Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 7. 2008 13:15

Thal
♥------
Registrovaný: 13. 6. 2008
Příspěvky: 7

JAK DLOUHO BRAT HA

Ahojte! Jednou jsem od kamaradky slysela, ze je dobry vynechat HA napr. po 2 letech uzivani, aby se telo dalo trochu doporadku? Je to pravda?

Není tady

 

#2 12. 7. 2008 15:40

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: JAK DLOUHO BRAT HA

thal: no tak tady se ti urcite sejde vic nazoru, nekdo rekne - nebrat ji vube,c nekdo delat pauzy, nekdo ze je to jedno. Můj lekar mi rekl, ze je to jedno. Vím jen, že je dobré dát tělo do pucu před otěhotněním,ale taky prý to je jedno. nevím co je na čem všem pravdy...

Není tady

 

#3 12. 7. 2008 22:50

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: JAK DLOUHO BRAT HA

Thal napsal(a):

Ahojte! Jednou jsem od kamaradky slysela, ze je dobry vynechat HA napr. po 2 letech uzivani, aby se telo dalo trochu doporadku? Je to pravda?

Jo, tohle bývalo za dob mé mámy big_smile Jestli teda nemyslíš každoměsíční 7mi denní pauzu wink

Není tady

 

#4 13. 7. 2008 8:29

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: JAK DLOUHO BRAT HA

Jak dlouho brát HA?
Tak dlouho, dokud nechceš otěhotnět :-)
Takže když udělᚠpauzu, tak se pak nediv :-)
Já beru HA už hodně dlouho a téměř bez přestávky, a doktorka nic nenamítá.
A já na sobě žádný problémy z HA necítím...

Není tady

 

#5 13. 7. 2008 17:08

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: JAK DLOUHO BRAT HA

Moje dr. taky nic nenamítala a na moje časté mykotické záněty krčila rameny a psala masti sad Potom, co jsem vysadila, mi "zázračně" tyhle potíže zmizely. Někde jsem si přečetla, že HA ovlivňuje prostředí pochvy (přeci jen jsou to hormony) a že to může způsobovat ty kandidózy. Kamarádka měla totéž, navíc se ji začaly lámat vlasy, ničit zuby ... doktor jí řekl, co se prý diví, když bere víc než 10 let HA... Někdy si říkám, že ti doktoři jsou snad placení od toho, kolik receptů napíšou. A že HA neškodí, tomu už po své zkušenosti zkrátka nevěřím. I když jiná kamarádka říká, že brala 10 let a v pohodě....no, jen...nemůže otěhotnět a tak jí neustále dávají hormony v injekcích...tak nevím sad

Není tady

 

#6 15. 7. 2008 9:56

LOVERKA
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 70

Re: JAK DLOUHO BRAT HA

no ja som sa na tuto temu bavila s doktorkou a povedala mi ze to je jedno...mozem to brat aj 10 rokov vkuse a nic sa nestane.....len ak budem chciet mat dietatko tak po vysadeni HA si mam davat tak 3 mesiace pozor kym sa do toho pustime, lebo by mohli byt aj trojicky.....to je cas na stabilizovanie tela....


Všetko čo chceme je niekto kto nás bude počúva.

Franklin P. Jones

Není tady

 

#7 28. 7. 2008 14:37

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: JAK DLOUHO BRAT HA

myslim že někdo jí může brát 20 let a je Ok a někdo po pěti letech má různé problémy

Není tady

 

#8 12. 8. 2008 21:14

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: JAK DLOUHO BRAT HA

Eva36 napsal(a):

Moje dr. taky nic nenamítala a na moje časté mykotické záněty krčila rameny a psala masti sad Potom, co jsem vysadila, mi "zázračně" tyhle potíže zmizely. Někde jsem si přečetla, že HA ovlivňuje prostředí pochvy (přeci jen jsou to hormony) a že to může způsobovat ty kandidózy. Kamarádka měla totéž, navíc se ji začaly lámat vlasy, ničit zuby ... doktor jí řekl, co se prý diví, když bere víc než 10 let HA... Někdy si říkám, že ti doktoři jsou snad placení od toho, kolik receptů napíšou. A že HA neškodí, tomu už po své zkušenosti zkrátka nevěřím. I když jiná kamarádka říká, že brala 10 let a v pohodě....no, jen...nemůže otěhotnět a tak jí neustále dávají hormony v injekcích...tak nevím sad

Samozřejmě, že jsou placeni od kontraktu - tedy předepsaného a vybraného receptu!


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#9 12. 8. 2008 23:35

henrietta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 400

Re: JAK DLOUHO BRAT HA

Eva36 napsal(a):

Moje dr. taky nic nenamítala a na moje časté mykotické záněty krčila rameny a psala masti sad Potom, co jsem vysadila, mi "zázračně" tyhle potíže zmizely. Někde jsem si přečetla, že HA ovlivňuje prostředí pochvy (přeci jen jsou to hormony) a že to může způsobovat ty kandidózy. Kamarádka měla totéž, navíc se ji začaly lámat vlasy, ničit zuby ... doktor jí řekl, co se prý diví, když bere víc než 10 let HA... Někdy si říkám, že ti doktoři jsou snad placení od toho, kolik receptů napíšou. A že HA neškodí, tomu už po své zkušenosti zkrátka nevěřím. I když jiná kamarádka říká, že brala 10 let a v pohodě....no, jen...nemůže otěhotnět a tak jí neustále dávají hormony v injekcích...tak nevím sad

Moje sestřenice vysadila po deseti letech, že se pomalu začnou snažit o miminko a šup, byla těhotná snad z prvního milování po vysazení, takže bych řekla, že to opravdu působí na každého úplně jinak a doktoři sami nevědí, jen často reagují jak se jim to hodí pro tu kterou pacientku nebo jaké zkušenosti jim převažují a těžko odhadnou, jak to bude zrovna s námi.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů