Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 14. 7. 2008 22:28

Verunacek
♥------

Jakou barvu na obočí?

Ahoj,
ráda bych se zeptala, jakou používáte barvu na obočí a kde ji kupujete...poslední dobou se mi docela zalíbilo chodit nenalíčená, ale obočí mám hodně nevýrazné a řídké, tak bych si ho ráda nějak zvýraznila...Předem díky.

Není tady

#2 14. 7. 2008 23:22

bloncka
♥♥♥♥---

Re: Jakou barvu na obočí?

Ahoj, já používám už dlouho tuhle:

Není tady

#3 8. 4. 2010 14:51

alexiska
♥------

ahoj, já si obočí nebarvím, ale na řasy používám tuhle barvu http://www.krasa.cz/barva-na-rasy-a-obo … 15-ml.html , odstín přírodně hnědá, a ta by měla být i na obočí. aplikace je jednoduchá a vydrží hodně dlouho wink

Není tady

#4 9. 4. 2010 13:58

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Web

Dobrý den, barvy na obočí i řasy jsou na trhu k dostání od několíka značek. Mezi nejznámější patří Londa, Reflectocil, Combinal, ale je možné použít i přírodní Hennu. Ty první se míchají s peroxidem, ten je buďto v krému nebo tekutině. Pokud nebáte s použití,m profesionálních barev zkušenosti, myslím, že by Vám mohla nejlpe vyhovovat právě řada Reflectocil.
Pokud máte světlou barvu vlasů, ráda pro takové tyy žen kombinuji hnědou s malinkou dávkou světle šedé. Obočí je pak nádherné.

V lékárnách a drogeriích seženete pravděpodobně jen hennu, ale tu bych moc nedoporučovala. Výsledky jsou u těch ostatních barev přesvědčivější. Tyto značky jistě seženete v profesionálních obchdech s kosmetikou (mako, salvus) nebo na veletrzích.

Veronika

„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí