Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 17. 2. 2006 8:26

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: bylinky - hoďte léky do koše

navím přesně co myslíš, ale na vřídky používám řepík - koupíš v lékárně, udělᚠdle návodu a dělᚠobklady. Je toho sice víc ale řepík bych brala jako první pomoc.

Není tady

 

#77 17. 2. 2006 8:44

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: bylinky - hoďte léky do koše

cilka napsal(a):

navím přesně co myslíš, ale na vřídky používám řepík - koupíš v lékárně, udělᚠdle návodu a dělᚠobklady. Je toho sice víc ale řepík bych brala jako první pomoc.

Děkuju za informaci, určitě to vyzkouším. Pro upřesnění dělaj se mi boláčky, které zpočátku vypadají jako akné a nakonec je z toho velká tuhá a hlavně bolavá boule,která mizí minimálně 14 dní.


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#78 17. 2. 2006 9:29

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Renča1 napsal(a):

Ahoj holky, potřebuji poradit, už asi 4 měsíce se mi dělaj na jedné straně brady zanícené boláčky, které pekelně bolý. Stále se jich nemůžu zbavit, kožařka mi předepsala antibiotika, která zabrala jen v době užívání a pak se to objevilo zase.Teď jsem byla i na ošetření laserem, ale žádný účinek to zatím nemá. Už opravdu nevim co dělat :-( Budu vděčná za každou dobrou radu.
Děkuji a přeji krásný den :-)

Vše co vychází kůží je jen a jen dobré, tělo se zbavuje nečistoty. Může to být pro tebe nepřijemné - chodíme ,,s kůži na trh", ale nic víc.
Brada je symbol vůle, sebeuplatnění, kůže je povrh - hranice, kontakt, něžnost. Vnitřní potlačení uvnitř těla se probojovává ven a prosazuje se na povrch, chce ven na světlo vědomí.
Ač takové maličkosti, je nutno ledat souvislosti a léčit  člověka jako celek. Antibiotika v takových případech, kdy nejdo o záchranu života, mohou napáchat spíše větší nedobro zase na zcela jiné úrovni, neléčí příčinu ale hraje jen úlohu potlačení čeho si...?

Upravil(a) Ilseli (17. 2. 2006 9:33)


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#79 17. 2. 2006 9:57

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Děkuji za odpověď, opravdu bych se chtěla tohoto problému zbavit. Je to pro mě více než nepříjemné, kdyby to bylo na ruce či noze tak to tolik nevadí,ale mít boláčky na bradě je dost nepříjemný Už nemám chu ani chodit ven mezi lidi makeupem to zakrývám stěží. Můžete mi prosim poradit ?


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#80 17. 2. 2006 10:09

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Podle toho co jsi napsala, jde o hlubší podkožní zánět. Taky si nemyslím, že by ti antibiotika nějak pomohla, hlavně masti... Když se ti začne "boulička" dělat, začni si dávat teplé obklady - teplo urychluje vývin. Když budeš mít pocit, že už je na prasknutí, udělej si "kaši" ze strouhaných brambor a přikládej na ona místa, třeba na gáze. Brambory mají schopnost vytahovat z těla "fujtajbly". Když ti boulička praskne, střídej bramboru s tím řepíkem.
Je dobrá i cibule - pro své antibakteriální účinky - ukrojíš silnější kolečko cibule a přiložíš.
Výborná je i šáva z aloe - ulomíš kousek listu a vymačkanou šávu dᚠna ránu.
Dělá se ti to v nějaké závislosti, třeba menstruace, měsíc a tak?

Není tady

 

#81 17. 2. 2006 10:30

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Mᚠpravdu antibiotika opravdu nejsou to pravé, vyzkoušela jsem i různé vodičky a mastičky,ale nic nezabírá. Pokoušela jsem se vypozorovat kdy nebo po čem se mi to dělá,ale bohužel na nic jsem nepřišla. Zkoušela jsem vysadit i různé potraviny,jako jsou mléčné výrobky,čokoládá,pšeničné pečivo, ale nic nezabralo.Poslední šanci jsem viděla v tom laseru, první sezení jsem měla před 3 týdny, začala jsem se loupat,ale boláčky se dělaj dál.Další sezení mám příští týden. Taky mě zaráží, že se to dělá stále ve stejné oblasti, někdy to ani nepraskne jen mám velkou bolestivou bouli, která se vstřebá tak do 14 dnů.


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#82 17. 2. 2006 23:08

Jitka
Host

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Milá Renčo, myslím, že mᚠstejný problém s bradou jako já jsem měla s celým obličejem. Bradu jsem měla ovšem postiženou nejvíc. Moc bych Ti přála, aby Ti pomohly nějaké přírodní prostředky nebo diety, ale kdyby ne, tak mně pomohla Diane 35(antikoncepce) i když ne stoprocentně, ale i tak se cítím skvěle. S laserem nemám zkušenosti, ale myslím, že se používá až na zmírnění jizev. Hodně štěstí.

 

#83 19. 2. 2006 15:28

Ahoj,Emili
Host

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Ahoj,
mám rovněž velký problém s pletí.Jsem totiž alergická na veškerou pletovou kosmetiku.At dám na obličej cokoli,mám pořád pocit že me štípe,pálí,zrudnu,otečou my oči.Chodila jsem do kosmetiky,je to zkušená kosmetička / pův.povolámím zdravotní sestra/.Vyskoušela za těch 7 let co jsem k ní chodila vše, až jednou během půl hodiny po mé návštěvě u ní jsem celá otekla.Byla jsem na alergologii, mám za sebou různé testy,krevní odběry,vše negativní,ovšem mé problémy trvají i nadále.Nevím jak dál,jestli poradíte, budu ráda.
Děkuji.

 

#84 25. 2. 2006 22:36

Eva01
Host

Re: bylinky - hoďte léky do koše

moje teta měla stejný problém. nakonec zakotvila u včelích produktů a je spokojená.
Zkoušela jsi je? Co třeba nějaké přírodní hypoalergenní krémy? Se solí z Mrtvého moře a pod. Můžeš se zkusit kouknout na internetu na různé firmy, které vyrábějí přírodní kosmetiku. Hadek, just, eone, nebo tak. Ale myslím, že je třeba se vždycky kouknout na složení. něco v těch výrobcích být přírodní nemusí.
E.

 

#85 26. 2. 2006 15:22

mauska
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 320

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Renčo 1,
Měla jsem a někdy ještě občas mám podobný problém, především na bradě se mi udělají vřídky, boláky, přesně to co popisuješ Ty. Zkusila jsem všechno možný, ATB, různé masti, vodičky atd. No, ale nic nezabralo a nebo pokud zabralo, tak jen na krátkou dobu. Problém je, že ATB a všechny ty přípravky vlasně zatlačí boláky zpět do těla a oni za čas zas vylezou... Protože mám špatnou imunitu, ne úplně zdravou stravu, zkusila jsem změnit životní styl, pravidelně jíst zdravou stravu, především omezit cukry, alkohol, ... no, a najednou se to všechno zlepšilo reta Ale sama vím, že není jednoduché s tím bojovat, protože jakmile poruším trochu životosprávu, jsem ve stresu, nemocná, tak se to zase objeví. Teď jsem brala šest týdnů ATB a jsem jeden velký bolák, mám je totiž snad úplně všude.... Pokud do sebe člověk cpe různé "špatnosti" = tzn. různé toxiny apod, tělo si s nimi neumí poradit  a tak se je snaží zbavit různým způsobem a tohle je jeden z nich.
Proto Ti vřele doporučuji, zamyslet se nad vlastním způsobem života, a místo drahých krémů, léků atd, které sice můžou krátkodobě pomoci, ale v dlouhodobém hledisku jsou k ničemu, změnit k lepšímu co se dá. Jíst víc zeleniny, pít víc bylinkových čajů, méně cukrů, bílé mouky, dát si takovou očistu.
Je to sice náročnější, chce to víc odříkání, ale výsledek stojí za to. Mě tenhle problém trápil asi deset let, a poslední rok, když nepočítám posledních šest týdnů na ATB, mám ple úplně čisounkou. Jo, a přestala jsem brát antikoncepci, protože i když měla stav plei zlepšovat, opak byl pravdou.
Zdraím a přeji a se s tím úspěšně popereš styrka


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10046;126/st/20100111/dt/5/k/acc5/preg.png


09/05/09 2 Clearblue testy ukazuji +!!!; 26/05/09 utz, srdicko bije!!! 27/06/09 NT screening; 30/06/09 prvni navsteva poradny; 24/08/09 velky utz v CR - OK, bude to kluk!

Není tady

 

#86 27. 2. 2006 7:53

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Ahoj Mausko, děkuji za odpověď. S tou změnou životosprávy mᚠpravdu.Už dva týdny nejím žádné sladkosti,mléčné výrobky, bílé pečivo a také jsem omezila konzumaci uzenin. A naopak svou stravu jsem obohatila o ovoce,zeleninu,piju bylinky a syrovátku sem tam si dám i nějaký kefír. Nemůžu čekat žádné zázraky, ale doufám že aspoň trošku se to zlepší.Antikoncepci beru už osm let a na ple působila vždycky fantasticky. O vysazení jsem už také uvažovala, ale bojím se že se osypu celá.
Měj se moc hezky pa Renča smile


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#87 4. 3. 2006 0:00

jitka
Host

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Renčo1, 2 týdny jsou málo, mně nepomohlo ani půl roku. Ale co aspoň trošku zabralo, byly laktobacily - k zakoupení v lékárně nebo prodejnách zdravé výživy. Hodně štěstí.

 

#88 4. 3. 2006 11:12

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: bylinky - hoďte léky do koše

jitka napsal(a):

Renčo1, 2 týdny jsou málo, mně nepomohlo ani půl roku. Ale co aspoň trošku zabralo, byly laktobacily - k zakoupení v lékárně nebo prodejnách zdravé výživy. Hodně štěstí.

Ano, střeva a naše kůže, jsou jak spojené nádoby. Pokud někdo anitbiotiky ,,jakoby zatlačí bakterie škodlivé, tak na druhé straně vybije střevní bakterie - ty užitečné,,.  A znova jsme na počátku koloběhu bez efektního zásahu. Vše co čistí střeva nám závroveň pomáhá k ozdravení kůže. Vše je o harmonii celého člověka a to těla i duše.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#89 4. 3. 2006 11:30

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Bety napsal(a):

No, podpořit chu k jídlu tedy rozhodně nepotřebuju, zato každou chvilku se v kuchyni spálím. Nemám ovšem aloe, tak to jenom leduju....když nemám led, tak použiju pytlík zeleniny nebo něčeho z mrazáku... achjo.

Jak jednoduché si uděla v létě třezalkový olej na spáleniny.
Třezalkový olej: polorozkvetlou třezalku čerstvou nakráješ, dᚠdo skleničky, zaleješ olivovým olejem  a nechᚠvyluhovat. Denně protřepeš, aby se látky lépe uvolnily do oleje. Po deseti dnech, olej naleješ přes fáč do skleničky, uzavřeš a dᚠdo ledničky a mᚠprvní pomoc  při nečekaném malém spálení v kuchyni. Il.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#90 5. 3. 2006 11:09

mauska
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 320

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Renča1 napsal(a):

Ahoj Mausko, děkuji za odpověď. S tou změnou životosprávy mᚠpravdu.Už dva týdny nejím žádné sladkosti,mléčné výrobky, bílé pečivo a také jsem omezila konzumaci uzenin. A naopak svou stravu jsem obohatila o ovoce,zeleninu,piju bylinky a syrovátku sem tam si dám i nějaký kefír. Nemůžu čekat žádné zázraky, ale doufám že aspoň trošku se to zlepší.Antikoncepci beru už osm let a na ple působila vždycky fantasticky. O vysazení jsem už také uvažovala, ale bojím se že se osypu celá.
Měj se moc hezky pa Renča smile

Renčo,
mě trvalo pár týdnů až měsíců, než jsem začala pozorovat výraznější zlepšení. Chce to fakt důslednost a i když někdy porušíš životosprávu, tak nepřestávat. Jak tu psali i ostatní, dobré je si pořídit Laktobacily, mají je v každý lékárně, já je beru už víc jak rok, pomáhají "zevnitř". Zažívání je totiž spojený s naším zdravotním stavem, stavem plei atd víc než si připouštíme.
Jinak mě osobně na tyhle boláčky nepomohla žádná kosmetika, většina z nich stejně obsahuje zinek apod a tyhle látky stejně jako ATB jen zatlačí bolák zpět do kuže.  Koupila jsem si na radu známé měsíčkové kapky (nejlepší je výtažek z pupenů měsíčku - je silnější) a ráno a večer si dám na malou lžičku vodu, přidám cca 5-6 kapek měsíčku a vyčistím pe. Měsíček má tu úžasnou vlastnost, že vytahuje nečistotu a veškeré ty "špatnosti" ven z těla a zklidňuje. Stojí pár korun a dá se koupit v obchodech s bylinkama, se zdravou výživou atd.
Ještě k té antikoncepci. Trvalo mi docela dlouho než jsem se odhodlala jí vysadit, jsem teď ale jen ráda. Docela jsem se bála, co to se mnou udělá, ale jsem naprosto v pohodě, neberu jí teď asi 5 měsíců a už bych znovu asi do toho nešla.
Já jsem kromě problémů s pleí měla i zdravotní problémy, pořád nějaký zánět, takže jsem si ještě pořídila Wobenzym, pomohlo mi to jak celkově na imunitu, tím pádem i na ple. Chce to ale brát dlouhodobě, aspoň 3-6 měsíců.
Jinak Ti přeju, a se Ti daří wink
Mauska


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10046;126/st/20100111/dt/5/k/acc5/preg.png


09/05/09 2 Clearblue testy ukazuji +!!!; 26/05/09 utz, srdicko bije!!! 27/06/09 NT screening; 30/06/09 prvni navsteva poradny; 24/08/09 velky utz v CR - OK, bude to kluk!

Není tady

 

#91 5. 3. 2006 14:30

Terez
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 89

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Obracím se na vás, na Ilseli a ostaní, kdo mají zkušenosti.  Poslední dobou jsem unavená, trápí mě výtoky, bolení hlavy... Začetla jsem se do článků o celostní medicíně, a řikám si, že bych měla začít žít jinak. Jenže se doporučuje nejíst moučný výrobky, bílkoviny, sacharidy, mléčný výrobky... Prostě všechno co jsem jedla dosud. Takže když nad tim přemešlim, směla bych vlastně jen zeleninu. Ovesný vločky miluju, prospívaj sice trávení - ale je to jaksi zase samej sacharid. Tak co teda? Jak to děláte vy? Co jítek snídani? Chleba, koláč, vločky s mlíkem nemůžem, tak co zbejvá? A k obědu? Rýži ne, těstoviny už vůbec, nemluvim o krupicový kaši nebo zemlbábě...
A taky by mě zajímalo, jak se díváte na antikoncepci. Říká se (říká celostní medicína...), že zbytečně moc hormonů = zamoření střev kvasinkama = výtoky, oslabená imunita, kožní potíže.......  Tak jak s tou antikoncepcí? Beru ji dva a půl roku a rozhodla jsem se ji vysadit. Ale fakt je, že mám po ní ple jak dětská prdýlka, a konečně srovnanou menstruaci, což se mido dvaceti přirozenou cestou nedařilo.
Ilseli, na srovnání menstruace se doporučuje Jeřáb, Kontryhel, Řebříček... Nevíš jak často pít, kdy začít...?

Děkuju moooc všem za jakoukoli radu!
Krásnej slunečnej den (aspoň taky v hnusný Praze... smile

T.

Není tady

 

#92 5. 3. 2006 19:23

mauska
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 320

Re: bylinky - hoďte léky do koše

berusko123,
pokud prožívᚠstresové období, tak není divu, že mᚠkruhy či pytlíky pod očima. Můžeš pít třezalku na uklidnění, ale to nevyřeší tvé problémy... Stres, který prožívᚠmusíš odstranit, vyřešit problémy, které máš...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10046;126/st/20100111/dt/5/k/acc5/preg.png


09/05/09 2 Clearblue testy ukazuji +!!!; 26/05/09 utz, srdicko bije!!! 27/06/09 NT screening; 30/06/09 prvni navsteva poradny; 24/08/09 velky utz v CR - OK, bude to kluk!

Není tady

 

#93 5. 3. 2006 19:59

llenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 60
Web

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Já můžu z vlastní zkušenosti doporučit přípravky firmy Starlife, jsou z bylinek a zabírají snad na všechno. Dívala jsem se , že se dají objednat i po internetu. Nejsou sice z nejlevnějších, ale na svých dětech i na sobě jsem vyzkoušela jejich účinnost. Pro trvalé zdraví je ovšem nutné razantně změnit  jídelníček.

Upravil(a) llenka (6. 3. 2006 10:45)

Není tady

 

#94 5. 3. 2006 21:28

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Terez napsal(a):

Ilseli, na srovnání menstruace se doporučuje Jeřáb, Kontryhel, Řebříček... Nevíš jak často pít, kdy začít...?

Děkuju moooc všem za jakoukoli radu!
Krásnej slunečnej den (aspoň taky v hnusný Praze... smile

T.

Milá Terez, vše souvisí se vším, ale to ty víš.
Menstruace je tělesný proces řízený  souhrou hormonů estrogenů a gestrogenů. Tato souhra odpovídá ,,sexualitě v hormonální rovině", pokud je tato ,,hormonální sexualita" narušena, dochází k menstruačním potížím. Dnešní klasická medicína toto řeší jen na hormonální úrovni. Menstruační krvácení je výrazem ženskosti, plodnosti a přijímání. Ženský princip je cesta přijímání a mužství je cestou tvoření. Pokud je tato rovnováha na určité úrovni v nerovnováze, dochází k menstruačním potížím. Takto zase je nahlíženo z pozice celostního přístupu k člověku. Vždy je důležité přistoupit k léčbě celého jedince a to i na rovině minulosti a budoucnosti, těla i duše.

To co může Tvé menstruační potíže zmírnit, jsou sice bylinky ale chce to řešení na celé Tvé úrovini těla a duše. Pak se neřeší jen menstruace ale i únava a další případné potíže.

Bolesti při menstruaci: Směs stejných dílu kontryhelu, hluchavky a šalvěje. Pijeme  denně 1 šálek nálevu.
Při nepravidelné menstruaci:Směs ze stejnéhých dílů rdesna ptačího, třezalky, mateřidoušky a kontryhelu. Pijeme 1 šálek směsi denně.
Regulace menstruace: Směs ze stejných dílů měsíčku, kontryhelu a květu jeřábu ptačího. Směs vytváří kvalitní regulaci a je vhodná při nepravidelné a nestejně silné menstruaci. Pijou se dva šálky nálevu denně, ale pouze v době mimo menstruaci!

V dnešní době není zaručeno, že nakoupené bylinky mají odpovídající léčivé účinky, vzhledem k znečištění ovzduší a ani my už nejsme schopni, díky přílišné konzumaci chemických a hormonálních léků využívat jejich léčebných účinků.
Vhodný  může být ještě Bkomlex, vit. E, a magnezium.

Proti únavě dnešních dnů je vhodné ovoce a zeleninu + vitamín C se zinkem i jako prevence proti chřipce. Velmi důležitý je odpočinek s uměním relaxovat. Zdravím Il.

Upravil(a) Ilseli (6. 3. 2006 9:21)


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#95 6. 3. 2006 10:47

Terez
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 89

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Děkuju, Ilseli, jen teď trochu nevím, co mám se svou "sexualitou v hormonální rovině" dělat. Nevím, odkud ji chytit a něco s ní dělat, pakliže není v pořádku. Je to něco vrozenýho? Nebo získanýho během dospívání? Kde teda začít? Přemejšlěla jsem i o návštěvě nějakýho homeopata, léčitele. Tak vůbec, abych vlastně věděla, čeho se chytit, čim začít. Jak změnit svá návyky, aby to k něčemu bylo.
Koncem týdne mi skončí antikoncepce, tak uvidim, co to udělá. Bohužel většinu potřebnejch bylinek teď nasušenejch nemám, tak se musim spolehnout na kupovaný.
Ještě jednou díky za odpověď a můžu mít ještě otázku na tebe? Odkud mᚠsvý vědomosti? Z vlastních zkušeností, z knížek, od babiček...? Je to moc fajn, že se timhle jěště někdo zabejvá, a nedělá z toho vědu, a nechce za dobrý rady peníze, jak je dneska obvyklý... sad

T.

Není tady

 

#96 6. 3. 2006 10:51

Terez
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 89

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Ještě mě napadá, četla jsem si znovu co jsi napsala - asi v sobě mám o trochu víc toho "mužskýho elementu", než je "obvyklý", mám někdy sklony k "mužskýmu typu" chování, taky mám daleko větší sexuální potřebu než můj patrner, a spíš ochranitelský sklony než sklony bejt někym ochraňována a za někoho se schovávat. No jo, ale co s tim? Přece to nedokážu změnit (a ani nechci). Budu pak mít pořád problémy s hormonama?

T.

Není tady

 

#97 6. 3. 2006 11:44

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: bylinky - hoďte léky do koše

ahojky, zahlédla jsem tady diskusi na téma bylinek a rovněž já se přidávám k Terez, bohužel já jsem na tom tak, že mám přímo testama potvrzenou vysokou hladinu mužského hormonu...lékař mi napsal HA, ale trpěla jsem fat velkýma psychickýma potížema, tak jsem jí musela přestat brát... Jsem už maličko zoufalá, protože chci miminko, tak jsem se pustila do bylinných koncentrátů pana Nového (dědka kořenáře), možná někdo znáte... Na zázraky už ale nějak nevěřím... Navíc jsem taky slyšela, že můje problémy může způsobovat zablokovaná páteř... chjo, jenže co s tím, když 80% dne a pracovní doby trávím u PC...
existuje něco přírodního, co by mi opravdu pomohlo ??


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#98 6. 3. 2006 13:32

Edik
Host

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Terez napsal(a):

Ještě mě napadá, četla jsem si znovu co jsi napsala - asi v sobě mám o trochu víc toho "mužskýho elementu", než je "obvyklý", mám někdy sklony k "mužskýmu typu" chování, taky mám daleko větší sexuální potřebu než můj patrner, a spíš ochranitelský sklony než sklony bejt někym ochraňována a za někoho se schovávat. No jo, ale co s tim? Přece to nedokážu změnit (a ani nechci). Budu pak mít pořád problémy s hormonama?

T.

..vyzkousej orientální tance.... rytmus, cinkání penízků a vlnění v bocích uvolní nejen pohlavní orgány ale i Tvou ženskost do plné krásy....

 

#99 6. 3. 2006 15:59

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: bylinky - hoďte léky do koše

Edik napsal(a):

..vyzkousej orientální tance.... rytmus, cinkání penízků a vlnění v bocích uvolní nejen pohlavní orgány ale i Tvou ženskost do plné krásy....

Zcela souhlasím a vřele doporučuji je to o ženskosti, ladnosti, vlnění, příjemné atmosféře, protřepání případných špíčků. Kde je nutná souhra těla i ducha. Břišní tance nejsou jednoduché, jak se na první pohled zdá ale kdo tomuto kouzlu propadne moc si ho užívá, úžasná relaxace. Edíku, jsem ráda, že jsi toto znovu zde připoměl. Zdravím Il.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#100 6. 3. 2006 19:00

mauska
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 320

Re: bylinky - hoďte léky do koše

mala.popelka napsal(a):

ahojky, zahlédla jsem tady diskusi na téma bylinek a rovněž já se přidávám k Terez, bohužel já jsem na tom tak, že mám přímo testama potvrzenou vysokou hladinu mužského hormonu...lékař mi napsal HA, ale trpěla jsem fat velkýma psychickýma potížema, tak jsem jí musela přestat brát... Jsem už maličko zoufalá, protože chci miminko, tak jsem se pustila do bylinných koncentrátů pana Nového (dědka kořenáře), možná někdo znáte... Na zázraky už ale nějak nevěřím... Navíc jsem taky slyšela, že můje problémy může způsobovat zablokovaná páteř... chjo, jenže co s tím, když 80% dne a pracovní doby trávím u PC...
existuje něco přírodního, co by mi opravdu pomohlo ??

Břišní tance a nebo cvičení podle Mojžíšová = oboje dělá zázraky


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10046;126/st/20100111/dt/5/k/acc5/preg.png


09/05/09 2 Clearblue testy ukazuji +!!!; 26/05/09 utz, srdicko bije!!! 27/06/09 NT screening; 30/06/09 prvni navsteva poradny; 24/08/09 velky utz v CR - OK, bude to kluk!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů