Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 7. 2008 15:05

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: Jak překonat pocit viny?

Voyta: neznám to pozadí, ale z toho, co uvádíš, vidím přinejmenším jedno - tvá milovaná je vyrobená z poněkud tvrdšího materiálu. Mně takhle ex nikdy nenapadla, dokonce i v horké fázi rozchodu, kdy jsem jí nedokázal nepsat a posílal tuny sms, odpověděla, že jí to nevadí. A to dokonce začínala chodit s tím po mně, takže byla akutně zamilovaná. Hrubý manýry podle mě dokážou rozleptat každej vztah a i tu největší lásku.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#27 5. 7. 2008 14:35

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Jak překonat pocit viny?

Vidím, že jsi citlivá duše..takových chlapíků už dneska moc není smile Nečetla jsem Tvoje původní vlákno, nejsem teda úplně v obraze, ale myslím, si, že Tvoje ex asi prožívá ne úplně lehký a vyrovnaný období. Souhlasím s názorem, že bys jí měl nechat chvíli vydechnout. Její pocit viny vůbec neřeš, s tím nic neudělᚠa ona se s tím musí vypořádat sama.
Být Tebou dala bych jí najevo svoje city. Řekni jí, že Ti na ní záleží a dovedeš si představit, že byste to znova zkusili. Netlač jí ale do žádného rychlého rozhodnutí. Ona bude vědět, jak jsi na tom Ty a jak se k tomu postaví, už je na ní.
Něco na tom opravdu je, že ženský dost často zajímají chlapi, kteří dávají najevo nezájem (nebo spíš nedávají najevo zájem tolik), protože se musí sami víc snažit.. Neuháněj jí, nech jí čas a uvidíš..

Není tady

 

#28 7. 7. 2008 10:24

Voyta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 372

Re: Jak překonat pocit viny?

tenonen napsal(a):

Voyta: neznám to pozadí, ale z toho, co uvádíš, vidím přinejmenším jedno - tvá milovaná je vyrobená z poněkud tvrdšího materiálu. Mně takhle ex nikdy nenapadla, dokonce i v horké fázi rozchodu, kdy jsem jí nedokázal nepsat a posílal tuny sms, odpověděla, že jí to nevadí. A to dokonce začínala chodit s tím po mně, takže byla akutně zamilovaná. Hrubý manýry podle mě dokážou rozleptat každej vztah a i tu největší lásku.

Myslim, ze to nemela ze svoji hlavy, ale nekdo z okruhu jejich znamych ji to nakukal. A protoze je s nejvetsi pravdepodobnosti emocne dost v haji, nechala se snadno takto zmanipulovat..... Neverim totiz, ze by se najednou takhle zmenila. Proc ?

Jinak muj v pribeh v kostce je asi nasledujici: Po 3 letech vaznyho vztahu (2 a pul roku jsme spolu bydleli vcetne jeji dnes uz dospele dcery) jsem ex pozval na dovolenou k mori. Ona se tam zabouchla do jednoho domorodce, keryho jsem ji predstavil a kerej s nama i s dalsima mistnima vysedaval vecer po barech, a za pul roku po navratu z dovoleny se za nim vratila, ac ho mimo vizaz vubec neznala. Ani si s nim vlastne nemohla, neznala cizich reci, povidat..... Co se tam stalo, nevim, tusim, nicmene za cca mesic, maximalne mesic a pul byla zpet. Vlastne este driv nez tam zacala sezona. Puvodne zakazala svym znamym podavat mi jakekoliv info o ni, takze jsem skoro 2 mesice netusil, ze je zpet. Zjistil jsem to, az kdyz sem ji nahodne potkal, presneji receno videl. No a stalo se i to, co jsem jiz uvadel. A ted me "nenavidi", nechce "nikdy" videt apod. Myslim, ze jsem ji odpustil, na druhou stranu po ty hadce to tak trovna nevypadalo. Ale vzhledem k tomu, ze puvodne i po tom vsem jsem na ni hazel chlebem, ona na me zautocila kamenem. A to uz se fakticky nedalo ustat.....Je trebas ji absolutne nekontaktovat, vyhybat se ji a nejlepe i jejim znamym, ale co bude dal, neni snad ani ve hvezdach........Ano, libi se mi i jine zeny, a ze jich neni malo, ale ji zkratka miluju (nikdy sem ji nezahnul!) a styska se mi po ni, co si budu nalhavat.....

Upravil(a) Voyta (7. 7. 2008 10:56)

Není tady

 

#29 7. 7. 2008 11:05

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Jak překonat pocit viny?

Ahoj Tenone,
omlouvám se, jsem na netu jen přes týden.
To co píšeš, je pravda, lidé se většinou míjejí, protože šli kolem nás a my je neviděli. Budu Ti držet palce, aby to vyšlo a bylo podle tvých představ, a když to náhodou nevyjde, musíš si říkat, že to nebyla ta pravá, že na tebe někde čeká někdo jiný.
Taky by se mi líbilo, aby o mě tahle někdo bojoval:)

Voyto,
je smutné, co se stalo, ale ta paní Tě není hodna a být tebou, jsem ráda, že jsem se jí zbavil. Protože jsem asi "jiná", ale tohle bych nikdy neudělala, za a) tahle se chovat, jak jste měli výměnu názorů a za b) tahle debilně se zamilovat a za chvíli přijuchat jakoby nic.

Není tady

 

#30 8. 7. 2008 15:05

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: Jak překonat pocit viny?

Poslala mi včera sms, že jede na 2 měsíce do Anglie. Na tý Anglii není dneska zase tak nic divnýho, jede si tam procvičit jazyk, popř. něco vydělat. Z čeho jsem trochu vedle je to, že mi sama od sebe napsala, a to ještě o sobě. To tu 6 měsíců nebylo. Odpověděl jsem přívětivě, ale neutrálně. Dneska mi ale z toho všeho začalo být dost smutno, tak jsem ještě připsal And come back. Možná jsem to neměl dělat, ale člověk se musí někdy nějak rozhodnout, a já jsem se rozhodl, že k ní chci být trochu víc, než jen neutrální... 
2 měsíce teď máme oba od sebe zaručený klid smile a pak se uvidí, co s náma bude dál.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#31 8. 7. 2008 15:11

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jak překonat pocit viny?

Na to bych se podívala ze dvou úplně opačných stran:

1. Ví , že se jí bude stejskat. A tak se jistí, aby si měla s kým pokecat, případně za kým se vrátit zpět.
2. Jasně ti dává najevo, že tady a teď je konečná...

No a teď se v těch ženskejch vyznej gloria


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#32 8. 7. 2008 16:40

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Jak překonat pocit viny?

Ze své vlastní zkušenosti - Já bych staré vztahy už nezkoušela znova slepit. Evidentně tam prostě je něco špatně, něco nedostatečně, a to tam bude pořád. Naděje je snad jen tehdy, kdy začnete po letech a úplně znova, tedy,  jakobyste začínaly úplně nový vztah. A to ve chvíli, kdy jste oba prostě sami ušli nějakou dlouhou cestu (proměnili se, dospěli...), a to jedině tehdy, pokud problémem ve vztahu nebylo neporozumění v sexu.
Promiňte, ale nemyslím, že máte, pánové, šanci se vrátit zpět ke své princezně, protože, kdybyste pro ni byli ti praví princové, neopustila by vás... takhle se sice můžete zase potkat, ale jen do té doby než se objeví ten další na bílém koni. Je mi líto. sad
Soustřeďte se na to najít si ženu, která chce přesně toho prince, jako jste vy.

Není tady

 

#33 8. 7. 2008 16:41

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Jak překonat pocit viny?

A to, že s vámi není, z pocitu viny, je podle mě blbost... výmluva.

Není tady

 

#34 8. 7. 2008 17:32

naivka
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 21

Re: Jak překonat pocit viny?

Ahoj kluci,
maximalne souhlasim s Laurou...Moc me to mrzi, sama jsem se dlouho trapila a dlouho doufala, takze si dokazu predstavit, jak moc je kazdy kousicek nadeje pro vas ted dulezity, ale verte mi, tohle vas jenom znici. Me je porad tezko, porad to boli, ale co mi pomaha, a co si myslim, ze je rozumnejsi, nez se upinat na nejaka prani, je otevrit se novym lidem. Nemyslet jenom na sebe a svoje trapeni. Pomahat ostatnim. Rozmazlovat se. Snazit se z pritomnosti vytezit to nejlepsi, at uz je jaka ja. A snazit se zakazovat si na to porad myslet, snazit se prebolet to hore, protoze kazde takove trapeni nas posune...pokud se mu nepoddame...A kdo vi, co prijde...Porad verim, ze to nejlepsi. Ale v pravy cas smile
Drzim vam moc palce.

Není tady

 

#35 9. 7. 2008 9:15

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: Jak překonat pocit viny?

laura+naivka - moc hezky napsano a pravdive. Vsechno to vim. Sam bych radil takhle ostatnim. Ale nenecha mne chladnym, kdyz se ozve, pripadam si jak ohrata propan butanova lahev, jen vybouchnout, kdyz se zapali sirka .... i kdyz vim, ze to zase muze spatne dopadnout.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#36 9. 7. 2008 10:29

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Jak překonat pocit viny?

Tenone, uvidíš, až se za ty 2 měsíce vrátí, ale mám strach, že Tě bude využívat. Ví, že jí mᚠrád a tahle Ti bude běhat plakat na rameno pokaždé, když se jí něco stane, ale vztah už bych v tom neviděla, promiň.

Není tady

 

#37 9. 7. 2008 12:28

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Jak překonat pocit viny?

mfilip napsal(a):

laura+naivka - moc hezky napsano a pravdive. Vsechno to vim. Sam bych radil takhle ostatnim. Ale nenecha mne chladnym, kdyz se ozve, pripadam si jak ohrata propan butanova lahev, jen vybouchnout, kdyz se zapali sirka .... i kdyz vim, ze to zase muze spatne dopadnout.

Víš, přesně tohle já poznala u dvou-tří mých bývalých vztahů, ale z druhé strany. Věděla jsem, že by stačilo jen málo a mohla bych je mít zase zpátky, mohla bych mít "cokoli", ale chtěla bych to mít? Tak na měsíc maximálně, aby mi "pofoukali bebi", jinak mě bohužel jako  mužové vůbec nezajímali. A nikdy se to nezměnilo, a zkoušeli jakékoli fígle. ... Vidíš, zrovna teď jsem si telefonovala s kamarádkou, které nefunguje vztah. Ten muž, se kterým chodí, jí nevyhovuje, řekla mu to (nic drsného, prostě si promluvili upřímně - i o tom, že pravděpodobně to skončí rozchodem) a on se nyní snaží získat její zájem psychohrou - snaží se v ní probudit žárlivost, ona to ví a je jí to úplně fuk. Kde není nic k podpálení, není co zažehnout, i když jsou na druhé straně ty nejlepší zápalky.

Není tady

 

#38 9. 7. 2008 13:31

Voyta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 372

Re: Jak překonat pocit viny?

L_aura napsal(a):

Víš, přesně tohle já poznala u dvou-tří mých bývalých vztahů.............jinak mě bohužel jako  mužové vůbec nezajímali.

A cim to ? Zmenili vizaz nebo jim upadly svaly nebo zkratka, co se stalo ? Preci, kdyz s nekym zacnu vztah, musi me ta druha polovicka i fyzicky pritahovat coz ? Nebo se z nich vyklubali ultranoumove ci jen zmenili nejak chovani, ktere ti neimponovalo ? Btw, ze jsem tak zvedavej, jak dlouho trvaly tyto tvoje vztahy ? Myslim jako radove........tydny ? mesice ? roky ?

Není tady

 

#39 9. 7. 2008 14:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak překonat pocit viny?

Možno sa stalo priveža vecí, ktoré nás od seba oddleili... alebo sa proste predviedli v takom svetle, že usch už "ďakujem, neprosím". Môj bývalý vyvádzal pri rozchode tkaé veci, že mi ho teda véééžmi užahčil. Ži s niekým, kto zrazu kvôli ženskej poprie všetko, čo vždy hlásal, ktorý klame a vedome pdovázda, nesplní sžuby a vykašle sa na syna... to som nechcela. A nechcem. yikes


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#40 9. 7. 2008 14:20

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: Jak překonat pocit viny?

Selima napsal(a):

Možno sa stalo priveža vecí, ktoré nás od seba oddleili... alebo sa proste predviedli v takom svetle, že usch už "ďakujem, neprosím". Môj bývalý vyvádzal pri rozchode tkaé veci, že mi ho teda véééžmi užahčil. Ži s niekým, kto zrazu kvôli ženskej poprie všetko, čo vždy hlásal, ktorý klame a vedome pdovázda, nesplní sžuby a vykašle sa na syna... to som nechcela. A nechcem. yikes

Je to část mého bývalého případu. Marně přemýšlím, čím takový muž může být pro jinou atraktivní... kromě toho že tvrdí, že ten rozvod NENÍ kvůli ní a ona tomu asi věří (jasně, je dvanáct let ženatej a NAJEDNOU si uvědomí, že se musí rozvést, hah). No ale lidi jsou různí.

Není tady

 

#41 9. 7. 2008 22:52

krotinka
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 7. 2008
Příspěvky: 162

Re: Jak překonat pocit viny?

Tak trochu se tady brouzdám a narážím na samé zajímavé věci. Jedno mají všechny společné - sobě nikdo dobře poradit nedokáže. Poradit někomu dalšímu taky není zrovna nejlehčí, když nevíte všechno nebo taková situace ve vašem životě nenastala.
Tenonen: Myslím, že její pocit viny nesmažeš. Ikdyž pocit viny a vlastního selhání by mělo být u člověka, který zradil, to hlavní, co ho dělá ještě člověkem, protože to svědčí o tom, že má nějaký svědomí. Odpustit můžeš, ale každý musí odpustit sám sobě, pokud bude chtít žít v pohodě dál. Myslím, že tvůj případ není úplně ztracený, ale je potřeba si uvědomit, že ty na tom nic moc udělat nemůžeš. Jedinné, co bych udělala na tvém místě, že bych dala té dívce najevo, že jí to dokážeš odpustit, pokud o to bude stát (klíčový problém), žádné výlevy nehynoucí lásky. Ale určitě na tom nestavět svou budoucnost. A jinak co se týká názoru na muže - holky se honí za tím, kdo je nechce, až později chtějí toho, kdo stojí o ně a koho si můžou vážit...... hmm

Upravil(a) krotinka (9. 7. 2008 22:57)

Není tady

 

#42 10. 7. 2008 12:09

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Jak překonat pocit viny?

Tenonen, nemyslím si, že by možnost návratu byla nemožná (každý asi soudí dle vlastních zkušeností) a ty dva měsíce budou pro věc jen dobře.
Jen mi tu bliká varovné světýlko. Píšeš o své ex jako o nesamostátné ženě, přičemž ona se cítí být samostatnou .... dělá to na mne trochu dojem, že ji podceňuješ a vedle takového člověka se nikdo necítí dobře. O tom by bylo možná dobře popřemýšlet. Možná vůbec nestojí o to, abys ji zachraňoval a dělal pečujícího rodiče, ale chce být rovnocennou ženou muži.

Když čtu tvé příspěvky připadá mi to až dojemné jak o ni bojuješ. Fakt se mi to líbí, ale hlavně, aby to nepřipadalo dojemné i jí. Asi bych to na tvém místě teď už nechala více méně na její aktivitě.

Není tady

 

#43 10. 7. 2008 12:51

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: Jak překonat pocit viny?

Fanny5 napsal(a):

Tenonen, nemyslím si, že by možnost návratu byla nemožná (každý asi soudí dle vlastních zkušeností) a ty dva měsíce budou pro věc jen dobře.
Jen mi tu bliká varovné světýlko. Píšeš o své ex jako o nesamostátné ženě, přičemž ona se cítí být samostatnou .... dělá to na mne trochu dojem, že ji podceňuješ a vedle takového člověka se nikdo necítí dobře. O tom by bylo možná dobře popřemýšlet. Možná vůbec nestojí o to, abys ji zachraňoval a dělal pečujícího rodiče, ale chce být rovnocennou ženou muži.

Když čtu tvé příspěvky připadá mi to až dojemné jak o ni bojuješ. Fakt se mi to líbí, ale hlavně, aby to nepřipadalo dojemné i jí. Asi bych to na tvém místě teď už nechala více méně na její aktivitě.

Strašně mě štve, kolik pravdy vidím v tom, co píšeš. smile A u ostatních taky. S tím podceňováním mᚠmožná pravdu, ale to vyšlo z toho, že se párkrát rozsypala v běžných situacích a hystericky chtěla mou pomoc. Možná se ale postupně učí zvládat to sama a je tu opravdu nebezpečí, že si toho dostatečně nevšímám...
Ještě mi před odletem odpověděla, že se vrátí, než napočítám do 10. Ale už je ode mě pryč 7. měsíc, až se vrátí, bude to 9. Už počítám s tím, že bude mít někoho jinýho. Já se s tím smiřuju,  ale taky zvedám hlavu. Budeme to mít těžký oba, myslím si, nejen já.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#44 10. 7. 2008 13:04

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Jak překonat pocit viny?

tenone, možná blbý dotaz kolik je Ti let?

Není tady

 

#45 10. 7. 2008 16:41

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: Jak překonat pocit viny?

Barusja napsal(a):

tenone, možná blbý dotaz kolik je Ti let?

Klidně ti to napíšu, ale v SZ. Už jednou jsem to napsal na vedlejším vlákně na rovinu a pak jsem to měl týden na talíři. Ano, neměl jsem si s ní začínat, to je určitě to, k čemu by jsi došla. Já ten vztah pokládám za skončený a neperspektivní, pro mě i pro ni. Přesto jsem to téma založil, protože mě zajímaly ženské pocity a názory, a ty jste mi napsaly, jsem rád. Přesto bychom spolu mohli být, ale muselo by se stát pár věcí a uplynout dost času, to chápu.
Zajímavá glosa: jedna holka jejího stáří, co ji dobře zná, a zná dobře pár let i mě, mi řekla, že ex si po mě našla o hodně mladšího taky proto, aby ho mohla trochu ovládat. Ta holka doslova řekla - co ona s Váma může dělat? Vy už jste hotovej člověk.
No, prostě je to o tom, že větší věkový rozdíl většinou přinese problémy. Ale asi všichni přikývnou, že ani stejný nebo podobný věk nikoho před partnerskými problémy neochrání.

Já mám pro tu osobu strašnou slabost a už mi to nedělá jen radost. Často se těším, až tomu bude jinak. Jestli tomu bude jinak. Což bude záviset i na ní. Ale já myslím, že ona opravdu půjde dál. Jestli jí to ale nevyjde, a ona se pak na mě zase obrátí a já nebudu zadaný, zase to dopadne stejně. Protože já mám pro tu osobu...  A teď už se to může číst znova celé dokola. big_smile


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#46 10. 7. 2008 17:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak překonat pocit viny?

Vieš, Tenonene, ono nejde tka vežmi o vek ako kalendárnu položku, ale skôr asi o to, kde ej meisto partnerov v živote, nakožko sú zrelí(poznám 40-ročného mamánka citovo na úrovni adolescenta) a aj nakožko sú životom ostriežaní. Tá cifra v občianke môže, ale zďaleka nemusí o niečom vypoveda. Tak ako rozdiel vo vzdelaní, v príjmoch, hoci aj výškový rozdiel smile - proste keď vypláve na povrch problém, hžadá sa nejaká príčina, a toto je hmatatežné a poruke. Ale v skutočnosti ide asi skôr o jemnejšie finesy... a ja by som ich na tvojom mieste preskúmala a zamyslela sa nad nimi. Nie kvôli nej alebo prípadnej jej nasledovníčke, ale hlavne kvôli sebe...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 10. 7. 2008 19:42

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Jak překonat pocit viny?

tenonen napsal(a):

Ještě mi před odletem odpověděla, že se vrátí, než napočítám do 10. Ale už je ode mě pryč 7. měsíc, až se vrátí, bude to 9. Už počítám s tím, že bude mít někoho jinýho. Já se s tím smiřuju,  ale taky zvedám hlavu. Budeme to mít těžký oba, myslím si, nejen já.

Tenonen: Z nejhoršího jsi venku, tak to nech osudu. Jestli si má mezi tím někoho najít, tak si ho najde. Zrovna tak je možné, že potkᚠněkoho jiného ty. Prostě žij, bav se, koukej po ženských...... co bude se snaž neřešit.

Není tady

 

#48 11. 7. 2008 11:13

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Jak překonat pocit viny?

Jasně já bych věk taky moc neřešila a i s tou výškou má Selima pravdu.

Moje kamarádka začala ve svých 17 chodit se starším klukem O 9 let, on vysoká štíhlá on menší podsaditý, klapalo jim to docela dlouho nějakých 8 let, problém byl hlavně v tom, že zatímco on už chtěl rodinu a klid, kamarádka na rodinu nemyslí vůbec a je pro ni důležitější společnost a pěkné oblečení. Pořád hledala na příteli nějaké mouchy, byl hodný a všechny její vrtochy toleroval, nakonec to byl právě ten věk a výška, co rozhodlo o tom, že šli od sebe, tak to tedy tvrdí ona...

Není tady

 

#49 11. 7. 2008 13:56

Voyta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 372

Re: Jak překonat pocit viny?

Barusja napsal(a):

Jasně já bych věk taky moc neřešila a i s tou výškou má Selima pravdu.

Moje kamarádka začala ve svých 17 chodit se starším klukem O 9 let, on vysoká štíhlá on menší podsaditý, klapalo jim to docela dlouho nějakých 8 let, problém byl hlavně v tom, že zatímco on už chtěl rodinu a klid, kamarádka na rodinu nemyslí vůbec a je pro ni důležitější společnost a pěkné oblečení. Pořád hledala na příteli nějaké mouchy, byl hodný a všechny její vrtochy toleroval, nakonec to byl právě ten věk a výška, co rozhodlo o tom, že šli od sebe, tak to tedy tvrdí ona...

Tak nevim, ale asi nemluvi pravdu. Esi si s nekym neco na vazno zacnu - ta zena me musi samozrejme velmi pritahovat - tak jdu do toho s tim, ze vim, o kolik je mladsi ci starsi apod. A toto mi nemuze casem v zadnym pripade zacit vadit, pokud se k sobe hodime i po strance nefyzicke. Prece mam rad toho cloveka takovyho, jakej je. V opacnem pripade to beru pouze jako postelovou epizodu a na neshledanou. Tam bude jinej problem a sama si ho uvedla. V case postupne utvarenej rozdilnej zivotni nahled ci postoj - jeden chce rodinu, druhej si este uzivat. Z toho pak samozrejme nemuze vzejit nic nez rozchod............. Navic zacit chodit s nekym na vazno uz v 17, to by si pak chudak holka nic neuzila, u ni to tudiz bylo dost pravdepodobny.... Takze pokud preci enom, tak bych videl v tomto pripade rozhodujici spis rozdil toho veku, ne vysky..... (vyska uz se v dospelosti nijak vyznamne nemeni, postoje s vekem ano, i kdyz vekovej rozdil je prirozene porad tentyz)
Kazdopadne s tim vekem nebo vyskou mi to prijde podobny, jako kdyz mi po x letech vztahu zacne z niceho nic vadit, ze se draha polovicka jmenuje tak a ne jinak. No ale kazdej to mame jinak nastaveny cili pouze muj nazor........

Upravil(a) Voyta (11. 7. 2008 14:09)

Není tady

 

#50 11. 7. 2008 14:43

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: Jak překonat pocit viny?

No já myslím, že od 17 člověk ještě prodělá nějakej osobnostní vývoj a vzhledem k tomu, že dnes lidi nechávaj rodinu až na poslední chvíli... moc tomu nerozumím, ono "užívat si" je hezké, ale užívat si snad lze i s rodinou (teoretizuji). Protože není až tak podstatné, co člověk dělá, ale jak to prožívá, no.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů