Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 7. 2008 12:42

Ali654
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2008
Příspěvky: 13

Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Zdravím vás.

Mám v hlavě nějakou chvíli takovou otravnou myšlenku, které se nemůžu zbavit, respektive na ní myslím, když musím určitou věc udělat. Potřebovala bych slyšet vᚠracionální názor na věc, třeba proč by to nemělo vadit. Opravdu jde hlavně o názor na věc, než na mě. Tím mi pomůžete.
Tak tedy, jak to je. Budu upřímná a možná si o mě budete myslet bůhvíco, ale díky tomu, že to tu je anonymní, tak opravdu upřímná být můžu a vy také. Můj otec je dalo by se říct opilec, říká, že se sprchuje v práci, ale zrovna moc nevoní, podle mě se myje tak jednou týdně a nějak s tím nejde hnout. Už jsme mu to s mamkou říkaly. Já nevím, ale to je první věc. Navíc si nahrává ty erotický pořady v televizi a má tu nějaké po*no dvd a kazety. Mě tohle nevadí normálně, ale u něj mi to přijde nechutný. Prostě se pro mě s tím vším stal slizkým. Když si představím, že se na to dívá a třeba si i dělá dobře, fuj. A pak třeba sáhne na ovladač od TV nebo od dvd nebo od videa, fuj. Štítím se na to sáhnout ze dvou důvodů. Jedním je, že je pro mě slizkej z výše zmíněných důvodů a druhý je, pravda je paranoidní, z toho mě prosímvás vyveďte, že na tom ovladači bude třeba (bude to nechutný) trochu jeho spermatu. Je mi zle, ale když to vyslovím, tak se toho aspoň částečně zbavím. Ta druhá myšlenka mě napadla v souvislosti s tím, když jsem si (už to neudělám, jsem z toho dodnes znechucená) vzala jedno z jeho dvd s po*n a pustila si to (občas se na to na pc dívám, ale říkala jsem si, že to je jen prostě další po*no a s ním to nemá nic společnýho, ale je mi blbě z toho, že to taky viděl) a udělala jsem si u toho dobře (není to z důvodu, že by to bylo otcovo dvd, ale protože to u po*na prostě občas dělám. Myslím, že to dělá dost lidí a není to nic neobvyklýho.). No a tehdy začal takový divný pocit, že jsem se třeba otřela rukou o zaschlý sperma na tom dvd (fuj, je mi zle, když to píšu) a mohla s ním otěhotnět (paranoia, vím). Je to jen divná myšlenka, je to už dýl a neřeším to už. Horší je, že mi prostě přijde nechutný se dotknout ovladačů od televize, dvd či videa a vůbec videa i televize, protože se toho mohl dotknout těma nechutnýma rukama.

No, když to teď píšu, tak už se mi to nezdá tak strašný. Je sice takový prase trochu, ale i kdyby měl ty ruce trochu od spermatu, tak by se umyl a nesahal by s tím snad na ovládání a i kdyby, tak to je dávno už tak osahaný, že to tam nebude snad, no snad. Každopádně, docela mi pomohlo se vypovídat a to jsem se bála, že to víc zhmotním. Budu moc ráda, když mi na tu věc řeknete svůj názor a prosímvás, nesuďte mě, vím, že je to divný a snažím se tý myšlenky zbavit a začíná se i dařit. Potřebovala bych i od vás slyšet, že jsem třeba paranoidní a proč takovou věc nemám řešit. Moc byste mi tím pomohli a já bych byla konečně třeba úplně klidná. Jinak mě nic nežere, cítím se normálně a žiju zatím fajn život. Budu vám moc vděčná, když napíšete a už teď moc děkuju, jestli jste si to přečetli.

Přeji vám krásný den.

Není tady

 

#2 3. 7. 2008 12:56

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Ali víš na co bych se tě zeptala ??
Jaký mᚠvztahy s otcem , myslím normálně komunikace a tak..Nebo vedle sebe jen žijete ??
Tak to, že si chlapi pouští erotické DVD, kazety apod...je zcela normální a je i normální, že si to u toho dělá, to dělá asi většina...To připouštíš i ty wink
Myslíš, že by se neumyl po vyvrcholení semene ?? Že by se chtěl dostat do trapné situace, kdy by někdo někde našel zaschlé sperma ?? To asi těžko ....Taky semeno má specifický pach stolt A otěhotnět rozhodně nemůžeš, oni ty mršky jak vyschnou, jsou mrtvé, možná imnohem dříve pokud se hned nedostanou tam kam mají vissla
A tvůj táta "smrdí " ?? Když říkᚠ, že nevoní , ale neříkáš, že páchne... Chápu, že člověk, který spíš páchne " chlastem " se ti ekluje , ale nesmíš si to v sobě tak pěstovat va
Co se týče hygieny, to by mu asi spíš měla domlouvat maminka...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#3 3. 7. 2008 12:58

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Tak za 1) doufám, že to s tím otěhotním to byl vtip 2) tohle je fakt kravina, trápit se něčím takovým. stejně nemᚠmožnost zjistit jestli na tom ovladači něco je, tak to nech plavat.

Není tady

 

#4 3. 7. 2008 13:02

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Ali654 napsal(a):

Když si představím, že se na to dívá a třeba si i dělá dobře, fuj.

Ked si on predstavi teba tiez ma mozno vlasy dupkom. Pretoze si mysli, ze si na to este prilis mala (velke baby uz zvycajne vedia ze zaschnute spermie su mrtve).

Ali654 napsal(a):

Ta druhá myšlenka mě napadla v souvislosti s tím, když jsem si (už to neudělám, jsem z toho dodnes znechucená) vzala jedno z jeho dvd s po*n a pustila si to (občas se na to na pc dívám, ale říkala jsem si, že to je jen prostě další po*no a s ním to nemá nic společnýho, ale je mi blbě z toho, že to taky viděl) a udělala jsem si u toho dobře (není to z důvodu, že by to bylo otcovo dvd, ale protože to u po*na prostě občas dělám.

Ali654 napsal(a):

Myslím, že to dělá dost lidí a není to nic neobvyklýho.).

Tak preco ti to na nom vadi?
Precitaj si to po sebe.
Si pokrytec. Vsetci mozu, aj ty mozes, ale on nie.

Zaschnute spermie su mrtve. Ak ti to nieje jasne skus sa na nete aj vzdelavat, nielen cumiet na por.no wink

Opilec + hygiena ... to je nieco ine.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#5 3. 7. 2008 13:02

majkafa
Host

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Ali654 napsal(a):

Když si představím, že se na to dívá a třeba si i dělá dobře, fuj.

a udělala jsem si u toho dobře ............ Myslím, že to dělá dost lidí a není to nic neobvyklýho.).

Ali, tvůj tatínek je taky "jenom" člověk, jako my všichni. Přečti si po sobě tohle. Ty a ostatní můžete a on ne? wink
Ke spermatu se nevyjadřuju. Zaujalo mě to, co jsem tady z tvého psaní vytáhla.

 

#6 3. 7. 2008 13:03

majkafa
Host

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Oxi lol

 

#7 3. 7. 2008 13:05

Maya.82
Host

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Tak tyhle problémy bych fakt chtěla mít. Nechápu proč to řešíš muselo by byt to sperma nejen na ovladači, ale i na klikách směrem dokoupelny na kohoutku. Je toho dost. Když ti to tak vadí tak se odstěhuj. Prosím tě kolik ti je let?? Jen tak mimochodem.

 

#8 3. 7. 2008 13:10

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

po přečtení tvého příspěvku si představuju tvýho tátu jako pupkatýho chlapa, co jeho jedinou zábavou je pivo a lechtivé obrázky. Vybavuje se mi Škopek za Slunce, seno..

co s tím nevím.Je to problém spíš tvůj, než tvýho táty, protože jemu to že se nemyje, nevadí. Pokud ti vadí sahat na ovladače, kup si v elektru univerzální ovladač,dá se nastavit na více zařízení a někam si ho uklidit, abys ho používala jen ty sama.
Ale to tvůj problém vyřeší jen částečně. Je třeba odstranit příčinu a tou je nejpíš obsedantní porucha, vyvolávající obscenní myšlenky (otěhotnění s otcem po domnělém kontaktu s jeho spermatem...)

Není tady

 

#9 3. 7. 2008 13:19

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Ali654 ja niekedy na por.no serveroch upravujem kod, to by si sa zgrcala, co? tongue Vlastne nie, niesom tvoj foter.

Tiez by sa mi hnusilo ist po tebe na WC, predstava, ze tam pada tvoje hnusne, smradlave ho*** wink
Alebo predstava ze si sahas medzi nohy pri tom por.ne a potom sahas tou istou rukou na mys .... pardon, musim hodit tyku usch
Co sa na to pozriet takto, zlaticko?


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#10 3. 7. 2008 13:21

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Ten problém podle mě bude spíše psychického rázu na rovině energií, možná by lépe poradily holky z duchovního.
Můžu ti jen říci, že moje mamka se také moc nemyje a občas i smrdí a je mi to také dost nepříjemné. Věc druhá je ta, že mamku jako člověka moc nemusím, dle mě se chová hrozně. Dokonce je mi vysloveně nepříjemný každý její dotyk neutral

Upravil(a) Tulipánka (3. 7. 2008 13:22)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#11 3. 7. 2008 13:29

Ali654
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2008
Příspěvky: 13

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Tulipánka: Tak hodně podobně jsem na tom právě s otcem. Docela jsi to vystihla. Už se cítím líp ale. Každopádně s tebou cítím a hold je to prostě u nás už tak. hmm
Oxi: Proč jsi tak zlá? Mě to fakt trápilo. Já chápu, co jsi tím chtěla říct, ale šlo to říct i jemnějc.

Není tady

 

#12 3. 7. 2008 13:34

Maya.82
Host

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Oxi je chlap ne ženská. lol

 

#13 3. 7. 2008 13:37

Ali654
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2008
Příspěvky: 13

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Maya.82: Tak pardon.

Není tady

 

#14 3. 7. 2008 13:38

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Ali654 napsal(a):

Oxi: Proč jsi tak zlá?

To od prirody wink
Nic to ale nemeni na tom, ze tvoj pristup je pokrytecky.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#15 3. 7. 2008 13:39

Ali654
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2008
Příspěvky: 13

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

OMLOUVÁM SE VŠEM, JESTLI JSEM JE NĚJAK URAZILA NEBO POHORŠILA.

Nevíte, jaké vztahy mám s otcem a co jsem si už prožila, tak mě za to prosím nesuďte. Děkuju těm, kteří nebyli hnusní a řekli mi svůj názor slušně.

Není tady

 

#16 3. 7. 2008 13:45

Maya.82
Host

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Myslím si, že si nikoho neurazila ani nepohoršila, ale musíš počítat s tím, že jsi na diskuzním foru a, že se občas prostě objeví někdo čí názor se ti líbit nebude. Ale bud ráda jsou tu i tací, kteří tě za názor dokáží doslova ukamenovat.

 

#17 3. 7. 2008 13:51

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Ali654 urazila si sa len ty wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#18 3. 7. 2008 13:52

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Ali já tě např. nesoudím, vyjádřilas upřímně svoje pocity, v pohodě ...Akorát si musíš uvědomit, že jsou tu tací, kteří si neberou servítky, pokud se tě to dotýká nereaguj na ně ...
Tě přece nemůže naštvat nějaké"  mužské ego " , že OXI ??? Opravdu křupanisticky napsané, líp bych to nedovedla tummenupp


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#19 3. 7. 2008 13:53

Maya.82
Host

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Oxi napsal(a):

Ali654 urazila si sa len ty wink

Přesně tak. dumbom Nazdarek Oxíku jakpak se máme.

 

#20 3. 7. 2008 13:53

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Ali, ale tys to vážně napsala tak pokrytecky, nejen o tom "udělání si dobře" , ale vůbec... dy si to přečti ...

Název: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní
... prosímvás, nesuďte mě , vím, že je to divný a snažím se tý myšlenky zbavit a začíná se i dařit.
Potřebovala bych i od vás slyšet, že jsem třeba paranoidní a proč takovou věc nemám řešit
....se na to na pc dívám, ale říkala jsem si, že to je jen prostě další p**no a s ním to nemá nic společnýho,  ale je mi blbě z toho, že to taky viděl

a pak se ti dostane odpovědí, které musíš od Oxiho skousnout (on tě jen tak testuje) a jseš z toho celá vedle?

jestli i nadále chceš něco řešit ,prosím, odpověz na otázku, kolik je ti let... - teda jestli chceš...
(zřejmě i v tom bude zakopané štěněsmile )


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#21 3. 7. 2008 13:59

Ali654
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2008
Příspěvky: 13

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Já ani nevím, jestli to chci dál řešit. Jsem trochu mladší, ale zaš žádná 16-letá puberačka. Popravdě se mi sem moc nechce psát věk. Nechci vyznít jak pokrytec. Otec ve mně za celý dětství a dospívaní prostě zasel takový pocity nechuti k němu už neustálým opíjením a psychickým týráním, tak se mi prosím nedivte, že se mi vcelku hnusí. Když je střízlivej, tak se s ním dá i mluvit, ovšem nic s ním řešit nejde. To je těžký na vysvětlování a s tím jsem se začala už smiřovat, jen lituju mamku. Takže prosím se na mě nekoukejte jako na pokrytce. Já mu neberu to, a si dělá dobře. Jde mi o můj subjetivní pocit, kterýho se chci zbavit, protože vím, že to není nic divnýho. No, to je jedno, stejně to asi nejde pořádně popsat. Díky ještě jednou za názory a mějte pěkný den.

Není tady

 

#22 3. 7. 2008 14:00

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Počítám, že Ali Vám už tady nenapíše ani slovo , protože nebylo cílem ji " odvařit " o tom jaký je to pokrytec, ale o tom rozebrat její problém...Stylem, kterým jí radíte se nedivím, že se naštvala, je to zjevně mladá holka !!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#23 3. 7. 2008 14:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Jestli ti vadí pocit zapatlaných ovladačů, DVD a pod., je to jednoduché - kup si ubrousky a před použitím daný předmět prostě otři.
Ale mám dojem, že tobě spíš vadí, že táta TO taky dělá - podle představ mnoha dětí se to pro RODIČE jaksi nesluší.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 3. 7. 2008 14:06

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

Já si spíš myslím, že tam je  alergie na  " otce " jako takového usch


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#25 3. 7. 2008 14:07

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přijde mi slizký, asi jsem paranoidní

helena napsal(a):

Jestli ti vadí pocit zapatlaných ovladačů, DVD a pod., je to jednoduché - kup si ubrousky a před použitím daný předmět prostě otři.
Ale mám dojem, že tobě spíš vadí, že táta TO taky dělá - podle představ mnoha dětí se to pro RODIČE jaksi nesluší.

ono toho bude asi víc a jak je vidno, Ali to uchopila za ten špatný konec ...
a my teda asi taky va co myslíš, Ali, nechceš se ještě vyjádřit k "pravému" problému?


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů