Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 25. 7. 2008 13:52

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Někdy pořádně si popovídat z očí do očí vyjasní vztahy...
... před nějakou dobou jsem žárlila na přítelovu kamarádku (podotýkám jenom kamarádku)...
Po nějaké době mi napsala (mail), proč ji tak nenávidím... odepsala jsem jí a sešly jsme se... a vysvětlily si to.
A od té doby je klid, z obou stran :-)

Určitě je to jiný případ, ale pokud si na to troufá, a myslí si že to ustojí - tak bych tuhle možnost zas až tak úplně nezatracovala.

Není tady

 

#27 25. 7. 2008 13:53

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Manžel o plánované schůzce ví. Není možné abych to nepitvala, protože už se stalo a z manžela jsem vše vytáhla.Teď vím , že to asi nebylo to ideální. Schůzku nabídla ona potom co jsem ji poslala sms o tom , že to vím a jak mě zklamala. Její reakce nebyla nijak nabubřelá, spíš naopak přála mi aby jsme to doma ustáli.

Není tady

 

#28 25. 7. 2008 13:55

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Ona napsal(a):

Manžel o plánované schůzce ví. Není možné abych to nepitvala, protože už se stalo a z manžela jsem vše vytáhla.Teď vím , že to asi nebylo to ideální. Schůzku nabídla ona potom co jsem ji poslala sms o tom , že to vím a jak mě zklamala. Její reakce nebyla nijak nabubřelá, spíš naopak přála mi aby jsme to doma ustáli.

Třeba toho vážně lituje... možné to je.
Já Ti fandím :-) Pak napiš, jak to dopadlo.

Není tady

 

#29 25. 7. 2008 13:56

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Setkání s manželovou milenkou.

adra napsal(a):

no tak Ti pěkně děkuju Santalo...jsem si opravila překlepy a Ty jsi to zatím překopírovala....  tonguetongue

a děkuju Ty jo smilesmilesmile za smajlíky  smilesmile

big_smile


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#30 25. 7. 2008 14:00

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Ona napsal(a):

Manžel o plánované schůzce ví. Není možné abych to nepitvala, protože už se stalo a z manžela jsem vše vytáhla.Teď vím , že to asi nebylo to ideální. Schůzku nabídla ona potom co jsem ji poslala sms o tom , že to vím a jak mě zklamala. Její reakce nebyla nijak nabubřelá, spíš naopak přála mi aby jsme to doma ustáli.

moment....va
vytáhla jsi to z něj až ted...jestli jsem dobře četla tak to skočili před půl rokem??? asi se musím vráti na začátek...
vytáhla jsi to z manžela proč...měla jsi podezření?? Nebo jsi to věděla a ještě jsi k doražení všeho vytáhla z manžela detaily....?


a ty jsi ji potom písla sms že to všechnovíš a že tě zklamala??? to jste obě docela v klidu???no co taky jiného zbývá že....

jo tak jsem četla dobře...víš to již půl roku...víš ta časová posloupnost mi tam nehraje...ty víš půl roku co mezi nima bylo a TED se ccheš shcázet s ní...??jestli to tak je tak to už vubec nechápu - ale rozumím Ti...taky jsem byla za milenkou svého muže...ted už BM....ale to bylo vše aktuoní a nevra stáel probíhala...a pak jsem se i setkala a občas ještě setkávám s ženou ženáče...ale o tech setkáních vím jen já...manželka nic netuší...děs co ...no jo no... wink

Upravil(a) adra (25. 7. 2008 14:05)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#31 25. 7. 2008 14:07

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Jo jo, tys jí napsala, že tě zklamala. Co jiného ji zbývá. Snažit se nějak omluvit a tak si zajdete na kafe.
A ty si myslíš, že ti to opravdu pomůže. A že se spolu pak budete dál kamarádit?

Do toho bych nešla. A´T si klidně najde jinou kamarádku.

Není tady

 

#32 25. 7. 2008 14:08

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Bylo to trochu jinak . O nevěře jsem se dozvěděla z manželova mobilu. Byla tam zapomenutá sms, když jsem na něj uhodila tak se přiznal - né hned, chvíli to trvalo. Byla jsem tak hloupá, že jsem nedala pokoj až jsem vše věděla. Telefony si běžně půjčujeme. A to vše se stalo mimo republiku . Takže, až teď jsme se začali vídat.

Upravil(a) Ona (25. 7. 2008 14:09)

Není tady

 

#33 25. 7. 2008 14:12

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Kamarádit spolu už asi nebudeme. Snažím se nějak trochu posunout, abych ji mohla potkat na ulici a né dělat vše pro to abych se tomu vyhnula.

Upravil(a) Ona (26. 7. 2008 17:55)

Není tady

 

#34 25. 7. 2008 14:14

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Ona napsal(a):

Kamarádit spolu už asi nebudeme. Snažím se nějak trochu posunout, abych ji mohla potkat na uloci a né dělat vše pro to abych se tomu vyhnula.

Proč jí musíš vídat ? hmm


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#35 25. 7. 2008 14:16

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Protože bydlím na malém městě a protože máme podobné zájmy a tak se běžně někde potkáváme.

Není tady

 

#36 25. 7. 2008 14:24

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Setkání s manželovou milenkou.

adra napsal(a):

..ale ...ted řeším zasejc jiný problémy...viz vlákno Schuchrací chlívek II
a jinak dobrý smilesmilesmile  ..kuju

no jo, některý lidi halt musejí pořád něco řešit wink smile

Upravil(a) Jessika (25. 7. 2008 14:24)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#37 25. 7. 2008 14:35

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Setkat se po takové době? Proč? To mi přijde jako kdyby buď vztah trval, nebo tě chtěla poprosit o odpuštění, nebo  by chtěla pomoct namlátit tomu vašemu společnému miláčkovi.....
Pro setkání V DOBĚ trvání mileneckého vztahu  já jsem ( i když to tu část osazenstva veeelmi nemá ráda:D).
Ale po delší době mi to přide divné a pro MĚ  naprosto k ničemu. CO bych si tak s ní měla vypravovat? Jaký byl, co od něj dostala za dáreček, jestli PO TOM taky u ní usnul jak pařez......??? To fakt nechápu...

Není tady

 

#38 25. 7. 2008 14:36

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Ona napsal(a):

Bylo to trochu jinak . O nevěře jsem se dozvěděla z manželova mobilu. Byla tam zapomenutá sms, když jsem na něj uhodila tak se přiznal - né hned, chvíli to trvalo. Byla jsem tak hloupá, že jsem nedala pokoj až jsem vše věděla. Telefony si běžně půjčujeme. A to vše se stalo mimo republiku . Takže, až teď jsme se začali vídat.

Tohle mě vždycky dostane - uhodila jsem na něj a on se přiznal.    Kristápána!!

Upravil(a) lueta (25. 7. 2008 14:41)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#39 25. 7. 2008 14:39

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Možná je to špatný příměr. Prostě jsem se tak dlouho vyptávala.

Není tady

 

#40 25. 7. 2008 15:40

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Jít si promluvit s NÍ byla jedna z největších pitomostí co jsem kdy provedla, a že jich v jiných oborech nebylo málo.
Nic to nevyřešilo.
Ztratila jsem i ty poslední iluze, protože ona sundala svou masku a dozvěděla jsem se detaily o které jsem rozhodně nestála.
Byla jsem poučena, že ONA se chce bavit, žít a vůbec má přece taky právo na lásku a pohodlný život. 
V té době byla vdaná a svého muže soustavně veřejně obviňovala nejen z nevěry, ale také z takových sexuálních styků že kdyby polovina byla pravda, má on postaráno o byt a stravu na dalších deset let.
Představa, že mně ten můj vyměnil za něco takového, by jen dočasně a okrajově, byla horší než zjištění vlastní nevěry.
FUJ !!! tak to už nikdy.

Není tady

 

#41 25. 7. 2008 19:34

majka.r.63
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 349

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Ona napsal(a):

Manžel o plánované schůzce ví. Není možné abych to nepitvala, protože už se stalo a z manžela jsem vše vytáhla.Teď vím , že to asi nebylo to ideální. Schůzku nabídla ona potom co jsem ji poslala sms o tom , že to vím a jak mě zklamala. Její reakce nebyla nijak nabubřelá, spíš naopak přála mi aby jsme to doma ustáli.

Svatá prostato !!! Taková je to hodná holka !
Vaše setkání Tobě nepomůže a jí uleví. Když jí už musíš potkat, tak ji hezky s úsměvem zřetelně popřej hezký den a vybodni se na její pocity. Naopak - ty si můžeš lebedit, že se holka trápí.

Není tady

 

#42 25. 7. 2008 22:40

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Mne by to urcite zajimalo. Ta, s niz ma chlap ten pomer vic vypovida o nem, nez o ni. Sla bych tam, abych zjistila, jestli je aspon tak dobra jako ja ;-) Pokud milenka stoji za to, tak to je pro me signal, ze chlap ma fakt dobry vkus.
Muj soucasny mel prede mnou ruzne sportovkyne, takove zeny do terenu. Tim v mych ocich jen stoupnul. Holt lepsi, nez kdyby mel nejake domaci putky.

Upravil(a) baba.jaga (25. 7. 2008 22:43)


42!

Není tady

 

#43 26. 7. 2008 10:22

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Setkání s manželovou milenkou.

adra napsal(a):

Ona napsal(a):

Manžel o plánované schůzce ví. Není možné abych to nepitvala, protože už se stalo a z manžela jsem vše vytáhla.Teď vím , že to asi nebylo to ideální. Schůzku nabídla ona potom co jsem ji poslala sms o tom , že to vím a jak mě zklamala. Její reakce nebyla nijak nabubřelá, spíš naopak přála mi aby jsme to doma ustáli.

moment....va
vytáhla jsi to z něj až ted...jestli jsem dobře četla tak to skočili před půl rokem??? asi se musím vráti na začátek...
vytáhla jsi to z manžela proč...měla jsi podezření?? Nebo jsi to věděla a ještě jsi k doražení všeho vytáhla z manžela detaily....?


a ty jsi ji potom písla sms že to všechnovíš a že tě zklamala??? to jste obě docela v klidu???no co taky jiného zbývá že....

jo tak jsem četla dobře...víš to již půl roku...víš ta časová posloupnost mi tam nehraje...ty víš půl roku co mezi nima bylo a TED se ccheš shcázet s ní...??jestli to tak je tak to už vubec nechápu - ale rozumím Ti...taky jsem byla za milenkou svého muže...ted už BM....ale to bylo vše aktuoní a nevra stáel probíhala...a pak jsem se i setkala a občas ještě setkávám s ženou ženáče...ale o tech setkáních vím jen já...manželka nic netuší...děs co ...no jo no... wink

Adři, ty jsi taky pěkný číslo wink , se nezdáš, jen by mě zajímalo, jak ti v tu chvíli je u srdíčka. Já nevím co bych dělala kdybych je potkala (píšu je, protože ani nevím jak manželka vypadá). Ty jo, třeba jsem jí už někdy potkala a ani o tom nevím lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#44 26. 7. 2008 13:24

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Setkání s manželovou milenkou.

pomněko...u srdíčka...víš to je těžký a zvláštní...trochu smutek, torchu radost, torchu lítost,  spiklenectví,proradnost...nechut, touha...zkátka a dobře velice smíšené pocity...ale zamýšlím se nad tím až ted a tady když ses na tozeptala ...nějak mi nepřišlo přemýšlet o tom jestli to co dělám je špatně nebo dobře...prostě to tak je a mám to tak...
společně jsem JE nikdy nepotkala....


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#45 26. 7. 2008 13:32

janeta
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 137

Re: Setkání s manželovou milenkou.

holky já se s manželovou milenkou setkala nevině a nevědomky prostě náhoda,snad osud.Nikdy před tím jsem jí neviděla,neznala no nic.Šla jsem jen nakoupit a potkala jednoho manželova kolegu z práce a to on mi jí ukázal.Nevím asi by mi to mělo zvednout sebevědomí úděs a to bez zaujatosti.Jsem malá,štíhlá blondýnka,ale ona pod 100kg né,ošklivá a ještě jak přiblblá.Myslím,že jí miluje řekl,že mu rozumí,chápe,miluje,nechce sex ani city.A sama ona řekla,že já jsem vina,že je po operaci,ona by nikdy na něm žádného doktora nechtěla.Viník jsem jen já.Ano vím,že to tak není,ale nic nenadělám 14let je v háji.Bohužel ho neobměkčily ani slzičky naší dcery a moje už vůbec né.Tak teď si šrámy musím hojit sama astejně jizvy zůstanou.

Není tady

 

#46 26. 7. 2008 18:27

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Setkání s manželovou milenkou.

adra napsal(a):

pomněko...u srdíčka...víš to je těžký a zvláštní...trochu smutek, torchu radost, torchu lítost,  spiklenectví,proradnost...nechut, touha...zkátka a dobře velice smíšené pocity...ale zamýšlím se nad tím až ted a tady když ses na tozeptala ...nějak mi nepřišlo přemýšlet o tom jestli to co dělám je špatně nebo dobře...prostě to tak je a mám to tak...
společně jsem JE nikdy nepotkala....

Adři, já taky nechci posuzovat jestli je to dobře nebo ne,...já jen na co se mám kdyžtak připravit, kdyby náhodou....no a vidím, že na pěkný gulᚠlol lol, tak to raději necháme koňovi, ten má větší hlavu lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#47 26. 7. 2008 23:35

mimyy
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 7. 2006
Příspěvky: 182

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Tak já nevím..
já se s první manželovou milenkou setkávala nahodile - byla to jeho kolegyně v práci, takže mi nic nezbývalo.
Pak jsme spolu - firemní akce zašli na pivo..jednou dvakrát..
Nakonec jsme se řádně zlejskali - všichni, s milenkou si hodně moc vyříkali - nic ve zlém, v tu dobu už jsem byla defakto nad věcí a společně si zanadávali.
Zjistila jsem, že je to mladičká holka, která s ním holt skončila v posteli. Od té doby jsem schopná se s ní kdykoliv normálně bavit, zjistila jsem, že jsem prostě lepší visslavissla a přestala se trápit.

fakt je, že teď se mi to kecá..konečně jsem rozvedená, spokojená a štastná tuky tuky:kapitulation:

ale jinak bych toho asi osobně nešla - zbytečné trápení. A hodně bych si to rozmyslela..přece jen bolet to bude tak jako tak

Není tady

 

#48 27. 7. 2008 16:06

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Setkání s manželovou milenkou.

stolt , neproduktivní masochismus


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#49 27. 7. 2008 18:45

Somaia
Host

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Regina napsal(a):

stolt , neproduktivní masochismus

tummenupp krátké, vystížné, všeříkající a úderné tummenupp od začátku si myslím totéž big_smile

 

#50 28. 7. 2008 9:08

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Setkání s manželovou milenkou.

Setkání s milenkou, chce silnou osobnost. Věř mi, že z 90% to ženský pak neustojí. Je to pouze zvědavost. Je tak dobrá ,jako já? Co na ní vidí?
Pak tam potkᚠ100kga paní a padá ti brada dolů. Opět přesvědčení, že o vzhledu to není.
Ona si prostě uleví, udělá se lepší a ty nad tím budeš furt přemýšlet.
Dle mého po nevěře není vůbec proč pátrat kdo to byl, jak vypadá atd.
Teď je na místě otázka:
1. Chci být v tom vztahu i když nemám jistotu (která neexistuje), že se to nebude opakovat?
2. Najdu si taky milence?
3. tratím sama sebe?
4. Jsem dost silná na to, odpustit, neřešit a zabývat se něčím jiným?

Ale pokud si chcete pokecat nad kafíčkem o tom, jaký sexuální praktiky na tvého manžu platí. Které provozuješ s ním ty a které ona, tak to prosím, není od věci.....  lol lol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů