8. 2008 16:18

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Pokec o sexu

L_aura napsal(a):

clavel napsal(a):

jako co? smile ze bys tahala chlupy ze sebe nebo jak? smile

No presne tak!

ja nevim, me to prislo do ted tak nejak normalni, ze to asi tak je, kdyz se nekdo neholi, ze se to proste nejak stane smile
driv se mi to nestavalo.. asi byli vsichni oholeni... big_smile

Není tady

 

#63 19. 8. 2008 16:23

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

clavel napsal(a):

L_aura napsal(a):

clavel napsal(a):

jako co? smile ze bys tahala chlupy ze sebe nebo jak? smile

No presne tak!

ja nevim, me to prislo do ted tak nejak normalni, ze to asi tak je, kdyz se nekdo neholi, ze se to proste nejak stane smile
driv se mi to nestavalo.. asi byli vsichni oholeni... big_smile

Anebo ten Tvuj dole plešatí:-))) Nicméně chápu, že se mu nechce holit, mě to taky nebaví, ovšem jako holka bych nedopustila si to nechat dorůst déle než pár milimetrůsmile))) Nezkoušela jsi mu navrhnout jen, aby si to zastřihl? A proč mu to neudělᚠsama v rámci nějakých hrátek? To je přece fajn, ne?

Jinak u chlapů osobně preferuju spíš zastřihávání než holení. Je to podle mě hezčí. úplně holý penis mi přijde hnusný .

Není tady

 

#64 19. 8. 2008 16:28

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Pokec o sexu

lol to snad ne... smile

tak me uplne oholeni nevadej, ale spis se bojim, ze kdyz ho budu holit, ze ho riznu... vim jak se obcas stane me, ze se riznu, natoz riznout jeho tam....
kdyz on je takovej prirodni typ, neholi se nikde krome obliceje smile takze to vzdavam smile

Není tady

 

#65 19. 8. 2008 16:37

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

clavel napsal(a):

lol to snad ne... smile

tak me uplne oholeni nevadej, ale spis se bojim, ze kdyz ho budu holit, ze ho riznu... vim jak se obcas stane me, ze se riznu, natoz riznout jeho tam....
kdyz on je takovej prirodni typ, neholi se nikde krome obliceje smile takze to vzdavam smile

No o chlupech to není, to je fakt lol Mému milému se do holení taky zas tak moc nechce, ale on jak je celej moc chlupatej, tak se to tak nějak ztratí lol

Není tady

 

#66 19. 8. 2008 18:03

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Pokec o sexu

L_aura napsal(a):

Jinak u chlapů osobně preferuju spíš zastřihávání než holení. Je to podle mě hezčí. úplně holý penis mi přijde hnusný .

Jo, přítel si chlupy okolo přirození taky zastřihává, holej by se mi nelíbil usch


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#67 19. 8. 2008 18:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pokec o sexu

Damila napsal(a):

Já nevím čím to je, ale muži si často myslí, že žena ho touží orálně uspokojovat, a sperma bere jako vybranou lahůdku, bez níž by rozhodně neusnula...
Všechny ženy co jsem se s nimi o tom bavila, to dělají jen z lásky k partnerovi, nijak zvl᚝ je nerajcuje mít k krku takový klacek... smile
Mmch. mě to sperma strašně škrábe v krku! To asi ty spermie - mršky pohyblivé, jo, ty bičíky, ty bičíky... big_smile

Mňa hej... ale so so mnou si sa o otm nebavila a možno by si sa so mnou vôbec nebavila, keby sme sa stretli vis-á-vis... gloria Ja som nejaká... neviem, čudná? Mňa to ba, špeciálne keď ma chlap priahuje, tak proste neviem odola, no... Mne to povedal už zmrzlinár, keď ma videl(a to som bola puberáčka), že som orálny typ! lol


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 19. 8. 2008 18:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pokec o sexu

A najlepšie je, že už pĺznem ja a minule som si z úst vytiahla SVOJ POLODLHÝ BLONĎAVÝ VLAS. roll Z hlavy, nie ODTIAź! rodna Bože, to sa mám holi ja???? Na hlave...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#69 19. 8. 2008 18:41

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Pokec o sexu

Seli, tak mu ho, při kouření, občas ober od těch tvých vlasů, co se mu na něj přilepí........... lol lol lol mně se taky občas stane, že lovím v puse svůj vlastní vlas......... usch

Upravil(a) Modroočka (19. 8. 2008 18:43)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#70 19. 8. 2008 19:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pokec o sexu

stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 19. 8. 2008 20:22

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Pokec o sexu

no teda holky, to je téma big_smile se tu směju jak pominutá lol ... orálek můžu, ale ne na sobě a spema nesnesu ani v puse natož ho polknout usch , ten můj mě vždycky naznačí, že je čas na ústup nebo mi zas bude fujtajblově big_smile ...jak to děláte? vždycky si řeknu "a dneska to polknu" a stejně mi to nejde, mám pocit, že toho je snad půl litru nebo co kapitulation

Není tady

 

#72 19. 8. 2008 20:37

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Pokec o sexu

No, jak? Chvilku to podržím v puse, abych se tak nějak připravila na to polknutí a pak to polknu, hlavně to neochutnávám. Ale je fakt, že od BM mi to vysloveně bylo o.d.p.o.r.n.ý, chuově, ale přítel mi vcelku chutná wink Chce to trénovat a vychytat ten správnej moment k polknutí, těžko se to vysvětluje.

Upravil(a) Modroočka (19. 8. 2008 20:38)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#73 19. 8. 2008 20:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pokec o sexu

Neviem, ja s polykaním nemám problém, akurát mi je niekedy žúto, keď si predstavím, kožko to má kalórií... grater kapitulation Všetky kalórie či džauly pracne vytrasené pri tej bohumilej činnosti naberiem spä. usch


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#74 19. 8. 2008 21:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pokec o sexu

ono to má kalorie va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#75 19. 8. 2008 21:21

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pokec o sexu

PPavlaa napsal(a):

ono to má kalorie va

Je to čistá a kvalitní bílkovina...říkal můj muž. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů