Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#951 9. 8. 2008 18:59

Ambra
Host

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

No ta k nás usínání - odpoledne s mladou zalehnu a čekýám až usne a často usnem obě. A večer taktéž. Pro nové podotýkám, že jsem tu za exota, protože mi mladá chodí spát ve 22, ale zas spíme do 8, takže dobrý. Vanilko usínat o půlnoci, tak nepřežiju, moje hodina vždycky byla 22, takže se mladá trefila :-)

Vaniko, Štarmíku, Markétko já taky moc prosím fotečky lhlavackova@centrum.cz

Sudi koukám, že Adam dneska exceloval :-) Holt, když se daří ;-) Ale jestli tě to uklidní, tak Aduš se včera posrajdila do plíny cestou na záchod - z kuchyně volala "o kalhot":-)) A před tím jak měla horečku, tak měla počůranou plínu. O půlnoci jsem jí přebalovala a to jsem na to přišla náhodou, protože už jsem si zvykla, že vyhazuju suché plíny, tak jsem z toho byla úplně vedle. Takže u nás těch nehod taky přibývá a to jsem si říkala, jak už ty plíny zruším úplně :-(

 

#952 9. 8. 2008 19:04

Ambra
Host

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Jo a sudi inspirovala jsi mě a mazala jsem do lidlu. Razítka už neměli, ale koupila jsem tu sadu s autama a vrtulníkama. Akorát ten můj jantar vzal mladou na zahradu zalévat. Vítr jak bláze, kosa jako sviňa. On mikinu a mladou nechal v tričku s krátkým a teplákách se máchat ve vodě. To byste ho zabily. Včera horečky a dneska jí takhle nechá venku, já už k němu nemám slov :-(
Jinak mi nějak zlobí teploměr, ale horečku určo nemá a  je čilejší, tak fakt nevím co to zas bylo.

 

#953 9. 8. 2008 19:08

Ambra
Host

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Je holky a ještě stupidní dotaz - na jakou teplotu a jak dlouho se peče filé v troubě. Takový ty kostky. A jen posolit a pokmínovat? J8 už si to nepanatuju, nedělala jsem to snad 10 let. Tak to na ně zady chci zítra zkusit. Dneska byl smažák a u mladý neprošel. Vzala to do pusy plivala a konec. naštěstí jsem vyjímečně dělala polívku, takže má dneska polívkovej den. Chtěla jí i k večeři, tak doufám, že v noci nebude řvát kvůli bříšku.

 

#954 9. 8. 2008 19:46

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Markétko,díky za fotky...malá je krásná a jaký má dlouhý vlásky tummenupp Jen jsme tam nikde nenašla tebe sad tak to koukej napravit smile

Holky já se tak přežrala lol hlavně,že držím dietu dumbom Dělala jsme malé cuketovou polívku,protože už mě úplně odmítá pít mlíko sad a sobě jsme si cuketku naplnila sýrem,šunkou,obalila a osmažila a pak jen žrala a žrala tongue

Vanilko,kdyby ti bylo ještě zle..zajed si radči na pohotovost,at to není nic vážnýho a at to nechytne malá...myslíme na tebe pussa

Není tady

 

#955 9. 8. 2008 19:51

Ambra
Host

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Hplky mladá si nandala na hlavu tu nástavbu na záchodový prkýnko a nemohli jsme to dostat dolů va  dumbom big_smile

 

#956 9. 8. 2008 19:58

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

ambruš...Áda je teda číslo lol lol lol

Není tady

 

#957 9. 8. 2008 20:22

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Ambra napsal(a):

Jo a sudi inspirovala jsi mě a mazala jsem do lidlu. Razítka už neměli, ale koupila jsem tu sadu s autama a vrtulníkama. Akorát ten můj jantar vzal mladou na zahradu zalévat. Vítr jak bláze, kosa jako sviňa. On mikinu a mladou nechal v tričku s krátkým a teplákách se máchat ve vodě. To byste ho zabily. Včera horečky a dneska jí takhle nechá venku, já už k němu nemám slov :-(
Jinak mi nějak zlobí teploměr, ale horečku určo nemá a  je čilejší, tak fakt nevím co to zas bylo.

Ambro ty razítka mají v Lidlu u nádraží dneska jsem je tam viděla wink

Není tady

 

#958 9. 8. 2008 20:39

Piia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1211
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Ahoj holky, dneska jsme Peulu odexpedovali zase k její mamce, tak snad budu mít čas častěji tu za váma nakouknout. Koukala jsem že jste řešily jak děti usínají. Tak to Bambula je naštěstí v pohodě. Většinou stačí položit ho kolem půl osmé do postýlky pustit kazeák s večerníčkovýma písničkama a za chvilinku spí.

Ráno to tu pročtu snad víc, teď už zase vyžaduje můj nastávající mou plnou pozornost, tak jdu za ním.


http://lilypie.com/pic/090119/pFeE.jpghttp://b3.lilypie.com/U8lVp1/.png
http://lilypie.com/pic/2009/10/18/AoeE.jpghttp://lb1f.lilypie.com/Spq8p2.png

Není tady

 

#959 9. 8. 2008 20:39

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Tak ja jsem taky hotovec prselo tak jsem vymyslela nahradni program. Ze jedeme do Lidlu predtim ze se projdeme tak to neproslo neustele jecela ze do auticka tak jsme to otocili a zacalo lit jak svina tak pak jsem docupitali k autu tak v lidlu byla hodna moc (bohuzel razitka nemeli ja blb je predtim nevzala) no tak ze jedeme kousicek do Sparu je tam vlacek co za 10kc vozi deti moz hezke je to takova draha daleko lepsi nez ta drnacava auticka a konicci no a pak ze tam maji kosiky jako auticko tak jedno jsme se prifarili k chlapeckovi a dalsi dve jizdy jsme platili my. No ja zatim shanela ten vozik vsechny byla v prodejne tak jsme jeli normos (naty si dala celkem rict ze pojede ve voziku) pak jsem zahlidla ze nekdo vraci to auto tak jsem tam vyslala manzela tak to dovezl nejdrive nadseni ale on s ni zajel do oddeleni hracek no tak to skoncil klidny nakup vysthpovala z auta ze jde na klouzacku apod. no tak ja tam nakoupila (jen neco vzala jsem ponozky na lyzovani pro deti za 49 slevnene za polovic )  ne ze by naty lyzovala ale budou se hodit no a pak jsem vzala povleceni neb jsem si myslela ze je do velike postele krasne s medvidkama ruzove ale vkusne krep z 390 na 199 ,- ted jsem zjistila lkdyz jsem to otevrela ze to operu a dam do komody ze je to na malou postylku me picne normalne jsem pekne nasrana ja blb roztrhala obal durch tak to ani nejde vratit no budu doufat ze sousedka mi rekne ze ceka holcicku tak ji to dam jako ze k narozeni ona mi sice dala jen bryndak a hrkacku ale to se neda nic delat ze kdyz jsem blb a jeste jsem cucela na ty rozmery a prislo my ze je to na velikou. No u placeni rada jak sv.... a naty neustale vystupovala a nastupovala chtela a neachtela vozit no na ranu ja s ni musela ven tak jsem ji tam smyskem vozila pred pokladnama:( no pak jeste par scen pak jsme zjistili kdyz jsem sla kolem plakatu uz kdzy udelam nakup nad 500 ze mame zadara detskou vstupenku do cirkusu (tak to jsme se jeste vratili naty byla nadsena to nemusim popisovat neb chtela uz do auta tak nevim nevim myslite ze mame jit do cirkusu s tam malym ditetem platili by jsme v uvozovkach jen za dospelaky. No vubec nechtela jist a jen rvala lizatko lizatko ani pit tak jsme jeste byli chvili venku tam byla stredne na zabiti nebo spise jen lehce at ji nekrivdim a doma kdyz jsem ji ohrala jidlo tak ze bude rohlik se sumkou. NO ja delala ten chlaba od spunta babiccin tak ten se mi paradne povedl akorat jsem to nestihla posypat soly nahoru neb se mi mala vzbudila a pak bylo pozde uz mi to tam nechytlo tak sul byla vsude. NO proste jsme se cela rodina nazraly az prezryla toho sup chlaba. A ja ted pecu zase ten kolac od Leninky neb mi mati prinesla ostruziny a tchyne zitra prijede a rano jeste ukpecu jeden tan babiccin at se vytahnu a dam jin na vecu oblozene chleby a taky mam od mati kukuricu tak uvazim a dame si mame to vsichni rada a ke kave budu mit ten sladky kolac. Prijednou az po obede tak pokud to neskonim tak bych mela mit pohosteni hotovo. Jeste neivm jak stihnu uvarit a taky musim zehlit tak doufam ze bude zitra uz hezky a vyzenu je dopoledne ven a pojedu.

Taky to holky mate tak ze o vikendu jsou deti s tatkou delko vice nedore. Naty byla velice hodna ale jak je tu tatka tak jsem se rano ani nasnidat nemohli neustale nas tahla pryc organizovala zasedaci poradek no prudila a prudila a pritom jindy s ni varim a ted cely tyden i pecu:)

Není tady

 

#960 9. 8. 2008 20:40

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Pio a to nastavajici nevi ze tam to se dela az po svatbe:)

Není tady

 

#961 9. 8. 2008 20:44

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Markí a Štarmíku ajak tak čtu dál, tak i ostatní tak to je super usínání. Já jsem si myslela jak je Máa hodné dítko, ale koukám, že co se týče uspávání, tak má teda obrovské mezery. Ale abych jen nenadávala, tak dneska večer usnul hezky. Přečetli jsme pohádku, pohladila jsem ho a řekla a dělá hají a byl tuhej.
Sudi, Máa teď ani u babiček nemusel být a byl dneska taky už několikrát bit (plácnuto přes plínu). Strašně se zase začal předvádět před návštěvama - zlobí psa (to vůbec nedělal), strká do všech (to ho naučil jeho inteligentní 7mi letý bratránek) a taky zase začal odmlouvat a když se rozvteklí pro nic za nic, tak jde sám za dveře.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#962 9. 8. 2008 20:52

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Ambruš, tak to prkýnko mě pobavilo - ale muselo to být docela rodeo co? Máa by řval jak tur, že mu to nejde hned dolů. A ten tvůj chlap je prostě chlap - chtěla zalejvat a nic neříkala co - tak proč by jí jako oblíkal?

Zítra jedeme do města - k našim nakrmit želvu - jsou teď na dovče, tak se zkusím do Lidlu na ty tiskátka podívat.

Hledala jsem teď na netu že bych koupila Máovi kcoura Mikeše a normálně ho nemůžu nikde sehnat. Jen v Mnichovicích (a tam mi to asi nepošlou, mají to jako upomínkový předmět). No to by mě nenapadlo, že se dneska nedá něco takového sehnat.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#963 9. 8. 2008 20:59

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

tak koukám že dneska to bylo skoro všude na zabití co??.. no u nás hlavně večer..to usínání butterbutterbutter katastrofa.. až mě přetekla trpělivost a vteklá jsem mu nasekala a on jak řval tak z toho až usnul... já už to s ním po dobrým zkoušela hodněkrát,měl šanci,ale dneska teda..oni mi psali tady na babi holky,že se může bát,ale on ve tmě nespí.. a že bych ho dávala dýl to nehrozí..ach jo..

týjo ambrus, adrianka  opět nezklamala..jak jste to prkýnko dostali dolů???

leni to mátu učí bratránek dobrý věci..

babu to je škoda s tím povlečením..

Není tady

 

#964 9. 8. 2008 21:17

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Ahoj holkýýýý big_smile

Jdu Vás jen pozdravit a kouknout jestli jste nepřelezly tisícovku. Ještě máte pár příspěvků,tak příjdu až za chvíly.

Manžel mi chtěl udělat radost (nebo dokázat že je to doma s dětma brnkačka) a upekl oříškovou bábovku va
Což by bylo dobré, ale když šel pro olej do skříně, tak srazil novou flašu s olejem, která mu prdla a ohodila koberec a zeď. Sice to trochu očistil, ale já to jdu doodmastit. Tedy alespoň ten koberec. Pak budu muset vyčistit celý, protože po takto důkladném čistění je vidět že je o dost čistší.

Tak za chvilku ahoj


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#965 9. 8. 2008 21:29

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Tak buchtu jsem posr.... jak jsem to vyklapela tak se mi z toho udelala jedna velika hromada:((( uplne se mi to rzpadlo ja to rucite mela nechat vyhcladnou a az pak vyklapet:/((( ale minule to tam nebylo napsane tak jsem to vyklopila a bylo to o.k. ale na tuhla jsem si dala vzlaste zalezet a dala vice mandli, vice mleka at je vice vlacnejsi a vice ovoce a takhle jsem dopadla pro navstevu to rozhodne neni. A jeste jsem zkusila to oboce a ty ostruziny byla spise kysele tak jsem to asi mela prosipat cukrem:((( no to jsem se zase ukazala. Tak ted se mi to poprve nepovedlo:((( to jsem zvedava jak zitra skonim ten chleba. Ja vzdycky kdyz prijde tchyne tak vypadam ze neumim ani vodu na caj prevarit.

Není tady

 

#966 9. 8. 2008 21:45

Markéta111
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 3. 8. 2008
Příspěvky: 386

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Ahoj holky.

Luci díky za fotky.Malá je taky krásná a to jak se natahovala na toho chlapečka a chtěla pusu to už musela někde vidět,ne?a ta cigareta byla tvoje,taky hezký a vody se asi nebojí,že?Můj mě přemlouval taky na moře ale já jsem si myslela že je ještě malá,ale asi jsme měli jet,neva,příští rok.

Ambry mᚠšikovný mimi.

Babu nebolí tě prsty od toho psaní?to je celý román! To s tím povlečením mě mrzí,ale to se stává,tak si pořiďte další mimi a je to vyřešený,ale hlavně žes využila tu slevu  !!!!

tummenupp  tummenupp   tummenupp

Není tady

 

#967 9. 8. 2008 21:52

Markéta111
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 3. 8. 2008
Příspěvky: 386

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Jo Spunte maš moooc šikovnýho manžela,aspoň se snaží.Ten můj peče taky a líp než já tak se do toho nějak neženu,čekám až co mi přiveze.

Babu není mě líp když žádnou tchýni nemám???reta

Není tady

 

#968 9. 8. 2008 22:14

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

ahojky

Markétko moc děkujeme za fotečky - super, malá je naprosto kouzelná hjarta hjarta hjarta

Ambruš se záchodovým prkýnkem si mě teda pobavila lol lol


mě Natálka dneska taky pobavila...koupala se ve vaně a pořád lezla na takové sedátko co ve vaně máme a já jí říkám..nelez tam spadneš na kokos uvidíš!!... samozřejmě za chvíli zbobrovala, naštěstí jsem ji zachytila a říkám..vidíš já jsem ti to říkala...osušila jsem ji, oblíkla a šli jsme si dolů pro mlíčko a ona zakopla na schodech /držela jsem ji za ruku, takže jsem ji zachytila/ a Natálka se na mě podívala a říká..vidíš říkala... lol

Není tady

 

#969 9. 8. 2008 22:21

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

UZAVÍRÁM TENTO CHAT, PROSIM PIŠTE DO DALŠÍHO V POŘADÍ, JIŽ XVI.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#970 9. 8. 2008 22:22

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XV.

Markét...díky za pochvalu..jo,jo malá je vodník,někdy jen zírám co předvádí ve vodě a taky milovnice..no nevím kde to viděla,možná u Matýska,když tu byli Štarmíkovic,že Peti lol a cigaretu loupla mě vissla a my jsme takový blázni,že už sme s malou byli u moře i minulý rok,bylo ji 8,měsíců smile

Spuntí..no vidíš jak se manža snažil lol a jak bylo na kurzu?

babu,teda smekám ty si pekařinka a že se to nepovede,to přece neva,ikdyž vím jak to naser... když je to jako naschvál pro někoho hmm

Poslala jsme vám fotky z Krkonoš smile

Sudi,pošly fotky mimíska smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů