Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 25. 8. 2008 16:25

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Setkání s anděly

Salvatore,
mám to podobně, jako Lupina. Eskymáci rozlišují snad desítky druhů sněhu. My v Evropě rozlišujeme jen několik a nikdo nám nedokáže vysvětlit jak poznat těch několik desítek. Asi tak se to má s dušemi, dévy, diskarnáty, ... smile Ale asi tak trochu tuším.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#52 25. 8. 2008 17:56

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Setkání s anděly

To by mě taky zajímalo co tou duší vlastně myslí....jestli je to absolutno, nabo taky světová mysl, nebo úplně jiný název ?


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#53 25. 8. 2008 19:24

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Setkání s anděly

Salvatore, mně připadá, že tyhle věci stejně moc nevíme a ani vědět nemůžeme, dokud nebudeme na "druhém břehu".... jenže to už nám zase bude houby platné, protože to nebudeme moct říct těm tady.  wink ...To, co si tu povídáme, je stejně jenom teoretizování...Na tohle téma existuje spousta názorů a z toho vyplývá, že každý si pod určitým  pojmem představí něco jiného.  Pro mě třeba pojem diskarnát byl doteď  totožný s pojmem  "přivtělená duše" . wink....Pravda ale je , že teoriím moc nedám, mluvím jen o tom, co jsem sama prožila.  ..... No a když se tak nad tím zamýšlím, tak mi až tak nezáleží na tom, jestli jsem žila s diskarnátem nebo s přivtělenou duší. Ono je to vlastně fuk. Podstatný je ten důsledek, asice že mě něco  "okupovalo" ....Nicméně abych se vrátila k tomu, co jsi psal o duších, tak se musí přiznat, že jsi mi v tom udělal úplný hokej roll .....Jsem nějak nepochopila, koho  nebo co vlastně označuješ pojmem duše. va

Není tady

 

#54 26. 8. 2008 14:49

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Setkání s anděly

pomněnka napsal(a):

To by mě taky zajímalo co tou duší vlastně myslí....jestli je to absolutno, nabo taky světová mysl, nebo úplně jiný název ?

To je právě to, že povaha duše zůstává lidstvu dosud neznámá... Ještě jsme nedospěli do takové úrovně, abychom s duší komunikovali tak, jako komunikujeme s jiným člověkem.
Přesto záblesky komunikace je možno sledovat u různých lidí, aniž by doopravdy tušili, že je to duše...

To, že nazýváte diskarnáty dušemi le přirozené, protože nic jiného téměř nikdo nezná. Duše - to je ono bílé světlo, laskavá postava, která vítá člověka na konci temného astrálního tunelu po smrti. To však není diskarnát...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#55 26. 8. 2008 14:57

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Setkání s anděly

keito napsal(a):

Salvatore, mně připadá, že tyhle věci stejně moc nevíme a ani vědět nemůžeme, dokud nebudeme na "druhém břehu".... jenže to už nám zase bude houby platné, protože to nebudeme moct říct těm tady.  wink ...To, co si tu povídáme, je stejně jenom teoretizování...Na tohle téma existuje spousta názorů a z toho vyplývá, že každý si pod určitým  pojmem představí něco jiného.  Pro mě třeba pojem diskarnát byl doteď  totožný s pojmem  "přivtělená duše" . wink....Pravda ale je , že teoriím moc nedám, mluvím jen o tom, co jsem sama prožila.  ..... No a když se tak nad tím zamýšlím, tak mi až tak nezáleží na tom, jestli jsem žila s diskarnátem nebo s přivtělenou duší. Ono je to vlastně fuk. Podstatný je ten důsledek, asice že mě něco  "okupovalo" ....Nicméně abych se vrátila k tomu, co jsi psal o duších, tak se musí přiznat, že jsi mi v tom udělal úplný hokej roll .....Jsem nějak nepochopila, koho  nebo co vlastně označuješ pojmem duše. va

Mnoho lidí se z druhého přehu vrátilo a popsalo to úžasné světlo duše...

Ano, diskarnát je přivtěleným tehdy, když si do někoho "vleze". Ovšem je "přivtěleným diskarnátem", nikoli duší. Ono, přivtělení není úplně ten správný pojem... je to jako virus v počítači, cizí energie v systému.
Ale existují miliardy nepřivtělených diskarnátů, volně se toulajících astrálem.

Ovšemže diskarnát se nemůže jenom tak "přivtělit" vždy musí být splněny nějaké podmínky: buďto energetická příbuznost, nebo karmická vazba. Přičemž pokročilejší diskarnáti nevyhledávají možnost k někomu se přilepit ale jdou si po svém...
Pořád se nebavíme o duši...
Rozdíl mezi diskarnátem a duší je ten, že duše sídlí v rozsahu 3 až 5 dimenze, zatímco diskarnáti mohou maximálně do poloviny 3. dimenze, pokud jdou výše, pak je pravděpodobné, že odejdou do duše. Sice Monroe popisuje svůj případ, kdy se dostal až do duševní sféry, a vrátil se, ale on byl živý, nebyl diskarnovaný. Prováděl cestování vesměs s mentálním tělem...


Myslím, že to není tolik nepochopitelné, stačí si jenom ujednotit pojmy...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#56 26. 8. 2008 16:48

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Setkání s anděly

ne...opravdu to není nepochopitelné... lol
pročetla jsem celou diskusi od andílků...kdy jsem měla usmev na rtech - bazlaka a peříčka pussa hjarta
a skončila jsem se zatajeným dechem u duší, diskarnátů a dalších sprostých slov lol
ale ne,  naprosto vážně a bez ironie - zajímavá diskuse a ačkoliv jsem se v tom trochu ztrácela protože tomu moc nerozumím...tak mě to moc zajímá...tak a ted se už můžu nadechnout ... vissla smilesmile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#57 26. 8. 2008 16:56

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Setkání s anděly

Salvator napsal(a):

pomněnka napsal(a):

To by mě taky zajímalo co tou duší vlastně myslí....jestli je to absolutno, nabo taky světová mysl, nebo úplně jiný název ?

To je právě to, že povaha duše zůstává lidstvu dosud neznámá... Ještě jsme nedospěli do takové úrovně, abychom s duší komunikovali tak, jako komunikujeme s jiným člověkem.
Přesto záblesky komunikace je možno sledovat u různých lidí, aniž by doopravdy tušili, že je to duše...

To, že nazýváte diskarnáty dušemi le přirozené, protože nic jiného téměř nikdo nezná. Duše - to je ono bílé světlo, laskavá postava, která vítá člověka na konci temného astrálního tunelu po smrti. To však není diskarnát...

Po smrti?....myslím si , že to bílé světlo jde zažít, nebo spíš cítit ve svém srdci i za života, třeba pri meditaci. Sice je to jen krátký, ale naprosto naplňující ani ne pocit , ale spíš stav toho, že víš, že je a že jsi jeho nedílnou součástí.


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#58 26. 8. 2008 21:13

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Setkání s anděly

Tak jo, už se v tom začínám orientovat wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů