Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#151 9. 8. 2008 16:36

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥

Re: kdo hledá, najde..platí i pro G-bod??

Selima napsal(a):

Čakanie na bod Godot...

A tiez na dobry ...t tongue
nutilo ma to zarymovat si big_smile

http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

#152 10. 8. 2008 0:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Jasné, keď musíš, tak musíš...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#153 5. 11. 2009 21:27

kocickaaaaaaa7
♥------

Já to mám jako Marianne:vissla: taky semi chce akorát čůrat. Přítel mě ale má potřebu udělat někdy vevnitř, jen já to nák vzdávám, přijde mi to asi takový zbytečný a dlouhý, když tomůžu mít navrchu dřív a uvolněně... Ale taky bych to chtěla někdy zažít!!!!!

Není tady

#154 8. 11. 2009 0:04

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Klubko napsal(a):

Ve filmu Dr. Kinsey (nevím zda si název pamatuji správně), což byl sexuolog v Americe ve 40tých letech, který byl i průkopníkem sexuální revoluce, taky uvádí i díky svým výzkumum, že bod G nelze přesně určit u každé ženy a stále je obestřen mýtem tajemství.
Já dle vlastní zkušenosti musím říci, že souložení mi dělá dobře, mám jej ráda, ale vím že vaginálního orgasmu prostě nedosáhnu. Nebo je to asi ve hvězdách, bůh ví. Vždy je nutno pomoci i jinak.
Mě celkově poslední dobou príjde, že kdo není sexuální aktivní, nesouloží několikrát denně, žena která nedosahuje multiorgasmu je prostě málem friga a k tomu se ještě stresovat bode G roll. No tak to já jsem teda už na odpis a ve téměř 30ti na repass:))))

Souhlas, já mám všechny tři typy orgasmu v pohodě, ale sex mně moc nebere.To je divný.

Není tady

#155 8. 11. 2009 0:07

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

lepista napsal(a):

A abych to trochu zkomplikovala, mám jeden dotaz na ženy: jak poznáte, že máte vaginální a ne klitoriální orgazmus?

Já mám pocit, že to je dost velký rozdíl .

Není tady

#156 8. 11. 2009 9:53

Rozmarila
Zablokovaný

Ivana*M napsal(a):

lepista napsal(a):

A abych to trochu zkomplikovala, mám jeden dotaz na ženy: jak poznáte, že máte vaginální a ne klitoriální orgazmus?

A můžeš nám to popsat když ten rozdíl vidíš ??Já ho nevidím.......mě to přijde stejný ......já když mám klit org tak mám silné stahy i vevnitř vždycky ......a mám ho uplně s každým mužem , takže podle  mě neexistují nešikovní muži

Upravil(a) Rozmarila (8. 11. 2009 9:55)

A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

#157 8. 11. 2009 13:24

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Rozmarila napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

lepista napsal(a):

A můžeš nám to popsat když ten rozdíl vidíš ??Já ho nevidím.......mě to přijde stejný ......já když mám klit org tak mám silné stahy i vevnitř vždycky ......a mám ho uplně s každým mužem , takže podle  mě neexistují nešikovní muži

Já ho spíš cítím než vidím . Vaginální považuji za ten hlavní orgasmus a géčko nebo klitorální spíše jako náhražku, když to třeba zrovna nejde . Ale ostatní to můžou mít jinak .

Není tady

#158 8. 11. 2009 13:34

Rozmarila
Zablokovaný

Ivana*M napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Já ho spíš cítím než vidím . Vaginální považuji za ten hlavní orgasmus a géčko nebo klitorální spíše jako náhražku, když to třeba zrovna nejde . Ale ostatní to můžou mít jinak .

No to já taky cítím a nevidím ....   lollol

Kdykoliv mám klitoriální orgamus, třeba sama se sebou tj .že vevnitř nic nemám.......tak automaticky se mi začne stahovat vagína , prostě to jde vždycky s tím společně a nedá se to ovládnout .....jsi si jistá , že mᚠorg jen na klitorisu ??Nepleteš si slabší a silnější orgasmus...?

Upravil(a) Rozmarila (8. 11. 2009 13:35)

Není tady

#159 8. 11. 2009 21:26

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Když vás tady tak čtu, holky, tak jsem rád, že nejsem žena big_smile ...alespoň nemusím špekulovat nad tím, "kterej orgasmus to vlastně dneska byl"... lol
I když na druhou stranu, vám to docela závidím... tři typy orgasmu... hmmm... tohle my tak nemáme... wink

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#160 8. 11. 2009 21:39

Horacio
Host

Mikeš napsal(a):

Když vás tady tak čtu, holky, tak jsem rád, že nejsem žena big_smile ...alespoň nemusím špekulovat nad tím, "kterej orgasmus to vlastně dneska byl"... lol
I když na druhou stranu, vám to docela závidím... tři typy orgasmu... hmmm... tohle my tak nemáme... wink

godlikegodliketummenupp

#161 8. 11. 2009 22:04

Rozmarila
Zablokovaný

Mikeš napsal(a):

I když na druhou stranu, vám to docela závidím...... tři typy orgasmu... hmmm... tohle my tak nemáme... wink

My taky né..........jenom Ivana  lol.........někde to vyčetla ......normální ženská když má orgasmus, tak jí spodek šílí v jedný vlně a nevidí , neslyší ......natož, aby poznala,  jestli to bylo zrovna géčko , nebo vaginéčko....... lollollol

Upravil(a) Rozmarila (8. 11. 2009 22:06)

Není tady

#162 8. 11. 2009 22:17

majkafa
Host

Ale houby. Žena to pozná. big_smile
A není žádný problém špekulovat. Proč špekulovat? Je to tak, jak to je a tak je to prima. smile

#163 8. 11. 2009 22:20

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Rozmarila napsal(a):

Mikeš napsal(a):

I když na druhou stranu, vám to docela závidím...... tři typy orgasmu... hmmm... tohle my tak nemáme... wink

My taky né..........jenom Ivana  lol.........někde to vyčetla ......normální ženská když má orgasmus, tak jí spodek šílí v jedný vlně a nevidí , neslyší ......natož, aby poznala,  jestli to bylo zrovna géčko , nebo vaginéčko....... lollollol

Upřímně řečeno - jakožto chlapovi je mi celkem jedno, jakej typ orgasmu žena má big_smile, ale co nedovedu pochopit je to, že Ivana má v pohodě všechny tři big_smile a přesto jí sex "moc neříká"... va

Není tady

#164 8. 11. 2009 22:23

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Ale houby. Žena to pozná. big_smile

Viz to, co jsem napsal níže - žena to pozná určitě - ale jak má chudák chlap poznat, jestli svoji milou uspokojil klitoriálně, vaginálně, nebo "Grafenbergovsky"? smile

Upravil(a) Mikeš (8. 11. 2009 22:24)

Není tady

#165 9. 11. 2009 7:37

Rozmarila
Zablokovaný

Tak nám to popiš Majko ....když to poznᚠ...nebo ti nebudem věřit ..... lollol

Upravil(a) Rozmarila (9. 11. 2009 7:39)

Není tady

#166 9. 11. 2009 10:46

majkafa
Host

Rozmarila napsal(a):

Zase mluvíš za jiné, než jen za sebe?
Nepopíšu. Je mi jedno, jestli mi budeš věřit, nebo ne.
Jednou to tady už moc hezky a výstižně popsala jedna babinetka.

Upravil(a) majkafa (9. 11. 2009 10:54)

#167 9. 11. 2009 12:08

Rozmarila
Zablokovaný

majkafa napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

Zase mluvíš za jiné, než jen za sebe?
Nepopíšu. Je mi jedno, jestli mi budeš věřit, nebo ne.
Jednou to tady už moc hezky a výstižně popsala jedna babinetka.

Takže je to jasný .....nevíš o tom nic. Když mᚠorgasmus vyvolaný na klitorisu, vždycky se ti stahuje  i pochva v pravidelných stazích , takže těžko můžeš tvrdit , že to bylo jen klitor....a že  rozeznᚠtyhle,  cituju Ivanu " Vaginální považuji za ten hlavní orgasmus a géčko nebo klitorální spíše jako náhražku, když to třeba zrovna nejde "..........o tom silně pochybuju...  lollol

Upravil(a) Rozmarila (9. 11. 2009 12:41)

Není tady

#168 9. 11. 2009 13:37

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Rozmarila napsal(a):

Mikeš napsal(a):

tak jo , ty to vis nejlip .

Není tady

#169 9. 11. 2009 13:40

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Mikeš napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Upřímně řečeno - jakožto chlapovi je mi celkem jedno, jakej typ orgasmu žena má big_smile, ale co nedovedu pochopit je to, že Ivana má v pohodě všechny tři big_smile a přesto jí sex "moc neříká"... va

Je to divny , ale jsem na to asi lina. A asi mi spodek nesili v jedne vlne  a muzu rozpoznat jednotlive orgasmy tozn. ze to u mne asi nebude tak intezivni.

Není tady

#170 9. 11. 2009 13:44

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Rozmarilko,
BI docela mě překvapuje, že v tom není pro tebe žádný rozdíl. Obzvl᚝, když jsi tu psala jaké mᚠbohaté sexuální zkušennosti. To já jsem proti tobě dudlik a taky v těch orgasmech mám rozdíl asi jako Ivana, a pak ještě i další vissla A to jsem si na ten první setsakramentsky dlouho počkala big_smile
Jo a taky je rozíl mezi orgasmem od manžela a milence lol lol lol

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#171 9. 11. 2009 14:02

Rozmarila
Zablokovaný

pomněnka napsal(a):

Rozmarilko,
BI docela mě překvapuje, že v tom není pro tebe žádný rozdíl. Obzvl᚝, když jsi tu psala jaké mᚠbohaté sexuální zkušennosti. To já jsem proti tobě dudlik a taky v těch orgasmech mám rozdíl asi jako Ivana, a pak ještě i další vissla A to jsem si na ten první setsakramentsky dlouho počkala big_smile
Jo a taky je rozíl mezi orgasmem od manžela a milence lol lol lol

No akorát je divný , že to nikdo neumí popsat .........to je podezřelý.....já se klidně ráda přiučím ......každá žena je jiná ......kromě toho ...já mám s každým chlapem stejný orgasmy .....mám multi a mám je úplně s každým......takže tvoje tvrzení je taky zvláštní ...

Není tady

#172 9. 11. 2009 14:58

majkafa
Host

Rozmarila napsal(a):

No akorát je divný , že to nikdo neumí popsat .........to je podezřelý.....já se klidně ráda přiučím ......každá žena je jiná ......kromě toho ...já mám s každým chlapem stejný orgasmy .....mám multi a mám je úplně s každým......takže tvoje tvrzení je taky zvláštní ...

Já to popsat umím. Jen prostě tady nechci psát o sobě tak intimní věci. Už jen proto, že mě tady čte můj BM a jeho současná manželka. Že mě tady čtou, vím jistě. Proto od jisté doby své psaní cenzuruju.

#173 9. 11. 2009 15:07

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Web

Taky rozhodně poznám rozdíl a taky nemám zájem to tu detailně rozebírat, kdo si chce najít informace, internet je jich plný a po tom, jak, s kým a jak často prožívám orgasmus je tady každému pendrek rock

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

#174 9. 11. 2009 15:13

Rozmarila
Zablokovaný

Ronja napsal(a):

Taky rozhodně poznám rozdíl a taky nemám zájem to tu detailně rozebírat, kdo si chce najít informace, internet je jich plný a po tom, jak, s kým a jak často prožívám orgasmus je tady každému pendrek rock

No tak nelez na diskuzi o sexu ......a jdi štrykovat .....  děvčata si tady vymýšlí a neumí to popsat ...to bych taky uměla psát že mám tři druhy orgasmů a vy ste másla ....   lol

Není tady

#175 9. 11. 2009 15:15

Rozmarila
Zablokovaný

majkafa napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

Já to popsat umím. Jen prostě tady nechci psát o sobě tak intimní věci. Už jen proto, že mě tady čte můj BM a jeho současná manželka. Že mě tady čtou, vím jistě. Proto od jisté doby své psaní cenzuruju.

A proč ti na tom záleží ??Mně by to bylo jedno ...svýho bývalýho můžu akorát politovat a jeho ženu taky.....bavíme se nad nimi celá rodina......to sou věci .......
A jsi si jistá že tě opravdu tak řešej , že na to maj čas, že jim na tobě tak zaleží ?

Upravil(a) Rozmarila (9. 11. 2009 15:16)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí