Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 7. 2008 13:20

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Kamchi já mám převařenou horkou vodu v termosce a vedle převařenou vychladlou na naředění a mlíko je hotopvý za chviličku

Není tady

 

#27 18. 7. 2008 13:21

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

delfi: jo tu savicku pripominajici prso mam taky(od mamu) - plossi a mekci nez avent, tu nebrala vubec... ja z lahve davala moje mleko, kdyz jsem musela nekam odjet a nemohla malou mit u sebe, a nebo cajik ve velkych vedrech.

Není tady

 

#28 18. 7. 2008 13:21

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Petruš: aha, no ja se v tom tolik nevyznam, tak prave nevim...

Není tady

 

#29 18. 7. 2008 13:24

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Kamchinka napsal(a):

Petruš: aha, no ja se v tom tolik nevyznam, tak prave nevim...

hodně čtu že někdo napíše "mam připravený mlíko a dítě ho vypije" a taky se nad tim pozastavuju, protože za prvé musí být teplý a za druhé má být vždy čerstvý, tak nevim... hmm

Není tady

 

#30 18. 7. 2008 22:09

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Spanelsko
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 5899
Web

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Joo holky vim o cem pisete, Maxikovi je 11 mesicu stale je kojenej a do minuleho tydne se budil kazdou hodinu a kdyz jsem k nemu nevstala, stoupnul si v postylce a rval "mamaaaaaaaa"! Bylo to uz opravdu neunosny a trvalo to tak od pateho mesice. A vite co jsem udelala...mela jsem to udelat uz davno, ale dokud clovek jeste trosku muze...drzi a jde dal. Maxik sel do sveho pokoje, zadne spani u maminky, zadne kojeni kazdou hodinu. Cekala jsem, ze to bude prvni noc nasup, ale on me prevez, vzbudil se jen jednou za celou noc!!! A dalsi noc zase, ja se konecne vyspala. Proc jsem to neudelala uz driv???

Není tady

 

#31 18. 7. 2008 22:14

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Dzahilo stalo se nám přesně to co popisuješ, už spal celou noc a kolem 4 měsíce se najednou začal pořád budit a řvát jako tygr, týden jsem střídavě kojila nebo podávala dudlík a po týdnu totálního vyčerpání jsem řekla že končím a nic mu prostě v noci nedala. Trvalo dva dny než se naučil usnout bez pomoci (bez prsa a dudlíku) a od té doby spíme celou noc a jsem moc spokojená a prcek evidentně taky cool kdybys chtěla detaily písni SZ, už jsem to tu popisovala snad stokrát roll

Není tady

 

#32 18. 7. 2008 22:49

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Holky myslíte, že odsunutí do vlastního pokoje může fungovat i u staršího potomka ?? Jako třeba u našeho ?? smile

Já už  z ní totiž kukám...co byla teď nemocná a měla horečky, dávala jsem jí pití i v noci a teď se mi už skoro týden budí každou hodinu a řve ČAJ !! Dávám jí už jen vodu, ale je jí to fuk, chlemtá i to..hlavně že to teče. dumbom
Včera jsem chtěla vytrvat, odsunula manžela vedle do pokoje. Pití jsem jí nedala, malá se probrala a 4 hodiny nespala a vyváděla v postýlce !!
Na to fakt nemám...pak už jsem jí napít dala, ale stejně usnula AŽAŽ mad


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#33 19. 7. 2008 14:18

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Spanelsko
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 5899
Web

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Pinky zkus to, za uchovani zdraveho rozumu to stoji, horsi nez to mas uz to nebude. Me dokonce dneska spal Max az do rana bez prestavky. Sice se 2x vzbudil, slysela jsem jak trosku vzlyka, ale za chvili prestal a usnul znova. Spal od pul devate vecer do pul osme rano, to je tak krasny. 11 mesicu jsem se takhle nevyspala, vsichni co nespite, si umite predstavit jak z toho mam radost, zdolali jsme takovy maly mont everest lol

Není tady

 

#34 19. 7. 2008 18:45

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Dzilo, Cekancina metoda opravdu funguje, byli jsme na tom stejne a do tri dnu se to krasne spravilo, tri dny vydrzi jak manzel tak i sousede a uprimne, nedokazu si predstavit,ze bych se v noci nevyspala. Od pateho mesice spime od pul devate do plus minus pul osme, byly tam horsi noci,ale to byly zoubky, jinak haja bez place, take se sem tam v noci vzbudi, chvili si povida,pak se prituli ke svemu spacimu medvedovi a haja dal,takze mohu jen a jen doporucit pana Estvila o Detske nespavosti. Deti se musi naucit usinat, neumi to a nejlepe bez neci pomoci. Od ctvrteho mesice deti v noci hlad nemaji. Je normalni,ze se deti v noci budi,protoze po pulnoci se stridaji faze spanku a to deti uz nespinkaji tak tuze,takze se mohou vzbudit,ale vetsina knize pise,ze je to normalni tak 2x - 3x za noc.  Drzim palecky.

Upravil(a) Slniečko (19. 7. 2008 19:15)


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#35 19. 7. 2008 19:59

bensi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 9. 2006
Příspěvky: 2018

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Ahojky, no každé dítě je jiné, metoda vyřvání funguje, ale podle mne existují jiné metody. Já si z toho vybrala tu potřebu rituálu a pevného režimu a zvládli jsme to i bez pláče. Chce to důslednost a jít po malých krocích, ale jde to.. pokud tě to zajímá, písni, napíšu víc..

Není tady

 

#36 19. 7. 2008 21:32

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Doporučuji odsun do svého pokoje. U nás to zafungovalo a funguje. Je ve svém, má svůj klid, my také a jsme spokojeni všichni. Trvalo asi 14 dní než se srovanala a vydrží spár celou noc, ale stálo to za to vydržet.
Pinky jdi do toho, zavel ODSUN!!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#37 19. 7. 2008 21:34

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

jsem taky pro odsun do svého, ale i tak to chce pevné nervy a s novým pokojíkem zavést i nový režim. V noci se spí a nepije wink

Není tady

 

#38 19. 7. 2008 23:14

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

V srpnu se vrhnem na úpravu nového pokojíku A ZKUSÍME TO wink

Ládi, dám na tebe a zkusím to, když to fungovalo u Verunky stolt Pamatuju, že ta ti dávala se spaním taky pěkně zabrat, že ??

Čekanko...já nejsem zase až tak proti napití se v noci. Ale všechnoo má svoje meze. Já mám taky vodu u postele a někdy piju, pááč mám děsnou žízeň. A taky mívám kašlavky, takže držet o žízni nikoho nebudu. Tobě se jako nikdy nestane, že se vzbudíš a musíš se jít napít ?? wink Že by paní dokonalá ?? tonguegloria
Malá usíná od malinka sama, jak poobědě, tak i večer, to je rituál, kterej jsme zvládli bez problémů a zavedenej jsem ho měla a mám u třech dětí. Takže si dovolím tvrdit, že režim máme a máme i jedno dítě náskok big_smile
To pití s vymklo až teď, co 5 dní hicovala jako kamínka. Dávali jsme pít a pít, jen abysme neskončili na kapačkách. Hrůza !!!
Teď už se budí míň, ale na můj vkus ještě pořád hodně.
Mám limit..... 100ml slabého čajíku nebo vody na noc a přes ten prostě nejdu. Když to šlo celou dobu před nemocí, tak to půjde i teď rock

Díky holky hjarta

Upravil(a) Pinky (19. 7. 2008 23:16)


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#39 20. 7. 2008 8:38

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Pinky tak do dokonalosti mám teda hodně daleko tongue a samo, že se mi stane že se jdu v noci napít, zrovna dneska jsem hltala celou noc vodu páč se mi včerejší popíjení vymklo z kontroly vissla ale stane se mi to tak jednou dvakrát do měsíce a ne každou noc několikrát gloria to samé si myslím je u prcka, když jsou vedra a budí se, nic proti pití, ale v nějaké snesitelné míře. Sama píšeš že ti to vadí a zároveň proti tomu nic nemáš, těžko říct jak to pobírá dětská hlava že jednou dostat napít může a třikrát už ne roll ze zkušenosti vím, že podáním prstu prcek ukousne celou ruku...... ale zkus ten přesun, určitě se to zlepší, taky to buzení může být dozvuk těch horeček a samo se to zlepší..... ještě mě napadlo, co zkusit změnit pítko/lahvičku na noc, aby to noční pití nebylo tak příjemné a třeba se nebude budit tak často, nevěřím totiž, že má celou noc žížu roll spíš už je zvyklá že když se vzbudí, dostane cucnout......

Není tady

 

#40 20. 7. 2008 10:38

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

takze kdyz se mi budi mala v peti mesicich trikrat za noc, a vstava v sest, pul sedme, tak je to normalni, nebo se to jidlo da odbourat? co myslite?

Není tady

 

#41 20. 7. 2008 10:44

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Kamchi někdo ti tu napíše že to je normální a nemᚠto řešit, někdo že se to dá odbourat. Já jsem pro druhou variantu a čím dřív tím líp wink

Není tady

 

#42 20. 7. 2008 11:06

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

čekan: ale jak... ja ji nemuzu nechat hejkat po nocich:( hlavne ona je hysterka a jak se ji neco nelibi rve tak, ze to slisi i sousedi - a bydlime v  baraku. s nami v dome bydli jeste tchyne a tchan, nemuzu ji nechat hejkat:( tak nevim prave jak na ni.... zkousela jsem proste osidit dudlikem a tak, ale proste ona chce jist... jak ji to prso dam, hlta jak zjednana...

Není tady

 

#43 20. 7. 2008 11:11

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Kamchi jo jo, je to těžký, ale třeba se to samo zlepší postupně s přidáváním příkrmů, pokud bys chtěla něco řešit radikálněji, musela bys na to připravit všechny okolo a hlavně mít jejich podporu. Já taky informovala sousedy že bude pár dní kraválu a ten teda dvě noci fakt byl, od té doby pohoda. Ještě ale nemáme zuby, třeba se nám to se zoubkama taky zhorší, uvidíme tongue

Není tady

 

#44 20. 7. 2008 11:25

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

tak ja vyckam jeste co udelaji prikrmy.... zaciname s nimi na konci prazdnin

Není tady

 

#45 20. 7. 2008 11:38

bensi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 9. 2006
Příspěvky: 2018

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Kamchi, pokud opravdu pije, jak o zivot, tak ma proste hlad a moc s tim nenadelas. Prikrmy pomohou, ale mnohem pozdeji nez myslis. Az tak po mesici se to trochu projevi, mne zacal poradne prcek jist az ted, si to predstav. Jsou deti, co ji pres den, a ty, co ji v noci. Kamaradcina stejne stara holcicka se nebudi v noci, pres den koji co hodinu.. to by mne slehlo big_smile

Není tady

 

#46 20. 7. 2008 11:56

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

no tak mala ji porad po trech hodinach... pres den, v noci, no v noci nekdy dele... malicko.... ale vis, jde o to, ze ona dva mesice spala celou noc....
no uvidime, ale zkousela jsem i kasi a nepomohla:(

Není tady

 

#47 20. 7. 2008 14:45

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Kamchi vydržaď, jde o období, bude líp. To ještě jde po třech hodinách, já vám, je to na palici, ale fakt to ještě jde. Naše Verča se budí ještě teď kolikrát dvakrát třikrát za noc, ale já ji dám jen dudák  a je klid, pití nic takového nevyžaduje. Co mám kámošku a má stejně starého kluka jak ty Verunku, tak kojí stejně jak ty. Je to boj s těma miminama, ale vydrž!!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#48 20. 7. 2008 15:04

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Ládi: je, opravdu clovek dokud miminko nema, nevi do ceho pujde.... jak jsem si bláááhove myslela po porodu, tak to nejhorsi mam za sebou, co??? omyl:).... a pak me dorazi pritel, ktery mi na muj povzdech ze bych sla spat ze jsem utahana(v pet) rekne, z ceho ty jsi utahana? ....

Není tady

 

#49 20. 7. 2008 16:01

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Kamchi, já si taky myslím, že malá je ještě pořád maličká, na to abys ji něco odnaučovala. smile
Myslím, že se to spraví samo..minimálně do půl roku bych to vůbec neřešila a pak se to upraví, uvidíš.

Čekanko,, já jsem to asi blbě napsala.... malá do 9ti měsíců ještě nad ránem jedla....neřešila jsem to, nechala toho sama. Já byla ráda, že to mlíko do ní vůbec dostanu, alespoň ve spánku, takže jsem jiv tom více méně i podporovala. Prostě jednoho dne absolutně odmítla mlíko večer a pak i v noci. Jenomže byla na tu dobu buzení už tak zvyklá, že se prostě sem tam vzbudila a chtěla napít. Tak jsem to nehrotila, prostě jsem jí dala ošizený čajík a nebo jen trochu vody. Napila se a spala dál. Mám postýlku vedle postele, takže mi to bylo jedno.
Někdy jsem jí ani napít nedávala, prostě dala jen cumel. Chci tím říct, že noci jsou jednou horší a jednou zase lepší. Zuby, horečky, nadýmání...všechny to přece známe tongue
Takže nechápu, to jak píšeš, že je dítě zmatený, když jednou napít dostane a pak zase ne!! Já ji přece napít dám, to je mi fuk, chápu, že může mít žízeň....nebudu ji upírat pití nebo dudel, ale určitě jí nebudu trpět ječení a scény, že chce po hodině pít a háže po mě dudlíka dumbom To už je prostě na palici a evidentně se mnou jednoduše mává, smrádě jedno reta
Prostě chci, aby to bylo jako dřív....1-3x k ní klidně vstanu, pohladím, pokud bude mít žízeň dám trošku napít...ale chci se JEN A PROSTĚ ZBAVIT TOHOTO NOČNÍHO TERORU,kterej začal před 14ti dny.
No, ale už je to trochu lepší.....snad se to dostane do normálu tak nějak samo. wink
Ale přesun do pokojíku určitě zkusíme. Jen pořád váhám, jestli pořídit postel se zábranou nebo ještě přestěhovat postýlku.
Nevím, jestli jít do jedné velké změny nebo nejdřív zkusit jenom nový pokojík, kde bude sama, ale ve své postýlce roll
Ládi, kdy jste vy stěhovali Verunku do pokojíku ?? A má postel nebo postýlku ??

Upravil(a) Pinky (20. 7. 2008 16:04)


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#50 20. 7. 2008 16:23

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: pomoc,syn se budí v noci každou hodinu

Pinky u mých kluků - obou - to bylo a je tak, že jakmile jen naznačím že by v noci mohli "něco" mít, do týdne k nim vstávám co hodinu, každej prcek je jinej, ale moji vyčůránci prostě okamžitě na noční servis reagují tak, že ho vyžadují víc a víc..... tak jsem myslela to, že nemusí chápat proč někdy v noci něco dostane a někdy ne, ale třeba se to opravdu srovná, po nemoci to fakt může nějaký pátek trvat....

My dávali staršího do velké postele až ve dvou letech, sám v pokoji byl od osmi měsíců v malé postýlce a proběhlo to naprosto v pohodě.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů