Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 7. 2008 14:37

terado
♥♥-----
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 33

Maji kotata mlecny chrup?

Nazdar do eteru:-))Maji kocky mlecne zuby,ci je to nesmysl?Diky za kazky tip.Pekny den

Není tady

 

#2 2. 7. 2008 14:52

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Maji kotata mlecny chrup?

terado napsal(a):

Nazdar do eteru:-))Maji kocky mlecne zuby,ci je to nesmysl?Diky za kazky tip.Pekny den

Pes i kočka vyměňují mléčné zuby za trvalé obvykle do 6 měsíců stáří. Poměrně často se stává, že některý mléčný zub nevypadne a vedle něho vyroste zub trvalý.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 2. 7. 2008 21:11

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Maji kotata mlecny chrup?

Terado,


Jak jste prožili noc s kočičkou?

Upravil(a) Heluška (2. 7. 2008 21:13)

Není tady

 

#4 3. 7. 2008 18:15

terado
♥♥-----
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 33

Re: Maji kotata mlecny chrup?

Ahoj Helusko:-)),ona se  u nas musi citit velice dobre,noc byla klidna, na "zachod"sla bez problemu .Sikulka.Chodi za mnou v klidu na klin a tak.Vcera mi vylizala oko a dostala jsem pusinku nosikem na nosik....no je zlata..Glöckchen nase ,no je nasa....jinak je ziva a nevynecha prilezitost ke hrani,kdyz jsem prisla z prace,pozdravila ,jak se slusi a patri...co na to rict, vseci co ju videli,by ji brali dom...no jo slusne vychovana..uvidime jak dlouho...mimojine 7.7.mam volno,tak to klapne.Mej se

Není tady

 

#5 3. 7. 2008 18:31

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Maji kotata mlecny chrup?

Naše kotě měnilo chrup kolem 4 měsíců, co jsem si všimla, že jí chybí vždy jeden ze spodních špičáků...A velice rychle jí dorostly nové. Neuvěřitelné.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů