Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#651 6. 3. 2009 20:16

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

No, jestli to bylo tak báječné pití, jak je to úchvatný obrázek, tak jsi se tomu pití asi rychle koukla až na jadérka, pak jen sršíš inšpirací  stolt a na nás už žádná nezbyla.tillfreds

Není tady

 

#652 6. 3. 2009 21:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Nie je to umelecká fotka, ale... rodna
http://img1.rajce.idnes.cz/d4/1/1726/1726260_6302917ae5fb16b940e166843e339113/images/P1012101.JPG


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#653 7. 3. 2009 14:07

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Jé, to je typickej Jerry ... A Toma máš kde?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#654 8. 3. 2009 11:15

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Tak holky, vše nej k emdéžet smile

http://foto.dama.cz/img/505/505571.jpg

Upravil(a) Míša Kulička (8. 3. 2009 11:16)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#655 8. 3. 2009 19:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Míša Kulička napsal(a):

Jé, to je typickej Jerry ... A Toma máš kde?

V útulku... grater som na nich alergická...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#656 8. 3. 2009 19:13

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Selima napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Jé, to je typickej Jerry ... A Toma máš kde?

V útulku... grater som na nich alergická...

Neplakéj ... vsadím se, že Jerry si při tomto zjištění oddychl stolt


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#657 9. 3. 2009 7:55

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Hele, že on Jerry tancuje břišáky? Ten postoj..... smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#658 9. 3. 2009 8:10

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Co postoj, ale ta práce rukou smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#659 9. 3. 2009 9:28

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

...ano. A celkový výraz, jiskra v oku...ó, to bude kariéra!!!! stolt Seli, jak ty to děláš...? pussa


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#660 9. 3. 2009 9:37

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Když naučí tančit křečka, to by mohla pohnout aj s takovým dřevem, jako su já, nemyslíš? stolt ... Ikdyž jeden z Káčiných křečků byl vysloveně pohybově nadaný milovník hudby ... jak mu pustila Apocalyptiku, tak se neudržel, zvedl se na zadní a houpal se do rytmu lol ... na toho bych fakt neměla stolt


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#661 9. 3. 2009 10:11

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Chceš jako naznačit, že na Apocalyptiku se neumíš postavit na zadní a vlnit se??? va lol


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#662 9. 3. 2009 10:48

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

No to jó ... jen ti okolo z teho asi nemaj ten pravý choreografický zážitek


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#663 9. 3. 2009 14:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Hani napsal(a):

Hele, že on Jerry tancuje břišáky? Ten postoj..... smile

lol To som ešte neskúmala, ale vzhľadom na to, že to je ONA, skúsim jej pustiť hudbu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#664 9. 3. 2009 14:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Inak, Miš, budem učiť tancovať kľudne aj tučniakov, aj krásne ženy, aj čarodejncie alebo hoci lasičky - mňa to baví... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#665 9. 3. 2009 14:50

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Tak za tři týdny v Lovětíně, ju?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#666 9. 3. 2009 18:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

kapitulation No, chcela by som... ale povedzme, že najneskôr v máji...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#667 12. 3. 2009 22:35

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Hele, jakýho máme šiškovnýho pesana:

http://foto.dama.cz/img/510/510090.jpg

Upravil(a) Míša Kulička (12. 3. 2009 22:54)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#668 19. 3. 2009 23:13

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

http://foto.dama.cz/img/511/511621.jpg


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#669 19. 3. 2009 23:14

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

http://foto.dama.cz/img/511/511504.jpg


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#670 19. 3. 2009 23:14

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

http://foto.dama.cz/img/515/515710.jpg


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#671 11. 4. 2009 3:45

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Krásné svátky jara... wink
http://foto.dama.cz/img/532/532651.jpg

Není tady

 

#672 15. 4. 2009 11:17

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Dokonalá iluze skla tummenupp


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#673 15. 4. 2009 22:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Míško Kuličko - máš to nádherný - všechny dílka - můžu se zeptat, v jakém prográmku tvoříš?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#674 15. 4. 2009 23:19

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Kombinuju hlavně Corel Draw s Corelem PhotoPaint ...  smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#675 16. 4. 2009 15:57

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Chat: kreslíme, malujeme, fotíme a vůbec umělecky řádíme

Hele...nostalgie... big_smile
http://foto.dama.cz/img/536/536249.jpg

...a tady polotovary... wink
http://foto.dama.cz/img/536/536263.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů