Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 12. 1. 2006 10:39

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Anketa - holíte se ?

Věčně diskutovaná otázka - HOLÍTE SE ??

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#2 20. 1. 2006 10:28

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

Re: Anketa - holíte se ?

Tak já se holím a ne jen v obličeji, ale i v podpaží a zastříhávám a zaholuji si chloupky kolem přirození - nelíbí se mně, pokud mně lezou ven ze slipů, opravdu to není hezký, chlupaté nohy nemám, tak proč by něměly lézt chloupky ven.

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#3 20. 1. 2006 11:00

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

No, vzhledem k tomu, že jsem chlupatý po celém těle, omezuju holení pouze na vousy (částečně) a podpaží... smile Ale ta otázka asi směřovala na dámy, že? smile

Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

#4 20. 1. 2006 12:24

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

jasně že ano, musím říci, že když vidím na starých fotkách chlupy pod paží, musím se opravdu smát, na nohy a podpaží používám depilátor a na intimnější místa krém.
Myslím, že ta otázka už dávno nepatří jenom ženám.

http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

#5 20. 1. 2006 20:29

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Jasně že jo.Chlupy mě obtěžují!

Není tady

#6 22. 1. 2006 10:15

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Ano, a  mám kamarádku která tak nečiní a v létě když si dá tričko na ramínka  mi to není sympatické. A chlupy vážně nejsou příjemné.

Mája

Není tady

#7 22. 1. 2006 12:51

lenka.0323
♥♥-----

no určitě, chlupatá bych už dneska nevylezla, a to jich nemám moc, ale prostě v podpaží, nohy a samozřejmě kolem kalhotek to musí být - to se holím dámským el. strojkem a konečně nemám pupínky tak jak od žiletky, je to super. a hlavně nasucho.

Není tady

#8 25. 1. 2006 9:19

Marek_
♥♥♥♥♥♥-

A chlpy sú v neposlednom a možno v prvom rade nehygienické....

Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

#9 27. 1. 2006 10:45

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Ted jsem se uprimne zasmala. Pripomnela jsi mi totiz svou otazkou jdenoho pana na plovarne, ktery byl chlupaty od palcu az po usi, vcetne zad a nahore mel plesatou hlavu yikes))

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#10 27. 1. 2006 15:40

deves
♥♥♥----

Já se holím tak jak asi většina žen, nebo spíš kombinuji holení, depilační krém a epilaci, což je otrava a už asi půl roku se rozhoduju jakým způsobem to sjednotit

Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.

Není tady

#11 27. 1. 2006 18:18

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

add Zofie
lol lol lol SUPER rehtam se jak blazen. To je celkem zajimava teorie big_smilea

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#12 2. 2. 2006 11:42

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jasně, že jo :-)), klasika žiletka a mýdlo. Pravda teď v zimě, když nosím kalhoty a svetry to trochu flákám, ale v létě se holím obden.

Není tady

#13 2. 2. 2006 23:48

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Web

Dita.L napsal(a):

Ted jsem se uprimne zasmala. Pripomnela jsi mi totiz svou otazkou jdenoho pana na plovarne, ktery byl chlupaty od palcu az po usi, vcetne zad a nahore mel plesatou hlavu yikes))

no - to je jako ten vtip od Šípa: proč jsou někteří chlapi plešatí? protože hezký xichty potřebují dostatek místa... smile

jinak - taky se holím, kromě vlasů všecko smile

http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

#14 3. 2. 2006 14:38

lepista
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj, možná by bylo zajímavé dát do placu otázku " Neholím se. Vy také? A proč? Dnes mi přijde, že se holíme všechny a pánové nás konečně začínají také následovat. Pracuji ve firmě, kde je většina mužů a musím říci, že v létě jsem byla překvapena, kolik kuků od nás ( vzhledem k našemu oboru můžeme chodit do práce ve volnějším oblečení a tudíž při zdvižené ruce je vidět pod tričko) si holí podpaží.

Není tady

#15 3. 2. 2006 22:10

poblinka
♥♥♥----
Místo: Olomouc

no jasně....kombinace holení adepilace el.strojkem.....a musím dodat že i mí dva synátoří si vyholují podpaždí...

Není tady

#16 7. 2. 2006 14:08

M
♥♥-----
Místo: Plzeň

Můj přítel je krom zad chlupatej všude - asi by vypadalo divně, kdyby si oholil třeba jen podpaží. Jednou se musel kvůli lék. vyšetření oholit v intimních partiích a smála jsem se mu asi tejden smile. Ale je to čistotnej mužskej, takže mi to nevadí.

Marta

Není tady

#17 7. 2. 2006 16:34

Pešta
♥♥♥♥---

Když by se oholil celej chlap všude ,tak by se asi  za dva dny uškrábal a chtěla bych ho vidět jak se holí ob den. Jinak já se holím, beru to jako samozřejmost Jaké máte zkušenosti s depilačnímy voskovymi páskami, zarazilo mě ,že je na nich napsáno, že nejlépe to funguje, když máte chlupy dlouhé půl cm. To mám být do té doby jako opice jen aby to fungovalo?

Není tady

#18 7. 2. 2006 20:41

Karla
Host

Holím si nohy, podpaždí a okolo kalhotek. Poslední tři roky mám přítele, který má rád "bobra" tažke se zastřihávám ale neholím na intimních místech. Dřív jsem měla "čárku" .o)smile

#19 12. 2. 2006 15:23

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Depilátor Braun a předtím jsem se holila žiletkou, ale tu jsem nedávno vyměnila za dámský holicí strojek Braun Silk a Soft který lze použít na všechno a k žiletce bych se už nevrátila ani za nic! Takže Braun depilátor + Braun dámský holicí strojek - má i hlavici na zastřihování chloupků.

Strach je malá smrt...

Není tady

#20 18. 2. 2006 16:22

JB
Host

Ahoj, ja jsem zenska a holim se skoro vsude, je to docela fuska, hlavne v lete.
Holim se holicim strojkem, v lete si holim nohy ziletkou, jsou pak hladsi.
Chci se zeptat, jake je to s tim depilatorem... boli to hodne nebo ne a jak dlouho to vydrzi?

#21 18. 2. 2006 18:08

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec

Ahoj,já se holím taky a všude.Žiletkou.Loni jsem pod stromek dostala depilátor,byla jsem moc ráda,protože jsem si ho moc přála.Jaké však bylo mé zklamání,když mi po depilaci začaly chloupky zarůstat pod kůži.Strašně mě to svědilo a pak mi tam vyskákali pupínky.Depilace mě moc nebolela.Tak jsem se vrátila ke klasice-žiletce.

Není tady

#22 28. 2. 2006 22:26

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy

Já se taky holím. Ikdyž teď jsem rok s nikým nechodila, tak jsem to v intim. partiích flákala (přes léto jsem přirozeně pravidelně holila - nesnáším, když vylézají z plavek chlupy). Ale teď už se zase holím, obden, žiletkou na sucho. Nohy si holím Braunem - i s kořínky, pak mám skoro na měsíc zase pokoj. Kdysi když se to ještě na starém Babinetu probíralo, tak některé holky psaly, že si i v intimních partiích rvou chlupy i s kořínky. To je docela síla mad ... Abych se přiznala, tak jsem to taky zkusila - bolest ... tak šílený to nebylo, ale radši obden žiletkou lol U chlapa přirozeně očekávám, že bude taky vyholený ... v podpaží

Chtěla jsem vás poprosit o radu, už mám doma X let holicí strojek Braun. Lze tam nastavit sílu vytrhávaných chlupů: + a - Jenže návod jsem pochopitelně hned někde ztratila a teď nevím, jestli jsou ty silnější chlupy označeny + nebo - .

Není tady

#23 1. 3. 2006 7:34

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Možná měla být otázka položená spíš jinak:  Holíte se, protože je to módní trend a být neoholen = out a vyřazení ze společnosti, nebo se holíte, protože pak máte lepší pocit ??
Můj případ je ten první. Nesnáším, když chloupky začínají zase růst a já si připadám jako škrabka na brambory, a už v podpaží, na nohou či mezi nohama. Proto holení nemám ráda, ale donutily mě současné trendy.

Není tady

#24 1. 3. 2006 8:16

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

Ela.. napsal(a):

Možná měla být otázka položená spíš jinak:  Holíte se, protože je to módní trend a být neoholen = out a vyřazení ze společnosti, nebo se holíte, protože pak máte lepší pocit ??
Můj případ je ten první. Nesnáším, když chloupky začínají zase růst a já si připadám jako škrabka na brambory, a už v podpaží, na nohou či mezi nohama. Proto holení nemám ráda, ale donutily mě současné trendy.

Já osobně se trendy vůbec neřídím,ale holím se proto že mám lepší pocit vadí mi když mě čouhají chlupy ze slipů a podpáždí se přes chlupy špatně nanáší antiperspirant.hjartastorstark

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#25 1. 3. 2006 11:39

mashanka
Zablokovaný

Ela.. napsal(a):

Otázka zní tak, jak zní. Zajímá mě to jen statisticky, kolik lidí.
Důvody, proč to kdo dělá nebo ne a cjaký má názor na opačnou skupinu, mě nezajímají - to je každého věc.
Proto zní otázka takto

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí