Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

#1 16. 7. 2008 19:39

Dominika 22
♥♥-----
Registrovaný: 2. 9. 2007
Příspěvky: 32

Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Milé babinetky, tak mě napadlo, když včera můj přítel sledoval večerní televizní program, kolik lidí tráví večery u televize?? Jak moc koukáte na televizi???Jaký čas věnuje drahé velké bedně vaše drahá polovička? A jak často se posadí vaše děti před televizi?
Píši proto, že mi připadá, že až moc času trávíme u blikající věci a mohli bychom dělat tolik užitečných věcí. Já osobně televizi moc nesleduju, zprávy a nějaký film u žehlení nebo když vařím. Filmy na které se dívám v klidu bez činnosti si pečlivě vybírám. A jak jste na tom vy? Jaký film je vᚠoblíbený? U mě vedou Pelíšky !!!!

Upravil(a) Dominika 22 (16. 7. 2008 19:40)

Není tady

 

#2 16. 7. 2008 19:59

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Tak mi máme televizy jako naprostý relax když děti usnou,ale nekoukáme na program,ale pouštíme si filmy jsme ujetý na takový jako román pro ženy,samotáři,na samotě u lesa,slunce seno..,atd. ale co  mě napprosto dostává jsou nPelíšky Knoflíkáři apod. na to koukáme velmi často a pak co kdo půjčí Piráty atd.ale to jen tak..neni nad českou klasiku Bohúše a tak....
Tv zapínáme ve 20hod a kolem 22 hod je už zas vypnutá..ale jinak si to zas vychutáváme pořádný zvuk pěkný velký obraz a něco na zub....taky pak vypadám ...usch


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 

#3 16. 7. 2008 20:58

han
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 195

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

U nás je horší žrout PC.Občas mi připadá,že TV je u nás jen jako kulisa.Pelíšky já taky miluju,vůbec na českou tvorbu jsem ujetá.Mám moc ráda filmy s Macháčkem.Pamětnický filmy v sobotu na Nově.A pohádky.

Není tady

 

#4 16. 7. 2008 23:52

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Televizi nemáme, takže 0. Filmy si pouštíme na počítači. Občas, určitě ne každý den.

Není tady

 

#5 17. 7. 2008 0:21

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Až moc na můj vkus, kdysi to byla kulisa, abych se doma nebála sama, dnes už mi vadí. Hlavně ranní vysílání, šílím, když dítě zapne, já hned vypnu.
Já osobně pamatuji v jiném, než českém vysílání pondělí, kdy vysílání vůbec nebylo a i ostatní dny se vysílalo omezeně. Jo, zřout času. Ale třeba kdysi jsem utíkala z reality života právě tak, že jsem bud četla nebo koukala na něco v tv nebo šla do kina v tu dobu jsem zapoměla na čas a neviděla a neslyšela nic jiného, než to, co se právě dělo.
Znám ale i nemocné lidi..žekla bych tvhokoliky...čumí na cokoliv, co tam je.
Prostě hodně času,který by se dal ztrávit jinak, hlavně večer.

Není tady

 

#6 17. 7. 2008 2:54

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

My televizi jako tu bednu mame, ale nemame zadne pripojeni na vysilani jako cable nebo satelit, takze ji pouzivame jen na sledovani DVD.
A ty peclive vybirame. Ja osobne jsem narocnejsi nez muj pritel, kolikrat on se na neco zacne divat a me ten "material" prijde jako ztrata casu, tak jsi jdu cist, neco studovat nebo se psem okolo bloku.
Ale jestli se u nas neco sleduje 2x - 3x tydne, tak to je moc. Nekdy si nic nepustime jak je tyden dlouhy.
Jeste bych chtela podotknout, ze u nas neexistuje, aby si dcera jen tak nejaky film pustila. Mame vytycene hranice. Tak same s pocitacem. Vzdy se pta. A my muzeme mit prehled kolik casu travi  s temito "nerady".

Není tady

 

#7 17. 7. 2008 6:33

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

U nás jak kdy, máme Digi TV a manžel se dívá na sport, já většinou sedím u PC a u televize vždycky čtu, odjakživa se neumím dívat na TV bez čtení knížky...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#8 17. 7. 2008 7:16

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Já se v poslední době dívám v televizi akorát na zprávy. V neděli dopoledne ještě někdy kouknu na Kalendárium a Toulavou kameru a občas na Spectru nebo podobných programech nějaký dokument. Úplně mě přestalo bavit koukat na filmy, i když do kina jdu ráda, a tzv. zábavné pořady jsem nesledovala nikdy.

Není tady

 

#9 17. 7. 2008 7:45

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Bety napsal(a):

U nás jak kdy, máme Digi TV a manžel se dívá na sport, já většinou sedím u PC a u televize vždycky čtu, odjakživa se neumím dívat na TV bez čtení knížky...

Tak to máme stejný! Já nevydržím jen koukat na tv, musím u toho vždy něco dělat - buď u pc nebo taky číst apod.

Není tady

 

#10 17. 7. 2008 8:06

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Tv jsem asi 3 roky něměla. Teď jsem dostala starou od známého. Takže dohromady max 4 hodiny týdně.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#11 17. 7. 2008 8:08

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Barborka napsal(a):

Bety napsal(a):

U nás jak kdy, máme Digi TV a manžel se dívá na sport, já většinou sedím u PC a u televize vždycky čtu, odjakživa se neumím dívat na TV bez čtení knížky...

Tak to máme stejný! Já nevydržím jen koukat na tv, musím u toho vždy něco dělat - buď u pc nebo taky číst apod.

To já jsem pravý opak, nemůžu číst u TV, nesoustředila bych se. Když čtu, tak v tichosti a klidu, většinou až večer v posteli.
A jinak Tv: přes léto velmi málo, v zimě častěji, ale vždy až večer nebo přes víkend, páč jinak není čas.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#12 17. 7. 2008 8:09

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Klubko napsal(a):

Tv jsem asi 3 roky něměla. Teď jsem dostala starou od známého. Takže dohromady max 4 hodiny týdně.

Nojo Klubajs, ty ji ani nepotřebuješ, páč seš hyperaktivní člověk big_smile


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#13 17. 7. 2008 8:15

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

dixina napsal(a):

Klubko napsal(a):

Tv jsem asi 3 roky něměla. Teď jsem dostala starou od známého. Takže dohromady max 4 hodiny týdně.

Nojo Klubajs, ty ji ani nepotřebuješ, páč seš hyperaktivní člověk big_smile

To mᚠrecht. Já jí zapínám ráno na 10 minut, abych slyšela zprávy a koukala se co na sebe. A pak buď na nějaký diskusní pořad nebo zase zprávy. Občas si vyhlídnu nějaký film, spíše večer, ve filmovém klubu a chci se dívat. Jenže na 99¨% do toho příjde něco, čemu dám přednost.(přátelé, kino, spánek, práce atd.)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#14 17. 7. 2008 8:42

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

taky neumim jen koukat na televizi...když se fakt chci podívat na nějakej film tak u toho musim aspoň vyšívat lol
dřív jsem hodně pouštěla tv jako kulisu, ale poslední dobou si radši pustim hudbu


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#15 17. 7. 2008 8:44

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Někdy jsou jen taky 4 hodiny, záleží na programu, a jestli někam nejedeme s manželem. Jelikož jsem na mateřské dovolené tak se dívám tak 6 až 7 hodin denně, manžel tak 4 hodiny.

Upravil(a) topazio (17. 7. 2008 8:53)

Není tady

 

#16 17. 7. 2008 8:50

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

to je hroznej čas pro mě topazio....čtvrtka dne...hůůů


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#17 17. 7. 2008 8:52

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

ráno tak 2 hodiny, a pak večer od 18h, jinak dopoledne na tv nekoukám, a ani dopoledne, a když sem chodila do práce, tak to byli ani ne 2 hodiny,

Není tady

 

#18 17. 7. 2008 10:38

x256987
Host

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

V podnájmu na studiích jsem TV neměla a nechyběla mi, co bydlím s přítelem, tak je puštěná hodně, máme obývák spojený s kuchyní, takže jako kulisa při všemožných domácích pracích... Kolikrát ale nejsem schopná na žádném kanálu najít něco, co by posloužilo třeba jen jako ta kulisa, to potom vytahuju DVD s filmy jako Vesničko má středisková nebo Marečku, podejte mi pero. Knížky čtu v posteli a v tichosti, u TV čtu noviny a časopisy a luštím sudoku. V sobotu dopoledne přijdu z nákupu, uvařím si kafe, vylovím z tašky čerstvý croissant nebo koblížek, Lidovky, MFD a něco barevného k tomu, pustím si TV a dvě hodiny na mě nikdo nesmí mluvit tummenupp

Co v Tv miluju jsou detektivky, hlavně Vraždy v Midsomeru, ty si nahrávám na video a koukám na ně víckrát, bo to napoprvé a leckdy ani napodruhé obvykle nepochopím big_smile taky Poirot nebo ty dvě zahradnice.

 

#19 17. 7. 2008 10:41

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Máme digitál asi tak 80 programů, ale radši taky vytáhnu dvd s nějakým moc pěkným českým filmem, a pustím si ho. V tv seriály nemusím.

Není tady

 

#20 17. 7. 2008 11:12

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Sleduji Primu a Novu. Na nich se dívám na zprávy a potom tv nechám běžet tak hodinu, někdy to sleduji, někdy si při tom čtu nebo něco dělám. Chodím brzy spát a tak filmy co bych ráda viděla ( a ty jdou vždy pozdě) nikdy nevidím. Tv je pro mě dost kulisa. Kdysi jsem měla přes sto programů a nakonec jsem to zrušila neb jsem se na to nedívala.

Není tady

 

#21 17. 7. 2008 11:18

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

No nedávno jsme se chytili s manželem. On přišel s tím, že chce satelit, kde prý chytí nepřeberný množství programů.... Vtip je v tom, že on se dostane k televizi tak kolem půl devátý večer a do hodiny usne, takže k čemu by mu byl satelit. Já televizi pouštím jen ráno v 6 hodin než odcházíme z baráku, aby jsme nasáli nějaký informace a potom taky až večer na Zprávy. Málokterý film vidím celý, jasně ale vedou český filmy od Svěráka nebo např. Pelíšky, Musíme si pomáhat atd. to fakt neusnu. Poslední týdny si dělám čas na Manželské etudy, ty si tedy hlídám, aby mi neutekly a už se taky těším na Výměnu manželek, pokud nějaká bude.


Iveta X

Není tady

 

#22 17. 7. 2008 11:21

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Já většinou sleduji zprávy na Nově nebo ČT 24.

Není tady

 

#23 17. 7. 2008 11:39

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Doma televizor mám, pouštím si ráno Dobré ráno, než jdu do práce, a večer zprávy. Nastuduju program a na DVD si nahrávám filmy, Filmový klub a tak, vyjde to tak na dvě věci týdně. Podívat se stihnu na jednu věc týdně, takže mám silný skluz.
Teď jsem na čtvrt roku mimo, ráno ke snídani si pustím obdobu Dobrého rána, večer nic, mám z celého dne v cizím prostředí hlavu jako škopek.
Takže v Česku denně půl hodiny až hodinu (ale není to sezení před TV a její soustředěné sledování, když mi půl roku nefungoval obraz, ani to nevadilo), teď asi dvacet minut ve všední den, o víkendu nic.

Není tady

 

#24 17. 7. 2008 11:52

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

TV pouštím, jak přijdu domů, kvůli zvukové kulise... sad  Jinak z našich programů sleduju zprávy, Zahrada je hra, Toulavou kameru apod... Máme kabelovku, takže skoro pořád sledujeme Viasat History, Spektrum, já často Zone Club - o vaření, předělávky bytů, pořady typu Vypadᚠskvělě , o cvičení a hubnutí..., někdy stanici ČS Film, když tam dávají naše staré filmy ze 60. let. Na HBO už se moc nekoukáme, furt tam opakují filmy dokola a nevalné kvality.

Není tady

 

#25 17. 7. 2008 11:54

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??

Koukám se na televizi když chci a fakt nevím, proč bych z toho měla mít nějaké výčitky. Ale odhadla bych to tak na 2-3 hodiny denně v průměru.

Oblíbený film - v poslední době třeba Sweeney Todd

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Televize a kolik s ní vy i vaše rodina ztratí času??
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů