Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 11. 1. 2006 14:06

janako
♥------
Místo: Stakonicko
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 13

KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

hLEDÁMKÁMOŠKY NA PSANÍ,DĚTI ODROSTLY,MAJÍ SVOJE RODINY.PODĚLTE SE O RADOSTI A STAROSTI BĚŽNÉHO ŽIVOTA.ZÁLIBY,VNOUČATA,MUŽI ATD.


janako

Není tady

 

#2 24. 1. 2006 10:29

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Proč trváš na tom, aby někomu bylo víc než 45, když si s ním chceš jen psát?


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#3 24. 1. 2006 22:30

janiko
Host

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Ilseli napsal(a):

Proč trváš na tom, aby někomu bylo víc než 45, když si s ním chceš jen psát?

Já na tom netrvám jen nevím jestli by si mladá děvčata chtěla psát s babkou.Hledala jsem kámošku i na psaní meil nebo icq.Už jsem jich našla pár na  Na doma.Tady jen nevím jak tu moji diskusi vymazat.když není zájem.Promiň teprve se všechno učím.

 

#4 17. 2. 2006 16:45

jitka danilova
Host

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

janako napsal(a):

hLEDÁMKÁMOŠKY NA PSANÍ,DĚTI ODROSTLY,MAJÍ SVOJE RODINY.PODĚLTE SE O RADOSTI A STAROSTI BĚŽNÉHO ŽIVOTA.ZÁLIBY,VNOUČATA,MUŽI ATD.

Ahoj, jsem Jitka a jsem ve věku kdy už se to ani nechce prozrazovat /50/, ale vůbec se na to necítím, naopak mám elánu víc než před 10 lety, mám 3 děti, s námi už bydlí jen ten nejmladší syn, který letos končí školu. Jsem vdaná a bydlím v Jablonci nad Nisou. Moje nynější záliby jsou tyto - učím se angličtinu a chodím do posilovny. Pokud si chceš se mnou psát budu ráda, tak zatím měj se fajn a těším se ahoj

 

#5 7. 3. 2006 19:39

optimistickalucie
Host

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

janiko napsal(a):

Ilseli napsal(a):

Proč trváš na tom, aby někomu bylo víc než 45, když si s ním chceš jen psát?

Já na tom netrvám jen nevím jestli by si mladá děvčata chtěla psát s babkou.Hledala jsem kámošku i na psaní meil nebo icq.Už jsem jich našla pár na  Na doma.Tady jen nevím jak tu moji diskusi vymazat.když není zájem.Promiň teprve se všechno učím.

reta: Přijde mně zoufalé, když zde píše někdo, komu je 45 let nebo snad o trochu více, že je stará babka a má trauma z tak "pokročilého" věku. Zoufalství samo, nesmí se potom takové ženy divit, že není o ně zájem nikde v práci ani ve společnosti, když mají komplexy z věku.
Já sama jsem překročila 50 let - v létě hraji několikrát týdně tenis, golf, nyní v zimě jezdím na sjezd. lyžích. Obě děti studují v zahraničí a běžně sama létám za jednim do Finska, druhým do Lucemburska. Díky jazykové vybavenosti jsem schopna okamžitě na místě komunikovat a seznámit se byť i na několik dní s lidmi, které jsem nikdy neviděla a trávit s nimi příjemné víkendy.
Některé naše ženy, tak jako celá naše křehká demokracie ještě potřebují hodně hrdosti a sebevědomí, které mají lidé v Americe a i v Evropě na západ od nás. Učte se jazyky, sportujte každý den, přenechte starosti o domácnoct či dům někomu jinému /samozřejmě pokud máte děti již velké !!/, a uvědomte si, že máte za sebou teprve polovinu života, kdy jste splnila své povinnosti matky a ženy a nyní Vás čeká už jenom si užívat života. K tomu užívání patří samozřejmě zdraví a protože nic není zadarmo, tak musí člověk na sobě pracovat, aby to zdraví měl a potom už přijde jenom ta odměna.
S blížícím se jarním sluníčkem přeji vše krásné a hlavu vzhůru !!!hjarta

 

#6 11. 3. 2006 9:49

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Děvčata, já se také k dopisování  přidávám. Vůbec si nepřipadám na tolik, kolik mám let. Jsme ve věku, kdy už máme konečně čas na sebe a své záliby. Moc vás zdravím!!!!!!

Není tady

 

#7 16. 3. 2006 8:25

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Je mi vzdy divne jak vite jak si pripada zena ve "vasem veku", ze si tak nepripadate. 

A s tou 45-ti letou BABKOU....nebo BABCOU jste mne damy trochu vytocily. Ale nejste prvni z tech ktere se tak samy nazyvaji a jako prvni poukazuji na sve "stari". Jsem zena ktere je 60 a verte, ze se starou 45letou babkou bych se kamaradit nechtela. Takovi lide jsou na mne moc stari. Davam prednost pratelit se s temi, kteri maji vetsi chut do zivota, maji sve zaliby a zajmy a od kterych se mohu neco naucit (a naopak).

Vzpamatujte se. Jestli se budete takto videt vy, nebude to dlouho trvat a vase okoli (a vasi manzele) vas budou za stare babky opravdu povazovat a take se k vam tak chovat. Ceka vas mnoho krasnych let plnych radosti, novych zazitku....mene starosti nez kdy drive a hlavne svoboda jak ducha tak i tela.  vissla

hjarta

Není tady

 

#8 18. 3. 2006 9:07

janako
♥------
Místo: Stakonicko
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 13

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Ahoj.Já jsem to nemyslela nijak zle s tím věkem.Když jsem tady toto téma zakládala seděla jsem téměř poprvé u počítače a internetu a chtěla jsem prostě pokecat.Ani jsem nevěděla jak co napsat.Brouzdala jsem sem a tam a hledala.Nejsem ani zapšklá ani ušlápnutá.Pak jsem našla Dámu a tam jsem jako doma.Kamarádek je tamfůra od 18 do xx věku.Naučila jsem se čarovat s fotkama,různé recepty a mám fůtru kámošek.Jsem babka,ale v dobrém slova smyslu,chlubím se se svými vnuky a těším se na nové mimčo které čeká dcera začátkem dubna.Jinak všechny zdravím a přeji hezký víkend a dny další.


janako

Není tady

 

#9 19. 3. 2006 4:10

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

VYBORNE, tak to jsem rada, ze nejsi jedna z tech starych bab. big_smile a big_smile
Hodne stesti.

Není tady

 

#10 25. 3. 2006 10:04

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Ahoj,
je mi 46 let, stará se necítím vůbec, vnoučata nemám a dlouho mít nebudu, nekrmím v parku holuby ani netrávím čas na zahrádce. Mám ráda knihy, kino, divadlo, turistiku, cestování. Ráda bych si psala s někyým, kdo má podobné zájmy. Ahoj, Ivana

Není tady

 

#11 25. 3. 2006 12:47

jana.k1
♥♥-----
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 27

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Ivana napsal(a):

Ahoj,
je mi 46 let, stará se necítím vůbec, vnoučata nemám a dlouho mít nebudu, nekrmím v parku holuby ani netrávím čas na zahrádce. Mám ráda knihy, kino, divadlo, turistiku, cestování. Ráda bych si psala s někyým, kdo má podobné zájmy. Ahoj, Ivana

Ahoj, to jsme na tom podobně, mě je 45, vnoučata taky nemám, ani dlouho mít nebudu/doufám/, taky mám ráda knihy, cestování, jestli chceš, tak napiš. Můj e-mail: jana.k1@centrum.cz.

Není tady

 

#12 26. 3. 2006 17:34

milla
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2006
Příspěvky: 25

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Ahojky děvčata. Jsem 55 letá Míla a také bych si ráda dopisovala. Děti už jsou velké, tak mám plno času na své zájmy.
Mám ráda dobrou knihu, filmy, divadlo, cestování. Učím se anglicky.
Odpoví mi někdo.
Ahoj.Míla

Není tady

 

#13 26. 3. 2006 19:06

J.J.
Host

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Jsem taky "babka" - mám vnuka 8 let, registroval se na www.alik.cz pod jménem Novotný Kyjov, velmi čeká na nějakou odpověď, prosím pokud máte taky vnuka či malého syna, ať prosím napíše, udělá mu velkou radost, děkuji.

 

#14 2. 4. 2006 19:57

rozana
♥♥-----
Místo: sever.kraj
Registrovaný: 29. 3. 2006
Příspěvky: 33

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Ahojky vespolek ráda bych se taky přidala do klubu.Mám už taky něco za sebou,je mě 58 užívám si zasloužilého důchodu.Mám tři dospělé děti a tři vnoučata a čtvrté na cestě.Zjišťuji,že mám nějaké krátké dny a že čas strašně rychle ubíhá.Chodíme s přítelkyni už druhým rokem na univerzitu třetího věku a kdo má dům a zahradu ví kolik práce je kolem něho.Moc Vás všechny zdravím. A díky internetu si můžem i psát.

Není tady

 

#15 3. 4. 2006 7:00

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Rozana: Mohla bys treba zacit novou rubriku a napsat neco o Univerzite tretiho veku? Myslim, ze by to tu ostatni mohlo zajimat. Napis jake kurzy jsi jiz absolvovala, cim jsi zacala, jake jsou moznosti, kolik to stoji a treba i link aby nej mohly zeny kliknout a dozvedet se vice.

Bylo by ale zajimave si o tom pocist z tveho hlediska. Jedna z mych znamych dokonce cestuje se skupinou z Univerzity tretiho veku do zahranici na vymenne navstevy. Napis, ale pod jinym titulem nez Hledam kamaradku.
Diky.

Není tady

 

#16 3. 4. 2006 21:44

rozana
♥♥-----
Místo: sever.kraj
Registrovaný: 29. 3. 2006
Příspěvky: 33

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Jarmila napsal(a):

Rozana: Mohla bys treba zacit novou rubriku a napsat neco o Univerzite tretiho veku? Myslim, ze by to tu ostatni mohlo zajimat. Napis jake kurzy jsi jiz absolvovala, cim jsi zacala, jake jsou moznosti, kolik to stoji a treba i link aby nej mohly zeny kliknout a dozvedet se vice.

Bylo by ale zajimave si o tom pocist z tveho hlediska. Jedna z mych znamych dokonce cestuje se skupinou z Univerzity tretiho veku do zahranici na vymenne navstevy. Napis, ale pod jinym titulem nez Hledam kamaradku.
Diky.

Ahoj jsem ráda,že se ptáš na universitu třetího věku.Je to zajímavé kolik žen znám z okolí a jak málo se potkáváme právě  na přednáškách.Ty přednášky jsou  podle daných témat.
Jinak víc napíší v rubrice ,ale horší to bude z názvem aby byl vystihnutelný.
Třeba-dámy a univerzita třetího věku-.Já nevím zrovna teď neoplývám nápady jak říká moje vnučka,jestli máš nějaký nápad na titul zděl ho prosím.Dík.

Není tady

 

#17 4. 4. 2006 22:56

Dannka2
Host

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

milla napsal(a):

Ahojky děvčata. Jsem 55 letá Míla a také bych si ráda dopisovala. Děti už jsou velké, tak mám plno času na své zájmy.
Mám ráda dobrou knihu, filmy, divadlo, cestování. Učím se anglicky.
Odpoví mi někdo.
Ahoj.Míla

Nazdar Mílo, již Ti někdo odpověděl? Je mi 56 a proto jsi mne zaujala. Chtěla bych vědět více o Tvých názorech na život a vše okolo něho. Když budeš chtít, tak mi napiš.
Zdraví tě dana

 

#18 19. 4. 2006 20:27

milla
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2006
Příspěvky: 25

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Dannka2 napsal(a):

milla napsal(a):

Ahojky děvčata. Jsem 55 letá Míla a také bych si ráda dopisovala. Děti už jsou velké, tak mám plno času na své zájmy.
Mám ráda dobrou knihu, filmy, divadlo, cestování. Učím se anglicky.
Odpoví mi někdo.
Ahoj.Míla

Nazdar Mílo, již Ti někdo odpověděl? Je mi 56 a proto jsi mne zaujala. Chtěla bych vědět více o Tvých názorech na život a vše okolo něho. Když budeš chtít, tak mi napiš.
Zdraví tě dana

Ahojky Danko,
díky za zprávičku. Nechala jsem tu svojí mejlovou adresu, tak jsem čekala odpovědi ve schránce. Teď jsem opět zabrousila na babinet. smile

Není tady

 

#19 28. 4. 2006 22:59

tifany
Host

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

No to není tak úplně jednoduchý -  denně sportovat, nechat starost o domácnost někom u jinému ... za předpokladu, že vyhraju první místo ve Sportce, tak jo....

 

#20 28. 4. 2006 23:18

draha1
Host

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

Nezaložíme už  taky my, zachovalé "babky" nad padesát nějaký klub? Máme všechno před sebou -  děti již odrostlé, honičku kolem domácnosti za sebou, manželství většinou (jako v mém případě ) také za sebou ,  tak hurá do krásných jarních dní! 
Taky máte pocit, že chlapů, nezadaných nad padesát se nějak nedostává? Nebo spíš hledají mladé zajíce?
Ale do kuna nebo do přírody se koncekonců dá jít i s kamarádkou , ne? Tak pokud jste některá z Prahy, ozvěte se:!!! Hergot, já jsem nemožná, toho smajlíka tam neumím dát....
Zdraví Draha

 

#21 3. 5. 2006 19:25

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

tifany napsal(a):

No to není tak úplně jednoduchý -  denně sportovat, nechat starost o domácnost někom u jinému ... za předpokladu, že vyhraju první místo ve Sportce, tak jo....

TAK TO JSOU PŘESNĚ MOJE SLOVA ONO VYŽÍT S 8600KČ TAK TO BYCH TAKY POTŘEBOVALA TU PRVNÍ VE SPORTCE A ANI BY TO NEMUSELY BÝT TAKOVÝ MILIONY STAČILY BY MI I TŘI lolA KDYŽ UŽ JSEM TADY TAK BYCH SI TADY TAKY RÁDA NAŠLA KAMARÁDKU NEJLÉPE Z ÚSTÍ NAD LABEM -JE MI 49LET.MEJLÍK JE  dzifdayly@seznam.cz

Není tady

 

#22 10. 5. 2006 12:31

perla
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 5

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

miluse napsal(a):

Ahojky babči.Jmenuji se Miluše je mě 47děcka už vylétli z hnízda a je smutno.Sice mám manžela se
kterým se dá hovořit na jakékoli téma ale znáte to popovídat si s kámoškama má to něco do sebe.
Ozve se mi někdo?Zdraví Vás Miluše.

Ahoj jmenuji se Marie je mě 47 a ráda bych si také s někým popovídala s manželem je to vážně jiný než s kámoškou:vissla:wink

Není tady

 

#23 10. 5. 2006 13:53

Olgani
Host

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

janako napsal(a):

hLEDÁMKÁMOŠKY NA PSANÍ,DĚTI ODROSTLY,MAJÍ SVOJE RODINY.PODĚLTE SE O RADOSTI A STAROSTI BĚŽNÉHO ŽIVOTA.ZÁLIBY,VNOUČATA,MUŽI ATD.

Ahoj, jmenuji se Olga, bydlím v malé vesnici v okolí Prahy. Protože i mě děti odsrostly a ačkoliv žiji poměrně ve spokojeném manželství hledám kamarádku na dopisování, s kterou bych si  mohla popovídat.
Takže pokud budeš mít chuť, ozvi se.

 

#24 11. 5. 2006 12:26

perla
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 5

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

ahojky je mě 47 a hledám kamarádku s kterou bych si mohla dopisovat tak se ozvy ahojky

Není tady

 

#25 11. 5. 2006 13:31

Jitka
Host

Re: KAMOŠKA NA PSANÍ NAD 45LET

perla napsal(a):

ahojky je mě 47 a hledám kamarádku s kterou bych si mohla dopisovat tak se ozvy ahojky

.


Ahoj, ráda bych si dopisovala, podělila se o společné, prblémy, radosti, zážitky, ........ Je mi taky 47 let , jsem z Plzně . Jitka

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů