Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 3. 2006 9:08

PIPINA
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: Anketa - holíte se ?

já se holím, protože je to fak alespoň pro mě  čistota, když vidím v létě někoho s těma drnama pod v podpaží orosenýma a děsně čpící tak je mi zle!!!! Hahaha

Není tady

 

#27 2. 3. 2006 15:30

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Anketa - holíte se ?

PIPINA napsal(a):

já se holím, protože je to fak alespoň pro mě  čistota, když vidím v létě někoho s těma drnama pod v podpaží orosenýma a děsně čpící tak je mi zle!!!! Hahaha

Souhlasím a mám úplně stejný názor.Ale jedna známá má alergii na jakýkoliv kov krom zlata a když se oholí tak jí oholená místa tak otečou že to raději vzdala.


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#28 3. 3. 2006 14:22

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Anketa - holíte se ?

Ahoj, já si holím vše kromě nohou - ty občas v létě (roste mi tam celke asi 5 chloupků). Ze začátku to byl trend, na intemních místech to bylo překvapení pro manžela a teď už je to pro lepší pocit.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#29 7. 3. 2006 23:21

jitta4
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 22

Re: Anketa - holíte se ?

Já se holím, protože mi chloupky vadí. Když jsem si oholila před asi 18 lety nohy a podpaží, okamžitě mě nadchla ta pohoda a ten pocit hladkosti. Tenkrát jsem byla jedna z mála. Dnes mě samotné vadí moje chloupky a když vidím chlupaté nohy nebo podpaží jiných žen, přijde mi to neženské. Musím říci, že se holím stopro kvůli sobě.

Není tady

 

#30 8. 3. 2006 12:18

carlo
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2006
Příspěvky: 83

Re: Anketa - holíte se ?

Ja se holim snad uz vice jak 20 let, klasicky ziletkou. Byla to uleva, kdyz jsem se zbavila tech chlupatych nohou. V diskusi ctu o damskem holicim strojku Braun Silk a Soft. Zajimalo by me, ci po holeni nejsou pupinky.

Není tady

 

#31 31. 3. 2006 20:46

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Anketa - holíte se ?

A na just se neholim. Jsem pozehnana, ziju v sustainable community na Floride, kde nikoho zadne trendy nezajimaji. Vlastne jedinymi trendy jsou tu bezpodminecna laska a tolerance. a nikdo tu nesmrdi, protoze se vsichni mejeme.

Není tady

 

#32 31. 3. 2006 20:55

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Anketa - holíte se ?

carlo napsal(a):

Ja se holim snad uz vice jak 20 let, klasicky ziletkou. Byla to uleva, kdyz jsem se zbavila tech chlupatych nohou. V diskusi ctu o damskem holicim strojku Braun Silk a Soft. Zajimalo by me, ci po holeni nejsou pupinky.

To bylo ode mně - nemám pupínky ani dcera ne, dcera měla problémy při holení žiletkou ale po tomhle strojku ne. Taky není pokožka vysušená.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#33 2. 4. 2006 19:37

Jirina
Host

Re: Anketa - holíte se ?

Prosim jaké žiletky používáte?Myslím tím jestli ty na jedno použití nebo ty dražší /kolem 200,-Kč/.A jaký je mezi tím rozdíl.Děkuji za odpověď smile

 

#34 3. 4. 2006 13:32

josé
Host

Re: Anketa - holíte se ?

sunyata napsal(a):

A na just se neholim. Jsem pozehnana, ziju v sustainable community na Floride, kde nikoho zadne trendy nezajimaji. Vlastne jedinymi trendy jsou tu bezpodminecna laska a tolerance. a nikdo tu nesmrdi, protoze se vsichni mejeme.

Respect a moja podpora

 

#35 4. 4. 2006 13:45

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Anketa - holíte se ?

Jo jo holím nohy strojkem a vše ostatní žiletkou.

Není tady

 

#36 28. 4. 2006 14:33

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Anketa - holíte se ?

Jirina napsal(a):

Prosim jaké žiletky používáte?Myslím tím jestli ty na jedno použití nebo ty dražší /kolem 200,-Kč/.A jaký je mezi tím rozdíl.Děkuji za odpověď smile

Já používám Gillette Venus a jsem naprosto spokojená! Koupila jsem ho za cca 400 Kč + asi 2 náhradní nástavce... Jeden nástavec vydrží asi půl roku a to se holím dost často... Je super, jestli si někdy přítelovi nebo manželovi kradla Mach3, tak je to přesně to samý big_smile!


cool

Není tady

 

#37 28. 4. 2006 15:48

maggie7
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 112

Re: Anketa - holíte se ?

Ahoj... já se holím, nohy- depilátor( siemens satin ice, je perfektní vřele doporučuju, na strojek se dá nasadit taková nějaká ochlazující věc a to je fajn smile ) na ruce používám vosk. ud koupím voskové proužky nebo jdu ke kosmetičce, podpaží klasika žiletkou...


Kdo je pritel, miluje, ale kdo miluje, nemusi byt přítetelem. Pratelstvi je vzdycky prospesne, zatimco laska casto zranuje. (Seneca Lucius Annaeus)

Není tady

 

#38 28. 4. 2006 21:09

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Anketa - holíte se ?

jojo holim a jedine co si neholim jsou ruce:)))Je aby se toho zas nekdo nechyt...ne prsa si neholim:)Holim si proste nohy potom ...... a podpazi:)


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#39 29. 4. 2006 20:56

Lení...lek
♥♥-----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 54

Re: Anketa - holíte se ?

Já se holím pravidelně každý den pod paží, nohy, ruce, a intimní partie, ty nechutné chlupy mě otravují !!!!!!

Není tady

 

#40 29. 4. 2006 22:47

chlupatice
Host

Re: Anketa - holíte se ?

Lení...lek napsal(a):

Já se holím pravidelně každý den pod paží, nohy, ruce, a intimní partie, ty nechutné chlupy mě otravují !!!!!!

No, kdyz na to mas cas.... yikes

 

#41 30. 4. 2006 11:55

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Anketa - holíte se ?

Lení...lek napsal(a):

Já se holím pravidelně každý den pod paží, nohy, ruce, a intimní partie, ty nechutné chlupy mě otravují !!!!!!

Tobě to tak rychle roste???


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#42 30. 4. 2006 12:37

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Anketa - holíte se ?

Lení...lek napsal(a):

Já se holím pravidelně každý den pod paží, nohy, ruce, a intimní partie, ty nechutné chlupy mě otravují !!!!!!

Každý den? Tak na to bych fakt neměla náladu big_smile


cool

Není tady

 

#43 6. 5. 2006 19:49

pampeliška
Host

Re: Anketa - holíte se ?

já používám na nohy a ruce depilátor, zbytek holím žiletkou-musím obdem chloupky mi rostou strašně rychle butter. Používáte na intimní místa elektrický hol.stojek? Je pak pokožka dokonale hladká? Zatím s tím nemám zkušenost, uvažuju o jeho koupi...

 

#44 30. 5. 2006 18:31

maggie7
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 112

Re: Anketa - holíte se ?

Ariesek67 napsal(a):

PIPINA napsal(a):

já se holím, protože je to fak alespoň pro mě  čistota, když vidím v létě někoho s těma drnama pod v podpaží orosenýma a děsně čpící tak je mi zle!!!! Hahaha

Souhlasím a mám úplně stejný názor.Ale jedna známá má alergii na jakýkoliv kov krom zlata a když se oholí tak jí oholená místa tak otečou že to raději vzdala.

může skusit třeba depilační krémy...


Kdo je pritel, miluje, ale kdo miluje, nemusi byt přítetelem. Pratelstvi je vzdycky prospesne, zatimco laska casto zranuje. (Seneca Lucius Annaeus)

Není tady

 

#45 30. 5. 2006 20:26

Texlin
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2006
Příspěvky: 916

Re: Anketa - holíte se ?

Já tedy ano. Nohy a podpaždí.


http://lilypie.com/pic/2009/07/11/WoD3.jpghttp://lb3f.lilypie.com/xT4ip2.png
http://lilypie.com/pic/2009/07/09/sU0t.jpghttp://lb1f.lilypie.com/nH2ep2.png

Není tady

 

#46 3. 6. 2006 23:16

geisha
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 382

Re: Anketa - holíte se ?

Ja se holim. Kvuli sobe. A libi se mi to i u muzu. Nemusi byt tedy tam dole jako holatko, ale tak 0 -2 cm je v norme smile U muzu je pak lepsi oralni sex big_smile a stejne to je asi muzi - zeny. Nejjednodussi je oholit uplne vsechno, ale carka je taky ok. Tam dole a v podpazi se holim el. holicim strojkem a nohy jsou nejlepsi ziletkou - jedine tam mi chloupky po ziletce nezarostou a nenaskacou pupinky - epilator vubec nemuzu)

Není tady

 

#47 4. 6. 2006 14:25

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Anketa - holíte se ?

pampeliška napsal(a):

já používám na nohy a ruce depilátor, zbytek holím žiletkou-musím obdem chloupky mi rostou strašně rychle butter. Používáte na intimní místa elektrický hol.stojek? Je pak pokožka dokonale hladká? Zatím s tím nemám zkušenost, uvažuju o jeho koupi...

Pavlač - strana 2 nebo 3 - pupínky po holení - je tam toho spoustu o elektrickém dámském holicím strojku. Holí všechno dohladka, a bez pupínků.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#48 1. 7. 2006 23:33

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Anketa - holíte se ?

Začala jsem se holit v 15 .letech v podpaždí-tedy před 23. lety a to nebyla žádná móda se holit, bylo to z praktického hlediska.Moc jsem se potila podpaždí, měla rudou kůži a žlutá trička v podpaždí. Ve 25.letech jsem pak začala i s nohama.


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů