Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 7. 2008 23:33

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

jsem na opačné straně - milenka 2.

pokračování, moc povídáte smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#2 2. 7. 2008 7:26

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

áááááááááááách jo  usch

mě nic neba... va va ani jíst mi nechutná, ani spát mi nechutná....to je z nějaký pohádky že...  smilesmile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#3 2. 7. 2008 7:39

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Musíme Adře najít pořádného dřevorubce big_smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#4 2. 7. 2008 7:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Dr. Voštěpa http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5 2. 7. 2008 7:48

Růža
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 1098

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Co bude jíst chleba s tvarohem na pařezu......

Není tady

 

#6 2. 7. 2008 7:51

Vanda
Host

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

....aby jedla jako dr. Ak a spala jako dr. Evo.

 

#7 2. 7. 2008 8:03

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

holkýýýýý....já se naposeldy takhle cítili někdy ve čtrnácti letech...kdy jsem milovala platonicky zpěváka který se jemnoval CHesney Hawkes(česnek jsme mu říkali-angličtina nám nic neříkala)  no a měla jsem tehdy pocit že umřu..když s ním nebudu - on v Americe super uspěšný..já v čechách tuctová holka....kterých byli statisíce a obdivovali ho...večer jsem usínala s myšlenkou na nej a ráno se probouzela s myšlenkou na nej...
aspon si naj sáhnout...to byla prvnía  poslední celebrita...která mi rvala srdíčko...niky už pak jsem nikoho tak nemilovala lol lol jako jeho....
a ted se cítím stejně...pořád na ž myslím...ale na nej jsem si mohla sáhnout - nejen to a zjistit že je to docela obyčejný člověk, který má svoje straot problémy a taky svoje chyby...ale kterj mi ted momentálně stááášně dhybí.....je to den ode dne horší...klidně mi vynadejte...no co už taky....
svrbí mi ruce na sms....ale to neudělám...by mě musela ruka upadnout a hlavně NEHCHCI být tam kde jsem ke konci byla...tedy v pr*deli...
poslední dobou jsem se chystala k tomu udelat konec...zaobírala jsem se tím v duchu dost intezívne...tak se mi to splnilo...to je člověk machr..jak mu bude dobře   a onoto zatím nepřichází - mno jo ta trpělivost...¨¨
a takový řeci jako má Salen, zkamaná, PPavla...atd..to mi je šumák.... kdo neprožil...prsotě neví....prominte  smilesmile
nejde o to že tobyl vztah se ženatým...ale o ty city, pocity emoce atp.            smilesmile

já vám vubec nevím jestli ted nekoho chci...ale je mi smutno...a být s někým "jen tak" to raději sama a hledat se... smile apon na čas i když je to "nuda"   smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#8 2. 7. 2008 8:11

x62358
Host

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Adro ty emoce ti naředí čas. Nebudou tak pichlavé, intentzivní, požírající.... a pak...no vždy sama víš, jak je to dál....

 

#9 2. 7. 2008 8:14

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

adra napsal(a):

...kdy jsem milovala platonicky zpěváka který se jemnoval CHesney Hawkes(česnek jsme mu říkali-angličtina nám nic neříkala)

Jojo, taky jsem mu říkal "česnek" big_smile .... takovej mladej hezounek, žejo? lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#10 2. 7. 2008 8:17

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Ahoj, Adřičko vydřičko smile
Udeřila hodina pravdy, co? Neboj, ono to nějak dopadne.
Jestli mᚠteď vydržet, tak vydržíš. A jestli ne, tak do toho znova spadneš.
Je to 50 na 50, nemᚠspíš nějakého přítele na telefon  ? smile

Hele a nemᚠtřeba nějaký deník, nějak zápisky z let, kdy jste spolu byli... ?
Myslím, že nebudou o tom, co jste prožili krásného, ale o tom, jak jsi zoufalá.
Přečti si to a zažij znovu ten zoufalý pocit, třeba ti něco napoví.

Drž se, hjarta


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#11 2. 7. 2008 10:53

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

smile smile hezký oslovení Jess tongue
¨
jo nějak to dopadne, kdyby se člověk rozkrájel-nevymslí nic....jen ty domněky....dumbom
jestli mám vydržet...zase - je to jen na mě...a na mé vůli.... sad kterou jaksi ztrácím nebo mám aspn mám ten pocit.... sad
přítele na telefon...nemám...jelikož neveřím an přátelství mezi mužem a ženou....tak nemám....věřím jen na to že PO TOM VSEM mužem zustat kluk a holka přátelé...před TIM ne....takže přítele který by si chttěl jen popovídat nemám - tech ostaních mám dost který by stáli oněcfo víc...tedy o sex...ale to nechci já.....milovat bych se mohla ted hned...ale je mi to až o*d p o r * n ý - bych nevašřila že to JA nekdy napíšu
deník...mám mám tam asi jen pár zápisů...ale vybavuju si fakt jen smutek....zajímavý je že se mě na to ptala i Pan...co mi to jako má říct...??že to prostě prostě všechno bylo k ničemu...nouplně k ničemu ne...ale vysledek je jaký je....
jo aha mám si to znovu přecíst tak jo udělám to....¨
¨díky Jessiko pussa hjarta

Upravil(a) adra (2. 7. 2008 10:53)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#12 2. 7. 2008 11:01

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Adruško, beruško,

jen čas, čas a čas a pak taky ten nový pravý nejlepší kořen, který příjde. Byla jsi s ním hodně dlouhodou dobu, i když jsi nemohla být s ním, dával Ti ten pocit, že nejsi sama, osamělá.

Buď mu napíšeš, dáte to zase dohromady a za čtrnáct dní třeba zjistíš, že takhle to fakt nechceš ... Nebo si tuhle fázi odpustíš a počkᚠsi, až to bude zase dobré - s někým jiným.

Chápu Tě, jen jsem ještě stále ve fázi, kdy převozník občas zaskočí (třeba včera jsme si dali příjemné odpouledne v Ikea - bez sexu!!!, zítra jdeme na obídek atd.) a je mi fajn. A pak do toho něco vleze a já si nadávám, proč s ním sem, když budu vždycky ta druhá ...

No, uvidíme, jak to všechno dopadne. U Tebe i u mě - ale Ty jsi o krok napřed smile

Teď mě trápí zase BM. Vzal si včera malého a ráno mi ho vrátil s astmatem (předtím měl rýmu a byl nachlazený asi z víkendového bazénu). Napsala jsem mu, a se nezlobí, ale že mu ho nebudu dávat nemocného. Nesedí mu cizí prostředí a pak se to zvrtne v astma. Tak mi začal psát tak hnusné sms, že jsem si zase pobulela, kam až jsme se to zase dostali. Už se potřebuju opravdu odstěhovat pryč odsud. Takhle to nikdy neskončí, to zlo, co je mezi námi.

Není tady

 

#13 2. 7. 2008 11:12

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Vydrža pionier big_smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#14 2. 7. 2008 12:18

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

holky vy mě tak hezky oslovujete to me těk hřeje  pussa

Nabuko...smile uplně jsem se lekla když jsem četla "Buď mu napíšeš, dáte to zase dohromady " a hned jsem si řekal že to teda v žádným případe...právě přesně proto co píšeš dál....že vím že takhle do dál nechci...raději se bude moooocinky moc snažit si tohle odpustit!!! dumbom
jsem tak pošetilá že věřím že mu taky není nejlíp - vím co prsotě bylo  - ale nejak mi hlava nebere, že to ON muže beze me vydržet :big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile: dobrý co ??? kurnajs...jo v pondělí jsem ho potkala jen jsme se míjeli v aute..tak blikal a zdravil...jako by nic...a ono taky vlastně nic....to jen já mám ocit že už nikdy nebude tak dobře....TAK UZ DOST ADRO!!!!!!!!
mě by ASI taky stačilo s ním jen pokecat- kecám nestačilo...to možná  až přejde tahle fáze a budu moc s ním mluvit bez emocí a aniž by se mi rozklepali koleny....možná pak jednou si řeknu co jsem na nem měla??!!

Jinak já s BM bycházím dobře, sice nebera malého moc často ale máme spolu klidný vztah bez hádek a vyčitek...
ted je malej na měsíc  pryč tak jsem sama samotinká a ty večery jsou ukrutbý...ještě že mám doma aspon net:-))))

a neřekla bych že jsem o krok nařed....možná jinde...ale prsotě...v háji usch


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#15 2. 7. 2008 12:38

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Ale no tak! Pracuješ na tom... si říkej smile))


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#16 2. 7. 2008 12:43

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

to jsem si říkala dnes celou cestu z oběda   smile.)smile tummenupp


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#17 2. 7. 2008 13:48

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Pročetla jsem bleskem nějaké příspěvky i z "jedničky" a nějak se musím přiznat, že dnes asi dokážu pochopit všechny big_smile, jak podváděné ženy, tak milenky, tak ty chlapy....
Přiklonila bych se k tomu, že rozum by se používat měl... Zamilování mladé kočky do ženatého muže se rozhodně pochopit dá, ale přece jen by ten jeho prstýnek měl být jakousi brzdou - a to neříkám z pozice mravokárné manželky, spíš jako bych to říkala své dceři.... Jsou z toho akorát průšvihy a bolení srdíčka... neutral Ale asi si to musí každý vyzkoušet na sobě, aby pak věděl, co předtím nevěděl smile.
Adro, ono to přebolí, o tom vůbec nepochybuj. Prostě mᚠdalší životní zkušenost, stejně jako ten chlápek. O tom ten život je. Asi.

Není tady

 

#18 2. 7. 2008 13:50

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Omlouvám se, technika zlobí, otisklo se to 2x....

Upravil(a) Tercila (2. 7. 2008 13:57)

Není tady

 

#19 2. 7. 2008 13:50

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Adrušo, mᚠnormální absák. Vůbec nezávidím, ale držím všechny palce, a to ustojíš pussa Moc bych ti to přála smile


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#20 2. 7. 2008 14:07

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

jo sisi absták jako pra*se... :-)
to jsou Ti momenty, kdy je vše v pohodě...a najednou se to otočí anevím která bije....ale je zajímavé že jsem od nedelě protě neřvala...to mi vrtá hlavou  va
chodím spát dost pozdě...jako bych se vždy nechtěla rozloučit s dalším dnem kdy je vše pryč....smile
ale ... strááášně moc mi pomáháte!!! hjarta

Tercilo...já si to dokonce myslím že to přebolí...ale odžít si to musím že reta usch  smilesmile
a ten chlápek...budiž mu přáno.... smilesmile

Upravil(a) adra (2. 7. 2008 14:08)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#21 2. 7. 2008 14:11

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Adra: "já si to dokonce myslím že to přebolí...ale odžít si to musím že reta usch  smilesmile "

Noooo, musíš. Ta zkušenost nespočívá totiž ve sladkém čekání na esemesku, ta spočívá právě v tom zvládnutí této Tvé nynější situace. "Vo tom to je". To zvládneš.

Není tady

 

#22 2. 7. 2008 14:15

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

adra napsal(a):

holky vy mě tak hezky oslovujete to me těk hřeje  pussa

Nabuko...smile uplně jsem se lekla když jsem četla "Buď mu napíšeš, dáte to zase dohromady " a hned jsem si řekal že to teda v žádným případe...právě přesně proto co píšeš dál....že vím že takhle do dál nechci...raději se bude moooocinky moc snažit si tohle odpustit!!! dumbom
jsem tak pošetilá že věřím že mu taky není nejlíp - vím co prsotě bylo  - ale nejak mi hlava nebere, že to ON muže beze me vydržet :big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile: dobrý co ??? kurnajs...jo v pondělí jsem ho potkala jen jsme se míjeli v aute..tak blikal a zdravil...jako by nic...a ono taky vlastně nic....to jen já mám ocit že už nikdy nebude tak dobře....TAK UZ DOST ADRO!!!!!!!!
mě by ASI taky stačilo s ním jen pokecat- kecám nestačilo...to možná  až přejde tahle fáze a budu moc s ním mluvit bez emocí a aniž by se mi rozklepali koleny....možná pak jednou si řeknu co jsem na nem měla??!!

Jinak já s BM bycházím dobře, sice nebera malého moc často ale máme spolu klidný vztah bez hádek a vyčitek...
ted je malej na měsíc  pryč tak jsem sama samotinká a ty večery jsou ukrutbý...ještě že mám doma aspon net:-))))

a neřekla bych že jsem o krok nařed....možná jinde...ale prsotě...v háji usch

Adro, ty jsi to "rozlouskla " ?

Nechala jsi ženáče ženě ? wink

Bude líp ! Chce to čas ! Jo a toho kamaráda na telefonu se určitě nezvdávej !

Ikdyby z toho byl sex - ktérej , jak píšeš se ti těď protivý - každopádně ti to zaměstná mozek jiným směrem , než " ženatým" tummenupp
Držím palce ! A vydrž ! Nemělo to budoucnost, to ty přeci víš ! par


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#23 2. 7. 2008 14:16

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

Stejně si tak občas říkám, co mi z těch chlapů naděláme, co? Přeci dokážeme celkem dobře a spokojeně fungovat bez nich (a kolikrát lépe a spokojeněji než s nimi), ale přesto jsme bez nich jak bez duše. Ale přitom jsme si kolikrát dokázaly, že to zvládáme....

Strašně se mi teď líbil film Sex ve městě. Půlku jsem ho prořvala, ale obdivuju Mirandu, jak našla tu svou hrdost (možná až přílišnou) a dokázala odkopnout Steva, který v podstatě jen jednou ujel a ještě toho fakt litoval. Mrzí mě opět, že jsem se tak nedokázala zachvoat já.

Pan, Som, .... existuje nějaká meditace, cesta, jak odpustit sama sobě to ponížení, které jsem si sama přivodila? Potřebuju to v sobě nějak zpracovat a zatím mi to nejde. Egoušek je prostě straaašně uražený a ponížený a stydí se sám před sebou.

Není tady

 

#24 2. 7. 2008 14:19

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

nerozumím otázce nechala jsi ženáče ženě...???

Holky ta kdyby věděla co má doma za "poklad".... o rodinu se tedy stará přímo vzorně...BI - se vším všudy, nikdy křivé slovo proti maželce...akorát ty ženský má rád....  dumbom  lol   a já jeho vissla


lol lol lol lol lol lol


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#25 2. 7. 2008 14:21

majkafa
Host

Re: jsem na opačné straně - milenka 2.

adro, stejně se máš, se tady můžeš aspoň vypsat. Ani nevíš, jak ti závidím. V dobrém. Fakty.
Já když tady začnu psát o tomto tématu, mě všichni utlučou. sad

Upravil(a) majkafa (2. 7. 2008 14:22)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů