Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 6. 2008 14:54

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Jak být hýčkanou ženou?

Ahoj holky,

mám takový menší problém...bohužel jdu asi ve šlépějích mé matky a nevím jak z toho ven.
A dělám co dělám...zázemí doma, respektování přítelových nálad, vymýšlení programu, hezky se oblékám, snažím se být něžná apod....nikdy neměl muj přítel potřebu mě hýčkat, mluvit o mě jako o princezně ....o expřítelkyních takhle mluvil. grater

Bere mě jako kámoše skoro. A zduvodnuje to tím, že jezdím na čundr, dovolenou nejlépe v horách, nelakuju si nehty, seberu mu váleček a vymaluju pokoj, když je z toho zoufalý, sednu si s ním k fotbalu, nestežuju si když mě něco bolí, nestěžuju si že je mi zima apod....dokonce mě nařkl, že takový babochlap nemusí být hýčkán....
Dokonce u bývalek zvládal jejich žárlivé scény a porad to byly zlatíčka a hrozne je chápal....já když mám sem tam depresi nebo proste mi bouchnou nervy a udelam takovou tu "ženskou " scénu..tak jsem ta nejhorší, ubohá a trapná...uf no je mi z toho smutno...podle mě je to blbost, jen pro to že jsem samostatná mě nemuze "hýčkat"?

A jak tak koukám na to vlákno, kde si ty chlapy chválíte...a vidím že to jinde funguje...chmmm sad nemáte na to nějaký fígl?

Hezký den vám všem...

Pet.

Není tady

 

#2 30. 6. 2008 15:01

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Jednoduše mu dej ultimátum: Dokud mě nezačneš hýčkat, tak si jdi za bývalkami nebo kam chceš!
va stolt

A recept pro tebe? - Je na to knížka: Proč muži milují potvory a hodný holky zůstávají na ocet ?!
- v ní si počti ...... big_smile stolt tummenupp

Není tady

 

#3 30. 6. 2008 15:24

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Ach jo Slávku, díky...já myslela že existují chlapi co to ocení....nechci se tak nejak měnit na potvoru...ale ono to vypada ze mi nic jiného nezbyde... dumbom

Není tady

 

#4 30. 6. 2008 15:26

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Zpomal, mᚠprivysokú rýchlos....

Uber plyn a dej mu možnost, aby tě hýčkal.
Neřeš vše za něj (i když to umíš třeba lépe a rychleji). Dej mu možnost, aby o tebe vůbec mohl pečovat.

Polopatické návody:
- trochu skuhrej
- žádej o pomoc
- když ti bude na horách zima, požádej o bundu, čaj, odpočinek
- méně respektuj jeho nálady a taky trošku trucuj
- když nebude on zvládat chlapskou práci, raději si uraž prsty, než abys to dělala za něj
- musíš přestát to, že ti řekne, že jsi ubohá a trapná. Omílej dokola "tak a, ty jsi taky ne moc zrovna šikovnej chlapek a navic o mě vůbec nestojíš a vůbec si mě nehýčkáš"
- nalakuj si nehty a za polovinu platu si kup nové botky

Je to sice trapný návod. Ale může fungovat. Alespon do té doby, než se vyrovnᚠs tím, že se chovᚠjako chlap, ale zároven potřebuješ být opečovávaná jako žena. Tzn. dovol si chovat se jako žena, která něco potřebuje.

Není tady

 

#5 30. 6. 2008 15:29

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Petuno, nezlob se, ale si myslim, ze je to spis v tvoji hlave. Prilis si malujes priteluv zivot s byvalkama na ruzovo. To jeho "chapani a hyckani" dopadlo tak, ze jsou dnes byvalkami.
Podle mne neni nic horsiho ve vztahu nez jedinec, ktery si neco vynucuje.

Není tady

 

#6 30. 6. 2008 15:40

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Petunie napsal(a):

Ach jo Slávku, díky...já myslela že existují chlapi co to ocení....nechci se tak nejak měnit na potvoru...ale ono to vypada ze mi nic jiného nezbyde... dumbom

Hele, víš co? - Ona ta potvora v té knížce vůbec nemá hanlivý význam.
Ta kniha prostě jen nazývá ty ženy, které v tom "umí chodit" potvorami, které muži tak milují!
stolt gloria big_smile
Přečti si ji a uvidíš sama! - Já se při jejím čtení moc bavil a vůbec mě to nepohoršovalo! ... tummenupp

Chlapi se prostě přetrhnou jen kvůli ženám, které jsou... (hádej jaké?!).
Je to taková hádanka: ... přetrhnou se právě jen kvůli ženám, které se nechají hýčkat !
(tak a je to venku!)
lol big_smile stolt

Upravil(a) Slavek17 (30. 6. 2008 15:45)

Není tady

 

#7 30. 6. 2008 15:43

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Nico, já se snažím, ale moc mi to nejde..víš jako je na mě znát že to "hraju".....on mi sám říká, já vím že mi to dělᚠnaschvál...nebo jen "jako"...prý už mě dobře zná.....on mě dokonce nechá přespat mimo město...a je mu jedno u koho a kde! tenkrát jsme byli hodne rozhádaní a já musela zmizet a tak jsem se sebrala a jela ke kámošce a jen mu zavolala že nepřespím doma....a on byl v klidu....pak mi zpětně řekl, že mu to nevadilo, že mi věří, že bych nic neprovedla..... usch

A Sunyato.....já vím že se nedá nic vynutit...vím to ale když me to tak mrzí.....a ty bejvalky...no on o nich tak hezky mluví víš? je jedno proč se rozešli...vlastně ona nechala jeho ale je to dávno....ale proste ona delala sceny, nikam ho nepoustela, podvedla ho ale když o ni kdekoli mluví...byla to taková princezna.... kapitulation

Není tady

 

#8 30. 6. 2008 15:48

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Tak už si konečně zkus přiznat, že být samostatná pro tebe (a vlastně pro žádnou ženu)
není až taková výhra!

Nejlepší totiž je svoji samostatnost a sebevědomí před muži šikovně skrývat.

Není tady

 

#9 30. 6. 2008 15:52

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Petunie napsal(a):

Nico, já se snažím, ale moc mi to nejde..víš jako je na mě znát že to "hraju".....on mi sám říká, já vím že mi to dělᚠnaschvál...nebo jen "jako"...prý už mě dobře zná.....on mě dokonce nechá přespat mimo město...a je mu jedno u koho a kde! tenkrát jsme byli hodne rozhádaní a já musela zmizet a tak jsem se sebrala a jela ke kámošce a jen mu zavolala že nepřespím doma....a on byl v klidu....pak mi zpětně řekl, že mu to nevadilo, že mi věří, že bych nic neprovedla..... usch

A Sunyato.....já vím že se nedá nic vynutit...vím to ale když me to tak mrzí.....a ty bejvalky...no on o nich tak hezky mluví víš? je jedno proč se rozešli...vlastně ona nechala jeho ale je to dávno....ale proste ona delala sceny, nikam ho nepoustela, podvedla ho ale když o ni kdekoli mluví...byla to taková princezna.... kapitulation

aha...tak to mᚠšpatně nadepsané vlákno. Namísto "jak být hýčkanou ženou" se to má jmenovat "vadí mi, že přítel mluví o svých bývalkách jako o princeznách, zatímco já v něm nedokážu probudit ani to, aby měl o mě starost, když jsem byla přes noc u kámošky"...To je něco jiného.

Není tady

 

#10 30. 6. 2008 15:55

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Slávku, knížka objednána...tak uvidím ...


no jenže já mám panickou hrůzu být na někom závislá...a nebo jinak...já si ani kolikrát nechci nic vzít abych za to nemusela být vděčná...jako když mě někdy vezme na večeři...tak pak mám pocit, že musím být hodná a nedát najevo že se mi něco nelíbí nebo a to je horší ...třeba říct že pak nemám chut na sex zrovna....

já vim jsem pitomá...když to tak po sobe čtu...  grater

Není tady

 

#11 30. 6. 2008 15:55

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Slavku, ja si naopak myslim, ze Petuna ale vubec neni sebevedoma. A to je to jadro pudla.

Není tady

 

#12 30. 6. 2008 15:57

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Nico ...napsal jsi to uplně přesně...vlastně je to tak...celkem jednoduše popsané..díky

Není tady

 

#13 30. 6. 2008 15:58

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Petunie (omlouvam se, ze jsem te prejmenovala na Petunu), smim-li se ptat....kolik je vam obema roku?

Není tady

 

#14 30. 6. 2008 16:03

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Re: Jak být hýčkanou ženou?

suny...to neva....no me je přes 24...jemu o pár let víc....

Není tady

 

#15 30. 6. 2008 16:22

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Petunie napsal(a):

Slávku, knížka objednána...tak uvidím ...


no jenže já mám panickou hrůzu být na někom závislá...a nebo jinak...já si ani kolikrát nechci nic vzít abych za to nemusela být vděčná...jako když mě někdy vezme na večeři...tak pak mám pocit, že musím být hodná a nedát najevo že se mi něco nelíbí nebo a to je horší ...třeba říct že pak nemám chut na sex zrovna....

já vim jsem pitomá...když to tak po sobe čtu...  grater

Objednaná? - Myslím, že zbytečně - stačilo by stavit se cestou v knihkupectví.
Mám za to, že leží nedoceněna na regálech už delší dobu...
stolt
Tak přeji pěknou zábavu! .... tummenupp

P.S.: Tak jsem si trochu zagoogloval a zjistil jsem, že jmenovaná knížka je až 2. dílem.
1. díl se jmenuje: Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč
tongue ... takže pardon!

Upravil(a) Slavek17 (30. 6. 2008 16:28)

Není tady

 

#16 30. 6. 2008 16:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak být hýčkanou ženou?

No, u nás bola jeden čas vypredaná... Leží možno v nejakom vidieckom kníhkupectve, kde sa predáva iný typ ptitulov, ale tuná v hlavnom meste sa po nej zaprášilo. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 30. 6. 2008 16:40

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Slávku neva...já taky googlovala a objednala jsem oba díly smile .....pro jistotu...jen jsem zvedavá co na to řekne chlap až uvidí že to čtu....

Není tady

 

#18 30. 6. 2008 20:23

beth
♥♥♥----
Místo: KV
Registrovaný: 25. 3. 2008
Příspěvky: 154

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Zdravím, můžu vám též doporučit knížku Davida Grubera " Proč ženy nerozumí mužům ", kráááásně se to čte smile


Nosiš-li nebe v sobě, najdeš jej všude.
                                       přísloví z Nepálu

Není tady

 

#19 30. 6. 2008 20:37

Petunie
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2007
Příspěvky: 87

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Děkuji za doporučení.....já právě pořád zkoumám, jak na vztahu pracovat, jak se chovat aby měl chlap volnost, abyc nevyčítala, nekňourala, aby mu bylo se mnou dobře...tak nějak si představuju, že až bude někde sedět v hospodě s klukama tak nebude říkat...ježiš no ta moje ta je v tom uplně stejná..to si nevybereš no ženský no......ale aby mohl říct, teda kluci tak tohle já neznám to ona vubec nedělá.....nebo tak něco roll

ale čím víc se snažím na sobě a na vztahu pracovat .....tím víc si všímám že on to nedělá ani to neocení, že mě nerespektuje....že se nesnaží chovat tak aby mě s ním bylo dobře...přitom vím že ho nemuzu k ničemu nutit nebo ho měnit...já bych jen chtěla trochu té nehrané pozornosti ...mno... styrka

Asi píšu zmateně.....ale hodně vás tu všechny čtu a beru si z každého příběhu nějaké ponaučení....třeba ty o nevěrách....snažím se nedělat ty chyby aby k ní muselo dojít...

Upravil(a) Petunie (30. 6. 2008 20:38)

Není tady

 

#20 30. 6. 2008 21:08

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Pet, ten tvůj posl.příspěvek je jedno velké snažení,ale o tom život vůbec není. Snažit se je hodně namáhavé a opravdová snaha trvá jen chvíli a ty pak sjedeš zase do svého normálu.A úplně správně to ten tvůj pozná,když není padlý na hlavu.Víš,já si myslím,že bys měla tedy zůstat sama sebou a n e s n a ž i t se neustále být někým jiným.Je uritě dobré si knížky přečíst,třeba si fakt z toho něco pro tebe potřebného vezmeš,ale hlavně se pobavíš,a o to jde taky.Třeba to jak si mu volala,že nepřijdeš,když ste se pohádali - velká chyba,nemusel se o tebe tak vůbec bát.Možná by to chtělo změnit chlapa,jestli ale existuje takový,který by si takové "fajn"ženské dovedl vážit.Moje matka má dosti podobnou povahu té Tvojí,dnes je 3xrozvedená a nepoučitelná.Rvalo mi kolikrát to její jednání uši ještě když jsem vlastně byla dítě-puberák,už tenkrát jsem si pro sebe říkala: tak takhle tedy ne.A vůbec třebas seš typ ženy,které vlastně ani vedle sebe nemají potřebu mít stále mužského,už jen proto,že jsou takhle samostatné.A ty se jen zase  s n a ž í š   být jako většina,ale moc to nepasuje a zbytečně se tak trápíš.

Není tady

 

#21 30. 6. 2008 21:30

Gemini
♥♥-----
Registrovaný: 25. 10. 2006
Příspěvky: 37

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Slavek17 napsal(a):

Petunie napsal(a):

Ach jo Slávku, díky...já myslela že existují chlapi co to ocení....nechci se tak nejak měnit na potvoru...ale ono to vypada ze mi nic jiného nezbyde... dumbom

Hele, víš co? - Ona ta potvora v té knížce vůbec nemá hanlivý význam.
Ta kniha prostě jen nazývá ty ženy, které v tom "umí chodit" potvorami, které muži tak milují!
stolt gloria big_smile
Přečti si ji a uvidíš sama! - Já se při jejím čtení moc bavil a vůbec mě to nepohoršovalo! ... tummenupp

Chlapi se prostě přetrhnou jen kvůli ženám, které jsou... (hádej jaké?!).
Je to taková hádanka: ... přetrhnou se právě jen kvůli ženám, které se nechají hýčkat !
(tak a je to venku!)
lol big_smile stolt

Mᚠpravdu. Já jsem se vždycky nechala hýčkat a teď  i tři roky po rozvodu mi můj bývalý manžel chodí kosit trávu, obírat jablka a třešně a dělat všechny mužské práce, PROTOŽE JÁ BYCH TO NEZVLÁDLA.big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#22 30. 6. 2008 21:38

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Gemini napsal(a):

Slavek17 napsal(a):

Petunie napsal(a):

Ach jo Slávku, díky...já myslela že existují chlapi co to ocení....nechci se tak nejak měnit na potvoru...ale ono to vypada ze mi nic jiného nezbyde... dumbom

Hele, víš co? - Ona ta potvora v té knížce vůbec nemá hanlivý význam.
Ta kniha prostě jen nazývá ty ženy, které v tom "umí chodit" potvorami, které muži tak milují!
stolt gloria big_smile
Přečti si ji a uvidíš sama! - Já se při jejím čtení moc bavil a vůbec mě to nepohoršovalo! ... tummenupp

Chlapi se prostě přetrhnou jen kvůli ženám, které jsou... (hádej jaké?!).
Je to taková hádanka: ... přetrhnou se právě jen kvůli ženám, které se nechají hýčkat !
(tak a je to venku!)
lol big_smile stolt

Mᚠpravdu. Já jsem se vždycky nechala hýčkat a teď  i tři roky po rozvodu mi můj bývalý manžel chodí kosit trávu, obírat jablka a třešně a dělat všechny mužské práce, PROTOŽE JÁ BYCH TO NEZVLÁDLA.big_smilebig_smilebig_smile

big_smile Umim si predstavit jak se to asi libi nebo bude libit pripadne nove partnerce! Ale to je offtopic

Není tady

 

#23 30. 6. 2008 21:45

Gemini
♥♥-----
Registrovaný: 25. 10. 2006
Příspěvky: 37

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Fakt jsem se ho nikdy neptala ani jsem se nezajímala o to, jestli se svěřuje své partnerce, že mi jde posekat trávu. To je přece jeho problém, né můj, tak proč bych to řešila já a dumbom starala se.

Upravil(a) Gemini (30. 6. 2008 21:47)

Není tady

 

#24 30. 6. 2008 22:02

Ugo Drago
Host

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Petunie napsal(a):

Ach jo Slávku, díky...já myslela že existují chlapi co to ocení....nechci se tak nejak měnit na potvoru...ale ono to vypada ze mi nic jiného nezbyde... dumbom

Bych řekl, že naopak to platí asi taky, každý hajzlík má přítelkyni, ale jak ze sebe udělat hajzlíka to nevím big_smile

Upravil(a) Ugo Drago (30. 6. 2008 22:03)

 

#25 30. 6. 2008 22:17

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Jak být hýčkanou ženou?

Jak být hýčkanou ženou?Najít si milence dumbom big_smile .


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů