Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 7. 2008 14:21

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

adra napsal(a):

nerozumím otázce nechala jsi ženáče ženě...???

Holky ta kdyby věděla co má doma za "poklad".... o rodinu se tedy stará přímo vzorně...BI - se vším všudy, nikdy křivé slovo proti maželce...akorát ty ženský má rád....  dumbom  lol   a já jeho vissla


lol lol lol lol lol lol

No, jeho ženě smile Nebo né ? zůstal s ní, nebo to doma zabalil ?


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#27 2. 7. 2008 14:21

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Tak já ti Adro zazpívám, aby ti nebylo tak smutno  : Čo bolíííííí to prebolííííí  .....taky si to notuju a fakt to pomáhá

Smajlíkově je to  znázorněno asi takto: grater grater sad neutral vac smile visslatummenupp

Upravil(a) sisa70 (2. 7. 2008 14:22)


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#28 2. 7. 2008 14:22

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

nabuko...řekal jsi VSECHNO.... tummenupp
kvuli chlapům naděláme...přitom dokážeme fungovat "sami" dobře...tzn. že to je  - určitě u mě - uražená ješitnost, ego, snížené sebevedomí...čili - jak ON ted může beze mě být???

Pandora...je úžasná...pussa já nevím jestli to tady můžu napsat veřejně...ale jo není to nic tajného...prsotě jsem u ní byla minulý týden...a tak mě rozebrala...je teda fakt že o to jsem se po návštěv u ní cítila dobře...o to to bylo druhý den horší a je to víc a víc...ale nevzdám to

Ty Nabuko ty Tvoje dva poslení řádky mě fakt oslovili   tummenupp


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#29 2. 7. 2008 14:22

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Nabuko napsal(a):

Pan, Som, .... existuje nějaká meditace, cesta, jak odpustit sama sobě to ponížení, které jsem si sama přivodila? Potřebuju to v sobě nějak zpracovat a zatím mi to nejde. Egoušek je prostě straaašně uražený a ponížený a stydí se sám před sebou.

Egoušek se za to,co provádí,nikdy nestydí. Opravdu nikdy. On si je vždy jistý sám sebou.
Meditace existují, ale myslím, že bys je neměla dělat sama, potřebuješ vedení, někoho, kdo si to projde s tebou a v případě potřeby tě podrží.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#30 2. 7. 2008 14:25

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

adra napsal(a):

je teda fakt že o to jsem se po návštěv u ní cítila dobře...o to to bylo druhý den horší a je to víc a víc...ale nevzdám to

No ještě aby! Já tě varovala: jestli to chceš rozmotat, musíš se v tom propletenci nejdřív vyznat, najít konec "nitě". A to nebývá jednoduché. Ale neboj, seš šikovná holka, zvládneš to stolttummenupp


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#31 2. 7. 2008 14:28

petra72
Host

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

majkafa napsal(a):

adro, stejně se máš, se tady můžeš aspoň vypsat. Ani nevíš, jak ti závidím. V dobrém. Fakty.
Já když tady začnu psát o tomto tématu, mě všichni utlučou. sad

Adra pláče týden - ty kvůli jednomu roky dumbom  a druhýmu měsíce  dumbom   reta vissla

 

#32 2. 7. 2008 14:29

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

jooooo santalo já jsem to nepochopila...jako že jsem to rozsekla já???
mno...pravdu?? asi jo..podařilo se mi mu zavolat přimo když seděli celá rodina doma...nechci to tady rozepisvat...ale to byla poslední tečka...napsal mi slušně řečeno nelichotivou sms...a to byla poslední kapka i pro mě...takže tak nějak vzájemně...měli jsme dohodu že nebudu NIKDy volat domů..ale one před tím ráno napsat že bude sám doma a já se nemohla dočkat....a zhavila mobil..nevím Co vedlo moji ruku ale prostě stalo se .... je mi to trapný ale chce se mi smát...když si to předsavím jak to asi u ncih pak vypadalo...neřeju nikomu nic zlého...ale je mi to tak trochu líto...ale dobře mi tak!!!
takže vlastně nevím jak to tam dopaldo...ale jak ho znám  tak on se z toho vylíže.....to jsem si jistá!!!¨
u nej je na první místě rodina pak práce a až pak byla adruška...a s tí jsem žila v celku spokojene 4,5 ŕoku...ovšem pohár přetekl...

Majko...víš...kdybych já měla vztah s mužem s nějakým z babi...nebo jen sex...tak tady by se to ode mne NIKDO nedozvedel...co se šu(š)ká v zákoutí babinetu nevím...ale tohel sis udělala sama...mám tě ráda...i tě chápu...ale někdy mě osobně dokážeš vyrazit...dech pussa


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#33 2. 7. 2008 14:29

petra72
Host

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

......no nic, tak já už zase letím........ už mlčím, už mlčím.... lol

 

#34 2. 7. 2008 14:34

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Pandorraa napsal(a):

adra napsal(a):

je teda fakt že o to jsem se po návštěv u ní cítila dobře...o to to bylo druhý den horší a je to víc a víc...ale nevzdám to

No ještě aby! Já tě varovala: jestli to chceš rozmotat, musíš se v tom propletenci nejdřív vyznat, najít konec "nitě". A to nebývá jednoduché. Ale neboj, seš šikovná holka, zvládneš to stolttummenupp

smile  já bych Tě uchlupáčkovala pussa pussa pussa hjarta hjarta TED momentálěn mám hroznou radost smilesmile
(asi i proto že mám skoro padla reta )


ale dnes ráno jsem myslela že umřu.... skurt

Upravil(a) adra (2. 7. 2008 14:35)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#35 2. 7. 2008 14:36

majkafa
Host

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

petra72 napsal(a):

majkafa napsal(a):

adro, stejně se máš, se tady můžeš aspoň vypsat. Ani nevíš, jak ti závidím. V dobrém. Fakty.
Já když tady začnu psát o tomto tématu, mě všichni utlučou. sad

Adra pláče týden - ty kvůli jednomu roky dumbom  a druhýmu měsíce  dumbom   reta vissla

A to netušíš, co se stalo dneska. Sakra, já o tom prostě musím psát. Je to i můj babinet. Kašlu na to, já se potřebuju vypsat.

 

#36 2. 7. 2008 14:37

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

nuže..... va ???

majko....  vissla


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#37 2. 7. 2008 14:39

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Adra  celých 4,5 roku být ta druhá??? To bych nevydržela.  To prostě vím.... A´t už opomenu to že jsi byla vědomou milenkou ženáče ( což je jak známo proti mé nátuře), prostě vztah dělený mezi tolik lidí????
Asi to tak necítíš podle toho, jak smutně občas píšeš, ale dle mého můžeš začít tleskat rukama a pořádně mávat křídly... Vždy sis musela připadat jaks koulí na noze... Volat jen když je povoleno, scházet se jen když se  může odtrhnout od rodiny...  Ne ne ne - stokrát neeee... I kdyby to byl kříženec  toho vašeho Česneka ( mmch vůbec netuším, že někdo takový existuje???vabig_smile) se všemi dalšími ideály dneška s chováním džentlase a sexuální ďábel bez Clavinu k tomu......
Můžeš být ráda , že se vyvlíkneš...

Není tady

 

#38 2. 7. 2008 14:39

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Majko, ale Ty si obvykle nechodíš jen tak "poplakat". Pokud ano, vždy jsme tu my, které se Ti snažíme pomoct, potlapkat, pochlupáčovat. Adra je teď ve stavu, kdy se prostě jen a jen potřebuje politovat. Když jí to bude trvat moc dlouho, tak jí trošku dumbom a ona se zase bude smát a bude si říkat: "proč já tady napsala deset stran o něčem, co mě vlastně už vůbec nezajímá" a půjde zase dál.

A zrovna tak se snažíme (snažím, abych mluvila za sebe), aby ses i Ty posunula dál. Proto Ti občas dumbom, ale zatím asi nejsi připravená to příjmout.

Já jsem tady v podstatě cucák, takže do většiny rozprav nezasahuji. Ale můžu Ti říct jedno - mám Tě ráda, vážím si Tě, pomohla mi Tvoje něžná slova, ale .... už bys měla zkusit se posunout dál - ale doopravdy, nejen naoko.

Není tady

 

#39 2. 7. 2008 14:40

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Majko, piš, co se stalo?

Není tady

 

#40 2. 7. 2008 14:41

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Pandorraa napsal(a):

Nabuko napsal(a):

Pan, Som, .... existuje nějaká meditace, cesta, jak odpustit sama sobě to ponížení, které jsem si sama přivodila? Potřebuju to v sobě nějak zpracovat a zatím mi to nejde. Egoušek je prostě straaašně uražený a ponížený a stydí se sám před sebou.

Egoušek se za to,co provádí,nikdy nestydí. Opravdu nikdy. On si je vždy jistý sám sebou.
Meditace existují, ale myslím, že bys je neměla dělat sama, potřebuješ vedení, někoho, kdo si to projde s tebou a v případě potřeby tě podrží.

Tak co to v tom případě je, když ne egoušek??? Fakt se stydím, hrozně, hrozně, hrozně. Kdybych se mohla přetřít bílou barvou a znovu se popsat, to by bylo ....

Není tady

 

#41 2. 7. 2008 14:42

majkafa
Host

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Kašlu na to. Lhal mi, nebudu už na něj brát ohledy, furt je na někoho beru, si někdy připadám jako erem.
Mi volala do práce manželka "mého" bývalého ženáče, všecko o mně ví. Volala na pevnou i na můj mobil.
Teď je mi ukradeno, že mě zase napadnete.
Zná mé jméno, dokonce můj mobil. Řekla mi, že přijde za mnou do práce a zmlátí mě, jestli se s ním nepřestanu setkávat. Nadávala mi jakožto Sloveně. dumbom
A to jsem se s ním rozešla 4. února.
Ty petro víš, že proti ní nemám šanci, jsem oproti ní tintítko. Už nemám ani ten balkon v kanclu, abych přinejhorším vyskočila a sedím zazděná u okna. Nemám únikovou cestu. big_smile
Odkudpak to asi ví. Halt, ÚL je malé. Ale odkud zná můj mobil, to fakt nechápu.

 

#42 2. 7. 2008 14:44

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

zuzi777a napsal(a):

Adra  celých 4,5 roku být ta druhá??? To bych nevydržela.  To prostě vím.... A´t už opomenu to že jsi byla vědomou milenkou ženáče ( což je jak známo proti mé nátuře), prostě vztah dělený mezi tolik lidí????
Asi to tak necítíš podle toho, jak smutně občas píšeš, ale dle mého můžeš začít tleskat rukama a pořádně mávat křídly... Vždy sis musela připadat jaks koulí na noze... Volat jen když je povoleno, scházet se jen když se  může odtrhnout od rodiny...  Ne ne ne - stokrát neeee... I kdyby to byl kříženec  toho vašeho Česneka ( mmch vůbec netuším, že někdo takový existuje???vabig_smile) se všemi dalšími ideály dneška s chováním džentlase a sexuální ďábel bez Clavinu k tomu......
Můžeš být ráda , že se vyvlíkneš...

nooo a je po radosti.....  big_smilebig_smile

Zuzi ano celé 4,5 roku jsem byla ne druhá al třetí..předemnou bylaještěta...no...práce lol
ale víš..onoto bylo tak že jsme se viděli téměř denně...a volali si taky denně tedy spíš on mě já jemu málo to ty víkendy byly zapovezeny...
nechci to tady moc rozmazávat(mám tušení) blbý...
ale když byla ta možnost vidět se rpsotě fatk hodne hodně...tak to bylo skoro jako druhý manželství...ač to zní divně

kříženec česneka: lollollollol to teda fakt nebyl ale já se s chutí ted zasmála a vo tom to je:-))

jo uuufffff věř mi že budu skutečně ráda, dyž se vyvlíknu tummenupp


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#43 2. 7. 2008 14:46

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

majka a myslis ze on uz doma dostal po hube? lol


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#44 2. 7. 2008 14:47

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Nabuko...ja to teda pochopila tak že práve egoušek za to mpže....a ne že ne tongue tedy za to že nám je smutno těžko ale co způsobuje to stydením nevím


fuuuuuuuj ted mi pípl mobil...píše teta...asi budu zvracet to jsou nervy...prosím kdo máte moje číslo tak mi ted nepiště...enbo se zložím dudlik


Majko...ani nedutám a čekám co z tohodle bude...tady na babi  va

Upravil(a) adra (2. 7. 2008 14:49)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#45 2. 7. 2008 14:49

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Majko,
všimni si - když píše jen tvoje hlava, intelekt.... ubližuješ si a reakce jsou, jaké jsou.
Když slova vedeš přes duši a srdce, startuješ samoléčebný proces a přátelská slova druhých do něho zapadají jako chybějící kousky mozaiky. I cit pro míru a postup po krocích najdeš v srdci, ne v hlavě.
Drž se. smile

P.S.
Teď jsem si přečetla, co se stalo. Přestaň se bát, tady si udělá pořádek on.

Upravil(a) Largo (2. 7. 2008 14:54)


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#46 2. 7. 2008 14:50

majkafa
Host

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Oxi napsal(a):

majka a myslis ze on uz doma dostal po hube? lol

Oxi, toto no comment. lol

Keby ma teraz aspoň zmlátila a vynadala mi zaslúžene, keby som si to teraz aspoň stále užívala. Ale skoro nič som si neužila, ja som to ukončila, halt - za dobrotu na žebrutu. smile

Upravil(a) majkafa (2. 7. 2008 14:51)

 

#47 2. 7. 2008 14:51

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Ty vago, Majko, tak to bojím, bojím. Ale myslím, že to jsou jen plané výhrůžky. Přeci teď už jí to může být jedno, když je dávno konec. A co na to Kocour? Nemohla se něco dočíst na Babi?

Taky čekám, kdy mi slečna dá do úst (už jsem slyšela, že se na to chystá).... wink Ale já se fakt nebojím. big_smile O nás to ví skoro celou dobu a zatím mě nekontaktovala.

Není tady

 

#48 2. 7. 2008 14:52

majkafa
Host

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Nabuko, ona tvrdila, že není konec, přesto, že jsem ji přesvědčovala, že s ním nic nemám a mít nechci. Asi si to vypiju za nějakou současnou milenku. dumbom

Upravil(a) majkafa (2. 7. 2008 14:54)

 

#49 2. 7. 2008 14:53

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Majkafa- to že si manželka sežene mobil, číslo bot i  reference ze zaměstnání , mě vůbec nepřekvapuje.... Dokázala bych to taky a hravě.. Spíš přemýšlím, co mohl ten manžel udělat teď ( nejspíš odskakuje od rodinky za nějakou novou milenkou), že to tu manželku vytočilo s půlročním zpožděním???vava
Vždy Tě nemá jak ohrozit, pokud jsi mimo hru, ne ?
Místo skákání z okna bys jí měla říct , že výhrůžky a osočování po telefonu je žalovatelná záležitost....

Není tady

 

#50 2. 7. 2008 14:53

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Largo, do tohodle guláše ted tady to je jako by sem vlítla holubička ...čistá jemná s umění něžně pohladit po duši smilesmile  hjarta


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů