Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 7. 2008 23:15

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Chrápání

Vůbec nevim kam to mám zařadit  sad  .
Ale chtěla bych se zeptat jak snášíte a co děláte proti mužovu chrápání? Já už si nevím rady - spát se špuntama  lyssna  nejde,pak neslyším malýho. A věčné mlaskání a drkání do mé polovičky po celou noc mě zmáhá a ráno jsem jak po flámu  dumbom  .


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#2 19. 7. 2008 6:46

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Chrápání

Mlaskání nepomůže, BM chrápal jako zjednaný, když šel spát dřív než já, nemohla jsem usnout, někdy mě to jeho chrápání vzbudilo. Moje babička kvůli dědovu chrápání spávala v jiném pokoji. To je asi jediný, co ti pomůže.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#3 19. 7. 2008 11:13

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Chrápání

Chrápání manžela taky denně zažívám. Dnešní noc do toho tak "řezal", nepřetržitě dvě hodiny hned jak jsme šli spát, zkoušela jsem si číst, jestli ho to mezi tím nepřejde, nepřešlo, v 1 hodinu jsem se s peřinou přestěhovala do obýváku. Zajímavý, on je svěží, vyspinkaný, já za noc několikrát buzená jeho hlasitým projevem a když do něj drcám, tak mi ještě sevře, proč ho budím. Dávám si vatu do uší, ale nepomáhá to.


Iveta X

Není tady

 

#4 19. 7. 2008 11:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Chrápání

Iveta X napsal(a):

Chrápání manžela taky denně zažívám. Dnešní noc do toho tak "řezal", nepřetržitě dvě hodiny hned jak jsme šli spát, zkoušela jsem si číst, jestli ho to mezi tím nepřejde, nepřešlo, v 1 hodinu jsem se s peřinou přestěhovala do obýváku. Zajímavý, on je svěží, vyspinkaný, já za noc několikrát buzená jeho hlasitým projevem a když do něj drcám, tak mi ještě sevře, proč ho budím. Dávám si vatu do uší, ale nepomáhá to.

Asi by to chtělo dvě ložnice tummenupp . Nedovedu si představit, že bych musela spát s někým kdo každou noc chrápe.

Není tady

 

#5 19. 7. 2008 14:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chrápání

Já ho chytím dost pevně za nos, dokud nezačne s takovým tím děsným chrapem popadat dech. Často zachrápe znova, ale to pak stačí jen lehounce se toho nosu dotknout smile a přestane.
Drsná metoda, smile ale když člověk nechce riskovatr smrt z nevyspání, nebo aspoň dennodenní hádky na téma "to ti nejsem dost dobrej, nebo co?" "Dobrej dost - ale nemůžu spát u toho chrápání!" "Ale nevymejšlej - tak strašně zas nechrápu!" "Ale chrápeš - tos neslyšel tu nahrávku??" No jóó....dobrý, ne? Chlap holt chrápe."


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6 19. 7. 2008 23:24

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Re: Chrápání

Po přečtení si připadám,že bydlíte s náma  smile  .Co píšete už jsem vyzkoušela a většinou taky dostala vynadáno,že ho budím a proč prý nespim!Už si taky stěžovali děti a to máme zavřený dveře do ložnice.A spát v jiný místnosti - to bych musela leda u jednoho z kluků na zemi (taky vyzkoušeno a dost nepohodlný pro mě,pro muže né - nikdo ho nebudil).A v obýváku taky nelze,je v přízemí a ty myšlenky - nevzbudil se malej,nespadne ze schodů ......... Hold to budu muset nějak přetrpět,protože jít spát dřív,tak mě stejně probudí  grater  .Zkusila jsem ho i v noci pro příšerný chrápání přestěhovat (za mí pomoci) do obýváku a ráno jsem ani nestačila pořádně otevřít oči a už jsem dostala vynadáno,že tam spal naposled,že ho všechno bolí a že se tam nedá spát.Tak ho asi zavřu na půdu nebo do sklepa.


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#7 20. 7. 2008 11:26

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Chrápání

No můžu prozradit ještě jeden způsob, který někdy používám. Když neodbytně chrápe, tak ho vedle sebe začnu kopat nohama (ne surově, ale tak, aby se probral) a když se rozčílí, že ho budím, tak zamumlám, že od mala kopu ze spaní. No někdo kope, někdo chrápe... No ale je to jen krátkodobý řešení, než do toho zase začne řezat. Dovede chrápat i na břiše.


Iveta X

Není tady

 

#8 21. 7. 2008 10:28

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Chrápání

Iveta X napsal(a):

No můžu prozradit ještě jeden způsob, který někdy používám. Když neodbytně chrápe, tak ho vedle sebe začnu kopat nohama (ne surově, ale tak, aby se probral) a když se rozčílí, že ho budím, tak zamumlám, že od mala kopu ze spaní. No někdo kope, někdo chrápe... No ale je to jen krátkodobý řešení, než do toho zase začne řezat. Dovede chrápat i na břiše.

ale lidi, chrápání je přece tělesný projev, který nelze vůlí ovlivnit...  jedině snad léčit
mně baví, že se ty moji lidi (máma i partner)  ohrazujou slovy : ale já přece nechrápu... a ještě se cítěj uražený...
takže já v okamžíku největšího randálu balím polštář a pokrývku pod paži a přesouvám se do jiné místnosti...
nejde to samozřejmě v 1+0 ... nebo na dovolený, jé, to mně teď čeká, to zas budou noci smile wink

Upravil(a) Jessika (21. 7. 2008 10:29)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#9 21. 7. 2008 19:12

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Chrápání

Já ale taky někdy v noci chrápu, ne sice moc nahlas, ale občas pochrupkávám.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#10 21. 7. 2008 19:16

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Chrápání

Modroočka napsal(a):

Já ale taky někdy v noci chrápu, ne sice moc nahlas, ale občas pochrupkávám.

A nejblbější je, že se člověk někdy sám sebe slyší lol
Já prej vržu zubama a to prej je taky "lahůdka" pro uši.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#11 21. 7. 2008 21:24

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Chrápání

Jo, vrzání zubama, to jo, to dělal brácha, když jsme jako děcka sdíleli jeden pokoj. Občas jsem měla pocit, že ho přizabiju. Ale taky už se mi stalo, že jsem pochrupkávala, až mě to vzbudilo  lol lol lol naštěstí to je jen málokdy.........


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#12 22. 7. 2008 10:42

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Chrápání

Manžel mi tvrdí, že jednou za čas taky trochu chrápu. Tak snad se z toho nestane pravidelnost.

Modroočka napsal(a):

Jo, vrzání zubama, to jo, to dělal brácha, když jsme jako děcka sdíleli jeden pokoj. Občas jsem měla pocit, že ho přizabiju. Ale taky už se mi stalo, že jsem pochrupkávala, až mě to vzbudilo  lol lol lol naštěstí to je jen málokdy.........

Není tady

 

#13 22. 7. 2008 17:54

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Re: Chrápání

No já taky chrápala,ale to bylo ke konci těhotenství a sama sebe jsem vždy vzbudila až jsem se lekla,ale moje polovička to vůbec nevěděla - když spí,tak spí a nic neslyší.Ale on dokáže divy nechrápe jen na zádech,ale jak píše IvetaX dokáže to na boku i břiše.A o doktorce nechce nic slyšet,prý to není nemoc a že já mám lechký spaní za to fakt nemůže,jó prý kdybych byla na vojně naučila bych se spát i mezi chrapouny - tak snad mě na tu vojnu nepošle.


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#14 22. 7. 2008 23:35

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Chrápání

Petromilko, vubec ti nezavidim. Ja sama jsem strasne citliva na zvuky a vibrace a ke spanku potrebuji klid.
Muj partner obcas pochrupka, ale je to jen sem tam a okamzite reaguje na me zamlaskani nebo "okriknuti".
Me osobne by tenhle problem moc ovlivnoval, nevyspani bych odnesla zdravotne. Musela bych to resit oddelenymi loznicemi, pokud on sam by se na tom reseni podilet nechtel.
Ze zkusenosti od svych pratel vim, ze kolikrat staci zhubnout nejake to prebytecne kilo, necpat se pred spanim. Nevim, jestli jsou na ceskem trhu k dostani specialni naplasti na nos, ty take pomahaji.

Není tady

 

#15 23. 7. 2008 8:26

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Chrápání

Chrápání. Děsný. Já jsem na to alergická. Je zvláštní, že jsem schopná usnout za zvuku TV, za randálu a kdekoliv, když jsem unavená padnu na polštář a spím. Ale chrápání me 100% probudí a jsem vzteky bez sebe. Vím ,že nezaberu. Koukám na toho vedle mne a mám chut ho udusit polštářem.
Můj otec je mistr. V paneláku to bylo slyšet přes dvoje zavřené dveře. Nechápu mámu jak to dokázala tam spát. Teď už mají oddělené pokojíky, když jsme se segrou odešly z domu.
Já to slyším i třeba v kemu ve stanu. A to je něco.

Je to většinou o zahlenění, obezitě nebo špatné nosní přepážce. A když si dotyčný ještě večer přihne alkoholu. Tak mají cihly v baráku co dělat aby se nerozsypaly.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#16 23. 7. 2008 8:36

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Chrápání

Klubko, mám to přesně stejně - i s těma vražednejma sklonama lol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#17 25. 7. 2008 19:53

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Re: Chrápání

HURÁ - budeme mít týden klid,manžel odjel na školení  smile  .Ale zase ten pocit sama doma,nepřijdou lupiči,nestane se něco,poradím si sama ...... Je to hrůza budu sice spát,ale strachy bez sebe - jsem totiž strašnej strašpytel  yikes  .


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#18 25. 7. 2008 23:46

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Chrápání

Manžel naštěstí nechrápe, to občas já. Jinak mám hrozně slabý spaní, skoro všechno mě probudí.

Není tady

 

#19 1. 8. 2008 15:52

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Re: Chrápání

Tak to mě taky vzbudí všechno i to když jdou sousedi na WC.Máme dvojdomek a kde my máme ložnici oni mají za zdí toaletu - slyším,kdy jdou spát,kdy je potřeba i ranní vstávání.No ale jsou horší věci,že jó.


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#20 1. 8. 2008 19:12

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Chrápání

topazio: "Manžel naštěstí nechrápe, to občas já. Jinak mám hrozně slabý spaní, skoro všechno mě probudí."

Hmm, a po porodu ho budeš mít ještě slabší, budeš poslouchat, jestli děátko dýchá.... smile tak se do porodu pořádně vyspi do zásoby smile wink.

Petromilko, neboj, lupiči nepřijdou, nic se nestane a všecko zvládneš. Nemáte psa? Nebo dobrý zámek?

Joo, Klubí, tak Tvůj tatínek je něco podobného jako můj manžel, nabeton ho slyší sousedi, dvoje dveře jsou fakt slabota a do toho stanu, to nepřichází v úvahu vůbec big_smile. Chrápe ve všech polohách, ale kdyby jen monotónně chrápal, on se občas i zalyká a rozkašle a dusí - já kolikrát vyletím, že budu volat záchranku big_smile. On chudák, schválně večer usíná v obýváku u TV, abych mohla já v ložnici usnout dřív, než přijde se svou motorovkou on. V noci už mě to tak nebudí, ale před tím usnutím nebo nad ránem... to je maso big_smile. Už jsme si říkali, že musíme zkusit nějakou kliniku nebo tak něco... Naštěstí se neuráží, když ho z ložnice vyhodím (před nějakou mojí zkouškou nebo důležitým jednáním) nebo spím někdy u dcery v pokojíku... Nedokážu si představit dovolenou pro nás 3 ve třílůžkovém pokoji big_smile.

Není tady

 

#21 1. 8. 2008 22:50

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Re: Chrápání

A taky vám ten chrápající manžel nadává,že na něm věčně něco vydíte a pořád se vám něco nelíbí atd.....   dumbom


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#22 2. 8. 2008 8:30

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Chrápání

Ne, to ne, můj manžel se nám za svoje chrápání omlouvá. smile

Není tady

 

#23 3. 8. 2008 21:07

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Re: Chrápání

Tak to se mᚠ- mě ještě vynadá,že ho budim a jestli se mi to nelíbí tak mám smůlu.Když jsme se seznámili pořád večer něco vrzalo a já všude hledala myš a on to manžel skřípal zuby.Ze skřípání přešel na chrápání  sad  a můžu říct,že to skřípání bylo snesitelnější!


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#24 4. 8. 2008 11:44

IlonaN
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 239

Re: Chrápání

Mě trochu pomohlo to, že jsem ho v noci natočila. Pak koukal a uznal, že je to fakt děsný. Chrápaní se tím neovlivnilo, ale dalo mi možnost, aby opravdu pochopil, proč v noci balím peřiny a jdu spát jinam. Někdy to přežiji i se špunty.
Jenže v tvém případě: špunty nemůžeš a zřejmě ani do jiných místností kvůli místu nelze jít.... Takže těžko radit.
Jenom bych zkusila obrátit strunu a říct, že se nevyspíš ty a že je tedy dost sobecký, když se nesnaží vyjít vstříc nějakým řešením....

Není tady

 

#25 4. 8. 2008 18:18

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Chrápání

Já už jsem všechen boj proti chrápání vzdala    kapitulation koupila jsem si v lékárně špunty do uší a ted at začne klidně válka      lol


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů