Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 7. 2008 13:15

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Pokec o sexu

Jaký se vám líbí sex? Jemný, něžný, pomalý, romantický, nebo vášnivý a prudký. Máte nějaká specifika? Líbí se vám něco neobvyklého? Nedávno se mi kamarádka svěřila třeba s tím, že se jí hrozně líbí, když ji přítel hodně nařeže...

Fakt nedělám žádnou anketu, jen jsem dnes dostala silnou a nepříjemnou menstruaci, tak se chci odreagovat něčím příjemným (když už to zrovna nejde dělat, tedy bylo by to nepříjemný wink )

Není tady

 

#2 30. 7. 2008 15:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Pokec o sexu

Me se libi nezny,vasnivy milovani a hlavne oralni sex.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3 30. 7. 2008 15:14

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

eremuruss napsal(a):

Me se libi nezny,vasnivy milovani a hlavne oralni sex.

Ja jsem asi divná, ale mě orální sex, tedy, když mi to dělá on, nic moc neříká. Normálně bych u toho usnula, protože mě to spíš uspává.

Není tady

 

#4 30. 7. 2008 15:28

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Pokec o sexu

L_auro, tak to máme stejně. Orální sex (když ho dělá on mě) mi moc neříká... Ale nadruhou stranu ho ráda dělám jemu tongue

Není tady

 

#5 30. 7. 2008 15:40

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

Ladie napsal(a):

L_auro, tak to máme stejně. Orální sex (když ho dělá on mě) mi moc neříká... Ale nadruhou stranu ho ráda dělám jemu tongue

Přesně tak! A to jsem myslela, že jsem jediná na světě wink Jedna kamarádka se mi snažila vnutit teorii, že mám nějaký psychicko-sexuální problém, či co wink, když mě to moc nebaví, ale mě to prostě jen nebaví, tedy baví, ale spíš než, že by mě to vzrušovalo, tak mě to uspává:-))) Nikdy se mi tak nepodařilo dosáhnout orgasmu, ale při normálním styku ho mívám.

Není tady

 

#6 30. 7. 2008 15:47

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Pokec o sexu

holky - máte blok - bojíte se, že ho při orgasmu kopnete do hlavy, takže se mu podvědomě bráníte... big_smile

jinak já - jako mám mnoho nálad a mnoho tváří, tak mám ráda pokaždé něco jiného (no, původně jsem tam měla místo "pokaždé" "každý den", ale to byste mi záviděli big_smile) - někdy mám ráda brát to smrtelně vážně, jako by šlo o život, někdy jsme jako "štěňata"...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#7 30. 7. 2008 16:02

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

Tina lol

Není tady

 

#8 30. 7. 2008 16:03

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

No je pravda, že se mi při tom docela často vždycky začíná chtít jít na záchod lol

Není tady

 

#9 30. 7. 2008 16:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pokec o sexu

Kamoška tiež nemá rada orálček(ja nedám naň dopusti) a tvrdí, že potrebuje intenzívnejšie dráždenie a že je radšej sama aktívna. Ako vrchol jej lásky je, že mu to chvížku "dovolí", ale potom šup! na nejakú inú polohu či činnos.
Ja mám rada tiež zakaždým niečo iné a v podstate stále viem ešte prekvapi sama seba. A s vekom sa mi menia aj preferencie. rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 30. 7. 2008 16:28

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Pokec o sexu

Orální sex potřebuje mistra.Nebo spíš to chce si ho vycvičit,jak to má dělat.Mě taky s bývalým přítelem orální sex nebavil,protože tam něco šuchral a moc dlouho ho to nebavilo,ale s ním jsem zase dosáhla orgasmu při styku v poloze na koníčka.Můj nynější přítel zase umí tak bezvadně orál,že jsem hned a baví mě to i dál,mám to jako předehru a i když už se potom znovu neudělám strašně se mi to líbí.
Takže není orál jako orál.A ti starší podle mých zkušeností ho umí líp. tummenupp

Není tady

 

#11 30. 7. 2008 16:47

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

Ivčo, já moc nevěřím, že to u mě bude v technice... Mí partneři - někteří - to uměli fakt dobře (zvl᚝ můj současný "exděvkař" - viz kdysi mé první vlákno:-)))))... a pak taky ta lesbička, co mě kdysi sbalila lol

Osobně bych se takhle nejradši nechal uspávat.... a klidně denně lol... teda krom dneška a tak, že lolbig_smiledumbom

Upravil(a) L_aura (30. 7. 2008 16:47)

Není tady

 

#12 30. 7. 2008 20:31

Nikol1ka
♥------
Registrovaný: 2. 7. 2008
Příspěvky: 9

Re: Pokec o sexu

Asi tak holky, na orálek nedám dopustit, baví mě to i kdyz sem kolikrát cetla ze nektere zeny se ho stiti snad ze je odpuzuje ho delat. Ja teda nevim, ale asi sou divne (dle meho mineni). Ale ja sem rada kdyz vidim jak se partner pod mym vedeni rozplyva blahem:-):-)gloria

Není tady

 

#13 30. 7. 2008 20:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pokec o sexu

Oooops, aled tu ide o to - necha si ho robi, čiže TY si pod JEHO vedením(resp. ústami rodna ). wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#14 30. 7. 2008 21:03

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Pokec o sexu

vedením - můj muž, když něco nemůžu po telefonu pochopit, mi říká, že si mě bude muset napojit na centrální zdroj informací - Sel, myslela jsi stejné vedení, jako on? big_smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#15 30. 7. 2008 21:32

Nikol1ka
♥------
Registrovaný: 2. 7. 2008
Příspěvky: 9

Re: Pokec o sexu

Selima napsal(a):

Oooops, aled tu ide o to - necha si ho robi, čiže TY si pod JEHO vedením(resp. ústami rodna ). wink

jasný, já jsem taky ráda pod jeho "vedenim" .. mysleno jako pod jeho rekneme snad i nadvládou;)... a on to umí a já dycky taky vzdychám blahem :-) jako predehra idealni ale i pri sexu krasne zpestreni smile

Není tady

 

#16 30. 7. 2008 21:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pokec o sexu

tina napsal(a):

vedením - můj muž, když něco nemůžu po telefonu pochopit, mi říká, že si mě bude muset napojit na centrální zdroj informací - Sel, myslela jsi stejné vedení, jako on? big_smile

To som si nie istá.... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 30. 7. 2008 21:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pokec o sexu

Nikol1ka napsal(a):

Selima napsal(a):

Oooops, aled tu ide o to - necha si ho robi, čiže TY si pod JEHO vedením(resp. ústami rodna ). wink

jasný, já jsem taky ráda pod jeho "vedenim" .. mysleno jako pod jeho rekneme snad i nadvládou;)... a on to umí a já dycky taky vzdychám blahem :-) jako predehra idealni ale i pri sexu krasne zpestreni smile

stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 30. 7. 2008 22:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pokec o sexu

Jak kdy, většinou vášnivý, prudký, drsný  - se vším všudy .... občas něha, romatnika ... nesnáším nudu a stereotyp, potřebuju pořád nové a nové ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 30. 7. 2008 23:48

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Pokec o sexu

Ivča K. napsal(a):

Orální sex potřebuje mistra.Nebo spíš to chce si ho vycvičit,jak to má dělat.Mě taky s bývalým přítelem orální sex nebavil,protože tam něco šuchral a moc dlouho ho to nebavilo,ale s ním jsem zase dosáhla orgasmu při styku v poloze na koníčka.Můj nynější přítel zase umí tak bezvadně orál,že jsem hned a baví mě to i dál,mám to jako předehru a i když už se potom znovu neudělám strašně se mi to líbí.
Takže není orál jako orál.A ti starší podle mých zkušeností ho umí líp. tummenupp

Tak to je věrná pravda. Svému manželovi vždycky říkám, že je škoda, že není orální olympiáda. To by teda dovezl zlato! tummenupp

Upravil(a) lueta (30. 7. 2008 23:49)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#20 31. 7. 2008 7:11

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Pokec o sexu

Ivča K. napsal(a):

Orální sex potřebuje mistra.Nebo spíš to chce si ho vycvičit,jak to má dělat.Mě taky s bývalým přítelem orální sex nebavil,protože tam něco šuchral a moc dlouho ho to nebavilo,ale s ním jsem zase dosáhla orgasmu při styku v poloze na koníčka.Můj nynější přítel zase umí tak bezvadně orál,že jsem hned a baví mě to i dál,mám to jako předehru a i když už se potom znovu neudělám strašně se mi to líbí.
Takže není orál jako orál.A ti starší podle mých zkušeností ho umí líp. tummenupp

no ja nevim, mam starsiho, ktery by i podle poctu mych predchudkyn mel umet (moji predchozi v tomto smeru nestoji za zminku) a stejne mi to nic nerika...mam to rada trochu drsneji a k tomu se vic hodi jine veci nez jazyk...partnera to moc bavi, takze ho necham, ale nastesti vi, ze po chvili planeho olizovani ma trochu pritvrdit....


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#21 31. 7. 2008 8:30

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Pokec o sexu

lueta napsal(a):

Ivča K. napsal(a):

Orální sex potřebuje mistra.Nebo spíš to chce si ho vycvičit,jak to má dělat.Mě taky s bývalým přítelem orální sex nebavil,protože tam něco šuchral a moc dlouho ho to nebavilo,ale s ním jsem zase dosáhla orgasmu při styku v poloze na koníčka.Můj nynější přítel zase umí tak bezvadně orál,že jsem hned a baví mě to i dál,mám to jako předehru a i když už se potom znovu neudělám strašně se mi to líbí.
Takže není orál jako orál.A ti starší podle mých zkušeností ho umí líp. tummenupp

Tak to je věrná pravda. Svému manželovi vždycky říkám, že je škoda, že není orální olympiáda. To by teda dovezl zlato! tummenupp

offtopic ale pak bys musela asi řešit na jiném vlákně situaci, že mužík měl jinou smile offtopic


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#22 31. 7. 2008 8:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pokec o sexu

a ne jednu big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 31. 7. 2008 10:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pokec o sexu

Prečo? Myslíte, že Luet by nemohla robi figurantku? va Z akého dôvodu? Podjatosti? ... alebo?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#24 31. 7. 2008 11:27

jindra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 7. 2007
Příspěvky: 461

Re: Pokec o sexu

L_aura napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Me se libi nezny,vasnivy milovani a hlavne oralni sex.

Ja jsem asi divná, ale mě orální sex, tedy, když mi to dělá on, nic moc neříká. Normálně bych u toho usnula, protože mě to spíš uspává.

Tak to partner neumí lol

Není tady

 

#25 31. 7. 2008 15:07

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pokec o sexu

jindra napsal(a):

L_aura napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Me se libi nezny,vasnivy milovani a hlavne oralni sex.

Ja jsem asi divná, ale mě orální sex, tedy, když mi to dělá on, nic moc neříká. Normálně bych u toho usnula, protože mě to spíš uspává.

Tak to partner neumí lol

Tak to asi neuměli všichni (včetně té lesbičky, jak jsem psala lol) Sakra, co se mi to zrcadlí?!lollollol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů