Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 1. 2006 8:03

Simík
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 40

ovulační bolest

ahojky snažilky,prosím o vaši radu,mám dnes 14 den mens.cyklu, od včerejška mě dost bolí vaječníky, připomíná mi, to jako bolesti při zácpě, vím,že to souvisí určitě s ovulací, včera jsem ¨měla BT 36,5 a dnes ráno 36,7, myslíte tedy že ovulace již proběhla?Dříve jsem si myslela,že bolesti vaječníku souvisí s uvolnováním vajíčka a někde zase uvádí, že když vaječníky bolí, tak se už vajíčko dávno uvolnilo, díky za radu a mějte se. Víte co je ale nejhorší,jak se máme snažit o mimčo, když mně to břicho tak bolí a pomyšlení na milování vůbec nemám.

Není tady

 

#2 11. 1. 2006 10:12

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: ovulační bolest

ahoj, mám ten samý problém, mě včera tak bolelo břicho!!!! já mám tu tgeplotu nějakou divnou, předevčírem 36.3 a včera a dnes 36.6, ale dnes jsem teprve 14DC, tak nevím, jestli už, nebo jestli ještě ně, ovul. test mi včera vyšel a dnes ráno slabší, tak asi už, jak často se v plodných dnech milujete? Někdo radí obden, někdo každý den, my to zkoušeli 2 měsíce každý den a nic a tento měsíc to zkoušíme obden,äle mánm strach, že zrovna včera nic a asi jsem měla tu ovulaci, tak snad tam vevnitř zbylo něco od minule, nevíš, jak to je? papa.


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#3 11. 1. 2006 13:00

Simík
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 40

Re: ovulační bolest

Meryblue,myslím si,že právě ta teplota 36,6 se zvýšila díky tvé ovulaci, to je můj názor, pokud jsi měla 36,3 a pak najednou 36,6 tak ovulace proběhla a odpovídá to i tomu 14 DC, teda pokud mᚠpravidelnou MS. Na rodině píšou, že poslední den nízkých teplot před vzestupem nástává ovulace, ale o té bolesti vaječníku nevím. No každopádně se musíme řídit hlavně tou BT. Jinak my se snažíme asi tak 7 měsíců, ale spíš se musím snažit já, v plodných dnech jsme se tulili ob den a myslím si, že to určitě stací, protože spermie mají delší životnost a navíc, kolikrát se mi ani nechce tulit obden, když je človek unavený, vůbec pak na to není chut. Svého miláčka zboznuji, ale milovat se každý druhý den, to je někdy náročný, nevím jak je to u tebe a u ostatních. Tento měsíc jsme se fakt snažili,tak uvidíme. Cchtěla bych zkusit snaženíčko ještě dnes i když už se mi ta BT zvýšila, tak nevím, jestli to vůbec bude mít ještě cenu. Já se teda snažím po milovaní co nejdéle ležet, klidně až do rána, ale někdy to prostě taky nejde. Takže Meryblue přeji ti at se taky co nejdřív zadaří a sdělujeme si je¨n pozitivní věci.

Není tady

 

#4 11. 1. 2006 13:00

Simík
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 40

Re: ovulační bolest

Meryblue,myslím si,že právě ta teplota 36,6 se zvýšila díky tvé ovulaci, to je můj názor, pokud jsi měla 36,3 a pak najednou 36,6 tak ovulace proběhla a odpovídá to i tomu 14 DC, teda pokud mᚠpravidelnou MS. Na rodině píšou, že poslední den nízkých teplot před vzestupem nástává ovulace, ale o té bolesti vaječníku nevím. No každopádně se musíme řídit hlavně tou BT. Jinak my se snažíme asi tak 7 měsíců, ale spíš se musím snažit já, v plodných dnech jsme se tulili ob den a myslím si, že to určitě stací, protože spermie mají delší životnost a navíc, kolikrát se mi ani nechce tulit obden, když je človek unavený, vůbec pak na to není chut. Svého miláčka zboznuji, ale milovat se každý druhý den, to je někdy náročný, nevím jak je to u tebe a u ostatních. Tento měsíc jsme se fakt snažili,tak uvidíme. Cchtěla bych zkusit snaženíčko ještě dnes i když už se mi ta BT zvýšila, tak nevím, jestli to vůbec bude mít ještě cenu. Já se teda snažím po milovaní co nejdéle ležet, klidně až do rána, ale někdy to prostě taky nejde. Takže Meryblue přeji ti at se taky co nejdřív zadaří a sdělujeme si je¨n pozitivní věci.

Není tady

 

#5 11. 1. 2006 20:13

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: ovulační bolest

Simíku, to tě plně chápu, mě se taky kolikrát obden nechce a určitě i manžel je unavený, ale pořád mám pocit, aby mi něco neuteklo...určitě to znáš, takže tento měsíc jsme ¨zatím nevynechali, mě včera večer vyšel ovul. test naplno, i ráno-to znamená, že ovulace nastává za 24-36hodin, což je asi dnes večer, a ted večer mi vyšla čárka už slabá, takže asi se to právě děje, BT mám dnes 36.6, což je stejně, jako včera, to je divné...ta teplota mě vždycky mate a teprve dnes jsem zaznamenala ten správný hlen,večer hupsnu na manžílka a pak se stan, co se stát má:-), drž mi palečky a přeji ti, aby ti to taky už ted vyšlo, nevím, jestli už jsem se ptala, kolik ti je let? Kolikátý DC jsi? Napiš občas, jak to pokračuje dál...papa. smile


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#6 12. 1. 2006 7:34

Simík
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 40

Re: ovulační bolest

Ahojky Meryblue,mně je 28 ¨let, což už je nejvyšší čas myslet na děti, já vím, jsou ženský, který mají děti ještě daleko později,ale já to nechci vůbec odkládat no  a snažíme se asi 8 měsíců, ale nebylo to tak poctivé snažení jako bylo ted, ted už to přítel vzal nějak vážně,tak se činí, ale stejně mám z něj někdy pocit,že se mutaky nechce, obzvlášt,když jdem spát kolem 22 hod apak se ještě milovat, to jsme pak ráno zbití jak psi. Dnes jsem 15 DC a BT je 36,8,takže ovulace u mně určo proběhla,už mě ani vaječn¨íky nebolí, mně se BT většinou zvyšuje postupně, většinou mám 36,6 pak 2 dny 36,8 a pak 36,9 nebo 37. Každopádně mně řekl gynekolog, že by se ještě musel udělat spermiogram,ale zatím to chceme zkoušet. Meryblue,ohledně toho hlenu,to mám docela nastudovaný, na rodině píšou, že když zaznamenᚠtažný hlen, tak pravděpodobně ovulace proběhne během pár hodin,takže dobře,že jsi hupsla na manžílka a kolik je tobě?

Není tady

 

#7 12. 1. 2006 18:27

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: ovulační bolest

ahojky Simíku, tak to jsi mě potěšila, byla bych ráda , kdyby to tentokrát vyšlo i když jše to krátká doba, dnes jsem byla u kámošky , mám 3měsíčního chlapečka, jééééé - byl jsem úplně hotová----krása!!! Koukala jsem , jak kojí i včera u další kámošky, ta má stejně starou holčičku, četla jsem, že to máí dobrý vliv na plodnost, i když jedne kolegyně tvrdí, ýe je to blbost, ale kdyby přece.....tak se to sešlo v pravý čas. Ale jetli přijde MS, tak už se nezhroutím, jako 1. měsíc, to jsem obrečela, ted už to bylo v poho a ted užjsem úplně smířená, že to asi ještě nějaký čásek potrvá, v mikroskopu jsem měla ještě dnes kapradí, tak uvidíme. Mě je 26 a ted 3. pokus, chtěla bych pak rovnou druhé mimi, tak jsem na vše zvě+davám tak náím to oboum třeba tento měsíc vyjde, vid? Zatím papa.


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů