Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#226 6. 8. 2014 15:19

novottom
♥------
Registrovaný: 14. 3. 2013
Příspěvky: 20

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

novottom napsal(a):

Ahojík, původně jsme o látkových plenách nechtěla ani slyšet, ale známí mi koupily na zoušku a musím říct přesvědčili měsmile Nakoupila jsem si sady na:

http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/

A to musím ještě podotknout, že jsme byla přesně ,,ta maminka" která v žádném případě nebude prát další věci navíc atd:D..rpostě jinak trochu lenoch, všechno si snažím co nejvíce usnadnit.smile

Není tady

 

#227 25. 10. 2014 21:31

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

Já jsem začala používat plenu AIO od gaga´s plen a nemůžu si to vynachválit.Snadno se obléká,do kalhotek jenom vložím plenu(do nepromokavé kapsy)a nastavím gumičky kolem stehýnek(ještě nikdy mi neprotekla)řekla bych že je to mnohem lepší alternativa klasických látkových plen.

Není tady

 

#228 26. 10. 2014 8:31

Listicka
♥------
Registrovaný: 29. 9. 2012
Příspěvky: 16

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

Myslíš tyhle? http://www.gagapleny.cz/gagapleny/eshop … NY-AIO-New
Měla jsem dřív ty bez gumiček, u kamarádky jsem viděla ty gumičkové a vypadají parádně, taky si je hodně pochvaluje:supr:



Tichoucka napsal(a):

Já jsem začala používat plenu AIO od gaga´s plen a nemůžu si to vynachválit.Snadno se obléká,do kalhotek jenom vložím plenu(do nepromokavé kapsy)a nastavím gumičky kolem stehýnek(ještě nikdy mi neprotekla)řekla bych že je to mnohem lepší alternativa klasických látkových plen.

Není tady

 

#229 10. 11. 2014 21:02

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

Ano přesně ty myslím. Ty gumičky jsou právě velká výhoda, tím že se dají nastavovat tak není potřeba kupovat novou plenu když miminko povyroste, plus teda to že mi vážně neprotíkají. A kdybych ještě k tomu měla spočítat kolik jsem ušetřila tím že nemusím neustále kupovat jednorázovky...

Není tady

 

#230 10. 11. 2014 21:12

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

Jak vidím, tichoucka se nám naklonovala a domcuskou vesele plní babinet reklamou.
Fakt ti to není blbý? roll


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#231 20. 1. 2015 10:15

AllčaV
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2014
Příspěvky: 88

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

Těch stránek o látkových plenách je hrozně moc, ani se mi nechtěli některé číst. Zkušenost s látkovkama ještě nemám, ale brzy mít budu. U prvního mimča jsem na to byla líná, teď už to vidím jinak. A rozhodnout se mi pomohl hodně tady ten článek http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/ Všechno je v něm pěkně a jasně napsané. Sice se mi to asi finančně nevyplatí tolik, třetí dítě neplánuji, ale třeba je využije potom některá s kamarádek, nebo švagrová :-)

Není tady

 

#232 20. 1. 2015 15:25

petrulec
♥------
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 9

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

Tajy nás brzy čeká rozhodování s plenami. Uvidíme, ještě jsme se k nim nadobro nepřiklonili...

Není tady

 

#233 8. 4. 2015 11:49

RencaTupa
♥♥-----
Registrovaný: 12. 3. 2015
Příspěvky: 97

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

Já čekám první miminko, a o používání látkových plen teda zatím moc neuvažuju. Hlavně se mi zdá ta počáteční investice dost velká... Ale chci se zeptat, jestli v případě, že používáte jednorázové plenky, využijete i ty obyčejné,  Moje mamka mě totiž pořád nutí, a si nějaké pořídím, ale já nevím... Anebo jste si koupili jen pár látkových plen s obrázkama a hotovo?
Díky.

Upravil(a) Moderátorka (10. 4. 2015 10:27)

Není tady

 

#234 22. 4. 2015 10:45

Šípěnka
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2015
Příspěvky: 57

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

Já jsem měla schované ještě nějaké pleny po mě a po sestře, a využila jsem je dost, i když jsem pro mimi používala jednorázovky. Hodí se ti pořád - pod hlavičku, na utírání slin, dávala jsem to i na přebalovací podložku, aby to bylo příjemnější. Ty s obrázkem jsem dávala do kočárku proti slunci, slunečník na kočárek je totiž na nic :-(
Jestli žádné nemáš, určitě si jich pár pořiď, využiješ je. :-)

Není tady

 

#235 28. 5. 2015 11:19

AllčaV
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2014
Příspěvky: 88

Re: látkové pleny - jak na ně (aneb manuál pro začátečníky)

Já jsem se rozhodla podle toho co jsem se dočetla na www.pop-in.cz Je fakt že každému vyhovuje něco jiného. Znám spoustu lidí co jsou mylně informovaní o látkových plenách a co se ceny týče vyjdou opravdu levněji

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů