Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 7. 2008 15:56

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Poleptání nosní sliznice?

Ahoj všem.Mému synovi-6 let,teče čas od času krev z nosu.Jsou to taková období.Bere každý den ascorutin.Jeho mudr.mu nechce nechat vypálit v nose tu žilku,která to způsobuje,z důvodu,že je malý.Zkrátka,že by mu to tam nějak vadilo při jeho růstu.Když jsem byla uý svého hematologa,tak jsem se s ním radila a on se divil,proč mu to nevyleptají chemicky,to že prý nevadí a žilka se udělá jinde.A tak se ptám,zda s tím máte někdo zkušenosti.Hned zítra ho objednám.Chuděra má strach i smrkat,aby se mu nespustila a ve škole by mohl mít problémy,jde do první třídy,tak proč zbytečné problémy.Děkuji za všechny odpovědi.


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#2 2. 7. 2008 19:07

Olympia
Host

Re: Poleptání nosní sliznice?

.

Upravil(a) Olympia (14. 4. 2010 16:25)

 

#3 3. 7. 2008 20:00

vladis
♥♥-----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 46

Re: Poleptání nosní sliznice?

Synovi take dost casto tece krev z nosu.Na poleptani jsme byli jiz nekolikrat, na nejaky cas to pomohlo, ale pak mu krev opet tekla treba i kazdy den.Takze nevim, jestli to nejak vyrazne pomuze.Snad jen na chvili a navic opakovane poleptani mozna situaci jeste zhorsuje.Je dulezite, aby se stroupky, ktere se v nose delaji, kazdy den promastovali, protoze jakmile zaschnou, odtrhnou se a krev opet tece.Pokud synovi mazu nos kazdy den, je to lepsi.Mazeme nosni masti z lekarny, ale pry stejnou sluzbu udela i obycejne sadlo.

Není tady

 

#4 9. 7. 2008 11:58

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Poleptání nosní sliznice?

Děkuji za odpovědi.


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#5 16. 7. 2008 8:21

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Poleptání nosní sliznice?

Taky mi to dělali někdy v 8 letech. Měla jsem hromadu let pokoj. Teď mi to zase trochu začíná, ale je mi 38. Takže v podstatě účinná pomoc. Byla jsem pár dní v nemocnici, ale to se myslím dnes už nedělá. Určitě mu to pomůže.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#6 21. 7. 2008 20:40

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Poleptání nosní sliznice?

Tak to ráda slyším,ještě jsme se tam nedostali,malej byl nemocný,ted zase druhý.A už to leze na mě big_smile


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#7 19. 8. 2008 16:03

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Poleptání nosní sliznice?

Tak už to má malej týden za sebou.Zatim mu krev netekla,mažem mastí s parádním dávkovačem do nosu.Ascorutin může brát pořát.Jen se zákrok musí ještě po týdnech několikrát zopakovat. stolt

Upravil(a) Fifida (19. 8. 2008 16:34)


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů