Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#676 16. 4. 2009 19:42

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Pěkný, má to fajn atmosféru smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#677 18. 4. 2009 5:15

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Seli, už se vrtí...lol
http://foto.dama.cz/img/537/537486.gif

Upravil(a) Hellga (18. 4. 2009 5:16)

Není tady

 

#678 20. 4. 2009 15:02

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Musím vám povědět novinu... big_smile Dlouho jsem se pídila a vyptávala po netu, co to je vlasně ten módní digiscrap a dneska konečně jsem našla odkaz, kde to je moc hezky a hlavně česky, vysvětleno... stolt
tady mám něco ze své "domácí" produkce (včetně "kitů"... lol )
http://foto.dama.cz/img/539/539261.jpg

http://foto.dama.cz/img/539/539299.jpg

...a tím s tímhle "fenoménem" nadobro a dočista končím...! lollollol

Není tady

 

#679 20. 4. 2009 17:04

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Šák to vypadá jak ty Tvoje koláže, co si jednu dobu tak toužila dělat a furt ti z toho vylejzaly takové depresivní pohřební obrazce....  Tak proč končíš? lol

Není tady

 

#680 20. 4. 2009 18:13

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Hele, říká ti něco "...dílo jesti obrazem duše páně umělcově"? Ještě, že jako "umělec" nestojím za nic, to bys i zaplakala a budíla se ze spaní! stolt lol Nekončím, neraduj se zbytečně, jen se nebudu pokoušet o scarp... tummenupp

Není tady

 

#681 20. 4. 2009 23:13

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

...a čí pak je to Bublina v bublině? lol
http://foto.dama.cz/img/539/539755.jpg

Není tady

 

#682 21. 4. 2009 7:14

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Jé Jimovník ... jenže ten už je teď olepanej a vypadá jak stepní koza zubatá, bo sebou furt cukal ....

Hele, bábi, máš recht. Mě to taky takhle neba - cvakacvak a je obrázek bez jakékoliv tvé invence ... a kde je tvořivost a fantazie, že jó?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#683 21. 4. 2009 11:46

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Jakej Jimovník, vždyť je to Lupinina Málina!!!!

Není tady

 

#684 21. 4. 2009 11:48

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Mohu mít jako laik dotaz na umělkyni, proč čouhá té pravé Málině z bubliny ten poslední článek lidského prstu? va

A proč je přes ten obrázek hozená ta kukuřičná křupka pro děti? To má nějakou souvislost se psama? va

Není tady

 

#685 21. 4. 2009 12:41

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Macex napsal(a):

Jakej Jimovník, vždyť je to Lupinina Málina!!!!

Jimovník je o patro vejš ... čoveče a myslíš, že jeto Máli? Dyť ta je celá černá a svítěj jí vočišťata? va


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#686 21. 4. 2009 12:59

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Macku, to je odraz fotografa na bublině...je to malej obrázek, tak je to špatně vidět... lol
...a je to malina Málina... stolt
...a pfůúúúúúúúúúúúúúúúúúúú...
http://foto.dama.cz/img/540/540052.jpg

Není tady

 

#687 21. 4. 2009 13:25

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

...a pfffúúúúúúúúúú...lol
http://foto.dama.cz/img/540/540079.jpg

...a kucky, kucky...! usch

Není tady

 

#688 22. 4. 2009 16:58

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

A hele:

http://foto.dama.cz/img/540/540871.jpg

jsem si trochu pohrála s tímto obrázkem:
http://sklad.obrazku.cz/obr108529_104.jpg

Upravil(a) Míša Kulička (22. 4. 2009 16:59)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#689 23. 4. 2009 9:16

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

On už je krásnej sám o sobě.. To za ním je pták, netopejr nebo černokněžník? lol tummenupp

Není tady

 

#690 23. 4. 2009 11:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

No Hellguše! Moje Málinka v bublině va Tak to vím, čí je ten prst - madam autorky umělkyně lol
Nostalgie se mi líbí - to by byl hezkej plakát tummenupp
A Míšo, tohle poslední, to mě docela uchvátilo - ať je to pterodaktyl, nebo kouzelník - mně se to děsně líbí tummenupp


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#691 23. 4. 2009 17:28

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Macex napsal(a):

On už je krásnej sám o sobě.. To za ním je pták, netopejr nebo černokněžník? lol tummenupp

Tak schválně, jestli to dáš aj s druhovým jménem lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#692 24. 4. 2009 9:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Macku bacha, aby to nebyla nakonec ryba, nebo ssavec! va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#693 24. 4. 2009 9:08

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

A nemůžeš ho trochu dobarvit a sundat z něj tu pampelišku? Takhle je moc maskovanej.... lol

Není tady

 

#694 24. 4. 2009 17:08

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

http://images.shareordie.in/uploads/2008/08/beautiful-animaal-photography-0121.jpg


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#695 24. 4. 2009 21:36

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Tak čekala jsem všechno, ale létající žloutenku teda ne.... lol  Ale je kvásnej... tummenupp

Není tady

 

#696 25. 4. 2009 21:38

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Jak jsem nakoupila, tak prodávám ... ty myslíš, že je kašírovanej? Ostatní zvířata tam byla opravdová, tak by měl být taky ... docela by mě zajímalo, co to vlastně je smile .... ale možná je to jen nějakej holub, co se vochomejtal kolem našeho baráku, když ho žlutili va


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#697 25. 4. 2009 23:19

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Já nejsem specialistka na ptáky, na faunu všeobecně jsou tady dvě přebornice, takže to bude asi otázka spíš na LOCO a Alixu... existovat může zcela jistě..., ovšem barvu má jak nějakej papouch z cirku.... Až bude chvilka času, tak někam hodím voko....

Není tady

 

#698 30. 4. 2009 21:32

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Tak jsem to ještě upravila smile

http://foto.dama.cz/img/546/546687.jpg


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#699 1. 5. 2009 23:59

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Kulíš hele, námět na scarp... lol
http://foto.dama.cz/img/547/547386.gif

Není tady

 

#700 2. 5. 2009 18:53

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Fůůj to je hnuuuuussssss.... usch lolgodlike

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů