Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 7. 2008 21:08

Peula B.
♥------
Registrovaný: 7. 7. 2008
Příspěvky: 2

Kudrnaté rozježené vlasy

Ahojky, smile chci požádat o radu ohledně kudrnatých vlasů. Mám je od přírody kudrnaté a jsem za to ráda. Problém je že když ráno vstanu tak jsou rozježené, rozlítané, vzadu od spaní spíše narovnané, rozčepířené, neupravené... no hrůza, jistě znáte kdo je taky máte. Používala jsem na vlasy bezoplachový krém sunsilk (zelený) a opravdu mi pomáhal. Vlasy se daly dokupy, neježily se a i se hezky víc zkroutily. Jak jsem ale zjistila tak tento produkt stahují či spíše už stáhli z trhu a já nevím co si teď počít... a hledám, nemůžu najít nic na kudrnatý vlasy. A tak prosím moc o rady co dělat, co si na ty vlasy dávat aby se tak neježily, aby byly pěkný a kudrnatý. Narovnat je nechci, nesluší mi to, ale s tím co mám po ránu se ven chodit opravdu nedá grater Děkuji za jakoukoli radu a příspěvek!!! hjarta

Není tady

 

#2 25. 7. 2008 12:41

Peter Mocsonoky
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 7. 2008
Příspěvky: 14
Web

Re: Kudrnaté rozježené vlasy

Peula B. napsal(a):

Ahojky, smile chci požádat o radu ohledně kudrnatých vlasů. Mám je od přírody kudrnaté a jsem za to ráda. Problém je že když ráno vstanu tak jsou rozježené, rozlítané, vzadu od spaní spíše narovnané, rozčepířené, neupravené... no hrůza, jistě znáte kdo je taky máte. Používala jsem na vlasy bezoplachový krém sunsilk (zelený) a opravdu mi pomáhal. Vlasy se daly dokupy, neježily se a i se hezky víc zkroutily. Jak jsem ale zjistila tak tento produkt stahují či spíše už stáhli z trhu a já nevím co si teď počít... a hledám, nemůžu najít nic na kudrnatý vlasy. A tak prosím moc o rady co dělat, co si na ty vlasy dávat aby se tak neježily, aby byly pěkný a kudrnatý. Narovnat je nechci, nesluší mi to, ale s tím co mám po ránu se ven chodit opravdu nedá grater Děkuji za jakoukoli radu a příspěvek!!! hjarta

Ahoj. Nemohu ti říct na 100 %, jestli ti bude vyhovovat, ale na kudrnate vlasy je dobry přípravek od firmy MATRIX, jmenuje se CURLLIFE CREAM a má zelenou barvu. Peter Mocsonoky

Není tady

 

#3 30. 8. 2008 14:48

klarus15
♥------
Registrovaný: 18. 8. 2008
Příspěvky: 20

Re: Kudrnaté rozježené vlasy

ja mam vlasy taky hodne kudrnate a rano mam stejny problem. Neobjevila jsem nic, co by mi pomohlo, takze se je musim kazde rano namocit a vyfenovat

Není tady

 

#4 31. 8. 2008 19:13

Peula B.
♥------
Registrovaný: 7. 7. 2008
Příspěvky: 2

Re: Kudrnaté rozježené vlasy

Já si teda vlasy vubec nefenuju, jen to umyju, rozčešu, trochu pomačkám a nechám uschnout a je to ok. Horší to je jak se právě druhej den probudim. Zkusim ten Matrix sehnat u kadeřnice ... uvidim... smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů